
PŘEHLED UDÁLOSTÍ: Co týden dal
Českolipsko - Představitelé obcí regionu se na svém setkání nevyhnli tématu nepřizpůsobivých občanů. Nemocnice otevřela zmodernizované pracoviště endoskopie…
Českolipsko - Představitelé obcí regionu se na svém setkání nevyhnli tématu nepřizpůsobivých občanů. Nemocnice otevřela zmodernizované pracoviště endoskopie…
Hrdibořice – Kvůli mikrospánku vyjela v pondělí po osmé večer jednatřicetiletá řidička mimo silnici mezi Hrdibořicemi a Kralicemi na Hané.
Lubná - Z Rakovníka do Lubné „spodem” od sila mířila jedenatřicetiletá řidička z Rakovnicka. Do Lubné však nedojela.
Příbram – První mrazy se už podepsaly na statistice dopravních nehod. Řidiči už bourali na namrzlých vozovkách o víkendu.
Ústecký kraj - Silnice v Ústeckém kraji opět kloužou a během rána se na nich podle policejního systému stalo minimálně 12 nehod. Zablokovaly i dvě silnice prvních tříd. U Loun se srazilo celkem pět aut a do brzkého odpoledne silnici směrem na Most, zavřená byla i silnice z Litvínova do Dubí. Tam se srazila dvě auta a jedno z nich, které mělo navíc pohon na LPG, začalo hořet. Tři lidé byli zraněni.
Babylon/Folmava – Na silnici I/26 mezi zmíněnými obcemi havaroval na rovince v pátek 11. listopadu v odpoledních hodinách cizinec. Důvodem byla silná opilost.
Koryčany – Nehodou tří aut se v pondělí odpoledne zabývali kroměřížští dopravní policisté. Řešili ji v Koryčanech.
Berounsko – Velkou smůlu a štěstí zároveň měl sedmatřicetiletý řidič osobního vozu Dacia, který pod vlivem silné opilosti havaroval na silnici v Hostomicích.
Karlovarský kraj - V Sokolově spadlo auto z mostu do řeky. Řidička vyvázla
Staré Město – Nezapomenutelný zážitek na svou autoškolu bude mít osmnáctiletá žena. V pondělí 14. listopadu ji totiž při cvičné jízdě naboural nákladní automobil.
Domažlice /FOTO/ – Lidé v Domažlicích hovoří o nehodě na křižovatce u Komerční banky, která se stala v pondělí 14. listopadu.
Východní Čechy - Zima už pomalu, ale jistě začíná vystrkovat své růžky. Její vzestup je v těchto dnech patrný hlavně v časných ranních hodinách, kdy se teploty dostávají pod bod mrazu a na silnicích se objevuje jinovatka.
Litomyšl – Tragická nehoda se stala v úterý hodinu po poledni v Litomyšli na silnici nad autobusovým nádražím.
Tachov – Tachovští dopravní policisté hledají dva mladíky, kteří vezli řidiče havarovaného vozidla.
Hostomice – Velkou smůlu a štěstí zároveň měl sedmatřicetiletý řidič osobního vozu Dacia, který pod vlivem silné opilosti havaroval na silnici v Hostomicích.
Jaroměřice - Vesnice na Malé Hané si ve středu připomene svého rodáka Jana Parolka.
Svitávka /AKTUALIZOVÁNO/ - Kamion uvízlý v řece a zraněný řidič osobního auta. Taková nehoda uzavřela v úterý odpoledne státní silnici I/43 u Svitávky. Policisté a hasiči totiž povolali na místo speciální jeřáb.
Louny, Dobroměřice /FOTO/ - Do kolize se dostal kamion a čtyři osobní vozy.
Kladensko /OD SOUSEDŮ/ - Na silnici I/16 nedaleko Velvar se stala hromadná nehoda. Na místě se tvořily dlouhé kolony, ale po jedenácté hodině byla silnice zprůjezdněna.
Jičín - K vážné dopravní nehodě, která si vyžádala jedno těžké zranění, došlo v sobotu na přechodu pro chodce u železničního přejezdu.
Jablonec n. N. - Od tragické nehody, při níž zemřely dvě děti, uplynulo již přes pět let. Viník si trest odpykal na Slovensku. „Seděl” pouhé dva roky.
Východní Čechy - Zima už pomalu, ale jistě začíná vystrkovat své růžky.
Teplicko /AKTUALIZOVÁNO/ – Deset aut se dnes ráno srazilo na hlavní silnici z Bíliny do Teplic u obce Tuchlov - odbočka na Křemyž. Policie musela do vyřešení nehody směr na Teplice uzavřít. Pravděpodobnou příčinou hromadné nehody byla ledovky, mlha a nepřizpůsobení rychlosti stavu vozovky. Čtyři lidi odvezla záchranná služba k ošetření do nemocnice.
Londýn /AKTUALIZOVÁNO/ - Výnos klíčového italského dluhopisu s desetiletou splatností je znovu nad sedmi procenty, což je při současném slabém růstu italské ekonomiky dlouhodobě neudržitelné.
Východní Čechy - Zima už pomalu, ale jistě začíná vystrkovat své růžky. Její vzestup je v těchto dnech patrný hlavně v časných ranních hodinách, kdy se teploty dostávají pod bod mrazu a na silnicích se objevuje jinovatka.
Rapotín /FOTOGALERIE/ – Vážná nehoda se stala v pondělí 14. listopadu kolem sedmnácté hodiny v Rapotíně. Čtyřiačtyřicetiletý řidič Audi 80 se těžce zranil.
Českoskalicko - Dopravní nehodu, při níž společně s řidičem volant držely i drogy, vyšetřují dopravní policisté v Náchodě.
Přerov – Senioři v Přerově by neměli podceňovat hustý provoz na silnicích a dávat si na sebe větší pozor. Přibývá totiž nehod, jejich oběťmi jsou právě staří lidé. První z nich se stala v pondělí odpoledne v Čechově ulici v Přerově.
Luže - V posledním kole první ligy v boccie, které se konalo v Brně, mistr Evropy Radek Procházka našel přemožitele!
Jablonec n. N. - Od tragické nehody, při níž zemřely dvě děti, uplynulo již přes pět let. Viník si trest odpykal na Slovensku. „Seděl” pouhé dva roky.
Hluchov /FOTO, AKTUALIZOVÁNO/ – Zatáčka mezi Hluchovem a Přemyslovicemi se stala osudnou pro řidiče felicie. V úterý krátce před devátou dopoledne se zde s autem převrátil na střechu sedmdesátiletý muž. Nepřežil.
Ústecký kraj - Silnice v Ústeckém kraji opět kloužou a ráno se na nich podle policejního systému stalo minimálně 12 nehod.
Mosty u Jablunkova /FOTOGALERIE/ – Tragická dopravní nehoda se stala v úterý 15. listopadu krátce po půl deváté ráno na silnici I/11 mezi Mosty u Jablunkova a Dolní Lomnou.
Ústecký kraj, Lounsko - Dvě komunikace musely být uzavřeny.
Litvínov - Silnice v Ústeckém kraji opět kloužou a ráno se na nich podle policejního systému stalo minimálně 12 nehod.
Východní Čechy - Zima už pomalu, ale jistě začíná vystrkovat své růžky. Její vzestup je v těchto dnech patrný hlavně v časných ranních hodinách, kdy se teploty dostávají pod bod mrazu a na silnicích se objevuje jinovatka.
Rokycansko - V sobotu vyjížděli k několika případům profesionálové z Rokycan.
Karlovy Vary - Řidiči pozor! Zima je tu!
Východní Čechy - Zima už pomalu, ale jistě začíná vystrkovat své růžky.
Ústí nad Labem - Silná inverze a tím zvýšené koncentrace škodlivin přinutily v pondělí do 13.00 vyhlásit meteorology v Ústeckém kraji regulaci pro velké zdroje znečištění.
Kladensko - /FOTOGALERIE/ Na silnici I/16 nedaleko Velvar se stala po páté ráno hromadná nehoda. Na místě se tvořily dlouhé kolony. Pojedenácté hodině byla silnice zprůjezdněna.
Velvary/Praha /FOTOGALERIE/ - Nehoda dvou kamionů a pěti osobních aut zablokovala silnici u Velvar na Kladensku.
Východní Čechy - Zima už pomalu, ale jistě začíná vystrkovat své růžky. Její vzestup je v těchto dnech patrný hlavně v časných ranních hodinách, kdy se teploty dostávají pod bod mrazu a na silnicích se objevuje jinovatka.
Most - Na bezpečné přecházení chodců se v těchto dnech zaměřuje mostecká dopravní policie.
Česká Třebová - Zřejmě námraza stojí za nedělní vážnou dopravní nehodou u České Třebové.
Bělotín – Ublížení na zdraví z nedbalosti, neposkytnutí pomoci a ohrožení pod vlivem návykové látky. To vše má na svědomí čtyřicetiletá řidička, která v noci z pátku na sobotu v Bělotíně způsobila autonehodu, při které se zranil řidič jiného vozu.
Straky - Dopravní nehoda na hlavní silnici ve Strakách nemá ohrozit těhotenství spolujezdkyně z osobního auta.
Chomutov /AKTUALIZOVÁNO/ - Kvůli častějším nehodám chce Ústecký kraj, jemuž křižovatka patří, vystavět kruhový objezd za 30 miliónů.
Přerov – Dvě dopravní nehody, při nichž byly zraněny dvě seniorky, se staly v pondělí v Přerově. S těžkým úrazem skončila v nemocnici čtyřiasedmdesátiletá žena, kterou srazilo auto na přechodu pro chodce u staré porodnice ve Dvořákově ulici.
Praha – Tragickou nehodu na přechodu v pražské Michli nepřežila v pondělí odpoledne 87letá chodkyně. Podle slov Evy Stulíkové z ředitelství pražské policie došlo k tragédii na zebře krátce po 15. hodině.