Xindl X- Praxe relativity
Králův Dvůr - V sobotu odehráli fotbalisté Králova Dvora úvodní zápas zimního turnaje na Vyšehradě, v němž ale gól nedali a pražskému Loko Vltavín podlehli 0:2.
Beroun - Čerpací stanici U Zabitého v Berouně je mezi lupiči zřejmě velmi oblíbeným místem. Během necelého měsíce zde došlo už k třetímu loupežnému přepadení.
Lochovice - Policie pátrá po pachateli, který se vloupal do osobního vozu na parkovišti u Mateřské školy v Lochovicích.
Beroun /FOTO/ - Zápisy do prvních tříd se blíží, některé školy proto zvou školky na ukázky výuky a prohlídku tříd.
Beroun - Sál České pojišťovny Beroun bude v sobotu 29. ledna patřit milovníkům divadelních komedií ze současnosti.
Suchomasty /FOTO/-Téměř tři stovky lidí se vydaly v sobotu do obce Suchomaty.
Nižbor /FOTOGALERIE/ -Křišťáloví lvi se zrodili pro prestižní filmovou soutěž v nižborské sklárně již podesáté.
Beroun - Příprava fotbalistů: ČLU Beroun - AFK Loděnice 7:2.
Králův Dvůr - V neděli se v králodvorské hale uskutečnil další ze série turnajů mládeže. Tentokrát se představilo šest celků starších žáků.
Hradec Králové - Berounští hokejisté si v nadstavbové části dokázali připsat alespoň bod, když v sobotu padli až v prodloužení na ledě Hradce Králové. Výborný Dominik Furch v brance dlouho odolával a když i domácí Luňák nepustil za svá záda žádnou z berounských střel, rozhodlo o výsledku až nastavení, ve kterém rozhodl Kadlec.
Rakovník - V sobotu odstartuje na 3. ZŠ sedmé oblastní kolo v boxu a většina účastníků je dobře připravena. V tréninkových prostorách TJ TZ Rakovník to v posledních dnech docela vřelo a boxeři na sobě pilně pracovali.
Rakovník - Benzinové čerpací stanice v Kounově na Rakovnicku, Buštěhradu na Kladensku, Mlečicích na Rokycansku a v Berouně–Závodí. To je výčet míst, které v uplynulých týdnech přepadli dvaadvacetiletý muž z Kladna a jeho o rok mladší parťák ze Stochova.
Beroun - Lékařská služba první pomoci provozovaná Záchrannou službou Středočeského kraje bude v Berouně od 1. února fungovat jen o víkendech a svátcích.
Berounsko - Vloupání do vozidel u základních a mateřských škol podle policie výrazně přibývá.
Kladno - Benzinové čerpací stanice v Buštěhradu na Kladensku, Mlečicích na Rokycansku, Kounově na Rakovnicku a v Berouně–Závodí. To je výčet míst, které v uplynulých týdnech přepadli dvaadvacetiletý muž z Kladna a jeho o rok mladší parťák ze Stochova.
Benešov - Vážení rodiče,díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnice Rudolfa a Stefanie vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších občánků.
Beroun – Bravurně zvládli hráči Dukly Jihlava další prvoligové utkání. V Berouně vyhráli 3:0 a přiblížili se tak ke splnění svého cíle – umístění mezi prvními čtyřmi týmu.
Rokycansko – Se zajímavou nabídkou se na OFS Rokycany obrátili kolegové ze Berounska.
Berounsko - Zima ještě nekončí, o čemž jsme se mohli přesvědčit ve čtvrtek, a srny i divoká prasata se velmi často pohybují v blízkosti lidských obydlí a frekventovaných silnic.
Rokycany, Beroun - Basketbalisté Strakonic nestačili na Rokycany ani na Beroun.
Příbramsko – Zimní halová sezona nabízí v těchto dnech vrcholné tenisové podniky. Začínají se hrát Oblastní přebory jednotlivců a na nich se představují i mladí hráči z našeho regionu.
Beroun - Tesco, byty, nová silnice. Tak by se měla proměnit Tiba - bývalá továrna v centru města.
Písek – Basketbalisté Sokola Písek sehráli další dva zápsy ve druhé lize.
Příbram /FOTOGALERIE/ - Vítězná série příbramských basketbalistů na domácí palubovce skončila. O víkendu hostili v KP II. třídy dva nejlepší celky skupiny a s oběma prohráli.
Železná – Mezi priority současného zastupitelstva obce Železná patří kromě jiného i výstava plynofikace.
Rakovník – V pátek 14. ledna skončil odpočinek i ženám FK Rakovník, které se znovu uvedly do přípravy na jarní část II. ligy žen. Kouč Jan Janota u týmu skončil, a tak děvčata začínají již s novým trenérem.
Beroun- Nový hypermarket obyvatelé Berouna vítají i odsuzují. Současnou chátrající textilku ale nikdo v centru města nechce.
Benešovsko - Anketa o nejsympatičtější miminko prosince se blíží ke konci.
Karlovy Vary, Sokolov – Dvě cenná vítězství přivezli o víkendu z palubovek soupeřů basketbalisté domažlické Jiskry. V sobotu zvítězili v Sokolově 70:62 a poté po letech vyhráli na hřišti odvěkého rivala z Karlových Varů, a to o pouhé dva body 87:85. Zároveň se dostali do průběžného vedení II. ligy mužů.
Beroun - Středočeští záchranáři v posledních dnech zasahovali u velkého množství dopravních nehod.U několika řidičů bylo při kontrolním měření zjištěno také velké procento alkoholu v dechu.
Rakovnicko, Kladensko -Cyklostrasa z Kladnaby měla být propojena s dálkovou trasou z Prahy do Rakovníka a Berouna.
Karlovy Vary - Basketbalistům karlovarské Thermie asi není souzeno vyhrát oba víkendové mistráky. Také ten uplynulý jim přinesl jen padesátiprocentní úspěšnost.
Beroun - O víkendu se berounští druholigoví basketbalisté dvakrát představili na domácí půdě. Zatímco v sobotu Berounští nestačili na vedoucí Písek, v neděli se již radovali z vítězství. V obou utkáních podali hodně špatný výkon rozhodčí, kteří předváděli jednu nepřesnost za druhou.
Beroun /ROZHOVOR/ - V sobotním utkání hokejové první ligy Berounští Medvědi podlehli na své půdě hokejistům Ústí nad Labem, kteří vedou tabulku, 2:6. Na pozápasové tiskové konferenci byl berounský trenér Jiří Doležal spokojen s nasazením a snahou svého týmu.
Rakovník /ROZHOVOR/ - Kde kdo závidí Olivii Prokopové, že nechodí často do školy, že se podívá prakticky do celého světa, ale málokdo asi tuší, co musí patnáctiletá hráčka adventure golfu tomuto sportu obětovat.
Beroun /FOTOGALERIE/ - V sobotu se berounští fotbalisté střetli v přípravném utkání s divizním Motorletem. Po zápase jsme vyzpovídali berounského trenéra Vladimíra Lacinu.
Zdice /FOTO/ - Vzpomínkový večer válečných veteránů přilákal do zdické restaurace desítky návštěvníků, kteří si přišli poslechnout vyprávění velitele tanku i stíhacího pilota.
Králův Dvůr - Již za necelé dva týdny, konkrétně 30. ledna, se uskuteční v Králově Dvoře florbalový svátek. Mistrovské utkání extraligy zde ve sportovní hale odehrají florbalisté Tatranu Střešovice a FBC Kladno. V předzápase se v duelu druhé ligy střetne domácí T.B.C. Králův Dvůr s Tatranem Střešovice B.
Beroun /FOTOGALERIE/ - Řidič červeného nákladního auta svůj vůz neubrzdil.
Beroun - Originální výstava trvá celý leden.
Beroun - Fimfárum v berounském kině Mírv 3D projekci i v klasickém provedení.
Beroun, Králův Dvůr - V neděli odehráli králodvorští fotbalisté další přípravné utkání. Tentokrát se střetli s Vlašimí B, která si přivezla i pár hráčů z kádru druholigového áčka. Cábelíci tentokrát předvedli dobrý výkon a připsali si první vítězství v přípravě.
Berounsko - Rozvodněná Berounka tentokrát majetek Vladimíra Hořčička ušetřila, s řekou má ale své nepříjemné zkušenosti.
Beroun - V sobotu přivítali berounští prvoligoví hokejisté na své půdě vedoucí celek tabulky. Medvědům se nedala v utkání upřít snaha a bojovnost, jenže to na výtečně hrajícího favorita nestačilo.
Beroun /FOTOGALERIE/ - V sobotu odpoledne se fotbalisté Českého Lva – Unionu Beroun střetli v přípravném zápase s divizním celkem Motorletu Praha. Utkání přineslo dva naprosto rozdílné poločasy a nakonec skončilo vysokým vítězstvím hostů.
Berounsko /FOTOGALERIE/ - Podle prognóz měla Berounka kulminovat v neděli na zhruba 450 cm, naštěstí řeka v průběhu soboty klesla a nad čtyři metry by už neměla znovu vystoupat.
Strakonice - Druholigové basketbalisty Strakonic po čtyřtýdenní přestávce čekají zápasy v Rokycanech a v Berouně. Mužstvo bude ale hodně oslabeno.
Beroun /FOTO/ - Zatímco mužstvu Králova Dvora nebylo po čtvrteční přípravě do zpěvu, Berounští mohli být po vítězství nad třetiligovým soupeřem spokojení.
Beroun, Mělník - Berounka překročila čtyřmetrovou hranici, v sobotu ráno dosahovala úrovně autobusového nádraží.