Akce

Soutěž

Soutěž

Stačí pozorně číst ve velikonočním čísle Praktické ženy, odpovědět správně na TŘI otázky a můžete vyhrát pobyt v Penzionu Avionika!

ZKUSTE testovat s námi

Tuhle značku znáte z našich stránek Praktické ženy. Každý měsíc losujeme v redakci, kdo vařit nebude a ostatní ověřují recepty, které vám předkládáme. Máte chuť si testování také zkusit? Pak čtěte dál. Díky čtenářkám, které se už do této odvážné akce přihlásily. Ono není jednoduché nést svou kůži na trh… Jo, je fajn, že máte odvahu.

To bylo fantastické!

To bylo fantastické!

Takový zájem o velikonoční tvoření nás loni opravdu potěšil. KONKURZ NA TÉMA VELIKONOCE byl plný nápadů a tak můžeme prozradit téma, které vyhlásíme na Valentýna v nové Pratické ženě. Nebude to asi překvapení – budou to zase VELIKONOCE. ALE POZOR – ZATÍM NÁM FOTKY NEPOSLÍLEJTE, včas celý konkurz na nové autorky odstartujeme.

Zkuste nám napsat...

Zkuste nám napsat...

Můžeme si o Valentýnovi myslet svoje, ale je to den, kdy se kreativci mohou vyřádit. Jo, je to zase ve vašich rukách milé moje, protože pokud dostanete 14. února kytku, bude to malá výhra nad soubojem s pamětí :-))) Nebo máte jiné zkušenosti? Napište nám čím se dá překvapit na Valentýna a čím jste byly překvapeny.

Sovička zabodovala

Sovička zabodovala

Titulní stránka zimního čísla se líbila a sovička – polštář u vás jednoznačně zabodovala. Díky za reakce. Matyášovi nám poslali svoji variantu. Podívejte se…

Kreativní dílničky

Kreativní dílničky

Nedělní odpoledne můžete zpestřit dětem kreativním tvořením – pokud bydlíte poblíž pražského OC Šestka.

Dřímá ve vás spisovatelka?

Dřímá ve vás spisovatelka?

Píšete povídky? A hledáte své čtenáře? Ještě do 29. února máte čas se přihlásit do soutěže Hledá se autor bestselleru!

Jak si vedou naše ankety

Jak si vedou naše ankety

V prosinci se na našem webu objevila anketa s otázkou Vytváříte dárky na Vánoce sami? A výsledek?ANO 2304 | NE 2290 Naše lednová anketní otázka zněla: Tvoříte masky pro děti? A souboj mezi ANO a NE byl od počátku docela vyrovnaný. A výsledek? Není to čistá plichta, ale posuďte sami: ANO 3015 | NE 3291 Valentýnská otázka za první půlhodinku ráno zaznamenalo 19 odpovědí ANO a 27 NE. Než jsem dopsal tuhle zprávičku naskočila čísla 34 pro ANO a 44 u odpovědí NE… Jaké bude skóre 14. února? Uvidíme… :-)

Příležitost pro tvořivé

Máme tu pozvánku pro všechny, které tvoří, jsou z Budějovic a nebo to mají do Českých Budějovic co by kamenem dohodil (a nebo se tam chtějí vypravit).