Akce

Vánoce s Překvapením

Vánoce s Překvapením

Už jste si koupili úúúžasný časopis Vánoce s Překvapením? Pokud rádi luštíte křížovky, toužíte vyhrát skvělé ceny a chcete si upéct úúúžasné cukroví, určitě vás nezklame!

  HOLKY V AKCI S PÍSNIČKOU

HOLKY V AKCI S PÍSNIČKOU

Tak tento týden si Holky v akci při tvoření určitě i prospěvují. Téma je: JÁ S PÍSNIČKOU JDU JAKO PTÁČEK… Vytáhněte notové papíry a začněte si hrát s nápady na toho téma. Muzika, ta je nám moc blízká a dá se vyjádřit kreativně i bez notového papíru. Zkuste to.

Návody ze speciálu Šikovná máma - Vánoce

Návody ze speciálu Šikovná máma - Vánoce

Děkujeme za váš zájem o návody a předlohy z vánočního speciálu Šikovná máma. NAJDETE JE POD ZÁLOŽKOU "UDĚLEJTE SI DOMA" Návody najdete pod titulní fotkou Šikovné mámy - klikněte na ni a ukáže se další nabádka - tři položky. Pokud kliknete na fotku, ukáže se náhled obsahu a jistě najdete, co hledáte.

Křemencárna slaví

Křemencárna slaví, třeba s ní máte něco společného... Absolventi, pozor!

"Chtěla bych pozvat všechny kamarády mého muže, kteří s ním absolvovali léta v Křemencárně před dvaceti lety na velkou slávu," napsala nám čtenářka Jiřina Z. Pokud máte s touhle vyhlášenou školou něco společného, přijďte na den absolventů 12. října od 10 do 19 h. Tohle setkání může být napínavé - poznáte jak se změnili spolužáci i škola…

Melounová kouzla

Melounová kouzla - Je to snadné!

Zkusili jste někdy carving, tedy vyřezávání do ovoce a zeleniny. Dají se s tím dělat kouzla, ozdobit stůl na party, překvapit návštěvu. A není to tak těžké, jak by se mohlo zdát. A je to zábavné. Vyzkoušel jsem si to! Podle návodu z letního dvojčísla Praktické ženy.

Šílené léto se Šárkou

Šílené léto se Šárkou

To je fakt nářez. Šárka si pozvala ke kreativní práci synovce a dopadlo to tak, jak by nikdo nečekal. Barevné palačinky!

Melounový týden s Láďou

Holky v akci: Melounový týden s Láďou 5

Chystám se na zítřek, a tak se hodí nějaké povzbuzení. O tenhle recept jsem někde zavadil, není z mé hlavy, tak jsem ho jenom rekonstruoval. Potřebujete k tomu samozřejmě meloun, limetku, třtinový cukr, mátu a bílý rum. Takže pozor! Alkohol.

Melounový týden s Láďou

Holky v akci: Melounový týden s Láďou 4

Pokud se vám líbilo melounové prostírání, mám ještě jednu malou vychytávku ve stejném stylu. Co takhle nejenom věšáček, ale věšáček s nástěnkou na vzkazy?

Melounová pošta

Melounová pošta

Sotva odstartoval Melounový týden na facebookové stránce klubu Praktické ženy HOLKY V AKCI, přišla milá pošta od Moniky z Berouna: "Dnes jsem na facebooku objevila Váš příspěvek o "melounovém týdnu". Nedalo mi, si něco melounového hned nevyrobit. (Korálkové náušnice a notes na recepty s filcem a korálky). Posílám výsledek." Tak se tedy podívejte…

HOLKY V AKCI: Melounový týden s Láďou 3

HOLKY V AKCI: Melounový týden s Láďou 3

Melounová granita Granita je druh zmrzliny, kterou si jednoduše připravíte jen s pomocí mrazáku. Dá se připravit v mnoha příchutích, zkusil jsem melounovou. Co bych taky v melounovém týdnu nabízel. 5 – 6 velkých šálků nakrájeného melounu bez pecek 50 g cukru krystal šťáva z jednoho citronu Všechno rozmixujete a necháte zamrazit. Pak naškrábete, dáte do sklenice a podáváte. Nic světoborného, ale má to osvěžující chuť. Při mražení do hmoty občas drbněte vidličkou, aby vznikly krystalky. Já to…