Milovníci páry jásají
MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - Všudybylka, Karkulka, Kafemlejnek a další staré lokomotivy se sjedou na oslavy 110 let Tepelské dráhy
MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - Všudybylka, Karkulka, Kafemlejnek a další staré lokomotivy se sjedou na oslavy 110 let Tepelské dráhy
Litoměřice - Nejlepší střelci krajských fotbalových soutěží, ve kterých startují týmy z regionu.
Chrudim – /NOVÉ FOTO ZE SOBOTNÍHO ZÁVODU/ Poslední zářijový víkend, tj. v pátek 26. a sobotu 27. září, se do města opět vrátí více jak padesát závodních vozů, které se vydají na závody do okolních obcí Litoměřice – Křižanovice - městys Bojanov a Chotěnice – Morašice – Mladoňovice. Páteční večer patřil na Resselově náměstí v Chrudimi slavnostnímu představení posádek sedmé Rallye Pardubice.
Ústí nad Labem- Pouť ústeckých fotbalistů skončila ve 3. kole, kdy na domácím hřišti podlehli Kladnu 1:2.
Břeclavsko - Deštivé dny hroznům nepřejí. Vinaři na Břeclavsku přesto věří, že stihnou vyzrát a získat potřebnou cukernatost.
Kvasiny - Již v pátek Škoda Auto omezuje výrobu kvůli prodejní krizi a nechá většinu výrobních zaměstnanců doma.
Trutnov - Až v posledních minutách vymazali pod krkonošskými kopci hokejisté Řisut dvougólové manko v souboji s nováčkem II. ligy Trutnovem. Na výhru však nedosáhli.
Brusel -Speciální světla pro denní svícení budou muset mít od roku 2011 všechny typy nových aut.
Praha -V nových tramvajích pro Prahu by cestující upřednostnili plastová sedadla. Tak to alespoň vyplývá z ankety, kterou Deník zveřejnil před několika dny.
Kvasiny - Ve čtvrtek 25. září Škoda Auto omezuje výrobu. Vzhledk k prodejní krizi zůstane většina výrobních zaměstnanců doma.
Děčínsko - Mladé fotbalové celky z děčínského regionu hrající vyšší než okresní soutěže mají za sebou další kolo.
Karolinka - Už třiašedesát let oslaví příští měsíc pravidelný, a většinou nejstarší účastník valašských cyklomaratónů, Hynek Valchář z Karolinky.
Potštátsko -O drát vysokého napětí zachytil při práci na stavbě lesní cesty stroj, na němž pracoval mezi osadou Michalenkov a obcí Boňkov na Potštátsku dvaadvacetiletý řidič.
Rakovník/ Zapeklitou havárku prošetřuje policie.
Olomouc - Bojíte se bouřky? Máte pocit, že oblohu nad vámi letos křižovaly blesky častěji než v minulých letech? Pojišťovny každopádně právě skončené léto považují za neobvyklé počtem škod, které v Olomouckém kraji způsobily blesky.
Trutnov - Tragicky skončila večerní nehoda na Krkonošské ulici v Trutnově. Spolujezdec při nehodě uhořel.
Chrudim - (NOVÉ INFORMACE) Vmístní části Markovice došlo vúterý krátce po půl šesté hodině večerní khavárii mercedesu. Ve voze byla tříčlenná posádka zNěmecka. Řidič mercedesu zrovna předjížděl, když mu do cesty z vedlejší vjelo jiné auto. VINÍK NEHODY, ŘIDIČ PŘIJÍŽDĚJÍCÍ Z VEDLEJŠÍ SILNICE OD SOBĚTUCH, Z MÍSTA NEHODY UJEL.
Břevnov - Plošináři ztratili o dva body druhé místo na Markétě v závodě i extralize družstev.
Trutnov - Tragicky skončila večerní nehoda na Krkonošské ulici.
Trutnov - Tragicky skončila úterní večerní nehoda na Krkonošské ulici.
Opava - Byť musí dodržovat lázeňský režim, na dnešním fotbale chybět nebude. Řeč je o Pavlu Jatzkovi zvaném Džeky. Srdcem i postavou největší fanoušek Slezského FC se ligisty z Liberce již dočkat nemůže.
Konice - Škodu za více než sto tisíc korun mají na svědomí tři nezletilí mladíci z Konice. Chlapci ve věku čtrnáct a patnáct let, kteří jsou žáky Základní školy a Gymnázia města Konice, v posledních dvou měsících rozbíjeli skla automobilů, zdevastovali školní skleník, rozbili okna školy a vloupali se do čtyř rekreačních chat v okolí.
Trutnov - Tragicky skončila úterní večerní nehoda na Krkonošské ulici.
Brno - Policisté podezírají nájemce v brněnské Labské ulici, že zapálil byt, v němž bydlel. Zřejmě se mstil vlastníkům domu. Hrozilo mu totiž stěhování kvůli neplacení nájmu.
Havířov - Zahradní chatka vyrobená z maringotky shořela ve středu časně ráno v Havířově-Prostřední Suché. Příčinou bylo úmyslné založení.
Svitavy/Polička - Druhá národní liga: tři zápasy Komety, tři drtivá vítězství o třídu.
Znojmo - V sedmém kole Fortuna ligy tipovalo deset vybraných utkání hned třiašedesát soutěžících.
Pardubice - /AKTUALIZOVÁNO/ Požár v noci z úterý na středu připravil rodinu o střechu nad hlavou
VŠERUBY/PLÁNĚ - Řidič se probudil nárazem do stromu
Úštěk/Liběšice - Dalším kolem pokračovala A skupina fotbalové 1.B třídy.
Potštát/Přerov -Lidská nedbalost zavinila podle vyšetřovatelů rozsáhlý požár třípodlažního domu, ke kterému došlo v pondělí 22. záříkolem poledne v centru Potštátu na Hranicku.
Potštát -Lidská nedbalost zavinila podle vyšetřovatelů rozsáhlý požár třípodlažního domu, ke kterému došlo v pondělí 22. září kolem poledne v centru Potštátu na Hranicku.
Olomouc - Bojíte se bouřky? Máte pocit, že oblohu nad vámi letos křižovaly blesky častěji než v minulých letech? Podle údajů pojišťoven skutečně bouřek v obydlených oblastech přibývá.
Janov - Luxusní sedanhavaroval v úterý hodinu po půlnoci na silnici první třídy I/35 u Janova.
Mutěnice/České Budějovice - Po roce míří Pod Búdy opět prvoligista. Loni mělo vMutěnicích namále 1.FC Brno. Ve středu se vinaři pokusí zastavit pohárovou pouť Českých Budějovic.
Havlíčkův Brod - Drama až do úplného konce. Takový byl zápas 5. kola I. hokejové ligy mezi Havlíčkovým Brodem a Kometou Brno. Domácí hokejisté vedli 3:0 a 4:1, ale Kometa prožila zmrtvýchvstání a dovedla divoké utkání až k nájezdům, které pak vyhrála.
Náchodsko - Další mistrovská utkání odehrála divizní fotbalová mládež FK Náchod– Deštné.
Mladá Boleslav/ Mrzela jen prohra starších žákyň s Benátkami.
PLZEŇ - Borci domažlické Jiskry jsou letošní podzim v divizi k nezastavení. Ještě neokusili hořkost porážky, jen dvakrát remizovali a pětkrát zvítězili. Naposledy jejich útočné choutky odnesla pražská Admira, kterou Chodové rozstříleli 5:2. Třicet minut to však nevypadalo s domácími vůbec dobře. Byli sice lepším týmem, ale prohrávali 0:1.
Praha - Nepříjemnou situaci musí nyní řešit radnice Prahy 3. Vedoucího ekonomického odboru a tajemníka radnice Petr Fišera v pondělí kolem jednadvacáté hodiny přistihla policie, jak řídí opilý.
Mladá Boleslav/ Starší dorost v házené Auto Škody bez problémů vyhrál, mladšímu se nedařilo.
Žižkov -Oslava pěti let ve funkci se nevyplatila. Škoda se vyšplhala na sedmdesát tisíc korun.
Zruč nad Sázavou - Sto třicet dětí si i přes velmi chladné a sychravé nedělní počasí našlo cestu do pohádkového parku u zručského zámku, kde na ně na osmnácti stanovištích čekaly nadpřirozené bytosti.
Jižní Čechy - Ve fotbalové I. A třídě všichni tři zástupci Jindřichohradecka bodovali a udržují si postavení v popředí tabulky.
Olomouc -Ani jednu ze dvou dlouhých přesilovek pět na tři nedokázali využít olomoučtí hokejisté. V utkání pátého kola první ligy mezi HC Olomouc a Hradcem Králové tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy, po kterých Mora slavila výhru 3:2.
Chrast/Závratec - Od pátku do neděle šetřili dopravní policisté celkem 12 dopravních nehod. Chrastí otřásla předvším nehoda opilce, který zopakoval scénář tragické bouračky v květnu, kdy zfetovaný recidivista bez řidičáku zabil na chodníku matku s dítětem. Víkendová nehoda se stala na stejném místě, také při vjetí sdo protisměru, a šofér skončil ve stejné brance. Tentokrát se nikomu naštěstí nic nestalo.
STŘÍBRO - Bezpečný odstup nedodržel na světelné křižovatce ve Stříbře řidič dodávky Peugeot Boxer a narazil zezadu do Škody Felície.
Jihlava - Opilý šofér na křižovatce ulic Brněnská a Znojemská u jihlavského Cityparku nejdříve způsobil karambol, od nehody se navíc pokusil ujet.
Mladá Boleslav/Kvasiny - Největší českou automobilku Škoda Auto zasáhla krize. Omezí proto výrobu ve svých továrnách Mladá Boleslav, Kvasiny a Vrchlabí.
BLOVICE - Už tradičně je ozdobou mnoha hasičských akcí, přehlídek a oslav. Kde se poctivou rudou hasičskou barvou nalakovaný vůz Škoda 154 objeví, tam nemá o obdivovatele rozhodně nouzi.