Kreativ

Akce

Melounový týden s Láďou

Holky v akci: Melounový týden s Láďou 4

Pokud se vám líbilo melounové prostírání, mám ještě jednu malou vychytávku ve stejném stylu. Co takhle nejenom věšáček, ale věšáček s nástěnkou na vzkazy?

Melounová pošta

Melounová pošta

Sotva odstartoval Melounový týden na facebookové stránce klubu Praktické ženy HOLKY V AKCI, přišla milá pošta od Moniky z Berouna: "Dnes jsem na facebooku objevila Váš příspěvek o "melounovém týdnu". Nedalo mi, si něco melounového hned nevyrobit. (Korálkové náušnice a notes na recepty s filcem a korálky). Posílám výsledek." Tak se tedy podívejte…

HOLKY V AKCI: Melounový týden s Láďou 3

HOLKY V AKCI: Melounový týden s Láďou 3

Melounová granita Granita je druh zmrzliny, kterou si jednoduše připravíte jen s pomocí mrazáku. Dá se připravit v mnoha příchutích, zkusil jsem melounovou. Co bych taky v melounovém týdnu nabízel. 5 – 6 velkých šálků nakrájeného melounu bez pecek 50 g cukru krystal šťáva z jednoho citronu Všechno rozmixujete a necháte zamrazit. Pak naškrábete, dáte do sklenice a podáváte. Nic světoborného, ale má to osvěžující chuť. Při mražení do hmoty občas drbněte vidličkou, aby vznikly krystalky. Já to…

HOLKY V AKCI poslední týden v červenci

Katka, která vás tímto týdnem tvoření provází si zvolila téma NEOPOUŠTĚJ STARÉ ZNÁMÉ… Takže dojde na renovace starých dobrých (ale už okoukaných) kousků…

Úžasné washi

Novinka, kterou musíte vyzkoušet! Přicestovaly k nám až z Japonska, ale myslím, že se brzy zabydlí. A o čem že je řeč? O dekorativních páskách z rýžového papíru.

ZAHRADA (S IVETOU)

HOLKY V AKCI tento týden. Co nového v našem kreativním klubu na facebooku? Téma týdne je ZAHRADA a hostitelkou je Iveta. Iveta začal svůj týden docela odvážně – keramikou. U vchodových dveří visí uvítací tabulka. Třebaže Ivetin manžel dalšímu kousku říká Pták Loskuták a Iveta chtěla aby to byla volavka, tak to není ani jedno ani druhé. Je to ale půvabný pták bez bližšího popisu. To se stává, že každý vidíme ve věcech to své a autorům zbývá jenom jediné – smířit se s tím. A nebo se pustit do tvoření.

HOLKY V AKCI tento týden. Co nového v našem kreativním klubu na facebooku? ČERVE

Poznáte co je na fotce? Můžete hádat a kdo se trefil, že beruška, dost se trefil. Kdo tipuje kšiltovku, vyhrává! Na naší klubové stránce facebooku HOLKY V AKCI se rozjelo téma ČERVENÁ! Zastavte se u Holek v akci a uvidíte, že je tu fajn atmosféra a pořád něco ke koukání, objevování a taky se dá tvořit podle návodů. HOLKY V AKCI už mají v tuto chvíli 8514 fanoušků (vlastně převážně fanynek)… Až kliknete na jejich adresu, zjistíte, že tohle číslo už neplatí – bude to zase o něco víc… Třeba se vám taky bude líbit tahle společnost kreativních holek.

GRILUJEME (A VY?)

V naší anketě můžete rychle zjistit, jak jsme na tom u nás s příznivci grilování. Když počasí dovolí, a to nám v pondělí 4. června nedovolilo, zase se pustíme do ověřování receptů, tentokrát v reálu a celá redakce dohromady. Napište nám své zkušenosti, fígle, a taky co máte jako svého největšího favorita.