Kreativ

ZKUSTE testovat s námi

Zdroj: Redakce

Vydáno: 11. 03. 2012 00:00

Tuhle značku znáte z našich stránek Praktické ženy. Každý měsíc losujeme v redakci, kdo vařit nebude a ostatní ověřují recepty, které vám předkládáme. Máte chuť si testování také zkusit? Pak čtěte dál. Díky čtenářkám, které se už do této odvážné akce přihlásily. Ono není jednoduché nést svou kůži na trh… Jo, je fajn, že máte odvahu.

Naše testování je založeno na tom, že si jídla nevybíráme, ale losujeme, dokonce dvoukolově: napřed los padne na kuchaře (už jsem prozradil, že losujeme kdo vařit nebude, zbytek redakce automaticky jde do dalšího kola losování), pak si ze čtyř receptů taháme, co budeme vařit a ověřovat. Takže nikdy nevíte, do čeho jdete a může se stát, že jste nic podobného, co máte ověřit, nikdy nedělali. Nebo ani neochutnali… O to je to zábavnější – nejsme žádní šéfkuchaři, ale každý z nás už si odstál v kuchyni hezkých pár hodin, aby připravil svým blízkým oběd, večeři nebo nachystal nějaké pohoštění pro hosty. Obvykle je to, co ověřujeme na našem domácím stole… (A pak je zajímavé sledovat, jak všem chutnalo.)

JAK SE MŮŽETE ZAPOJIT? Potřebujete mít chuť zkoušet (cokoli) a mít digitální foťák. Zajímá nás nejenom pár slov s vaší zkušeností,  jak se dařilo, jak jste si poradili, ale také jak vše dopadlo. A to nejlépe zdokumentuje fotka. Nemusíte chystat prostírání a krášlit celý byt. Stačí vzít talíř s jídlem do rukou a požádat někoho z rodiny, aby vás vyfotil. Nějak tak, jak můžete vidět členy redakce. Můžete se "cvaknout" sami – oblíbená metoda šéfredaktora. Jenom mějte v tom případě na paměti, že fotka musí být ostrá! Pomocník při focení je skoro zárukou zaostření.

A PAK: pošlete fotku a krátký text, kde nám prozradíte jak jste si při vaření vedli, a jak to chutnalo.

POCHLUBTE SE svým blízkým i čtenářkám Praktické ženy a OVĚŘUJTE S NÁMI!

JAK SE PŘIHLÁSIT? Je to jednoduché: napište na naši adresu mail a do předmětu zprávy napište CHCI VAŘIT. Do textu zprávy napište své jméno, adresu i telefon.

PODMÍNKY ÚČASTI: Chuť ověřovat a vařit, poslat fotku a krátký text. Účast na ověřování nezakládá žádné nároky na hrazení nákladů a honorář (stejné pomínky mají i členové redakce).

JAK TO BUDE PROBÍHAT? Do 1. února čekáme na vaše maily. Z došlých pak vylosujeme první čtyři kuchařky, kterým zašleme recept k ověření i s termínem, kdy mají poslat výsledek. Ostatní dostanou šanci v další Praktické ženě.

Můžete už tady a hned:

praktickaz@sanomamedia.cz

Autor: Ladislav Müller