Kreativ

Akce

UŠIJTE SI S NÁMI DIVADLO

UŠIJTE SI S NÁMI DIVADLO

Základem šití pro děti jsou barevné a nápaditě vzorované látky. Často se nás ptáte: „Kde sehnat tak pěkné, jako máte vy?"

Zajděte si na veletrh KREATIVITA – HOBBY (a slevou!)

Zajděte si na veletrh KREATIVITA – HOBBY (a slevou!)

Veletrh se koná 4.-6. května na pražském Výstavišti v Holešovicích. Pokud máte květnovou praktickou ženu, jistě využijete 20% slevu ze vstupného – více v Praktické ženě č. 5, která je právě v prodeji!

Velikonoční soutěž

Velikonoční soutěž na facebooku - Velikonoční vajíčko

HOLKY V AKCI si užívají Velikonoce naplno. A tak také nachystaly soutěž pro všechny, kdo tvoří velikonoční kraslice. Podívejte se na stránku www.facebook.com/holkyvakci a užijte si tu podívanou. Můžete ovšem také přidaz svoje vajíčko, třeba to, které vytvoříte teprve zítra. Soutěž totiž končí až po Velikonocích, přesně 16. dubna, takže i letošní úrodu své tvořivosti můžete předvést.

Soutěž

Soutěž

Stačí pozorně číst ve velikonočním čísle Praktické ženy, odpovědět správně na TŘI otázky a můžete vyhrát pobyt v Penzionu Avionika!

ZKUSTE testovat s námi

Tuhle značku znáte z našich stránek Praktické ženy. Každý měsíc losujeme v redakci, kdo vařit nebude a ostatní ověřují recepty, které vám předkládáme. Máte chuť si testování také zkusit? Pak čtěte dál. Díky čtenářkám, které se už do této odvážné akce přihlásily. Ono není jednoduché nést svou kůži na trh… Jo, je fajn, že máte odvahu.

To bylo fantastické!

To bylo fantastické!

Takový zájem o velikonoční tvoření nás loni opravdu potěšil. KONKURZ NA TÉMA VELIKONOCE byl plný nápadů a tak můžeme prozradit téma, které vyhlásíme na Valentýna v nové Pratické ženě. Nebude to asi překvapení – budou to zase VELIKONOCE. ALE POZOR – ZATÍM NÁM FOTKY NEPOSLÍLEJTE, včas celý konkurz na nové autorky odstartujeme.

Zkuste nám napsat...

Zkuste nám napsat...

Můžeme si o Valentýnovi myslet svoje, ale je to den, kdy se kreativci mohou vyřádit. Jo, je to zase ve vašich rukách milé moje, protože pokud dostanete 14. února kytku, bude to malá výhra nad soubojem s pamětí :-))) Nebo máte jiné zkušenosti? Napište nám čím se dá překvapit na Valentýna a čím jste byly překvapeny.

Kreativní dílničky

Kreativní dílničky

Nedělní odpoledne můžete zpestřit dětem kreativním tvořením – pokud bydlíte poblíž pražského OC Šestka.