Kreativ

ŠTÍTEK: Liška

Vodňanská liga sálového fotbalu.

Boj o finálovou čtyřku se ve Vodňanech zamotává

Sedm kol má za sebou STATOM základní část Vodňanské ligy sálového fotbalu. Suverénně vede a v Design Elektro FINAL4 již je vedoucí DG303. Výsledky 7. kola však zamotaly situaci na druhém až šestém místě. O další postupující místa tak bude v závěrečných dvou kolech pořádný boj.

Starší dorost FK Teplice B - Rakovník

Dorostenci Teplic? Velké rozčarování

Velkým zklamáním a rozčarováním je až páté místo dorostenců Teplic ve druhé nejvyšší soutěži. Do vysněné baráže, ve které by žlutomodří zabojovali o návrat mezi elitu, se svěřenci trenéra Lukáše Přerosta s největší pravděpodobností na jaře nepodívají, ztráta na čelo tabulky je už obrovská.

Necelá stovka diváků sledovala duel dvou posledních celků pražského hokejového přeboru: Berounští Medvědi - SK Žižkov Praha 3:7 (1:3, 2:1, 0:3).

Medvědi nestačili na poslední Žižkov

Necelá stovka diváků sledovala duel dvou posledních celků pražského hokejového přeboru. Do utkání vstoupili lépe domácí Medvědi, kteří zásluhou Kohouta využili přesilovku. Pak ale následovala série nepřesností v kombinaci, kterou Žižkov trestal a třemi brankami skóre otočil.

Střelec důležitého golu v duelu FK Jablonec - Sparta (2:2), Jan Chramosta, nastoupil jako hráč střídající. A už podruhé přišel a týmu pomohl.

Chramosta: Ty minuty už mi trochu naskakují

Jablonec se Spartou si body rozdělil po remíze 2:2. Sparta vedla na Střelnici po poločase už o dvě branky. Jablonec ale především zásluhou střídajících hráčů v druhém dějství stihl vyrovnat. „První půle se nám nevydařila, do druhé naskočil jinej tým,“ řekl autor krásného vyrovnávacího gólu Jan Chramosta.

Jaromír Jágr při turnaji v Bolzanu, kam se vrátil po pětadvaceti letech.

Nezapomněli. Italští diváci vítali Jágra potleskem

/OD ZVLÁSTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Návrat do haly Palaonda, kde před pětadvaceti roky zářil v domácích barvách, si Jaromír Jágr užíval. I s ovacemi vášnivého italského publika. Jeho Kladno ale opět prohrálo. A zbytečně. Ve třetí třetině se hra Rytířů v turnajovém klání s místními Liškami sesypala a inkasovali pět branek. Jágr i přes porážku 3:7 domácí diváky ocenil.

Bolzano na něj nezapomnělo. "Fanoušci tu hokej milují," říkal Jágr

Kladno - Jeho Kladno opět prohrálo, ve třetí třetině se hra Rytířů v turnajovém utkání s domácími Liškami sesypala a inkasovalo pět branek. Jaromír Jágr si i přesto návrat do haly Palaonda, kde před pětadvaceti roky zářil v domácích barvách, užíval. I s ovacemi vášnivého italského publika.

Kladno padlo v Bolzanu 3:7, tady bojuje Jakub Strnad

Jágrův hořký návrat do Bolzana, Rytíře teď čeká Norimberk

Bolzano (od našeho zvláštního zpravodaje) – Nevšední zážitek, slušná hra, ale pokračující problémy s koncovkou a už asi i problém v hlavách. Hokejisté Kladna na turnaji v italském Bolzanu proti domácímu týmu byli dlouho lepší v poli, ale nakonec inkasovali další tvrdou prohru 3:7. A v turnaji si zahrají jen o třetí místo. Návrat Jaromíra Jágra na led klubu, jemuž před pětadvaceti lety pomáhal v Alpské lize, tak pořádně zhořkl. V neděli si Rytíři zahrají o 3. místo proti Norimberku (16:00), který podlehl na nájezdy norskému Stavangeru.