Kreativ

KREATIV miluje...

Poklady z kuchyně

Poklady z kuchyně

Čisticí a prací přípravky jsou jistě účinné, ale proč čas od času nesáhnout po čistě přírodních (a také osvědčených) prostředcích.

Jak přežít Vánoce

Jak přežít Vánoce

Tři dny, které pro nás mohou znamenat psychickou i fyzickou pohromu. Říkáme jim Vánoce. Ale můžeme je zvládnout naprosto bez újmy a v pohodě. Záleží především na nás samotných. Ježíšek to za nás neudělá.

HÁČKOVANÉ BALERÍNKY

HÁČKOVANÉ BALERÍNKY

Uháčkujte si s námi balerínky, ozdobné přezůvky do domova a nejen tam… TIP: S naší krokovkou zvládnete uháčkovat balerínky, které můžete pak darovat svým blízkým, kamarádkám…

Betlém

Betlém

Jak vytvořit vzorované papíry Chcete tvořit ze zajímavých a originálních papírů? Vyrobte si je sami – je to jednoduché. Potřebujete obyčejné vodové barvy, štětec, mikroténovou fólii na potraviny, sůl, inkoust a savo (zředěné vodou) v rozprašovači. 1. Fólie Namalujte vodovými barvami podklad. Na ještě mokrý přiložte mikroténovou fólii a prsty ji nakrabaťte. Nechte zaschnout. Sejměte fólii – vytvoří na podkladu krásnou strukturu. 2. Sůl Čtvrtku pomalujte vodovými barvami. Do ještě mokrého…

Stop emočnímu hladu!

Stop emočnímu hladu!

Stres, nervozita, úzkost, zklamání, pocit opuštěnosti – kdo by něco takového občas nezažil? A kdo by si v tom liboval? Když duše trpí, snažíme se najít způsob, jak ji zase vrátit do pohody. Tohle úsilí se ovšem snadno zvrtne – třeba v takzvaný emoční hlad…

Finty a pasti v obchodech

Finty a pasti v obchodech

Obchodníci si mnou ruce. Moc dobře vědí, jak vystavit zboží, aby co nejvíce přitahovalo pozornost. Mnohé jejich triky ale vůbec nepostřehnete. Vše je podřízeno tomu, aby zákazník nechal u pokladny hodně peněz.

Osud v kostce

Osud v kostce

Obyčejné hrací kostky třeba z Člověče, nezlob se vám mohou odpovědět na mnohé otázky, pomohou vám předpovědět budoucnost. Je to jednoduché!

Zacvičte si pro dobrou náladu

Zacvičte si pro dobrou náladu

Když potřebujete zahnat chmury z čela nebo se po ránu nemůžete pořádně nastartovat, zacvičte si. Rozproudíte si krev – a pohoda se dostaví co nevidět!