Kreativ

KREATIV miluje...

zážitkář Rodinná kronika

Zážitkář Rodinná kronika

Zápisník pro všechny, kdo by rádi psali své rodině kroniku, i pro ty, které to ještě zatím nenapadlo. Příjemná, "tak akorát" velká sešitokniha, do které můžete napsat všechno důležité, co vás a vaše nejdražší potká. Užijte si to!

zápisníky Kreativ 2018

Kreativ zápisníky

Také milujete příbaly Kreativů? Letos jste si mohli nasbírat toto kvarteto zápisníků: Věřte novým začátkům, Radost z psaní seznamů, Jak zpomalit čas a Jak vzbudit spící tvořivost

papírový pořadač Kreativ

Papírový pořadač

Pořadač s logem Kreativ, do kterého můžete uložit celý ročník časopisů Kreativ. 

Kreativ rodinný kalendář 2019

Nástěnný rodinný plánovací kalendář 2019

Rodinnou logistiku vám pomůže zvládnout velký nástěnný plánovací kalendář. Každý mile ilustrovaný list je určen pro jeden z měsíců a členové rodiny v něm mají na každý den své vlastní políčko, do kterého lze zaznamenat, kdy a kde má kdo být, na co nezapomenout i všechny narozeniny, svátky či výročí. Rozměr 68 x 34 cm

Kreativ Diář 2019

Diář 2019

Proč si pořád kupovat diáře, které vás věčně jenom někam honí? Kreativ Diář s podtitulem Každý den v pohodě vám bude denně připomínat, že život může být krásný. Zavírání je upevněné pomocí gumičky, která zabrání poškození stránek uvnitř. Najdete v něm všechna data a svátky jako v obyčejných kalendářích, ale navíc půvabné obrázky, inspirativní myšlenky a něžné samolepky, kterými si ho můžete ještě vylepšit. Rozměr 135x210 mm

Speciál Kreativně s dětmi

Kreativně s dětmi

Novinka pro všechny, kdo mají po ruce nějaké děti… Ale hlavně pro ty děti! Doslova každé má v sobě umělce nebo vědce, který nutně potřebuje tvořit a zkoumat. A proto nový speciál Kreativu naplnily právě ony, každý nápad a návod osobně vyzkoušely a ručí za to, že funguje! 

zážitkář Prázdniny

Zážitkář - Zápisky z prázdnin

Užijte si ještě víc svoje prázdniny nebo dovolenou! Když si svoje zážitky zapíšete do cestovního deníku, můžete je prožít nejmíň třikrát: zaprvé "naživo", zadruhé při zapisování a za třetí při čtení třeba ve studené pošmourné zimě u kamen. A potom třeba i za deset let, kdy vám přesně připomenou krásné chvíle. Náš prázdninový zápisník obsahuje navíc i rady, jak si volné dny ještě líp užít. A navíc je fakt hezkej!

zážitkář Radost

Zážitkář - Čím si dnes udělám radost

Nezapomínáte někdy sama na sebe? Pořiďte si speciální knižní zápisník na věci, která máte ráda. Dali jsme mu podtitul Sešit na seznam malých potěšení, a o to právě jde: pište si sem všechno, co se vám líbí, o čem přemýšlíte a o čem sníte. A přečtěte si v něm moudrá slova chytrých lidí o tom, jak je hledání radosti důležité.

zážitkář Kultura

Zážitkář - Kulturní zápisník

Užijte si své zážitky z filmů, knih, divadel, výstav nebo koncertů ještě víc! Když si své poznámky a dojmy budete zapisovat, ponoříte se do krásného prožitku hlouběji než jindy, a i po letech si všechno přesně vybavíte. Navíc v knižním zápisníku najdete tipy, jak si svou "duševní potravu" vychutnat ještě líp.

zážitkář Bedekr

Zážitkář - Osobní cestovní bedekr

Vážně máme rádi Česko a myslíme si, že je krásné. A tak jsme pro vás připravili osobní bedekr, který si můžete sami podle svých výletů doplňovat, ale který je zároveň plný tipů na místa, co stojí za vidění. Zapište si, kam jste jeli, kdy a s kým, a v jaké náladě… a vytvořte si tak kroniku svého života, která se bude hezky vyjímat i ve vaší knihovně a rádi v ní budete listovat a vzpomínat. Kupte si v našem e-shopu Kreativ zážitkář - Osobní cestovní bedekr Moje Česko - zápisník na cesty a tipy, kam se vydat od kreativních tvůrců časopisu Kreativ…

Kreativní notes 2018

Kreativní notes

Papír milujeme! Velký kreativní notes je skvělé místo pro vaše obrázky, poznámky, zápisky, kresby, výpočty, grafy, seznamy, rozpisy, dopisy, zpovědi, karikatury, črty, romány, povídky, tabulky i čmáranice..