Kreativ

KREATIV miluje...

Kreativně s dětmi

Kreativní prázdniny s dětmi

Nový dětský speciál je doslova nabitý nejrůznějšími tipy na tvoření - pomůže vám zabavit děti při pobytu v přírodě, ale hlavně doma, když venku třeba prší. V rubrice Návody a šablony najdete spoustu tvoření ke stažení, na e-shopu si můžete speciál koupit a zde si jím i zalistovat. Užijte si s námi krásné a skutečně kreativní prázdniny!

snář

Zážitkář - Snář

Nový zážitkář: Snář s podtitulem Věřím svým snům - Co se mi dnes zdálo: výklad snů a deník je pro všechny, kdo věří, že sny nejsou jen zmatenými elektrickými signály v mozku, ale tajemstvím, které skrývá lidské podvědomí. Sny jsou totiž kouzelné, mohou vás přenést do čarovných světů, mohou přinést odpovědi na životní otázky, pomáhají najít rovnováhu a mohou upozornit na něco před čím zavíráte oči. Každý z nás má prý za noc osm až deset snů, i ti, kteří si je nepamatují a říkají, že se jim žádné sny nezdají.  

zážitkář Kuchařka

Kuchařka - rodinné poklady

Novinka z řady kreativních Zážitkářů se může stát nejcennější knihou vaší knihovny! Vytvořte si z nového zážitkáře opravdový rodinný poklad. Recepty psané po papírcích se totiž obvykle brzy zamastí nebo umažou od krémů, a pak se někam záhadně ztratí, zatímco poctivě vytvořená kniha receptů bude mít své pevné místo a jen tak se nikam nezaloží. Zapisujte do ní své oblíbené recepty i s příhodami, které se k nim váží, a získáte tak víc, než se dá koupit v jakémkoli obchodě s kuchařkami a jednou tento poklad předáte dál.

Milníkové kartičky

Milníkové kartičky aneb Kronika našeho děťátka

Elegantní set pro záznam důležitých okamžiků vašeho miminka. Krabička skrývá 20 krásně ilustrovaných kartiček, které vám pomohou si v budoucnu připomenout, co v jakém okamžiku bylo pro vaše děťátko důležité - První den doma, Začínám mluvit, Začínám chodit, Moje zoubky, Nejkrásnější den, První Vánoce, Nejoblíbenější pohádky, Nejoblíbenější písničky a další.

Kreativ zážitkář Love

Zážitkář - Moje lásky & romance

Udělejte si radost novým zážitkářem! Připravili jsme ho pro ty, kdo se nestydí za smích ani slzy a nebojí se pustit do života lásku - k sobě i okolí. Zapisujte si, že žijete, že vidíte, jakou barvu má noc kolem měsíce, co se dotklo vašeho srdce a co vás potěšilo, koho milujete a kdo miluje vás. Zapište si krásná slova, která vám někdo řekl, nebo která jste si někde přečetli. Uvědomte si, jak vnímáte krásu prvních sněženek… Zapisujte si pocity a při čtení si hezké chvíle připomeňte. 

special-kreativ-promeny-domova

speciál Proměny domova

100 stran pro ty, kdo radši přetvářejí a renovují, než vyhazují a kupují… aneb Zrecyklujte okoukané a vytvořte si nové!

zážitkář Rodinná kronika

Zážitkář Rodinná kronika

Zápisník pro všechny, kdo by rádi psali své rodině kroniku, i pro ty, které to ještě zatím nenapadlo. Příjemná, "tak akorát" velká sešitokniha, do které můžete napsat všechno důležité, co vás a vaše nejdražší potká. Užijte si to!

zápisníky Kreativ 2018

Kreativ zápisníky

Také milujete příbaly Kreativů? Letos jste si mohli nasbírat toto kvarteto zápisníků: Věřte novým začátkům, Radost z psaní seznamů, Jak zpomalit čas a Jak vzbudit spící tvořivost

papírový pořadač Kreativ

Papírový pořadač

Pořadač s logem Kreativ, do kterého můžete uložit celý ročník časopisů Kreativ. 

Kreativ rodinný kalendář 2019

Nástěnný rodinný plánovací kalendář 2019

Rodinnou logistiku vám pomůže zvládnout velký nástěnný plánovací kalendář. Každý mile ilustrovaný list je určen pro jeden z měsíců a členové rodiny v něm mají na každý den své vlastní políčko, do kterého lze zaznamenat, kdy a kde má kdo být, na co nezapomenout i všechny narozeniny, svátky či výročí. Rozměr 68 x 34 cm

Kreativ Diář 2019

Diář 2019

Proč si pořád kupovat diáře, které vás věčně jenom někam honí? Kreativ Diář s podtitulem Každý den v pohodě vám bude denně připomínat, že život může být krásný. Zavírání je upevněné pomocí gumičky, která zabrání poškození stránek uvnitř. Najdete v něm všechna data a svátky jako v obyčejných kalendářích, ale navíc půvabné obrázky, inspirativní myšlenky a něžné samolepky, kterými si ho můžete ještě vylepšit. Rozměr 135x210 mm

Speciál Kreativně s dětmi

Kreativně s dětmi

Novinka pro všechny, kdo mají po ruce nějaké děti… Ale hlavně pro ty děti! Doslova každé má v sobě umělce nebo vědce, který nutně potřebuje tvořit a zkoumat. A proto nový speciál Kreativu naplnily právě ony, každý nápad a návod osobně vyzkoušely a ručí za to, že funguje!