Kreativ

HOLKY V AKCI tento týden. Co nového v našem kreativním klubu na facebooku? ČERVE

Zdroj: Redakce

Vydáno: 25. 06. 2012 00:00

Poznáte co je na fotce? Můžete hádat a kdo se trefil, že beruška, dost se trefil. Kdo tipuje kšiltovku, vyhrává! Na naší klubové stránce facebooku HOLKY V AKCI se rozjelo téma ČERVENÁ! Zastavte se u Holek v akci a uvidíte, že je tu fajn atmosféra a pořád něco ke koukání, objevování a taky se dá tvořit podle návodů. HOLKY V AKCI už mají v tuto chvíli 8514 fanoušků (vlastně převážně fanynek)… Až kliknete na jejich adresu, zjistíte, že tohle číslo už neplatí – bude to zase o něco víc… Třeba se vám taky bude líbit tahle společnost kreativních holek.

TO JE ONA! BERUŠKOVÁ KŠILTOVKA!

Redaktorka Iveta k tomu dodává: Moje malá má berušky ve velké oblibě a tak jsem jí jednu ušila i na hlavu. Na léto se hodí. Střih můžete samozřejmě využít na ušití kšiltovky jakéhokoliv zbarvení. :-) A pokud si chcete střihnout takovou pěknou kšiltovku nebo máte zálusk na zebru či cokoli jiného, stačí návod a střih, který Iveta přidala a zázrak je na světě. A za čas se také objeví na těchto stránkách v oblíbené záložce – KROK ZA KROKEM.

Na facebookové stránce Holky v akci můžete mnohem víc – přidat fotku svého tvoření. Inspirace je tu pořád, zkuste to také – přidat nápad, který se bude líbit jiným natolik, že si podle vás vytvoří něco podobného.

Ještě neznáte cestu do tohoto skvělého klubu? Tady je:

https://www.facebook.com/kreativpraktickazena/