Blanenští policisté nabízejí přívětivější prostředí
Blansko - Policisté oslavili Den Policie České republiky otevřením zrekonstruovaného kontaktního a koordinačního centra.
Blansko - Policisté oslavili Den Policie České republiky otevřením zrekonstruovaného kontaktního a koordinačního centra.
Frýdlant nad Odrou - V prostorech frýdlantského letiště se konala motocyklová soutěž „O pohár Lysé hory“. Závodu se nakonec zúčastnilo celkem 210 jezdců, kdy celý průběh absolvovalo 166 z nich.
Strašice - Při letošním 20. ročníku Dne pozemního vojska Bahna 2009 bude aktivistům vojenských klubů poněkud těsno. Jednak proto, že v rámci jubilejní dvacáté přehlídky historické i současné vojenské techniky a ukázek činností je podle organizátorů připravena ještě rozsáhlejší podívaná. Kromě toho ale ubyla jedna z ploch v sousedství přehlídkového prostoru tankodromu Bahna. Je uzavřená a střežená.
Jablonec n. N. /REPORTÁŽ/ - Majitel automobilu zanechal ve středu v centru Jablonce nad Nisou v autě psa zamčeného v přepravce přes dvě hodiny.
Prostějovsko - Rozbité autobusové zastávky, zničené lavičky, převrácené odpadkové koše. Takový obrázek se často naskýtá na mnoha místech den po taneční zábavě nebo diskotéce. Špatné zkušenosti mají v tomto směru i obce na Prostějovsku.
Znojmo /FOTOGALERIE, VIDEO/ -Nové barvy, vzhled, přívětivější prostředí, dětský kouteka lepší vybavení. Tak nyní vypadá zcela opravená služebna státní policie ve Znojmě.
Jablonec n. N. /VIDEO, FOTOGALERIE/ - Majitel automobilu zanechal ve středu v centru Jablonce nad Nisou v autě psa zamčeného v přepravce přes dvě hodiny.
Šumperk - Míst, kde se v Šumperku nesmí popíjet alkohol, přibylo. Novou podobu obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholu na veřejném prostranství schválili na svém posledním zasedání 18. června šumperští zastupitelé. Reagovali tak na stížnosti majitelů dvou prodejen, kteří mají potíže s opilci.
Moravská Třebová - Nález nebezpečného kufříku nahlásila Policie hasičům dopoledne 19. června.
Litoměřice /FOTOGALERIE/ - Ukázky a spousta informací. Den policie již potřetí proběhl v pátek na Mírovém náměstí v Litoměřicích. PROHLÉDNĚTE SI BOHATOU FOTOGALERII!
Jindřichohradecko - Hasiči si na konto připsali ve čtvrtek dva požáry a olejovou skvrnu.
Strakonice - Policie stále nezná totožnost ženy, jejíž bezvládné tělo ve čtvrtek 18. 6. v podvečer vytáhli kolemjdoucí z řeky Otavy na Podskalí ve Strakonicích.
Česká Skalice /FOTOGALERIE/ - Českou Skalicí se v noci v pátek 19. června opět nesly zvuky sirén hasičských automobilů. Zřejmě opět českoskalický žhář zaútočil tentokráte na dřevěnou garáž u vlakového nádraží. Škoda zatím nebyla stanovena. Celou událost i nadále prošetřují jak policisté, tak hasiči.
Zlín /FOTOGALERIE/ - Poničená zastávka městské hromadné dopravy, živý plot, vchodové dveře a reklamní poutač. To je výsledek nočního řádění osmadvacetiletého muže, který se vydal ve čtvrtek 18.června vnoci sprejovat do zlínskýchulic.
Boleslavsko - Neobvyklý dopravní prostředek jeho pilot nezvládl a společně se spolujezdcem havaroval.
Frýdek-Místek -Utonulou ženu vytahovali ve čtvrtek 18. června kolem patnácté hodiny z rybníku pod přehradou Olešná ve Frýdku-Místku.
Rychnovsko - Tři pancéřové pěsti německé výroby a dva granáty československé výroby objevil nálezce v lesním masivu u Nebeské Rybné.
Strakonice - Policie stále nezná totožnost ženy, jejíž bezvládné tělo ve čtvrtek v podvečer vytáhli kolemjdoucí z řeky Otavy na Podskalí ve Strakonicích.
Uherské Hradiště - O automobil BMW X6 v hodnotě víc jak dva miliony korun přišel majitel z Uherského Hradiště.
Jičín - Minulý pátek před 12. hodinou vstoupil do prodejny zlatnictví v Palackého ulici mladý pár, který se zajímal o koupi prstnů. Muž najednou uchopil majitelku obchodu za ruku a elektrickým paralyzérem ji ochromil.
Jičín - Do velmi nepříjemné situace se dostala v pátek 12. června majitelka zlatnictví v Jičíně v Palackého ulici.
Kupařovice na Brněnsku /AUDIO/ - Hned dvě staré škodovky se marně pokoušel zatím neznámý zloděj v Kupařovicích. Ani se dvěma vozy se mu však odjet nepodařilo.
Dobruška - Zaparkovaná auta nedají zlodějům spát.
Jičín - Minulý pátek před 12. hodinou vstoupil do prodejny zlatnictví v Palackého ulici mladý pár, který se zajímal o koupi prstnů. Muž najednou uchopil majitelku obchodu za ruku a elektrickým paralyzérem ji ochromil.
Kostelec nad Orlicí - Ve městě došlo v úterý odpoledne při dopravní nehodě ke střetu nákladního vozidla s cyklistou, který se lehce zranil.
Rychnovsko - Tři pancéřové pěsti německé výroby a dva granáty československé výroby objevil nálezce v lesním masivu u Nebeské Rybné.
Česká Skalice /AKTUALIZOVÁNO/ -Česká Skalice/ Už snad nemůže být pochyb: v České Skalici řádí žhář, který pod zástěrkou tmy v nočních hodinách zakládá požáry.
Český Brod - Na českobrodském sídlišti odstavené vozidlo Renault, na které náš Deník upozornil, řeší městská policie. Informoval o tom velitel Jan Svoboda.
Děčín - Pokutu nedostal nikdo, prohřešky řešili domluvou.
Vrchbělá /NOVÉ INFO, FOTO/ - Neobvyklý dopravní prostředek jeho pilot nezvládl, skončil v nemocnici.
Mladá Boleslav - Příklad lidského hyenismu se stal v minulých dnech v Mladé Boleslavi.
Žďár nad Sázavou - Chuť na alkohol asi dostal lapka, jenž krátce po středeční půlnoci navštívil prodejnu v centru okresního města. Ze stojanu v obchodě si vzal dvě lahve vína v ceně asi sto osmdesáti korun, poté však odešel, aniž by zaplatil.
Vyškov-Opatovice – Nelegální rybolov na Opatovické přehradě ohrožuje kvalitu vody. Chytat pytláky při činu se ale nedaří. Povodí Moravy chce bojovat pomocí rybářské stráže.
České Budějovice - Rozházené odpadky, vylámané značky, rozbité výlohy obchodů a v neposlední řadě i dokonce zvratky. To všechno najdete v sobotu a v neděli ráno, když se projdete Krajinskou ulicí v centru Budějovic.
Vyškov - Nepříjemné překvapení zažil majitel auta značky Renault bydlící v Hybešově ulici ve Vyškově. Nemohl nikam odjet, protože mu zatím neznámý zloděj vyplenil celou nádrž.
Českolipsko - Deník přináší nový seriál Lidé svatého Floriána, v rámci kterého představíme sbory dobrovolných hasičů z regionu. Startujeme s SDH v Horní Libchavě.
Milevsko - Prezident hokejového klubu HC ZVVZ Milevsko Miroslav Kellner byl obviněn z podvodu.
Višňová - Požár opuštěného domu způsobil škodu za tři čtvrtě milionu.
Frýdlant n. Ostravicí -O víkendu se v prostorech frýdlantského letiště konala motocyklová soutěž „O pohár Lysé hory“. Závodu se nakonec zúčastnilo celkem 210 jezdců, kdy celý průběh absolvovalo 166 z nich.
Vyškov-Opatovice /AKTUALIZOVÁNO, DISKUTUJTE/ – Nelegální rybolov na Opatovické přehradě ohrožuje kvalitu vody. Chytat pytláky při činu se ale nedaří. Povodí Moravy chce bojovat pomocí rybářské stráže.
Milevsko - Prezident hokejového klubu HC ZVVZ Milevsko Miroslav Kellner byl obviněn z podvodu.
Rychnovsko - /AKTUALIZACE/ Požár, který vypukl ve středu dopoledne v půdních prostorách hospodářské stavby ve Slatině nad Zdobnicí, policisté vyšetřují jako podezření z úmyslného založení ohně neznámým pachatelem.
Frýdek-Místek,Palkovice /AKTUALIZOVÁNO/ - Na předváděcí akci spotřebního zboží vezl důchodce opilý řidič autobusu, přes vesnice se hnal rychlostí přes osmndesát kilometrů v hodině. Středovými čárami se rozhodně nenechával omezovat.
Frýdek-Místek - Na předváděcí akci spotřebního zboží vezl důchodce opilý řidič autobusu, přes vesnice se hnal rychlostí přes osmndesát kilometrů v hodině. Středovými čárami se rozhodně nenechával omezovat.
Liberec - Neúspěšně skončil pokus bývalého okresního ředitele liberecké policie Miroslava Dvořáka, který si podal odvolání proti výpovědi ze služebního poměru. Liberecký deník o tom informoval Jaroslav Ibehejec z Policejního prezidia České republiky.
Palkovice, Frýdek-Místek -Opilý řidič autobusu vezl důchodce na předváděcí akci spotřebního zboží. Přes několik vesnic se hnal rychlostí přes osmdesát kilometrů v hodině. Středovými čárami se rozhodně nenechával omezovat. Jeho ďábelská jízda skončila v Palkovicích.
Palkovice, Frenštát pod Radhoštěm - Opilý řidič autobusu vezl důchodce na předváděcí akci spotřebního zboží. Přes několik vesnic se hnal rychlostí přes osmdesát kilometrů v hodině. Středovými čárami se rozhodně nenechával omezovat. Jeho ďábelská jízda skončila v Palkovicích.
Most /FOTOGALERIE/ Až dvacet tisíc lidí ze všech světadílů přijede do Mostu na celosvětový sraz majitelů a příznivců Citroënu 2CV.
Litoměřice - Mladí cyklisté by měli zpozornět. Od první poloviny června do konce července bude v Litoměřicích probíhat akce „Bez přilby už nevyjedu“.
Liberec - Neúspěšně skončil pokus bývalého okresního ředitele liberecké policie Miroslava Dvořáka, který si podal odvolání proti výpovědi ze služebního poměru. Liberecký deník o tom informoval Jaroslav Ibehejec z Policejního prezidia České republiky.