Na Novojičínsku zabodovalo téměř sedm tisíc řidičů
Novojičínsko - Neutěšitelná je situace na našich cestách, které jsou denně svědky naprosté bezohlednosti některých řidičů. To se také projevuje vnejnovějších statistikách bodového hodnocení řidičů.
Novojičínsko - Neutěšitelná je situace na našich cestách, které jsou denně svědky naprosté bezohlednosti některých řidičů. To se také projevuje vnejnovějších statistikách bodového hodnocení řidičů.
Opočno - Problémy s opilcem zažili hosté restaurace i zdravotníci.
Litoměřice - Škodu v přibližné výši tří milionů korun má na svědomí šestičlenná skupina pachatelů mimo jiné z Litoměřicka.
Most, Chánov - Romští aktivisté se 17. 11. pokusí zabránit střetům mezi neonacisty a Romy. Připravují se i na stav krajní nouze.
Dešenice /AKTUALIZOVÁNO - FOTOGALERIE/ -Požár zničil hospodářskou budovu na samotě v Dešenicích
Šumperk - Nemilé překvapení čekalo ve čtvrtek kolem půl čtvrté ráno po příchodu na pracoviště na pracovnici firmy METO v ulici M. R. Štefánika v Šumperku. Když žena vešla do přípravny jídel, potkala tam mladíka, kterého neznala. Optala se ho proto, co tam dělá. Odpověděl, že hledá vedoucího a rychle místnost opustil. Žena ale vzápětí zjistila, že v přípravně chybí maso.
Krásná - Policisté obvodního oddělení Krásná nečekaně navštívili hon, který pořádalo Myslivecké sdružení v Krásné.
Brno – Na brněnském Masarykově okruhu převzala policie první „várku“ nových policejních aut. Policisté budou jezdit v oktáviích a dodávkách volkswagen.
Český Krumlov - Majitele věcí, které policisté zabavili pachatelům při páchání trestné činnosti, nyní hledá českokrumlovská policie.
Most, Chánov - Zástupci janovských Romů v pátek na tiskové konferenci v mosteckém Chánově vyzvali politiky ČR, aby nezůstali lhostejní k napětí, které mezi Romy vyvolávají stále častěji a otevřeněji provokace ze strany českých neonacistů. Policie prohlásila, že je připravena udržet pořádek.
Kojatín – Hned dvou trestných činů - porušování domovní svobody a krádeže – se dopustili neznámí pachatelé, kteří se ve čtvrtek 13. listopadu dopoledne vloupali do rodinného domu v Kojatíně.
Uherský Brod - Se zdražením zemního plynu si po svém „poradil“ 49letý muž z Uherského Brodu. Ve svém domě v městské části Újezdec u Luhačovic si upravil přípojku plynu a dopustil se tím neoprávněného odběru.
Trutnov - Neznalost zákona může mít fatální následky. To se potvrzuje vpřípadu vysoké výhry ve Sportce, náležící třem trutnovským důchodkyním.
Mladá Boleslav/ Mluvčí cizinecké policie exkluzivně pro Deník: Chystáme pravidelné razie na ubytovnách s agenturním personálem.
Rychnovsko - Policie ČR Rychnov nad Kněžnou žádá o pomoc při pátrání po pohřešovaném Jindřichu Koskovi, nar. 1986, trvale bydlícím v Solnici.
Moravské Budějovice - Nezodpovězené otázky minulosti znovu ožívají. Díky nové knize Luďka Navary a Miroslava Kasáčka Mlynáři od Babic, která bude v pátek slavnostně představena v Moravských Budějovicích.
Třeboň - V neděli večer byla překvapena žena, která při vynášení odpadků zjistila ve svém uzamčeném voze před domem spícího neznámého muže.
Náchod - Policisté z Inspektorátu cizinecké policie v Náchodě a polská Straz Graniczna ve středu prováděli společnou hlídku a svou kontrolu soustředili na hraniční pásmo mezi Náchodem a Českou Čermnou.
Třeboň - O víkendu si operátorka kamerového systému všimla mladíka popíjejícího pivo před marketem v Táboritské ulici, který se motal kolem dámského kola.
Mladá Boleslav/ Anička Gleisnerová z Mladé Boleslavi, generálka hvězdné pěchoty, o sobě opět dala slyšet.
Třinec - Případem šíleného hyenismu, který se odehrál v bytě sedmdesátileté nemocné důchodkyně v Třinci–Borku, se už zabývají republikoví policisté.
Strakonice - Policisté Národní protidrogové centrály z Prahy Miloš Vaněček a Jana Posová přijeli ve čtvrtek žákům pátých tříd Základní školy Dukelská ve Strakonicích přednášet o nebezpečí drog.
Okres Louny - Podle původních plánů měly novou tvář letos získat tři služebny v okrese, a nebude žádná.
Litoměřicko/Ústecký kraj - Co se stalo na severu?
Benešov/ Kauzu s údajnými, ale bezpochyby také se skutečnými zloději elektřiny zná v Česku téměř každý. Na jejím začátku byly akce komanda, které objevilo černé odběry u stovek lidí. Na jejím prozatímním konci je nyní žaloba zákazníků na ČEZ kvůli vydírání a obvinění lidí z komand policií. Jak události vnímá Lumír Kovář, muž, kterého se kauza osobně dotýká?
Uherský Brod - Návštěva dvou známých přinesla nečekané komplikace. Jejich kola totiž odnesl neznámý zloděj. K události došlo v úterý 11. listopadu v Uherském Brodě.
Chvaletice - Zaparkované služební vozidlo Policie ČR se stalo terčem vandala. Ten se nejprve po autě prošel, a pak rozbil přední okno.
Mostecko - Aktivisté z hnutí Greenpeace ve čtvrtek dopoledne pronikli do hnědouhelného lomu ČSA společnosti Czech Coal před Horním Jiřetínem na Mostecku. Dostali se až na dno jámy a před jedním z velkorypadel, které musela obsluha zastavit, rozprostřeli obří transparent.
Nový Jičín - To, o čem se hovoří již nějakou dobu, se stává skutečností. Policie se modernizuje a v rámci toho mimo jiné dostává nová auta. První kusy dostane i novojičínské okresní policejní ředitelství.
Region - Extremistická skupina, která si říká Autonomní nacionalisté Bruntálsko, zveřejnila prostřednictvím svých internetových stránek dopis adresovaný městu Rýmařov, ve kterém protestuje proti pořádání hip-hopové akce Battle Kings a proti hudebním stylům, které označují jako degenerační.
Strakonicko - Dva mrtví během tří týdnů. Křižovatka u Radošovic směrem ze Strakonic na Volyni patří letos k nejtragičtějším místům Strakonicka. Nákladní automobil tu 10. září srazil chodce a 22. září tu po srážce čtyř aut zahynul čtyřiačtyřicetiletý muž.
Prostějov - Na burze škol se představilo čtrnáct místních středoškolských zařízení. Přinášíme to nejzajímavější, čím chtějí přilákat studenty.
Svitavy - Šikana, rvačky, kouření na zastávce a výtržnictví. Trestnou činnost mají na svědomí stále mladší děti. Poslanci v úterý schválili snížení hranice trestní odpovědnosti z patnácti na čtrnáct let.
Jablonec n. N./ Ve směru na Liberec jel ulicí Belgickou v úterý 11. listopadu v devět hodin večer dosud neznámý řidič ve voze Fiat 126 P.
Uhlířské Janovice - Na devadesát žáků devátých tříd Základní školy v Uhlířských Janovicích mělo včera možnost se setkat osobně s policisty preventivně informační skupiny kutnohorského okresního ředitelství Vendulkou Hanzlovou a Danielem Votroubkem.
Okres Louny - Od ledna budou v celé republice zrušena okresní ředitelství a vzniknou územní odbory.
Ženy a dívky nemusejí mít již strach z výtržníka, který je od letošního srpna obtěžoval na berounských ulicích. Policii se totiž podařilo dopadnout muže, který před ženami onanoval.
Sezemice - Přímo před radnicí a za bílého dne napadl recidivista strážníka zdejší městské policie. Podle informací Deníku šlo o odvetu za silniční kontrolu. Dvojice pachatelů se napadáním policistů zřejmě baví.
Ostrožská Nová Ves - Na dřevo z lesa dostal „zálusk“ neznámý pachatel. Pro své spády si vybral lokalitu označovanou jako Kunovský les v katastru obce Ostrožská Nová Ves. K události došlo, podle policie, v období mezi 5. až 10. listopadem.
Rožmitál na Šumavě - Policie prošetřuje, zda sklad někdo úmyslně nezapálil.
Znojmo - Přenosný radar zkoušejí v těchto dnech znojemští strážníci. Připravují se tak na příští rok, kdy má začít platit novela zákona. Rychlost budou měřit i nadále.
Klatovy - U příležitosti Dne veteránů položili příslušníci 142. praporu oprav Klatovy v úterý 11. listopadu v jedenáct hodin věnec k památníku Pod Valy
Východní Čechy - K 1. lednu 2009 vznikne Krajské ředitelství policie Východočeského kraje se sídlem v Hradci Králové, které bude spravovat Královéhradecký a Pardubický kraj.
Staré Město - Nepozornost řidiče byla patrně příčinou kolize osobního vozidla s 84letou ženou. K události došlo ve Starém Městě, v úterý 11. listopadu.
Zlín - Nasládlý zápach rozkládajícího se masa vyděsil v sobotu 8. listopadu odpoledne obyvatele činžovního domu na zlínském sídlišti Jižní Svahy. V přesvědčení, že by se v bytě mohla nalézat mrtvola, je utvrzovalo i to, že jeho majitele nikdo čtyři dny neviděl, a navíc zpod dveří vylétal hmyz.
DOMAŽLICE - Symfonický dechový orchestr sestavený z vybraných žáků Základních uměleckých škol v Plzeňském kraji bude zkoušet a koncertovat ve dnech 14. a 15. listopadu v MKS Domažlice
Semily - Vedoucí Dopravního inspektorátu Semily Milan Čermák nevidí situaci na našich silnicích černobíle.
Jablonec n. N. - Půjčit vůz neřidiči se rovná hazardu nejen se zdravím a životy účastníků silničního provozu, ale i koketování se sankcemi stran zákonů. To se nevyplatilo ani majiteli vozu Renault Twingo.
Od 1. ledna 2009, kdy nabude účinnosti novela zákona o silničním provozu provedená zákonem č. 274/2008 Sb., se v otázkách ohlašovací povinnosti dopravních nehod mnohé změní. Třebaže nehodu pochopitelně nikomu nepřejeme, když už k ní přece jen dojde, je dobré vědět, co dělat.
Zlín - Zahrát si zřejmě na schovávanou shlídkou zlínských strážníků napadlo vpondělí vpodvečer šestadvacetiletého muže zKobylé nad Vidnavkou zJesenicka.