
Krajský volejbal
Střední Čechy – Poprvé se rozjely volejbalové přebory II. třídy mužů i žen, které, jak známo, se hrají pod širým nebem. Navíc se v kategorii žen rozmnožil počet účastníků, a tak se i poprvé rozběhly v této kategorii tři skupiny.
Střední Čechy – Poprvé se rozjely volejbalové přebory II. třídy mužů i žen, které, jak známo, se hrají pod širým nebem. Navíc se v kategorii žen rozmnožil počet účastníků, a tak se i poprvé rozběhly v této kategorii tři skupiny.
Berounsko, Hořovicko – Volejbalisté mají za sebou úvodní dvojkolo krajských přeborů. V soutěži mužů se z vítězství radovaly dva domácí celky.
Beroun /FOTO/ - Choreografie s názvem Nekonečný příběh boduje na tanečních soutěžích i na obrazovce.
Berounsko – Řidiči nepřestávají podceňovat varování policie a ve svých vozech zapomínají cenné a osobní věci.
Berounsko, Hořovicko – Víkendový fotbalový program je opět hodně pestrý. Fotbaloví příznivci mohou vybírat ze zápasů od třetí ligy až po čtvrté třídy. K vidění budou i dvě derby v krajských I.B třídách.
Sulislav – Je mu deset let a zpaměti hned řekne jakýkoliv vlakový spoj v naší republice. Hodně čte a věnuje se myslivosti. Takový je Matěj Brzica ze Sulislavi na Tachovsku.
Orlické hory – V prvním kole florbalového poháru ČFbU se představily kromě celku Králova Dvora, který na domácí půdě suverénně postoupil, také družstva Red Dragons Hořovice a Gladiátor Team Beroun. Oba zástupci berounského okresu se vydali k pohárovým utkáním do Orlických hor.
Berounsko, Hořovicko - O víkendu se již budou hrát všechny okresní soutěže mužů. Nyní vám přinášíme rozpis soutěže a delegace rozhodčích.
České Budějovice – Divizní berounští žáci vyhráli i třetí mistrovské utkání. Tentokrát uspěli na půdě doposud stoprocentních Českých Budějovic B.
Berounsko /FOTOGALERIE/ - První zvonění školního roku si nejvíce užili prvňáčci.
Beroun - Mnohamilionů korun má zaplatit berounská nemocnice. Provozovatel prý porušil smlouvu.
Beroun - Oblastní nemocnice Kladno nařkla provozovatele nemocnice firmu Jessenia z porušení smluvních podmínek.
Dobříš – Ve čtvrtém kole krajského přeboru dorostu se utkaly v regionálním derby Dobříš a Sedlčany.
Beroun, Chyňava – Berounským kriminalistům se v uplynulých dnech podařilo odhalit laboratoř na výrobu pervitinu.
Beroun, Zadní Třebaň /FOTO/ - Berounští kriminalisté stále pátrají po totožnosti mrtvého muže, který byl v září před dvěma roky nalezen v Zadní Třebani.
Pardubice/Beroun /ROZHOVOR/ – Na jednom pódiu se sejdou dvě pěvecké veličiny. Ve městě perníku oficiální odstartují v pátek 1. října turné, které má třináct zastávek.
Teplice - V neděli odpoledne až do pozdního večera se uskutečnila v teplickém kulturním domě taneční soutěž ve standardních a latinskoamerických tancích pod názvem GRAND PRIX TEPLICE 2010.
Benešov - Dalším hostem nekonečné řady on-line rozhovorů Benešovského deníku byla ve čtvrtek 2. září od 10 do 11 hodin pedagožka a předsedkyně občanského sdružení Markéta Lukáčová.
Kladno - Už tři roky jsou kladenští skateboardisté obrazně řečeno bez střechy nad hlavou. Po sporech mezi městem, nájemci a pronajímateli původní skatepark, který se nacházel nad rybníkem ve starých Kročehlavech, totálně zchátral.Poté ho majitelé prodali soukromému vlastníkovi. Následně se sice objevily informace o výstavbě haly pro netradiční sporty, ale ta zůstala pouze vizí. Nyní se konečně podnikají skutečné a viditelné kroky.
Berounsko, Hořovicko – Druhé kolo fotbalového okresního přeboru mužů přineslo několik vysokých vítězství domácích celků.
Beroun – Ve čtvrtém kole krajského přeboru berounští fotbalisté konečně dosáhli na první vítězství v sezoně. V utkání nakonec padl jediný gól, a to hned v 7. minutě.
Štěchovice – Utkání čtvrtého kola krajského přeboru mezi štěchovickým nováčkem soutěže a exdivizním Rakovníkem rozhodli brankáři. Zatímco domácí exligový Macho ze tří střel na jeho svatyni pustil po chybném zákroku za svá záda jednu, Kukla si s více než desítkou projektilů poradil, dvakrát i s pomocí tyčí.
Beroun /FOTO/ - O osmaosmdesát míst se podařilo berounské radnici zvýšit počet míst v berounských mateřských školách. Místa vznikla díky přestavbě jeslí na novou mateřskou školu v Preislerově ulici.
Beroun – Zatímco ze dvou domácích zápasů získali fotbalisté Libiše šest bodů, venku vyšli už podruhé naprázdno. V Berouně rozhodla o jejich porážce už sedmá minuta utkání.
Šťáhlavice - Je dobojováno, triatlonové poháry rozdány. Ten nejcennější zdvihl ve Štáhlavicích u Plzně nad hlavu Petr Minařík, mezi ženami pak Eva Potůčková.
Berounsko, Hořovicko – Tři florbalové celky z berounského okresu se o víkendu představí v prvním kole poháru ČFbU. Družstvo T.B.C. Králův Dvůr se v sobotu a v neděli představí na domácí půdě. Florbalisty Red Dragons Hořovice čeká dlouhá cesta, své zápasy totiž odehrají až v Dolní Dobrouči u Letohradu. Podobně dlouhé cesta za pohárovými zápasy čeká i družstvo Gladiátor Team Beroun, který se představí v Rokytnici v Orlických horách.
Žebrák – Tenisté Spartaku Žebrák uspořádali o minulém víkendu již 29. ročník Memoriálu Josefa Hůrky, při kterém se bojovalo jak ve dvouhrách, tak i ve čtyřhrách. Na turnaj si našlo cestu dvacet jedna tenistů ze Středočeského a Plzeňského kraje a Prahy. K vidění byl opět kvalitní tenis.
Berounsko, Hořovicko – Fotbalové soutěže pokračují o víkendu dalším kolem a tentokrát se řada celků představí na domácím hřišti.
Beroun - Správa a údržba dálnic v Rudné přišla během tohoto týdne o 130 tisíc korun.
Berounsko - Vykradených aut, která řidiči nechávají odstavená na lesních cestách, stále přibývá.
Střední Čechy - Fotbalový krajský přebor má na programu své čtvrté dějství a i z něho připravujeme připravujeme on-line přenosy přímo ze stadionů. Čtyři zápasy se už hrály v sobotu, zbylé čtyři jsou na programu dnes.
Praha – K fotbalovým soutěžím krajského přeboru a I. A třídy přibylo minulý víkend i úvodní kolo I. B třídy a počet potrestaných hráčů se hned navýšil.
Karlovy Vary – Z výsledků studie chtějí zástupci karlovarského magistrátu v budoucnu vycházet.
Berounsko, Hořovicko – V sobotu odstartuje nová volejbalová sezona a berounský okres bude mít opět zastoupení ve třech krajských soutěžích.
Trubín, Beroun - Ve věku nedožitých 71 let zemřel v sobotu 21. srpna jeden ze zakladatelů berounského profesionálního sboru hasičů František Šmíd z Trubína.
Beroun - Čtenářům na dotazy odpovídala ředitelka mateřské školy v Kublově Marie Rumpíková.
Praha – V úterý a ve středu se představili žáci Českého Lva – Unionu Beroun narození v roce 1996 na pražském prestižním turnaji Football cup 96, kterého se zúčastnily i zahraniční kluby. Kromě české špičky se turnaje zúčastnily například slovenské kluby Dukla Bánská Bystrica, Rimavská Sobota, Petržalka a Žilina. Hodně atraktivním soupeřem byli pak žáci anglického Evertonu. Berounské žáky tak čekala zajímavá konfrontace s elitou.
Žebrák /ROZHOVOR/ - Již podvanácté se sportovci utkají v Žebráku v pěti disciplínách o titul ocelového muže či ženy. Závod uzavírá sérii soutěží v silově atletickém pětiboji. Vedle této hlavní sportovní akce je letos pro děti opět připraven II. ročník Dětského oceláka.
Ústí nad Labem – Muži Athletic clubu Ústí nad Labem dotáhli své tažení druhou ligou do úspěšného konce. V posledním čtvrtém kole skončili na třetím místě a stejná pozice jim patří i v celkovém pořadí.
Beroun – Divizní žáci Českého Lva – Unionu Beroun budou v letošní sezoně hrát domácí zápasy na Tyršově stadionu a před prvním domácím utkáním byli všichni plni očekávání, jak se jim v novém prostředí povede.
Beroun - Provozovatelé výherních hracích automatů budou čtvrtletně platit za jeden přístroj pět tisíc korun do městské kasy.
Příbram – Ve třetím kole krajského přeboru hostili dorostenci Spartaku Příbram tým Kutné Hory. A poprvé v sezoně dokázaly naplno bodovat oba celky.
Neratovice – Utkání dvou rozdílných poločasů odehráli na domácím trávníku starší dorostenci Neratovic. Proti Českému Lvu Beroun si nakonec připsali do tabulky krajského fotbalového přeboru své kategorie tři body.
Berounsko - „Je nám líto, nemáme,“ tato věta zazněla několikrát z úst ministra vnitra Radka Johna, když na pondělní tiskové konferenci oznamoval škrty ve svém rezortu.
Beroun - Hudební festival, který se koná v polovině září u berounského autobusového nádraží, bude letos zdarma.
Rokycansko – Až do konce tohoto roku budou na trati z Plzně do Prahy probíhat rozsáhlé stavební práce ve stanici Holoubkov a v úseku Holoubkov – Rokycany.
Kutná Hora – Berounští fotbalisté utrpěli v nedělním utkání krajského přeboru na půdě Kutné Hory nejtěžší porážku za posledních šest let. „Měli jsme značně oslabený kádr. Není to výmluva, je to holé konstatování. Navíc hráči, kteří zaskočili do mužstva, neodvedli ani píď toho, co by měli odvést. Jsem z toho hrozně zklamaný,“ uvedl k debaklu berounský trenér Vladimír Lacina.
Berounsko – Tělo mrtvého muže, které v lesním prostoru mezi obcemi Nižbor aChyňava na Berounsku a Bratronicemi na Kladenskunalezl 5. června letošního roku houbař, má už několik dnů jméno. Berounským kriminalistůmse podařilo s přispěním Deníku zjistit jeho totožnost.
Kutná Hora – První vítězství a hned takto parádní si připsali v krajském přeboru fotbalisté Kutné Hory, kteří ve 3. kole deklasovali na své půdě Beroun 6:1. Střelecké hody načal Auer, štafetu přebral Jakub Vančura a vše dokončil Tomíšek.
Střední Čechy – Pozadu nezůstanou ani žáci. I ti vstoupí tento víkend do nového ročníku.I. A třída žáků věak doznala podstatnou změnu.Vzhledem k slabým ročníkům nebudou letos hrát společně soutěže starších a mladších žáků. To zůstalo jen u krajského přeboru. V I. A třídě budou poprvé hrát pouze starší žáci. Dnes se podívejme na los skupiny A.