Kreativ

KREATIV miluje...

titulka Nej titulky Kreativ

Nejkrásnější ilustrace a myšlenky k zarámování

Máte rádi naše titulky, plakáty nebo ilustrace s citáty? Výběr toho nejlepšího od prvního čísla Kreativu z roku 2015 dodnes pro vás máme v novém speciálu na pevném lesklém papíru pro bezchybné zarámování, každá stránka je perforovaná, aby se při vytrhávání obrázky nepoškodily. Základní rozměr stránky a tedy i obrázků je 235x325 mm, ale najdete i poloviční a čtvrtinové - poskládané na jednu stránku. 

plánovací kalendář

Stolní plánovací kalendář

Novinka, kterou si zamilujete! Tlustý svazek rozumně velkých papírů po jednotlivých týdnech, které můžete postupně zaplňovat a pak jednoduše odtrhnout, když týden uplyne. Na jednotlivých listech nejsou data, takže tento kalendář můžete začít používat kdykoli, nebo třeba klidně vynechat týdny, kdy budete na dovolené. My už ho na stolech máme, a vy?

obrázek k videu

Jak jsme pro vás připravovali Kreativ v roce 2019?

Kolegyně Tereza Melicharová pro vás vyrobila malou videokoláž z přípravy a akcí Kreativu, které jsme společně prožili v roce 2019… Jooo, tuhle obálku jsme měli na Velikonoce… A tohle jsme fotily v tom děsným vedru…A tady se holky bály, že se to připálí…A tady jsme byli ve Zlíně a tady v Kouřimi…Každá fotka je vzpomínkou na letošní stránky Kreativu, na všechny speciály co jsme vydali, na všechny skvělé akce, kde jsme byli. Děkujeme za přízeň a těšíme se na další setkávání s vámi!

předplatné

Dárkový certifikát Kreativ

Milujete Kreativ? Máte mezi blízkými někoho, komu by také udělal radost? Věnujte mu předplatné a stáhněte si dárkový certifikát…

Kreativ set 2020

Kreativ set 2020

Rodinný kalendář i diář 2019 jste si oblíbili, proto jsme pro vás přichystali na rok 2020 diář i kalendář v novém květinovém kabátku a tuto dvojku jsme rozšířili o notýsek s tužtičkou a magnetickým páskem (na přichycení třeba na lednici) ve stejném designu.

Luxus volného času

Luxus volného času

Po úspěchu naší první cvičebnice Luxus přítomného okamžiku jsme se vám rozhodli udělat radost novinkou s názvem Luxus volného času. Opět je tu pro vás, kteří míváte pocit, že nestíháte, že byste rádi zpomalili, že se svět řítí nesmyslnou rychlostí, místo aby šel krásnou procházkou… Zalistujte si naší novinkou a zamilujete si ji - stejně jako my! 

Kreativně s dětmi

Kreativní prázdniny s dětmi

Nový dětský speciál je doslova nabitý nejrůznějšími tipy na tvoření - pomůže vám zabavit děti při pobytu v přírodě, ale hlavně doma, když venku třeba prší. V rubrice Návody a šablony najdete spoustu tvoření ke stažení, na e-shopu si můžete speciál koupit a zde si jím i zalistovat. Užijte si s námi krásné a skutečně kreativní prázdniny!

snář

Zážitkář - Snář

Nový zážitkář: Snář s podtitulem Věřím svým snům - Co se mi dnes zdálo: výklad snů a deník je pro všechny, kdo věří, že sny nejsou jen zmatenými elektrickými signály v mozku, ale tajemstvím, které skrývá lidské podvědomí. Sny jsou totiž kouzelné, mohou vás přenést do čarovných světů, mohou přinést odpovědi na životní otázky, pomáhají najít rovnováhu a mohou upozornit na něco před čím zavíráte oči. Každý z nás má prý za noc osm až deset snů, i ti, kteří si je nepamatují a říkají, že se jim žádné sny nezdají.  

zážitkář Kuchařka

Kuchařka - rodinné poklady

Novinka z řady kreativních Zážitkářů se může stát nejcennější knihou vaší knihovny! Vytvořte si z nového zážitkáře opravdový rodinný poklad. Recepty psané po papírcích se totiž obvykle brzy zamastí nebo umažou od krémů, a pak se někam záhadně ztratí, zatímco poctivě vytvořená kniha receptů bude mít své pevné místo a jen tak se nikam nezaloží. Zapisujte do ní své oblíbené recepty i s příhodami, které se k nim váží, a získáte tak víc, než se dá koupit v jakémkoli obchodě s kuchařkami a jednou tento poklad předáte dál.

Milníkové kartičky

Milníkové kartičky aneb Kronika našeho děťátka

Elegantní set pro záznam důležitých okamžiků vašeho miminka. Krabička skrývá 20 krásně ilustrovaných kartiček, které vám pomohou si v budoucnu připomenout, co v jakém okamžiku bylo pro vaše děťátko důležité - První den doma, Začínám mluvit, Začínám chodit, Moje zoubky, Nejkrásnější den, První Vánoce, Nejoblíbenější pohádky, Nejoblíbenější písničky a další.

Kreativ zážitkář Love

Zážitkář - Moje lásky & romance

Udělejte si radost novým zážitkářem! Připravili jsme ho pro ty, kdo se nestydí za smích ani slzy a nebojí se pustit do života lásku - k sobě i okolí. Zapisujte si, že žijete, že vidíte, jakou barvu má noc kolem měsíce, co se dotklo vašeho srdce a co vás potěšilo, koho milujete a kdo miluje vás. Zapište si krásná slova, která vám někdo řekl, nebo která jste si někde přečetli. Uvědomte si, jak vnímáte krásu prvních sněženek… Zapisujte si pocity a při čtení si hezké chvíle připomeňte.