Kreativ

Praktickou ženu už můžete číst elektronicky

Zdroj: Redakce

Vydáno: 13. 02. 2013 00:00

Podařilo se! Volání čtenářek po stále oblíbenější Praktické ženě také v elektronické podobě bylo vyslyšeno. Pokud zrovna nemáte poblíž dobrou trafiku s tištěnou Praktickou ženou a nezvolila jste ani výhodné předplatné, případně žijete v zahraničí a je pro Vás obtížné tento kreativní časopis získat, máte nyní možnost si listovat Praktickou ženou na počítači, v laptopu i na iPadu. Stači si už jen vytvořit vlastní elektronickou knihovnu, kde budete mít časopis pořád po ruce. Jediné, co potřebujete je internetové spojení. A to už přece není žádný problém.

Praktickou ženu najdete hned ve dvou elektronických trafikách – na publero.com a floowie.com. Navíc je časopis interaktivní, takže pokud Vás zaujme cokoli, stačí kliknout myší na číslo odkazující na Blok návodů a popisů v zadní části časopisu a rovnou se přenesete k návodu, který hledáte. A také si můžete hned spustit video – tentokrát ho najdete u článku na téma Palačinky. Kliknutím myši se také můžete rychle dostat na web Praktické ženy.

Je to snadné – při listování přejedete myší po stránce a zjistíte aktivní místo, které odkazuje na další stránky. Obvykle je to právě u popisků, které jsou označeny číslem, nebo dobře známým "i". Návody označení íčkem jsou k dispozici na našem webu, stejně rychle se dostanete i k předlohám ve stoprocentní velikosti nebo do naší knihovničky návodů ke stažení.

Pokud preferujete papírovou verzi časopisu, můžete být v klidu – tištěná Praktická žena vychází dál.

Elektronická podoba časopisu má ještě jednu zajímavost: je totiž nejlevnější. Na stáncích Praktickou ženu koupíte za 59 korun, pokud si časopis předplatíte, ušetříte dvacku, protože zaplatíte jen 39 korun, elektronická Praktická žena stojí 35 korun.