Brno – Postavil se k penaltě, jenže minul a jen orazítkoval tyč. Kapitán brněnské Zbrojovky Lukáš Magera tentokrát svůj tým k vítězství nedotáhl. Jihomoravané ztratili dvougólový náskok a z Českých Budějovic odjížděli bez bodu s výsledkem 2:3.
Postavil se k penaltě, jenže minul a jen orazítkoval tyč. Fotbalový kapitán brněnské Zbrojovky Lukáš Magera tentokrát svůj tým k vítězství nedotáhl. Jihomoravané ztratili dvougólový náskok a z Českých Budějovic odjížděli bez bodu s výsledkem 2:3.
Jihlava - Policisté nyní pátrají po pachateli, který se v Jihlavě na ulici Stará cesta vloupal do zaparkovaných aut. Došlo k tomu v neděli 17. března v době mezi půlnocí a půl pátou ráno.
Sadská - Rychlé ukončení pobytu v České republice. To znamenala krádež nafty pro dva cizince, kteří byli chyceni přímo při činu. Stalo se minulý čtvrtek v půl páté ráno. „Policisté přijali oznámení, že na čerpací stanici se pohybují dva muži, kteří z kamionu odčerpávají naftu. Na místo přijela policejní hlídka a muže bezprostředně po spáchání trestného činu zadržela,“ uvedla mluvčí nymburské policie Petra Potočná.
Mokrá-Horákov - Stačila jen chvilka nepozornosti. Padesátiletý muž z Brněnska přišel o zánovní auto poté, co zapomněl zatáhnout brzdu. Auto se samo rozjelo, nabouralo a nyní je zcela zničené.
Vážná dopravní nehoda se stala v pátek v noci v Zašové. Projíždějící řidič srazil na přechodu muže a ženu a těžce je zranil. Chodkyni museli zdravotníci ve vážném stavu letecky transportovat do nemocnice v Ostravě.
Karviná – Zatímco první souboj finále krajského hokejového přeboru mezi Českým Těšínem a Karvinou měl suverénní průběh, ve druhém pondělním utkání rozhodlo až prodloužení.
Židlochovice - Děti z mateřské školy si troufl okrást zatím neznámý zloděj. V noci na úterý odnesl několik věcí z židlochovické školky, vyloupil tamní zahradní domek.
Plzeň – Nastoupil do prvního zápasu po zranění, hned do play-off, a k drtivému vítězství Plzně nad Olomoucí 8:1 přispěl útočník Vojtěch Němec dvěma góly a dvěma asistencemi.
Dušejov - Tři zranění. To je výsledek sobotní nehody v katastru Dušejova. Sedmapadesátiletý řidič opelu tam přejel do protisměru, kde se střetl s fabií.
Brno /FOTOGALERIE/ - Dva zraněné si vyžádal ranní požár chatky v novolískovecké Kluchově ulici. Kromě obyvatele chatky se zranil i jeden ze zasahujících hasičů. Škoda je sto tisíc korun.
Mladá Boleslav - Když se před několika málo týdny rozhodl starší muž v neděli ráno rozřezat motorovou pilou trochu dřeva na topení, během chvíle mu už u vrat stáli strážníci městské policie. Přivolal je jeho naštvaný soused. Oprávněně! Ve městě totiž už několik let platí obecně závazná vyhláška, která říká, že v neděli a o státních svátcích musí být do 12 hodin klid a ticho po celém městě.
Chrudim - K bývalému hotelu Central do Chrudimi vyjížděli v úterý 19. března v 7.17 hodin hasiči. Na místo byly povolány čtyři jednotky hasičů – profesionální z Chrudimi a dobrovolné z Chrudimi, Slatiňan a Topole. Další foto v galerii.
Vozidlo Škoda Octavia zaparkované v Ostravě-Porubě chtěl během uplynulého víkendu zapálit devětatřicetiletý muž. Nejprve rozbil okno automobilu, do interiéru pak vhodil nádobu s tekutinou.
Tenhle první krok se úplně nepovedl. Fotbalisté Nových Sadů prohráli v Lanžhotě 0:3. „Rozdíl v kvalitě byl vidět. Domácí si zasloužili vyhrát,“ uznal trenér olomouckého týmu Rostislav Sobek.
Tenhle první krok se úplně nepovedl. Fotbalisté Nových Sadů prohráli v Lanžhotě 0:3. „Rozdíl v kvalitě byl vidět. Domácí si zasloužili vyhrát,“ uznal trenér olomouckého týmu Rostislav Sobek.
Hodušín – Bechyňští policisté pátrají po pachateli krádeže ocelového kontejneru. Zloděj ho odcizil z volně přístupné asfaltové cesty u hřbitovní zdi někdy mezi 5. až 12. březnem.
Nová Cerekev – Škodu za předběžně 25 tisíc korun způsobil neznámý vandal, který v noci ze soboty 16. na neděli 17. března poškodil krycí plachtu nákladového prostoru u nákladního automobilu Peugeot Boxer zaparkovaného na volně přístupném parkovišti v Nové Cerekvi.
Králův Dvůr - Rozšiřování kapacit základních a mateřských škol je vzhledem k probíhající výstavbě na Berounsku zcela přirozeným vývojem. Kapacity mateřských škol, které stačily před deseti lety, již nepokrývají aktuální potřebu, kterou je třeba navýšit. A řešením je zcela logicky nová výstavba a rekonstrukce škol a školek stávajících.
Trenér české fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý doplnil nominaci na nadcházející utkání v Anglii a s Brazílií o tři hráče. Dodatečnou pozvánku dostali záložníci Vladimír Darida s Martinem Frýdkem a útočník Milan Škoda. Národní tým se sejde v poledne v Praze.
Vysočina - Škodu odhadem za půl milionu za sebou zanechal pondělí ranní požár nákladního vozidla na 124. km dálnice D1 ve směru na Brno. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil.
Pacov – Škodu za více než deset tisíc korun způsobil neznámý zloděj, který v době od pátečního večera 15. března do následujícího sobotního dopoledne vnikl do garáže na Sídlišti Míru v Pacově.
Strakonice - po sobotní výhře na domácí palubovce nad Sokolem Nusle v play out juniorské extraligy zajížděly strakonické basketbalistky v neděli na palubovku stejného soupeře.
Mladá Boleslav /VIDEO, FOTO/ - Ještě před pár lety to bylo námětem science fiction filmů. Nyní by se to mohlo stát běžnou praxí. Škoda Auto začala v logistice při plnění palet používat rozšířenou realitu.
/FOTOGALERIE/ Dálnice D1 byla na 124. kilometru mezi Velkým Beranovem a Měřínem na Jihlavsku ve směru na Brno od sedmé hodiny ranní je neprůjezdná. Hasiči zde zasahovali u požáru kamionu. Utvořily se kolony.
České Budějovice – Fotbalisté Dynama v domácí premiéře jarní části II. ligy ve šlágru kola na Střeleckém ostrově porazili brněnskou Zbrojovku před více než čtyřmi tisící diváky 3:2!
Brno – Tak skvěle to pro brněnské barvy vypadalo po prvním poločase. O to smutnější pocity zaplavily fotbalisty Zbrojovky po utkání. V Českých Budějovicích, na hřišti lídra FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, vedli po poločase o dva góly. Jenže duel devatenáctého kola druhé nejvyšší soutěže prohráli 2:3.
Příbram /FOTOGALERIE/ - Jízda pražské Slavie pokračuje. Po vyřazení španělské Sevilly z Evropské ligy zvládli sešívaní i zápas 25. kola FORTUNA:LIGY na hřišti Příbrami, kde zásluhou branek Petera Olayinky a Josefa Hušbauera zvítězili 2:0. Navýšili díky tomu náskok na druhou Plzeň už na devět bodů.