Čína zatkla kvůli pirátským výrobkům přes 3000 lidí
Peking – Čínské úřady v rámci nejnovějšího tažení proti pirátským produktům zatkly přes 3000 lidí a zabavily velké množství padělaných léků, lihovin, mobilních telefonů a dalšího zboží.
Peking – Čínské úřady v rámci nejnovějšího tažení proti pirátským produktům zatkly přes 3000 lidí a zabavily velké množství padělaných léků, lihovin, mobilních telefonů a dalšího zboží.
Peking – Čínské úřady v rámci nejnovějšího tažení proti pirátským produktům zatkly přes 3000 lidí a zabavily velké množství padělaných léků, lihovin, mobilních telefonů a dalšího zboží. Akce začala loni v říjnu.
Veselí nad Moravou /FOTOGALERIE/ - Tchajwanská kinematografie je poměrně mladá. Přesto si už ve světě získala uznání odobrníků i filmových fajnšmekrů.
Východní Čechy - Celníci ve východních Čechách odhalili v uplynulých dnech padělané zboží za více než deset milionů korun.
Domažlice /ROZHOVOR/ – Jedním ze sportovců nominovaných v anketě Sportovec Domažlicka 2010 je Jan Štípek (15 let) z Domažlic. Reprezentantovi ČR do 16 let v basketbalu sice individuální ocenění nakonec uniklo, ale úspěch slavil tým gymnázia, jehož je hráčem. Kromě toho patří k oporám Jiskry Domažlice a Loko Plzeň.
Východní Čechy /INFOGRAFIKA/ - Na necelých 21 tisíc hrubého měsíčně si vloni přišli lidé v regionu. Bohužel stále platí, že v porovnání s jinými českými regiony je to velmi málo.
Indian Wells - Na prestižním tenisovém podniku naopak skončila Iveta Benešová i Klára Zakopalová.
Příběh bývalé továrny a pozdějšího slavného zásilkového obchodního domu Dona je přímo symbolický
Praha – S nástupem skutečně teplého jarního počasí by příroda možná měla ještě trochu posečkat. Na trhu totiž mohou chybět kraťasy. Bezmála patnáct tisíc kalhot totiž pražská společnost na pulty obchodů nedodá.
Praha – S nástupem skutečně teplého jarního počasí by příroda možná měla ještě trochu posečkat. Na trhu totiž mohou chybět kraťasy. Bezmála patnáct tisíc kalhot totiž pražská společnost na pulty obchodů nedodá.
Východní Čechy – Koupit si skvělý kabát od Burberryho a doplnit ho kabelkou značky Louis Vuitton jen za pár korun nebyl v obchůdku mladého Vietnamce v Hradci Králové žádný problém.
Východní Čechy – Koupit si skvělý kabát od Burberryho a doplnit ho kabelkou značky Louis Vuitton jen za pár korun nebyl v obchůdku mladého Vietnamce v Hradci Králové žádný problém.
Kroměříž /FOTOGALERIE/ - Z německého Berlína doputovala do Muzea Kroměřížska exotická výstava Čínský císařský brokát. Čtvrteční vernisáže se zúčastnil také čínský kulturní atašé Yu Guodi.
Hradec Králové - Desátého března se na celém světě vyvěšuje vlajka Tibetu.
Východní Čechy /INFOGRAFIKA/ - Na necelých 21 tisíc hrubého měsíčně si vloni přišli lidé v regionu. Bohužel stále platí, že v porovnání s jinými českými regiony je to velmi málo.
Tábor -Sami za sebe.
Indian Wells - Český tenista dostal na lukrativním podniku od slavného Argentince i nepopulárního "kanára".
Praha - Nejsem si jist, čí zásluhou většina městských částí v čele s pražským magistrátem rok co rok vyjadřuje podporu po desítky let utlačovanému a přesto více než svrchovanému tibetskému národu.
Desátý březen je dnem, kdy se na budovách po celém světě objevují barevné tibetské vlajky.
Připravit kousky alobalu, okořenit maso, nakrájet na plátky cibuli, kuchařský tým restaurace Sport Pub Zlatopramen na zimním stadionu vařil vítězný čtenářský recept.
Olomouc - Desítky lidí přišly ve čtvrtek večer na olomoucké Horní náměstí, aby si připomenuli dvaapadesáté výročí násilného potlačení povstání Tibeťanů proti vpádu Číny. Akce se konala v rámci festivalu Pro Tibet 2011, který v potrvá až do 21. března.
Praha - Botanická zahrada dostala povolení k mimořádnému odstřelu divokých prasat, která ničí rostliny.
Kralupy - Třiaosmdesátiletá stolní tenistka Eliška Krejčová se těší na červnové mistrovství Evropy.
Praha - Botanická zahrada dostala povolení k mimořádnému odstřelu divokých prasat, která ničí rostliny.
Liberecký kraj – Je jediná svého druhu v republice, a proto si zaslouží své místo na slunci. Tak v pondělí mluvil místopředseda Senátu Přemysl Sobotka (ODS) na Střední průmyslové škole textilní v Liberci, ohrožené chystanou reformou Libereckého kraje.
Ústecko – Města a obce dnes vyvěšují tibetskou vlajku jako připomínku 52. výročí povstání Tibeťanů proti čínské okupaci Tibetu, při kterém zemřelo nejméně 80 tisíc Tibeťanů.
Rychnovsko - Výročí tibetského národního povstání si připomínají pouze některé obce na Rychnovsku.
Pod taktovkou zhoubné ideologie a mocenských zájmů Číňané před dvaapadesáti lety rozprášili starý Tibet.
Pelhřimovsko – Vzdálená země hor a sněhů nachází už od roku 1996 symbolickou podporu městských radnic.
Okres Louny - Co se děje na stříbrných plátnech v regionu.
Dillí – Tibetský duchovní vůdce dalajlama ve čtvrtek oznámil, že se hodlá vzdát svého postavení v čele tibetské exilové vlády, protože je čas uvolnit místo novému „svobodně zvolenému“ vůdci. Své funkce se dalajlama chce vzdát na schůzi exilového tibetského parlamentu ještě tento měsíc.
Police nad Metují -O zkrachovalé strojírny Kovopol z Police nad Metují nebyl za cenu 27 milionů Kč zájem. Do výběrového řízení na prodej podniku nikdo nabídku nepodal.
Hradec Králové - Projekt nové podoby Velkého náměstí vycházel především z historie. Zvýrazní se tak mnoho památných míst.
Rokycansko - Podporu obyvatelům asijské země vyjádří v Radnicích, Medovém Újezdu a Němčovicích.
Nymburk a okolí /FOTO/ -Vlajka pro Tibet. To je každoroční akce, podporující Tibet, který je po dlouhá léta okupován Čínou.
Orlickoústecko – Na některých radnicích v okrese zítra zavlaje tibetská vlajka. Připomene dvaapadesáté výročí povstání Tibeťanů proti čínské okupaci Tibetu, při kterém zemřelo nejméně osmdesát tisíc Tibeťanů.
Hradec Králové – Kdo chce vyjádřit solidaritu zemi okupované Čínou, může zítra symbolicky zapálit svíčku.
Opava – Jednička stolních tenistů Robotu Mokré Lazce Ondřej Buba se o víkendu v Praze zúčastnil mistrovství České republiky. Vypadl s pozdějším semifinalistou a hráčem pražského El Niňa Tomášem Konečným.
Hradec Králové – Projekt nové podoby Velkého náměstí vycházel především z historie. Zvýrazní se tak mnoho památných míst.
Liberecký kraj – Je jediná svého druhu v republice, a proto si zaslouží své místo na slunci. Tak v pondělí mluvil místopředseda Senátu Přemysl Sobotka (ODS) na Střední průmyslové škole textilní v Liberci, ohrožené chystanou reformou Libereckého kraje.
Tripolis/Kuvajt/Saná – Jednotky libyjského vůdce Muammara Kaddáfího v úterý podle agenturních zpráv zintenzívnily boj proti povstalcům na frontové linii mezi východní a západní částí země.
Ústí nad Labem – Putování s batohem je podtitul besedy „Peru: od severu k jihu“, která začne v úterý v 17.00 hodin v Severočeské vědecké knihovně v Ústí nad Labem v Churchillově 3.
Liberec – Je jediná svého druhu v republice, a proto si zaslouží své místo na slunci. Tak včera mluvil místopředseda Senátu Přemysl Sobotka (ODS) na Střední průmyslové škole textilní v Liberci, ohrožené chystanou reformou Libereckého kraje.
Neratovice - V Kulturním domě budou oceněni nejúspěšnější sportovci Mělnicka za loňský rok.
Šumpersko/Jesenicko – Vlajka Tibetu zavlaje 10. března na některých radnicích v regionu. Viset bude například v Šumperku, Zábřehu či Jeseníku, nikoliv ale v Mohelnici. Starosta Mohelnice Aleš Miketa ovšem popřel, že tibetskou vlajku radnice nevyvěsí kvůli čínským obchodním partnerům mohelnických podniků.
Hodonín – Hromadným vypouštěním lampionů štěstí letos Hodoňané podpoří desátého března Tibet. Na podporu této akce už vznikly i stránky na Facebooku.
Hradec Králové – Školní jídelny se do svých „repertoárů“ snaží vkládat novinky, přesto někteří ze studentů dávají přednost rychlému občerstvení. Nicméně podle slov odborníků zájem o zdravé stravování obzvlášť u mladých lidí stoupá.
Náchod – Podobně jako loni se i letos můžete těšit na anketu „Nejúspěšnější sportovec, reprezentant okresu Náchod roku 2010“.
Peking - Čínská vláda zpřísnila dohled nad zahraničními novináři, ti budou nyní ke zpravodajské činnosti v centru Pekingu potřebovat zvláštní povolení. Podle agentury AP je vedení tohoto komunistického státu nervózní z možných protestů inspirovaných současnou vlnou demonstrací v arabském světě.
Českolipsko /ZA TAJEMSTVÍM ČESKOLIPSKA – díl 39./ - Uzavíráme seriál o tajemných místech Českolipska, který vás na stránkách Českolipského deníku provázel skoro čtyřicet týdnů. Na závěr se ozhlédneme za těmi nejtajemnějšími místy regionu