
O víkendu začaly oslavy MDŽ, dámy dostávaly květiny
Libočany /FOTO/ - Svůj mezinárodní den si přišlo užít například v Libočanech na šest desítek žen.
Libočany /FOTO/ - Svůj mezinárodní den si přišlo užít například v Libočanech na šest desítek žen.
Zadní Telnice – Tři sta dvacet pět závodníků, sedmnáct kategorií, trať dlouhá osm set metrů a v neposlední řadě nový český rekord v alpském lyžování. To byl osmnáctý ročník Telnického rohlíku.
Uherské Hradiště – Tři, dva, jedna teď! Výstřel z pistole a šest kluků se dravě vrhá do plaveckých drah, které byly v uherskohradišťském aquacentru v sobotu dopoledne vyhrazeny 10. ročníku plaveckých závodů dětských domovů.
Ostrava - Přinášíme další dobrou zprávu pro předplatitele Deníku. Ve věrnostním programu ABO BONUS jsou připraveny nové zajímavé dárky. Vyzvedněte si poukázky na slevy a dárky v hodnotě až 1200 korun ročně!
Děčínsko - Čtenáři webových stránek děčínského Deníku rozhodli O nejroztomilejším miminku.
Mládež mezi sebou prodávala ovocné saláty. Výtěžek pak věnovala na dobročinné účely
Slivonice – Ruda Duraj je desetiletý obyčejný kluk, který se dokázal zachovat jako dospělý muž. Duchapřítomně zachránil svoji o rok mladší kamarádku Denisu, když se pod ní na požární nádrži prolomil led.
Břeclav /ROZHOVOR/ – Mládežnická naděje břeclavské atletiky Radek Juška si na velké úspěchy teprve zvyká. Minulý týden ale na halovém mistrovství republiky v Praze dosáhl výkonem 702 centimetrů na titul mistra republiky v dálce juniorů, čímž si dal asi nejhezčí dárek k blížícím se osmnáctým narozeninám.
Třinec – Čtyřicetitisícový Třinec čekají na jaře velké dopravní komplikace, o městě by se však v příštích týdnech mohlo nahlas hovořit i v úplně jiných a mnohem radostnějších souvislostech.
Teplice – Nedělní florbalová slavnost v podobě historicky prvního extraligového utkání v Teplicích se blíží! Na Stínadla dorazí pražský SSK Future a brněnští Bulldogs. Zápas se začne ve 14.50 hodin, tedy téměř dvě hodiny před fotbalovým derby FK Teplice – FK Ústí nad Labem, diváci tedy mají skvělou příležitost vidět kromě svého oblíbeného a tradičního sportu něco nového.
Kraslicko – Skiareál v Bublavě nabízí díky technickému sněhu šedesáticentimetrovou pokrývku
Žatec /FOTO/ - Děti se seznámily s fungováním knihovny a dozvěděly se, jak se chovat ke knížkám.
Mladá Boleslav -Boleslavský deník připravil jako každý rok pro čtenáře Boleslavského deníku speciální dárek.
Kolín - Jsem před vchodem na novorozeneckou jednotku intenzivní péče. Dostávám takzvaný empír neboli andělíčka, do kterého se oblékám, sestřička mi pomáhá se zavázáním. Jinak se totiž k nedonošeným dětem v inkubátorech nemůžete dostat.
Brno-Líšeň – Ani šestý tým podzimní tabulky moravskoslezské ligy SK Líšeň nezastavil vyškovské fotbalisty v jejich vítězném tažení zimním turnajem, který Líšeňští pořádají na své umělé trávě. V dohrávce druhého kola Vyškov porazil svěřence trenéra Zbyňka Zbořila 2:0. Ani Zbořil nezpochybnil, že zaslouženě.
Rybí – Háčkování přirostlo Ľubici Rýdlové z obce Rybí na Novojičínsku doslova k ruce. Jak jinak si vysvětlit, že denně pod jejími šikovnými prsty vzniknou tři překrásní andělíčci, kteří zdobí nejednu domácnost.
Českokrumlovsko - Peníze obdrží za minulý rok od Všeobecné zdravotní pojišťovny 1413 klientů z regionu
Čáslav /ROZHOVOR/ - Literárně-výtvarnou soutěž na téma "Co bych mohl udělat pro svého kamaráda?" vyhlásilo Studijní centrum Basic Čáslav. Cílovou skupinou jsou žáci 1. i 2. stupně základních škol. Čas na zpracování mají do 5. dubna.
Teplice /PŘIDÁNO FOTO/ – Až teď pojedete přes Trnovany, velmi pravděpodobně si všimnete velkého mumraje. Dnes v 8:00 se tam totiž otevřel hobbymarket OBI. Přes tři roky se na něj čekalo.
Telč -Zastávka funguje v Telči už půl roku, průměrná návštěvnost je dvacet lidí denně.
Rokycany – Školáci se chystají příští týden na jarní prázdniny. Hned po nich ale na žáky rokycanské ZŠ Čechova ulice a jejich učitele čeká dárek v podobě nové techniky.
Sobotka – Ve výtečné kondici, vystavený nepřetržité láskyplné péči majitelů a jejich nejbližších spolupracovníků, se v tomto roce dožívá 200 let stařec v kraji dobře známý, totiž rodný dům Václava Šolce v Sobotce.
Žďár nad Sázavou – Premiérový ročník ankety Nejúspěšnější sportovec Žďárska zná svého vítěze. Na slavnostním vyhlášení v Městském divadle ve Žďáře nad Sázavou se jím pro rok 2010 stal novoměstský běžec Lukáš Kourek, který si tak ke svým pátečním třiadvacátým narozeninám nadělil předčasný dárek.
Napajedla – Úterý se v Napajedlích neslo ve slavnostním duchu. Otevřela se tam totiž Městská knihovna Boženy Benešové Napajedla v nově zrekonstruovaných prostorách tamního bývalého kláštera.
České Budějovice - Rektorkou českobudějovické vysoké školy je od úterý 1. března Magdalena Hrabánková
Trutnovsko – Nechce se vám do tradičního jarního úklidu? Uvažovali jste někdy o tom, že celý nebo část přenecháte někomu jinému? Zeptali jsme se ve specializovaných firmách, jaký je o tyto služby zájem.
Ústí nad Labem – Prázdné školní lavice, děti užívající si volna, tak to je obrázek ústeckých škol tento týden. Žákům a studentům začaly jarní prázdniny.
Hodonín, Sudoměřice – Opavští hokejbalisté po úspěchu v Českém poháru tentokrát příliš neoslnili. Ve víkendových zápasech první ligy prohráli jak v sobotu v Hodoníně, tak i v neděli na hřišti Sudoměřic, nutno říci, že v obou případech zcela zaslouženě.
Habartov -Publikace by měla obsahovat texty, fotografie a kresby, které by vytvořili především sami žáci
Jablonec n. N. /FOTOGALERIE/ - Zaleknou se pokuty nepořádní majitelé psů? Bude na ulicích a trávě výrazně čistěji?
Hořice na Šumavě - Nevídaný dárek obce: místní chce od letoška lákat na kulturní akce nízkou cenou
Novojičínsko - Předplaťte si Novojičínský deník a získejte ZDARMA panenku Maggie Raggies od Zapf Creation.
Kostelec nad Orlicí – Do posledního místa byl obsazen sál Sdruženého klubu Rabštejn v Kostelci nad Orlicí, kde se v sobotu odehrála premiéra divadelní inscenace Josefa Tejkla.
Pardubice - Nejlepší českou koulařku několika posledních let nevykolejila ani operace slepého střeva.
Cheb, Háje – Nejvíce si caparti užili diskotéky. Čekaly je však i nejrůznější soutěže
Chebsko –Třináct lidíse v minulém roce kvůli pronásledování obrátilo na chebské policisty.
Chrudim – Hokejisté Chrudimě B začnou finále play off již zítra u soupeře, na ledě Moravské Třebové.
Uherské Hradiště – Osvojení si základů sebeobrany a nově i bonus v podobě dvou dárků, takové možnosti mají nyní účastníci bezplatného kurzu sebeobrany, které pro své občany pořádají zástupci Uherského Hradiště.
Děčínsko - Čtenáři webových stránek děčínského Deníku rozhodli O nejroztomilejším miminku.
Plzeň – O tomhle úspěchu sní celé generace fanoušků i hráčů fotbalového klubu FC Viktorie Plzeň. Vyhrát nejvyšší soutěž a stát se mistry republiky.
Pátek –Zdeněk Šafránek z Pátku se může chlubit stříbrnou medailí ze sledgehokejového evropského šampionátu ze Švédska. I on hrál v českém reprezentačním týmu. A stříbro měl jako dárek k devětadvacátým narozeninám. „Zlato by bylo lepší, ale nakonec jsem se spokojil i se stříbrem,“ usmíval se Šafránek.
Jablonec n. N. /FOTOGALERIE/ – Redaktoři Jabloneckého deníku byli svědky pětadvacátého světového rekordu iluzionisty Zdeňka Bradáče.
Jablonecko - Byt Kosíkových je modely aut doslova napěchován. Táta Martin je sbírá už od dětství. Má je seřazeny podle datumu výroby skutečných vozů. Od roku 1908.
Hrádek – Na tuto sobotu přeložili Hrádečtí kvůli chřipce odložený maškarní ples pro děti.
Strakonice – Je to skvělá věc a moc za tenhle dárek dětem děkujeme, za svaz ochránců přírody dětem poděkovala Alena Hrdličková.
Dvůr Králové – Po roce opět čeká prvňáčky z místních škol setkání s králem Abecedníkem I., vílou Pohádkou Porádkou a skřítkem Pidižlou.
Strakonice – Celkem pět kroužků keramiky funguje při Domu dětí a mládeže Strakonice. Jeden z nich se schází každé úterý odpoledne.
Uherské Hradiště - Chcete pozitivně šokovat své okolí změnou image? Připravili jsme pro vás novou soutěž. Přihlaste se a svěřte se do rukou odborníků zcela ZDARMA! S ohledem na typ a kvalitu vlasů vlasový stylista navrhne nový účes a barvu.
Jablonec n. N. /FOTOGALERIE/ – Jablonecký iluzionista Zdeněk Bradáč nic nenechal náhodě a ke svým nedělním čtyřiadvacátým narozeninám si ten nejhezčí dárek věnoval sám. Přímo v naší redakci vytvořil svůj aktuálně pětadvacátý světový rekord.
Rokycany – Velkoryse laděnou akci uspořádají tuto sobotu ochránci přírody z organizace v rokycanské Švermově ulici.