Opilá zdravotní sestra rentgenovala pacienty
Frýdlant nad Ostravicí – Anonymní telefonát upozornil ve středu 13. července policisty na evidentně opilou zdravotní sestru v budově Polikliniky ve Frýdlantu nad Ostravicí.
Frýdlant nad Ostravicí – Anonymní telefonát upozornil ve středu 13. července policisty na evidentně opilou zdravotní sestru v budově Polikliniky ve Frýdlantu nad Ostravicí.
Domažlice – K nehodě, která se nestává denně, došlo poblíž okružní křižovatky U Golema.
Liberec - Při operaci kýly v liberecké nemocnici došlo k problémům s anestezií. Muž po několika dnech zemřel. Za jeho smrtí zůstávají otazníky.
Karviná /AKTUALIZOVÁNO/ – V lokalitě Dolu ČSA v Karviné došlo v úterý odpoledne k otřesu, při kterém zahynul pětačtyřicetiletý havíř. Další byl zraněný odvezen do nemocnice. Na místě stále pracují báňští specialisté.
Karviná - V lokalitě Dolu ČSA v Karviné došlo v úterý odpoledne k otřesu, při kterém zahynul pětačtyřicetiletý havíř. Další byl zraněný odvezen do nemocnice.
Dolní Bousov - Policisté pátrají po dalším zmizelém člověku z Mladoboleslavska. Tento muž se chce ovšem zabít!
Zlín – V rukou policie možná skončil nebezpečný muž. Podle některých svědků měl totiž minulý týden na dětském hřišti ve Vodní ulici ve Zlíně masturbovat před dětmi.
Liberec /AKTUALIZOVÁNO/ - V liberecké nemocnici zemřel v pondělí ráno třiapadesátiletý pacient, který se několik dnů předtím podrobil operaci kýly.
Jablonecko - Trochu záhadný je případ odcizené Škody Favorit. V pátek vůz našli uprostřed lesa na dně zatopeného starého lomu u Alšovic. Vlastně bezcenné auto někdo v krátkém časovém sledu odcizil už podruhé.
Tachov – V zákulisí srpnových Historických slavností v Tachově je měsíc před konáním živo. Program je zajištěn. Je třeba doladit vše ostatní, čeho si běžný návštěvník možná sice ani nevšimne, ale bez čeho by slavnosti nebylo možné uskutečnit.
Hrušková - Poškozený Josef Antal spolu s policií sestavil přibližnou podobiznu podvodnice
Jičín –Obyvatelé čtvrti Čeřovka se obrátili na jičínskou radnici s žádostí o umístění dvou retardérů v části ulice Pod Čeřovkou.
Luštěnice - Pomozte najít ženu, která se před pár dny ztratila.
Zborovy - Policie pátrá po pohřešovaném Radku Kudláčkovi ze Zborov
Zlín – Hned dva agresivní zloděje museli během soboty dopoledne krotit zlínští strážníci Městské policie Zlín. V obou případech šlo přitom o maličkosti.
Beroun – Partička čtyř povedených kamarádů se rozhodla pro nevšední zábavu. Mladíci se totiž rozhodli pobíhat v Kostelní ulici v Berouně po kapotách zaparkovaných aut.
Teplicko – Na něco sladkého dostali zřejmě chuť dva zlodějíčci, kteří se vloupali do pekárny v Dubí. Ale pšenka jim tam moc nekvetla. Sklad pekárny byl totiž prázdný a když se začali dobývat do samotné pekárny, měli už za zády strážníky.
Vroutek - Městečko na Podbořansku řeší od loňských voleb problémy mezi minulým a současným vedením. Padla už také trestní oznámení.
Ostravice – Příjemné letní počasí, nabitý program a téměř tři tisíce návštěvníků. Takový byl zahajovací ročník akce Dny obce Ostravice, kterou v sobotu uspořádala obec v malebném prostředí areálu fotbalového hřiště TJ Sokol.
Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Dva sousedé nejspíš ovlivnění alkoholem se pohádali a skončilo to napadením.
Loket - Za nezákonné parkování udělují policisté hlavně pokutu, botičku totiž mají jen jednu
Hlinecko - Jednotka hasičů ze stanice Hlinsko zasahovala koncem týdne u dopravní nehody v obci Raná.
Mladá Boleslav /VÍME PRVNÍ, FOTO/ - Dva sousedé nejspíš ovlivnění alkoholem se pohádali a skončilo to napadením.
Bílina – Díky všímavosti občanů zadržela ve čtvrtek 7. července kolem půl jedné ráno hlídka Městské policie v Bílině trojici mladíků, kteří jsou důvodně podezřelí z krádeže benzínu z vozidla zaparkovaného na jednom z bílinských sídlišť.
Stařeč, Želetava – Ke střetu motocyklisty s osobním vozem došlo v pátek krátce před čtvrtou hodinou odpolední ve Starči.
Frýdek-Místek – Scénu jako z akčního filmu viděli někteří lidé v noci ze soboty na neděli ve Frýdku-Místku. Před domem se jim pokusil upálit řidič automobilu.
Klatovy -Uvidíte–li v podchodech a nebo v parcích podivná individua, volejte 156 a 158.
Prostějovsko - Policisté v těchto dnech vyhlásili pátrání po čtyřech lidech, kteří by se mohli pohybovat na Prostějovsku. Pokud víte, kde se v současnosti hledané osoby nachází, ozvěte se na kterékoli oddělení Policie ČR, telefonní číslo 158 nebo přímo prostějovským policistům na linku 974781326.
Pondělní závěrečná jízda s žáky autoškoly byla pro zkušebního komisaře z České Lípy tou poslední. Zřejmě ji skutečně absolvoval pod vlivem alkoholu. Dostal výpověď!
Olomouc – Devětatřicetiletý muž z Bohuňovic se ztratil. Policisté o pomoc při jeho hledání žádají i veřejnost.
Třinec - Kuriózní zákrok čekal na třinecké policisty v jedné z místních restaurací. Jedna žena tam druhou udeřila pivní láhví tak razantně, že ji střepem pořezala ucho.
Zlín – Na doslova válečnou výpravu se ve čtvrtek v noci vydala dvojice mužů ve zlínské části Vršava. Nejenom že napadli člověka a rozbili vývěsku magistrátu, navíc se snažili vybít výlohu místního bowlingu. Přítrž jejich řádění udělal až speciálně vycvičení pes Argo.
Beroun – Zkuste si to představit. Vracíte se odpočatí ze čtrnáctidenní dovolené, odemknete svůj voňavý, naklizený byt a náhle zůstanete zděšeně stát uprostřed totální spouště.
Ostravice – Pořádně živo bude tuto sobotu v Ostravici. Vedení obce připravilo pro obyvatele, ale i návštěvníky a turisty premiérový Den obce Ostravice. Akce vypukne ve 14 hodin v areálu fotbalového hřiště TJ Sokol.
Rychnovsko – Policie ČR pátrá po čtyřiatřicetiletém Martinu Novákovi, trvale žijícím v obci Zdelov.
Pozďátky – Neskutečný nepořádek, kam oko pohlédne, zápach a smečka řvoucích psů. Pozemek podhrabaný od potkanů, obložený hromadami dřeva a zarostlého písku. Tak vypadá okolí domku bratrů Denerových v Pozďátkách. Jejich sousedka Dana Mourková je rozezlená čím dál víc.
Rychnovsko – Tak jako každý rok se prázdninový čas stává obdobím zvýšené aktivity bytových zlodějů. Rychnovsko není v tomto ohledu žádnou výjimkou. Od začátku roku bylo do konce měsíce května zaznamenáno Policií ČR na sedmnáct případů vloupání do bytů a rodinných domů.
Velký Osek - Nápad postavit rychlobruslařskou halu ve Velkém Oseku na Kolínsku se setkal s tvrdou realitou. Výsledek není zrovna příjemný: hala stát nebude, zbyl po ní osmimilionový dluh. A věřitelům navíc dochází trpělivost, chtějí své peníze. Na světlo vyplouvají ale i další nesrovnalosti.
Třebíč – V úterý krátce před půlnocí obdrželi třebíčští strážníci telefonické oznámení, že v kolejišti u železničního přejezdu v ulici Pražská leží tělo muže.
Třemošná - Velké komplikace by nejen severnímu Plzeňsku přineslo uzavření stavby přeložky silnice I/27, neboli obchvatu Třemošné. Na základě usnesení Obvodního soudu pro Prahu 4 je mělo ve čtvrtek 8. července provést plzeňské Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD).
Pardubice – Obvinění z trestných činů krádeže a poškození cizí věci spáchané ve spolupachatelství formou pokračování sdělili pardubičtí kriminalisté dvěma mužům z Pardubic.
Třemošná – O silnici jednali členové krajské bezpečnostní rady.
Praha, Třinec – Po příjezdu z Chorvatska, kde zpěvačka Markéta Konvičková koncertovala na ostrově Hvar, ji čekalo velice nepříjemné překvapení.
Nový Jičín – Přímo do batohu nakupoval nedávno mladý muž, který navštívil market na Sokolovské ulici v Novém Jičíně.
Kroměříž - Vážným zraněním dvaadvacetiletého mladíka skončila ve středu před pátou hodinou ráno rvačka na Velkém náměstí v Kroměříži. Účty si zde vyřizovalo osm lidí a zmíněný mladík byl tak těžce zraněn, že byl nutný jeho letecký transport do olomoucké fakultní nemocnice.
Kroměříž – Vážným zraněním dvaadvacetiletého mladíka skončila ve středu před pátou hodinou ráno rvačka na Velkém náměstí v Kroměříži. Účty si zde vyřizovalo osm lidí a zmíněný mladík byl tak těžce zraněn, že byl nutný jeho letecký transport do olomoucké fakultní nemocnice.
Třemošná -Ředitelství silnic a dálnic zavře celou stavbu obchvatu. Může to způsobit dopravní kolaps
Liteň – Policie pátrá po sedmnáctileté dívce, která odešla ze svého domu v Litni.
Mladá Boleslav - Železo stačili bezdomovci donést jen do nákupního vozíku. Z místa ujet nestačili.
Zlín – „Nic neudělal. Nic nejedl a pak se trochu napil.“ Takto obhajovala matka svého sedmnáctiletého syna před zlínskými strážníky. Mladý muž totiž v úterý 5. července odpoledne řádně posilněn alkoholem napadl nejenom jiného mladého muže, ale dokonce i hlídku městských policistů. Nakonec skončil v rukou policie.