Akce

Tvořivý svět

Přijďte za námi na Tvořivý svět 2018

Zveme vás od čtvrtka 25. do neděle 28. října na výstaviště Praha-Letňany. Souběžně s veletrhy For Toys a For Babies zde probíhá každoročně i veletrh Tvořivý svět, kde nemůžeme chybět!  

Foodparade2018-

Kreativ na Foodparade 2018

Přijďte za námi v neděli 2. září do zahrad pražského Trojského zámku, kde probíhá festival chutí FOODPARADE 2018. Zveme vás na stánek Kreativu, kde máme připraveno tvoření pro děti i dospělé, můžete si tu koupit naše novinky i předplatné za festivalové ceny a odnést si dárky. U sousedního stánku časopisu Gurmet si můžete dát domácí limonády a nanuky a soutěžit o ceny - a počasí se nebojte! V sobotu nám také pršelo, ale festival jsme si užili všemi smysly - a navíc u nás na stánku jsme před deštěm dobře schováni - ostatně, přesvědčte se sami…  

pozvánka Love Day

Prvomájový Love Day v Grébovce

Akce s podtitulem Nechte se hýčkat je pořádána ve spolupráci s Prima Love a Dermacol a my budeme při tom! Navštívit tu můžete stánek časopisu Glanc s vlasovým stylingem, fotokoutek časopisu Story či lekce jógy s Kondicí. My se na vás 1. května od 11 hodin budeme těšit na stánku Kreativu. Stejně jako vloni jsme pro vás připravili omalovánky, origami, spoustu dárků a kromě tvoření u nás můžete za mimořádně výhodné ceny koupit aktuální i všechna starší vydání Kreativu včetně speciálů.

Trhy v Lucerně 2018

Vánoční trhy v Lucerně

Byli jsme se podívat a doporučujeme! Ve středu 20. prosince od 10 do 18 hodin máte poslední příležitost navštívit v pasáži Lucerna stánek naší kolegyně Terezy, která zde prodává fotomagnety, trika a tašky s fotopotiskem a unikátní fotopexeso Změna stavu. Budete-li v Praze, neváhejte!

obrázek kurz výroby věnců 2017

Kurz výroby adventních věnců

Ve středu 22. listopadu jsme se sešli v holešovickém Teritoriu, abychom se pod vedením zkušené lektorky naučili vyrábět a zdobit adventní věnce. Bylo to úžasné, ostatně - posuďte sami…

logo Tvořivý svět 2017

Tvořivý svět 2017

Stánek Kreativu, kde si můžete sami něco rychlého vytvořit, najdete na 6. ročníku veletrhu Tvořivý svět od 19. do 22. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA v hale číslo 6. Výstavní haly tam budou plné potřeb pro tvoření a originálního ručně vyráběného zboží, pořádat se budou zábavné workshopy. Klidně s sebou vemte děti, mohou na mnoha místech tvořit taky a pak třeba s tatínkem na souběžném veletrhu Model Hobby vyhrají na víkend novou Škodu Karoq s plnou nádrží!

Speciál Luxus přítomnosti 2017

Luxus přítomného okamžiku

Pozor, v pátek 30. června vychází speciál Kreativu kniha LUXUS PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU - a stojí skutečně za to, nic podobného na českém trhu nenajdete! Pokud se někdy večer divíte, kam vám tak rychle zmizel celý den nebo dokonce týden či měsíc, je nejvyšší čas zpomalit. Naučte se, jak si užít každou minutu a získat tak víc času, lepší náladu, klidnou mysl i šťastnější rodinu. Kniha Luxus přítomného okamžiku je celá věnovaná mindfulness, tedy vnímavosti k sobě samému. Nenechte si už krást vlastní život cizími starostmi nebo nesmyslnými požadavky světa okolo vás a naučte se být na sebe hodní!

LOVE Day2

Kreativní první máj

V první květnový den ožily pražské Havlíčkovy sady celodenní akcí LOVE Day, na které jsme ve stánku časopisu Kreativ uvítali mnoho malých, větších i dospělých "kreativců". Byli jste mezi nimi? Pak jste si odnesli nejen řadu příjemných zážitků, ale také dárečky a veselé či strašidelné malůvky na obličeji. Některé z vás jsme stačili zachytit objektivem fotoaparátu… 

ilustrační foto Love Day

Prvomájové hýčkání

Jestli se budete na 1. máje motat po Praze, zaskočte do parku na Grébovku. Tady totiž bude probíhat den zasvěcený kráse a lásce. Už se chystají workshopy k těmto tématům, vizážisté slibují nalíčení neslíbatelnou rtěnkou :-) Budete si moci zacvičit s Hankou Kynychovou, protáhnout tělo jógou s časopisem Kondice, osvojit si twerk nebo pole dance. Kreativ dodá kreativní dílničku nejen pro děti, časopis Glanc se postará o relax a Karolína Kamberská bude podepisovat svoji kuchařku. Nakonec zahraje kapela G-Point Hunters s Matějem Ruppertem. 

Patchwork akce

Patchworkový víkend

Už teď se moc těšíme na Prague Patchwork Meeting. Nikdo z nás sice patchwork, natož na umělecké úrovni, neumí, ale na téhle výstavě je vždycky co obdivovat. Letos se koná od 31. března do 2. dubna, zase v hotelu Step v Praze (to je blízko Palmovky). V kreativní soutěži bude letos důraz na povrchovou strukturu, a v kategorii Art Quilt klub je povinný materiál samet. Přijede i velká skupina výtvarnic z Jižní Koreje. Jejich díla jsou prý vždycky mimořádně pracná, tak jsme zvědaví.

pozvánka Alena Hrbková vystavuje

Alena Hrbková vystavuje

Naše oblíbená fotografka (nejen) jídla Alena Hrbková má výstavu. Jestli se dostanete po 7. březnu do Prahy, tak zajděte do Opatovické ulice do Galerie Velryba. Sami jsme zvědaví, co tam uvidíme, protože fotit jídlo s ní nás vždycky baví. Už proto, že má neuvěřitelnou zásobu nádherných hrníčků a talířů a příborů a tak dále pro food styling, a taky proto, že myslí hlavou i srdcem najednou a pracovat s ní je pohoda. S Alenou se na výstavě kolážemi podílí Pavla Engelhardtová.