Kreativ

KREATIV miluje...

Plátěný košík

Plátěný košíček, který vám pomůže s organizací drobných věcí a současně poslouží jako milá dekorace.

Samolepky na celý rok

Rádi byste si zvýraznili či pouze ozdobili důležité poznámky? Máme pro vás rychlé řešení.  

kalendář 2022 obr.

Rodinný kalendář 2022

Nástěnný kalendář pro rok 2022, se kterým budete mít vy a členové vaší domácnosti veškeré důležité úkoly a události zaznamenané na jednom místě.

Diář Kreativ 2022

Váš oblíbený Diář Kreativu - na rok 2022 je tady. Děkujeme za vaše hlasování při výběru titulní stránky. Nakonec vyhrály tyhle dvě, ale bylo to těsné. Tak snad si vyberete :-)

Zápisník A5

Představujeme vám náš něžný zápisník, do kterého bude radost psát.

bedekr obr.

Zalistujete si cestovním Bedekrem

Česko je plné okouzlujících míst, za kterými stojí za to vyrazit. Osobní cestovní bedekr se stane místem, kam bude radost tisknout razítka, psát si poznámky, hodnotit všechny dobroty, na které jste cestou narazili nebo si jen zaznamenávat vaše jedinečné dojmy z cest.

hrdinové země obr.

Zalistujte si speciálem Hrdinové země

Pokud přemýšlíte o způsobu, jak inspirovat děti k tvoření a současně je vést k ochraně přírody a naší planety, bude tento speciál správnou volbou.

Zalistujte si naší písankou 3 díl

Užijte si s námi chvilky klidu, při kterých všechno hodíte za hlavu a budete vnímat jen tahy perem! Připravili jsme pro vás již 3. díl Písanky, který je tentokrát věnován historickému, nadpisovému ale hlavně hravému písmu, které vás společně s doodle kresbičkami nadchne. Váše notýsky a diáře už nikdy nebudou jako předtím. Nezůstane však jen u toho, čeká na vás také velká spousta zajímavostí ze světa písma, zdobení a knihtisku.

to do list_produkt

To do list + samolepící bloček

Nová souprava kartonového základu a lepících papírků vám pomůže udělat si v připomínkách pořádek. Jestli je máte taky nalepené všude jako my, může se vám hodit tenhle systém: Na zeď si pověsíte základ a z pěti různobarevných bločků papírků si budete přilepovat aktuální úkoly. Až budou vyřízené, prostě je odlepíte :-)

obálka speciálu 2020

Speciál Vánoce 2020

Speciální vánoční vydání, které tentokrát vyrazilo po stopách vánočních zvyků a tradic napříč Evropou. Necháme se inspirovat Seveřany a postavíme domeček pro skřítky, chvíli pak pobudeme ve Švédsku, kde zjistíme, jak upéct "Luciiny kočičky", tradiční adventní pečivo spjaté se svátkem svaté Lucie. Vrhneme se také do tradičního islandského druhu chleba tzv. laufabrauð a nezapomeneme ani na anglický puding s překvapením. Také se naučíme vyrábět tradiční ukrajinské ozdoby z korálků nosící štěstí a vázat slaměné dekorace finské himmeli. A to je jen zlomek toho, co na vás čeká uvnitř vánočního speciálu pro rok 2020.