Trutnov - Dva jezdci týmu Racing ATS Trutnov získali poháry v národním seriálu RW2008. Stalo se tak během slavnostního vyhlášení vítězů skupin národního i mezinárodního seriálu KW Berg-Trophy 2008. Akce se uskutečnila v Dolním Němčí u slovenských hranic, kam dorazili jezdci ze Slovenska, Maďarska, Polska i Čech.
Kolín/Starý Kolín/ AKTUALIZOVÁNO- Smrtí muže skončila sobotní dopolední srážka nákladního automobilu s rychlíkem na železničním přejezdu za Kolínem nedaleko písníku Sandberk. Nehodu nepřežil sedmačtyřicetiletý šofér náklaďáku naloženého hlínou.
Plzeň - Nejvyšší fotbalový orgán v Plzeňského kraje chce mít rychle důkazy od chrásteckého fotbalisty Václava Bezdičky, který na středečním jednání disciplinární komise obvinil rozhodčí červnového utkání krajského přeboru Chrást – Horní Bříza Antonína Liškutína a Jiřího Šlaufa z přijetí úplatku pětadvacet až třicet tisíc korun.
Zlín - Sedm let pracuje Milan Buday ve zlínském házenkářském klubu především s mládeží. V mistrovské sezoně (2004) dokonce dělal asistenta trenéru Antonínu Střelcovi, ovšem až nyní povede první interligový tým z města obuvi zcela sám.
Brno (AKTUALIZOVÁNO, FOTOGALERIE, VIDEO)– Na brněnském Masarykově okruhu převzala policie první „várku“ nových policejních aut. Policisté budou jezdit voktáviích a dodávkách volkswagen.
Litvínov - Hokejisté Litvínova sejmuli po sobě oba vladaře, kteří se poslední dobou střídají v kralování. Přesto jim to na posun na pozici lídra extraligy nestačilo. Chybělo jim k tomu víc gólů v síti Slavie, kterou v pátek večer porazili 4:2.
Praha - Temné předpovědi Sdružení automobilového průmyslu o tom, že by české automobilové odvětví mohlo kvůli krizi do konce roku přijít až o deset tisíc zaměstnanců, se pomalu naplňují.
Brno - Propásly jedinečnou šanci vybojovat nejlepší výsledek pro KP Brno v evropských pohárech. Brněnské volejbalistky slibně rozehrály odvetu 2. kola Challenge Cupu proti Istres a zdálo se, že mají velkou šanci odčinit porážku z Francie. Postup byl blízko. Královopolanky měly za stavu 1:1 na sety ve třetí sadě dva setboly. Ale naděje se po dvou hrubkách rozplynula. „Škoda, podle mě bylo Istres schůdný soupeř,“ posteskla si zkušená smečařka Tereza Tobiášová.
Žatec, Louny - Slavomír Švancar věří, že televizní duel jen potvrdí super sezonu, Jakub Schoř bude bohužel spoluhráčům při televizním duelu pomáhat jen z hlediště.
Kutná Hora - Dvě dopravní nehody se staly téměř v totožnou dobu v pátek odpoledne v Kutné Hoře. K první došlo v České ulici, k druhé na Karlově mezi čerpací stanicí Lukoil a křižovatkou ulic Čáslavská a Hrnčířská.
Hradec Králové - Je jí pětaosmdesát let, v létě jí vyhořel byt a nyní hrozí, že si půjde až na rok sednout do vězení. Je tak nejstarší obviněnou na Hradecku za poslední dobu.
Brno – Na brněnském Masarykově okruhu převzala policie první „várku“ nových policejních aut. Policisté budou jezdit v oktáviích a dodávkách volkswagen.
Jimramov - Pomsta, nebo náhoda? Na tuhle otázku se snaží najít odpověď žďárští policisté. V současné době totiž šetří poškození vozu Škoda Octavia v Jimramov.
Moravské Budějovice - /AKTUALIZOVÁNO/ Krumpáč někdo zabodl do stacionárního radaru, který měří rychlost projíždějících řidičů v Moravských Budějovicích na výpadovce na Znojmo. Vybil si tak zřejmě na přístroji vztek.
Hradec Králové - Je jí pětaosmdesát let, v létě jí vyhořel byt a nyní hrozí, že si půjde až na rok sednout do vězení. Je tak nejstarší obviněnou na Hradecku za poslední dobu.
Liberecký kraj, Jizerské hory - Definitivní trest za odvážení sněhu z Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory stále nepadl. Společnosti APB Plzeň a Stavby silnic a železnic, které letos v únoru najely bagry do chráněné krajiny a odvážely odtud sníh kvůli zajištění průběhu závodů Světového poháru v klasickém lyžování ve Vesci, se totiž proti pokutám znovu odvolaly.
Bystročice - Zřejmě nevolnost řidiče byla příčinou dopravní nehody, která se stala v pátek krátce po sedmé hodině ranní u hřbitova v Bystročicích na Olomoucku. Osobní auto tam vjelo do protisměru a srazilo se s autobusem.
Hradec Králové - Pětkrát po sobě nedokázali fotbalisté FC Hradec Králové zvítězit před vlastními fanoušky. Šestý pokus přijde v neděli proti poslednímu Fulneku. „Teď se to už podaří. Soupeř sice má své kvality, my se ale bude chtít s našimi příznivci rozloučit výhrou,“ říká obránce JIŘÍ PODĚBRADSKÝ.
Písek - Čtyři minuty před koncem základní hrací doby třetiligového fotbalového zápasu FC Písek – FK Spartak MAS Sezimovo Ústí vstřelil domácí obránce Jan Pastyrik gól, kterým srovnal stav utkání na konečných 1:1.
Hradec Králové -Hradečtí hokejisté v domácím prostředí potvrdili výhru z Mostu, když ve středu porazili Havlíčkův Brod 3:1. Uklidňující třetí branku Hradce vstřelil útočník PAVEL SUCHÝ.
SOKOLOV - V sobotu pokračovala svým 5. a 6. kolem nejvyšší krajská mistrovská soutěž KP žen. O velkém zájmu o výsledky střetnutí mezi loňským lídrem VK Karlovy Vary a VSK Baník Sokolov svědčila i vysoká návštěva v hale Jiskra a hned úvodem lze říci, že si fandové volejbalu přišli tentokráte opravdu na své.
Praha-Libuš - Tržnici známou jako Malou Hanoj, kterou před týdnem zasáhl obrovský požár, navštívil magistrátní statik Petr Macháň. Ten na základě odborného posouzení rozhodl o jejím dalším osudu.
Rožnov pod Radhoštěm - Lehké zranění dvaadvacetileté řidičky vozu Opel Astra si vyžádala dopravní nehoda, která se stala ve středu krátce po třetí hodině odpoledne v Rožnově pod Radhostěm.
Besedice - Syn několikanásobných mistrů České republiky Věroslava a Miroslavy Cvrčkových z Besedic u Železného Brodu Věroslav Cvrček junior, dosáhl se spolujezdcem Petrem Těšínským na výborný výsledek v závěrečné mistrovské soutěži K4 Poháru ČR v rally v Telči.