Velvary – Před týdnem sahali fotbalisté Velvar ve FORTUNA:ČFL po senzačním zisku s lídrem tabulky ze Záp, ale kontroverzní pokutový kop v poslední minutě plány zhatil. Podobně mohla dopadnout i sobotní zápas na pražském Vltavínu, jenže tam domácí penaltu v závěru neproměnili a naopak po skvělé akci Havla a zakončení Müllera v 88. minutě inkasovali.
Velvary – V 25.kole Fortuna:ČFL došlo na středočeské derby, ve kterém domácí Slovan hostil lídra tabulky, zápský SK. Hostům se nakonec povedla odplata za šokující podzimní debakl, i když jediný zápas utkání vstřelili až v poslední minutě z penalty.
Uhy /VIDEO, FOTOGALERIE/ - Od pátku do neděle si obyvatelé obce Uhy u Velvar museli zvykat na větší hluk než obvykle. Na jednom ze soukromých pozemků se totiž konala technopárty. Ohlášenou akci Czarotek 2019, sledovali i policisté.
Kladensko – Lídr ze Slaného znovu padl, ale konkurenci se rozešli jen s remízou, a tak náskok vedoucího týmu moc nestáhli. To byly hlavní události dalšího kola fotbalové Ligy starých pánů Kladenska.
Rakovnicko – Lídr ze Slaného znovu padl, ale konkurenci se rozešli jen s remízou, a tak náskok vedoucího týmu moc nestáhli. To byly hlavní události dalšího kola fotbalové Ligy starých pánů Kladenska.
Kladensko - Velikonoční kolo si vzali nejvíc k srdci fotbalisté Nova Kladno a Švermova, kteří připravili Černuci, respektive Zvoleněvsi, vydatnou pomlázku. Poměrně štědří byli také borci Velvar, Přítočna a Pozdně. Naopak s úplně prázdným košíkem se odebrali domů hráči Lidic, Černuce a Zlonic.
Střední Čechy – Kde se nejchudším rodinám žije nejtíživěji? Vypadá to, že spíše než o regiony, které mají pověst nejméně rozvinutých, jde ve středních Čechách o oblasti, jež jsou nejvíc zalidněny. Naznačují to alespoň podklady pro krajské zastupitele určené k pondělnímu rozhodování o příspěvcích v rámci projektu Obědy do škol.
Mělnicko – Kde se nejchudším rodinám žije nejtíživěji? Vypadá to, že spíše než o regiony, které mají pověst nejméně rozvinutých, jde ve středních Čechách o oblasti, jež jsou nejvíc zalidněny. Naznačují to alespoň podklady pro krajské zastupitele určené k pondělnímu rozhodování o příspěvcích v rámci projektu Obědy do škol.
Boleslavsko – Kde se nejchudším rodinám žije nejtíživěji? Vypadá to, že spíše než o regiony, které mají pověst nejméně rozvinutých, jde ve středních Čechách o oblasti, jež jsou nejvíc zalidněny. Naznačují to alespoň podklady pro krajské zastupitele určené k pondělnímu rozhodování o příspěvcích v rámci projektu Obědy do škol.
Rakovnicko – Kde se nejchudším rodinám žije nejtíživěji? Vypadá to, že spíše než o regiony, které mají pověst nejméně rozvinutých, jde ve středních Čechách o oblasti, jež jsou nejvíc zalidněny. Naznačují to alespoň podklady pro krajské zastupitele určené k pondělnímu rozhodování o příspěvcích v rámci projektu Obědy do škol.
Nymbursko – Kde se nejchudším rodinám žije nejtíživěji? Vypadá to, že spíše než o regiony, které mají pověst nejméně rozvinutých, jde ve středních Čechách o oblasti, jež jsou nejvíc zalidněny. Naznačují to alespoň podklady pro krajské zastupitele určené k pondělnímu rozhodování o příspěvcích v rámci projektu Obědy do škol.
Kralupy nad Vltavou – Akci s pestrou nabídkou pro příznivce veřejné dopravy – a všeho kolem vlaků obzvlášť – bude v sobotu hostit nádraží v Kralupech nad Vltavou.
Praha – na hřišti adepta na postup do druhé ligy se představili v pátek dopoledne fotbalisté Slovanu Velvary. Domácí Radotín byl lepší téměř celé utkání a připravil hostům pátou porážku v řadě. Ti jsou v tabulce FORTUNA:ČFL až desátí.
Kladensko - Třinácté kolo fotbalové Ligy starých pánů Kladenska přineslo šokující výsledek ve Slaném, kde domácí jasný lídr tabulky vůbec nestačil na třetí Doksy a podlehl jim 0:4. Dál ale vede o osm bodů před Družcem a o deset právě před Doksy.
Kladensko – Několik fotbalových zápasů se předehrává už v pátek 19. dubna. Kluby využily státního svátku, aby hráči měli delší víkend. Týká se to i Kladenska.
Velvary - Vedoucí Městské knihovny Velvary, skvělá česká aforistka a blogerka Zdeňka Ortová v jedné osobě, pozvala v úterý odpoledne na křtiny dvou nových knížek jejich autora - aforistu, spisovatele a básníka Jiřího Žáčka.
Velvary - Vedoucí Městské knihovny Velvary, skvělá česká aforistka a blogerka Zdeňka Ortová v jedné osobě, pozvala v úterý odpoledne na křtiny dvou nových knížek jejich autora - aforistu, spisovatele a básníka Jiřího Žáčka.
Na trávníku fotbalové Živanice přidaly další vítězství v Karlových Varech. Už pětkrát za sebou Východočeši v ČFL neprohráli. Kauza, se kterou přišly po posledním utkání v Živanicích Velvary, ovšem pokračuje. Ozval se i Králův Dvůr.
Litoměřice – Fotbalisté Litoměřicka vezou tři body ze hřiště Velvar. Jedinou trefou je zařídil devět minut před koncem střídající Surmaj. Ten tak udělal hned dvojnásobnou radost trenérovi Haškovi, jenž spolu s výhrou slavil i narození vnučky.
Velvary – V utkání 23.kola Fortuna:ČFL mezi domácím Slovanem Velvary a hostujícím Litoměřickem se všichni fanoušci pobavili fotbalovou kvalitou: oboustranným nasazením a dramatickými okamžiky v obou vápnech. V zakončení byli přece jen pilnější Velvarští, ale s přesností v koncovce si v tomto utkání nepotykali a nakonec prohráli 0:1.
Kladensko - Zimní spánek skončil už i chlapcům odrostlým produktivnímu fotbalovému věku. I když… V prvním jarní kole Ligy starých pánů Kladenska třeba švermovský Marek Mencl předvedl, že je pořád hodně v pohodě, Spartě dal čtyři fíky.
Velvary, Živanice – Zatímco na trávníku prožily fotbalové Živanice radost po výhře nad Velvary 2:1, po zápase 22. kola ČFL musely oba třetiligové kluby řešit nepříjemnou událost. Někteří velvarští fotbalisté při návratu zjistili, že se jim ztratily peníze. Podle Živanic jde o nepodložené nařčení, nicméně Deník zjistil, že peníze se na stadionu ztratily i předchozímu soupeři – Královu Dvoru.
Velvary, Živanice – Zatímco na trávníku prožily fotbalové Živanice radost po výhře nad Velvary 2:1, po zápase 22. kola ČFL musely oba třetiligové kluby řešit nepříjemnou událost. Někteří velvarští fotbalisté při návratu zjistili, že se jim ztratily peníze. Podle Živanic jde o nepodložené nařčení, nicméně Deník zjistil, že peníze se na stadionu ztratily i předchozímu soupeři – Královu Dvoru.
Velvary - Po roce se opět na náměstí Krále Vladislava ve Velvarech vrátí tradiční Vajíčkobraní, největší zemské vajíčkové slavnosti. V rámci nich bude v sobotu 13. dubna na zúčastněné čekat bohatý program, který nabídne například poctivé řemeslné trhy, velikonoční dílny, zajímavé výstavy v muzeích, vyjížďky v kočáře a další zábavu.
Velvary - Organizace Človíček RaD ve spolupráci s dalšími partnery pořádá v sobotu 13. dubna Vajíčkobraní. Jedná se o největší zemské vajíčkové slavnosti a řemeslné velikonoční trhy.
Zatímco na trávníku prožily fotbalové Živanice radost po výhře nad Velvary 2:1, po zápase 22. kola ČFL musel třetiligový klub řešit nepříjemnou událost. Jejich soupeř přišel s obviněním, že se několika hráčům v kabině pro hosty ztratily peníze. Podle Živanic jde o nepodložené nařčení, zápas měl standardní průběh.
Zatímco na trávníku prožily fotbalové Živanice radost po výhře nad Velvary 2:1, po zápase 22. kola ČFL musel třetiligový klub řešit nepříjemnou událost. Jejich soupeř přišel s obviněním, že se několika hráčům v kabině pro hosty ztratily peníze. Podle Živanic jde o nepodložené nařčení, zápas měl standardní průběh.
Zatímco na trávníku prožily fotbalové Živanice radost po výhře nad Velvary 2:1, po zápase 22. kola ČFL musel třetiligový klub řešit nepříjemnou událost. Jejich soupeř přišel s obviněním, že se několika hráčům v kabině pro hosty ztratily peníze. Podle Živanic jde o nepodložené nařčení, zápas měl standardní průběh.
Zatímco na trávníku prožily fotbalové Živanice radost po výhře nad týmem Velvar 2:1, po zápase 22. kola ČFL musel třetiligový klub řešit nepříjemnou událost. Jejich soupeř přišel s obviněním, že se několika hráčům v kabině pro hosty ztratily peníze. Podle Živanic jde o nepodložené nařčení, zápas měl standardní průběh.
Kladensko - V pondělí v půl třetí ráno se stala na silnici 1/16 na čtyřicátém kilometru u obce Sazená dopravní nehoda nákladního automobilu Scania s návěsem Schmitz. Třiatřicetiletý opilý cizinec jedoucí od Nové Vsi ve směru na Velvary řídil nákladní vozidlo tak, že cestou porazil několik dopravních značek, poté vyjel ze silnice a i s autem se zřítil ze svahu. Nikoho jiného ani sebe jen náhodou nezranil.
Velvary - V pondělí v půl třetí ráno se stala na silnici 1/16 na čtyřicátém kilometru u obce Sazená dopravní nehoda nákladního automobilu Scania s návěsem Schmitz. Třiatřicetiletý opilý cizinec jedoucí od Nové Vsi ve směru na Velvary řídil nákladní vozidlo tak, že cestou porazil několik dopravních značek, poté vyjel ze silnice a i s autem se zřítil ze svahu. Nikoho jiného ani sebe jen náhodou nezranil.
Živanice – Po skvělém domácím zápase s Vyšehradem přišla na fotbalisty Velvar bída. S východočeskými Živanicemi prohráli zaslouženě 1:2, když se do utkání vrátili příliš pozdě. Ještě horší je, že v půl deváté večer hráči zjistili na benzince, že byli okradeni. Zloděj si přišel téměř na pět tispíc korun!
Střední Čechy – Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře ve Středočeském kraji. Tak zní název nové odborné publikace, již autorský kolektiv představil ve čtvrtek na náměstí ve Velvarech na Kladensku. Ještě by se dalo doplnit, že vlastně jde o polovinu kraje. Sloupy s postavami světců publikace vydaná Národním památkovým ústavem představuje na Benešovsku, Berounsku, Kladensku, Kolínsku, Kutnohorsku a Mělnicku. Druhý díl má vyjít do konce roku.
Střední Čechy – Křest nové knihy uspořádaný pod širým nebem se chystá na čtvrteční dopoledne ve Velvarech poblíž Slaného; při pomezí Kladenska a Mělnicka.
Střední Čechy – Křest nové knihy uspořádaný pod širým nebem se chystá na čtvrteční dopoledne ve Velvarech poblíž Slaného; při pomezí Kladenska a Mělnicka.
Velvary – Kdo přišel na utkání 21. kola FORTUNA:ČFL mezi velvarským Slovanem a hostujícím Vyšehradem, ani trochu nelitoval. Hrál se tempo fotbal nahoru, dolů a především brankáři Měsíček s Otáhalem předvedli několik obdivuhodných zákroků. Hosté jako aspirant na postup nakonec vyhráli 3:2 na penalty.
Karlovy Vary – Po porážce 2:3 v uplynulém kole Fortuna ČFL na půdě Štěchovic mohou fotbalisté karlovarské Slavie pod taktovkou kouče Roberta Žáka složit reparát.
Karlovy Vary – Po porážce 2:3 v uplynulém kole Fortuna ČFL na půdě Štěchovic mohou fotbalisté karlovarské Slavie pod taktovkou kouče Roberta Žáka složit reparát.
Karlovy Vary – Po porážce 2:3 v uplynulém kole Fortuna ČFL na půdě Štěchovic mohou fotbalisté karlovarské Slavie pod taktovkou kouče Roberta Žáka složit reparát.