Běh Kovohutěmi vyhráli Tereza Čapková a Lukáš Pomezný
Lhota u Příbramě /FOTO/ – Čtyřicátý čtvrtý ročník Běhu Kovohutěmi byl, stejně jako loni, rekordní. Opět se totiž posunula hranice nejrychlejšího času v kategorii žen.
Lhota u Příbramě /FOTO/ – Čtyřicátý čtvrtý ročník Běhu Kovohutěmi byl, stejně jako loni, rekordní. Opět se totiž posunula hranice nejrychlejšího času v kategorii žen.
Zdice – Představitelé Zdic už několik let řeší problémy se stále rostoucí kamionovou dopravou.
Rakovník – Nadějný mladý brankář Roztok Martin Hůla nejen že přerušil Olympii Rakovník v minulém kole šanci dát jubilejní devítistý gól, když jí chytil dvě penalty, ale skvělé výkony předváděl už v dorostu.
Králův Dvůr – Policie hledá pachatele, který odcizil z jednoho soukromého pozemku v Králově Dvoře v Počaplech speciální pracovní stavební stroj v hodnotě 800 tisíc korun.
Hořovice – Deštivé počasí vyhání chataře předčasně z jejich rekreačních objektů, a to je velkou příležitost pro zloděje.
Beroun - Tradiční součástí Henrčířských trhů je výstava zahradní keramiky.
Beroun - Preßburger Klezmer Band vystoupil v Berouně na Husově náěmstí v rámci oslav Dnů evropského dědictví.
Berounsko - Na čele okresního přeboru je jako jediný stoprocentní tým béčko Českého Lva-Unionu Beroun.
Beroun – Na písníku Macháč u Pardubic se uskutečnil poslední závod z letošního seriálu Českého poháru v dálkovém plavání žactva.
Beroun – Beseda v rámci cyklu Setkání s autory, které máte rádi, se tentokrát zaměří na tajemnou krajinu Erbenových balad.
Hořovicko – Na redakci Berounského deníku se obrátila s žádostí o pomoc jedna naše čtenářka.
Beroun – Husovo náměstí v Berouně a jeho přilehlé uličky se v sobotu a v neděli proměnily v ohromné lidské mraveniště. Tisíce a tisíce návštěvníků procházely od ranních hodin až do večera Plzeňskou bránou, aby navštívily vyhlášené berounské podzimní hrnčířské trhy.
Rokycansko - Cestující mezi Plzní a Rokycany se musí obrnit trpělivostí
Berounsko - Množství vody, které spadlo během pátečního vytrvalého deště, zapčíčinilo odložení některých zápasů včetně duelů přípravek.
Plzeň, Rokycany – Velká dopravní revoluce čeká ode dneška až do 27. listopadu cestující na železniční trati z Plzně do Rokycan a zpět.
Táborsko – Nabídka volných míst na Táborsku razantně stoupla a o jedno se pere osm uchazečů. Mohlo by se zdát, že číslo není zrovna pozitivní, ale jde o nejlepší stav za posledních pět let. A to i přesto, že počty lidí bez práce jsou opět nejvyšší ve srovnatelném období, tedy 4963 nezaměstnaných.
Kladensko – Prvním kolem roztočili ruletu nového ročníku oblastní a okresní ligy hokejbalisté z celého Kladenska i okolí.
Trubín – Na začátku září odstartovala v obci Trubín výstavba kanalizace. Ta s sebou přinesla problémy v dopravě nejen pro obyvatele obce, ale i ostatní řidiče.
Zdice – Zdičtí chovatelů připravují svoji pravidelnou chovatelskou výstavu drobného domácího zvířectva.
Králův Dvůr – Návštěvníci městské knihovny v Králově Dvoře už nemusí mít strach z vyvrknutého kotníku. Město nechalo upravit okolí zámku, ve kterém knihovna od loňského září sídlí.
Beroun – Hrnčířské trhy v Berouně jsou již plnoleté. Letos se totiž konají po osmnácté.
Beroun – Oslavy Dny evropského dědictví (EHD) jsou v Berouně neodmyslitelně spojené s Hrnčířskými trhy.
Beroun, Stará Boleslav – Atleti Spartaku Vlašim se představili na dvou podnicích.
Beroun - Přinášíme kompletní úřední zprávy Okresního fotbalového svazu Beroun.
Praha - České řeky jsou díky deštivému počasí většinou dobře splavné. Výjimkou jsou pouze horské úseky, kde může být vody méně. Vodáci v těchto dnech mohou také využívat vypouštěnou vodu z přehrad, které snižují hladinu na zimní úroveň, sdělil Vojtěch Jančar z Českého kanoistického svazu.
Kublov – Představitelům obce Kublov se v letošním roce podařilo získat nejvíce přidělených dotací v historii obce.
Králův Dvůr – Obyvatelé Králova Dvora se mohou těšit na multifunkční víceúčelové sportoviště. Město Králův Dvůr uspělo se svým projektem a na tuto investiční akci získalo dotaci z Regionálního operačního programu Střední Čechy.
Příbram /FOTO, VIDEO, VÝSLEDKY/ – V neděli 7. září se rozhodlo o vítězi Ford Czechman Tour Českého poháru v dlouhém triatlonu. Jeho závěrečným závodem byl Klasik duatlon v Příbrami. Pořadatelé z Tri klubu Příbram připravili jak hlavní trať 5 km běhu – 60 km na kole – 15 km běhu, tak i několik doprovodných závodů pro hobby závodníky (5 – 20 – 5), štafety, či mládež.
Beroun - Jaké byly uplynulé čtyři roky v Berouně?
Zdice – Statut města získaly Zdice v roce 1994, a tak v letošním roce slaví 20. výročí. Oslavy tohoto výročí se uskuteční od 19. do 21. září.
Beroun - Zrekonstrouvaný Tyršův stadion zažil zatěžkávací zkoušku, když se sem sjela družstva staršího žactva, dorostu i juniorů z celého Středočeského kraje. Pořadatelé zvládli tyto organizačně velmi náročné závody na jedničku a náleží jim velká pochvala.
Nižbor – Stavební práce na rekonstrukci opěrné zdi u silnice v nižborském kopci pokračují rychleji, než bylo původně plánováno.
Králův Dvůr – Modeláře z Králova Dvora s jejich větroni mohou lidé vidět například při víkendových trénincích na bývalém zemědělském letišti u Hostomic. Jejich modely mohou zájemci obdivovat na řadě kulturních akcí.
Berounsko, Hořovicko – Třetí kolo nejvyšší okresní fotbalové soutěže přineslo množství branek a také několik překvapení.
Beroun – Dovážení školáků k 2. základní škole v těchto dnech komplikuje uzavírka ulice Preislerova v úseku od křižovatky s Jánošíkovou po křižovatku s Kollárovou ulicí.
Praha - Život 36letého chodce si v sobotu večer vyžádala nehoda, k níž došlo na plzeňské dálnici D5 u čerpací stanice nedaleko Rudné na Praze-západ.
Krajské atletické závody v Berouně měly v krásném pátečním počasí dobrou úroveň.
Vižina - „Hej, hej, hej, Vižina je nej. Pravidelně trénujeme, brzy všechno vyhrajeme!" znělo obcí Vižina při natáčení s Českým rozhlasem Region. Dětské družstvo Sboru dobrovolných hasičů tímto pokřikem oslavilo vstup do soutěže o titul Dobráci roku.
Mgr. Jana Šrámková (*1950) nabízí občanům ve volebním obvodu Kladno znalost místních problémů, zkušenost s mnohaletou prací ve školství a zdravý rozum při řešení problémů.
Beroun - Představujeme lídry kandidátek pro berounské komunální volby.
Beroun - Představujeme lídry kandidátek pro berounské komunální volby.
Beroun - Představujeme lídry kandidátek pro berounské komunální volby.
Beroun - Představujeme lídry kandidátek pro berounské komunální volby.
Berounsko – Transfuzní stanici Nemocnice Hořovice pravidelně navštěvují jednotlivci i skupiny. Včera se do dárcovských křesel posadilo pětadevadesát dárců. Mezi ně patřili i policisté z Berounska.
Beroun - Představujeme lídry kandidátek pro berounské komunální volby.
Beroun - Představujeme lídry kandidátek pro berounské komunální volby.
Beroun - Představujeme lídry kandidátek pro berounské komunální volby.
Beroun - Představujeme lídry kandidátek pro berounské komunální volby.
Beroun - Představujeme lídry kandidátek pro berounské komunální volby.
Beroun - Přínášíme kompletní úřední zprávy Okresního fotbalového svazu Beroun.