Akce

  HOLKY V AKCI chystají dárečky

HOLKY V AKCI chystají dárečky

Tento týden si Holky v akci vybraly typické vánoční téma (no, jedou ve Vámocích už docela dlouho – vždyť je toho tolik, co připravit a co se dá vytvořit. Takže jedeme DÁREČKY! Říká se, že dárečky vyrobené vlastníma rukama potěší nejvíc. Řídíte se i vy tímto heslem?

Kreativní Kreativita

Kreativní KREATIVITA

Od pátku 30. listopadu až do neděle 2. prosice můžete zajít na 2. veletrh volného času – KREATIVITA–HOBBY na Výstavišti v pražských Holešovicích.

Andělský týden Holek v akci

Andělský týden Holek v akci

Tentokrát si Holky v akci zvolily téma ANDĚLÉ. Zajdete si do našeho kreativního klubu omrknout, jaké kousky se dají tvořit :-)

MILÁ POŠTA: První přání...

MILÁ POŠTA: První přání...

Tak už nám do redakce začínají chodit vánoční přání. Není divu, když už jsme listopadové číslo věnovali přípravám na letošní Vánoce a prosinec to jenom stvrdil :-)

Časopis, na který dostanete chuť

Časopis, na který dostanete chuť

Od středy 7. 11. si můžete na stáncích koupit fungl nový časopis o jídle pod názvem Chuť a styl. Navazuje na úspěšný časopis Kuchyně.cz, ale kromě kvalitních receptů z dostupných surovin v něm najdete ještě spoustu dalších, nových témat. Ptáte se, jaká například? Třeba nový trend v oblasti stravování – tzv. pasení a kulinární koučink a objevování zapomenutých surovin v nových moderních receptech a cestování za jídlem po celém světě a nápady na zařízení i dekorace do kuchyní a vaření lektvarů pro krásu a výlety do gastronomické historie a…

Vánoce s Překvapením

Vánoce s Překvapením

Už jste si koupili úúúžasný časopis Vánoce s Překvapením? Pokud rádi luštíte křížovky, toužíte vyhrát skvělé ceny a chcete si upéct úúúžasné cukroví, určitě vás nezklame!

  HOLKY V AKCI S PÍSNIČKOU

HOLKY V AKCI S PÍSNIČKOU

Tak tento týden si Holky v akci při tvoření určitě i prospěvují. Téma je: JÁ S PÍSNIČKOU JDU JAKO PTÁČEK… Vytáhněte notové papíry a začněte si hrát s nápady na toho téma. Muzika, ta je nám moc blízká a dá se vyjádřit kreativně i bez notového papíru. Zkuste to.

Návody ze speciálu Šikovná máma - Vánoce

Návody ze speciálu Šikovná máma - Vánoce

Děkujeme za váš zájem o návody a předlohy z vánočního speciálu Šikovná máma. NAJDETE JE POD ZÁLOŽKOU "UDĚLEJTE SI DOMA" Návody najdete pod titulní fotkou Šikovné mámy - klikněte na ni a ukáže se další nabádka - tři položky. Pokud kliknete na fotku, ukáže se náhled obsahu a jistě najdete, co hledáte.