Dopravu v Praze blokovaly ráno dvě nehody
Praha – Dopravu na dvou místech Prahy 9 dnes ráno během půlhodiny zablokovaly na krátkou dobu dvě nehody.
Praha – Dopravu na dvou místech Prahy 9 dnes ráno během půlhodiny zablokovaly na krátkou dobu dvě nehody.
Jižní Morava – U téměř dvou set nehod byli motorkáři od ledna do konce července na silnicích v kraji. Zemřeli při nich čtyři řidiči motorek, osmadvacet se jich zranilo těžce a sto dvacet lehce.
Komentář - Motorkáři si poměrně často stěžují na řidiče osobních i nákladních aut. Prý je na silnici utiskují a využívají toho, že při případné nehodě mají nespornou výhodu.
Strakonicko – Policisté se kvůli zvýšenému počtu havárií kolařů v těchto dnech více zaměří i na ně.
Příbram – Řidiči by se v pondělí měli připravit na dopravní omezení na jedné z nejrušnějších ulic v Příbrami kvůli opravám vodovodního potrubí.Z důvodu havárie začala výměna vodovodního a kanalizačního potrubí v ulici Kapitána Olesinského v Příbrami II v úseku od křižovatky ulic Ondrákova a Olbrachtova ke křižovatce s ulicemi Balbínova a Mánesova. Stavbu bude provádět společnost 1. SčV, a.s. Náklady na realizaci stavby činí přibližně tři miliony korun.
Českolipsko /AKTUALIZOVÁNO/ - Opilý řidič, který vezl v autě pět nepřipoutaných dětí, v neděli vpodvečer boural v Novém Boru. K vážné nehodě došlo také v sobotu u Kuřívod
Pardubice - /DOPLNĚNO/ - I. B třída: Holická juniorka góly přes kopírák srazila Ronov. Ten jí pomohl nedisciplinovaností
Holice /FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO/ - V neděli o půl osmé večer došlo k tragické nehodě u Holic. Dva lidé ji nepřežili.
Velim - Katem kolínských mančaftů se stává Dvůr Králové. Tentokrát si v divizním utkání C skupiny smlsnul na Velimi a to dokonce na jejím hřišti.
Holice – V neděli o půl osmé večer došlo k tragické nehodě u Holic. Dva lidé ji nepřežili.
Újezd - Řidič motorky zemřel během transportu do nemocnice v Praze.
Blatná - Ukázka měla ukázat, jak hasiči, policisté a zdravotníci postupují.
Bílovec – Dva muži ve věku 37 a 38 letv neděliráno přišli o život při nehodě motocyklu u Bravinného, části Bílovce.
Ostrava - Na Ostravsku i v dalších regionech Moravskoslezského kraje začala v těchto dnech instalace pachových ohradníků, které sníží riziko střetů vozidel se zvěří.
Rozběřice– Při srážce Škody Felicia s kamionem u Rozběřic na Hradecku zemřel v pátek odpoledne šestatřicetiletý řidič Felicie.
Mladá Boleslav - Nějaký šílenec zase jede v protisměru! Tohle upozornění řidičů zastavilo půl hodiny po nedělním poledni směr na Prahu na 46. kilometru rychlostní silnice R10.
Zábřeh /FOTO/ – Dva zraněné si vyžádala nehoda, která se stala v sobotu 3. září časně ráno v Zábřehu.
Ostrava – Na Ostravsku i v dalších regionech Moravskoslezského kraje začala v těchto dnech instalace pachových ohradníků, které sníží riziko střetů vozidel se zvěří.
Liberecký kraj - Několik ošklivých nehod cyklistů přinesl konec srpna. Často je ale vina na jejich straně.
Svatá Kateřina – Svědky dopravní nehody, která se stala v období od 26. do 29. srpna na silnici II. třídy číslo 605 u obce Svatá Kateřina, hledají v současné době policisté.
Dub nad Moravou – Tragická dopravní nehoda se stala v noci na neděli u Dubu nad Moravou na Olomoucku. Chodec tam nepřežil srážku s osobním autem.
Dub nad Moravou – Tragická dopravní nehoda se stala v noci na neděli u Dubu nad Moravou.
Liberecký kraj - Několik ošklivých nehod cyklistů přinesl konec srpna. Často je ale vina na jejich straně.
Houžná – K nehodě osobních aut byli ve čtvrtek večer vysláni hasiči z Vimperka a Volar.
Bratronice/FOTO/ - Na křižovatce mezi Bratronicemi a Chyňavou narazil osobní automobil značkyCitroen Xsaras třicetiletým řidičem z Kladnado stromu. Událost se stala v sobotu krátce po dvaadvacáté hodině.Šofér byl s těžkými zraněními transportován vrtulníkem do střešovické nemocnice.
Zlaté Hory/Kralice – Ani Zlaté Hory nedokázaly doma porazit letos neporažené Kralice. Domácí tým, který se donedávna honosil sérií šestnácti neprohraných zápasů v řadě, ztratil vedení s lídrem krajského přeboru v závěru utkání.
Ostrava – Policie v těchto dnech ukončila vyšetřování nezvyklé nehody, která se stala v červnu v Ostravě-Zábřehu. Řidič nákladního vozidla tehdy u prodejny potravin vyložil zboží a s vozem začal couvat.
Ústí nad Labem, Louny – Na trati mezi Louny a Hřivicemi před zastávkou Jimlín došlo v 15.51 hodin ke střetu osobního vlaku 6710 vedeného jednotkou Regionova s automobilem.
Předotice /FOTOGALERIE/ - Nehoda uzavřela silnici na Písek.
Praha - Při střetu osobního auta a osobního vlaku na železničním přejezdu v Lounech byl v sobotu odpoledne těžce zraněn jeden člověk. Nehoda zastavila dopravu na trati z Mostu do Rakovníku. Řekl to mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.
Svitavy – O prázdninách nepřibyl ve svitavském okrese u silnice žádný křížek. V policejních statistikách nehod ale figuruje více dětí.
Roudnice nad Labem - Druhá vážná nehoda motocyklisty během dvou dnů se stala v pátek před polednem na Litoměřicku.
Zlín – Od triumfu Vladimíra Daňka v roce 1996 se žádný jiný Čech nemůže na mistrovství Evropy v deskové hře Go pochlubit lepším umístěním. Elitní český goista Ondřej Šilt totiž ve francouzském Bordeaux překonal i svá dvě šestá místa z let 2007 a 2008 a skončil pátý.
Bakov nad Jizerou - Na místě zasahovaly všechny složky záchranného systému.
Rakovník – Šedesátiletý řidič z Plzeňska špatně odhadl vzdálenost.
Raškovice /FOTOGALERIE/ - Tři jednotky hasičů zasahovaly v pátek večer v Raškovicích na Frýdeckomístecku u dopravní nehody dvou osobních automobilů Ford a Audi. Ford při ní nadvakrát přerazil betonový sloup elektrického vedení a skončil v potoce. Jeho dvaačtyřicetiletý řidič nehodu nepřežil.
Hranice – Skřípění kol, bleskové dupnutí na brzdy a pronikavé troubení. Podobná scéna se na křižovatce v Hranicích na třídě 1. máje u budovy Progrescentra v poslední době opakuje stále častěji.
Zlín – /FOTOGALERIE/ Jedna z nejfrekventovanějších křižovatek v centru Zlína Gahurova s tř. T Bati. V nočních hodinách, kdy zde nefungují semafory a řidiči jsou odkázáni pouze na dopravní značení, se křížení hlavních tahů směrem na Otrokovice a Jižní Svahy stává potenciálně velmi nebezpečným místem.
Raškovice –Tři jednotky hasičů zasahovaly v pátek večer v Raškovicích u dopravní nehody dvou osobních automobilů Ford a Audi. Ford při ní nadvakrát přerazil betonový sloup elektrického vedení a skončil v potoce. Jehodvaačtyřicetiletý řidič nehodu nepřežil.
Křenovice - Obec plánuje, že pořídí dva měřiče rychlosti. Zaplatila by za ně zhruba sto padesát tisíc.
Liberecký kraj - Několik ošklivých nehod cyklistů přinesl konec srpna. Často je ale vina na jejich straně.
Prostějovsko – Proti muži se z mírného svahu pomalu rozjíždí traktor. Za okamžik jej přimáčkne k nákladnímu autu. Muž má těžké poranění hrudníku a hlavy, ale i přes snahu záchranářů umírá. Nehoda, ke které došlo v protivanovském zemědělském družstvu, je zatím jediným pracovním úrazem, který skončil během tohoto roku na Prostějovsku smrtí.
ČR - Od pondělí do pátku bude v celé republice probíhat akce Zebra se za tebe nerozhlédne. Policisté chodce poučí o dodržování bezpečnostních pravidel.
Plazy - Zraněný muž skončil v péči záchranné služby. Silnice byla desítky minut zcela zavřená.
Misano, Brno – Hrozivá havárie a jeden mrtvý jezdec. Loňská Velká cena San Marina se zapsala do historie mistrovství světa silničních motocyklů černým písmem. V závodě třídy Moto2 po kolizi se soupeřem zahynul Japonec Shoya Tomizawa.
Opavsko - Dva cyklisté, řidič sanitky, pacient v ní převážený, motocyklista. Pět lidí, kteří byli v průběhu uplynulého víkendu v různém čase a na různých místech Opavska zraněni při haváriích.
Roudnice nad Labem - Druhá vážná nehoda motocyklisty během dvou dnů se stala dnes 2.9. před polednem na Litoměřicku.
Uherský Brod – Famózní. Tímto jedním přídavným jménem se dá shrnout výkon Martina Bujáčka na slavné Barum rally. Jednadvacetiletý jezdec z Uherského Brodu si totiž v nabité konkurenci dojel pro skvělé 7. místo v absolutním pořadí mezi českými jezdci (celkově byl 21.).
Ústí nad Labem – Na silnicích Ústeckého kraje vyhaslo letos již 31 lidských životů. Takový je předběžný účet dopravní policie za leden až srpen letošního roku.
Znojmo – Mimořádné situace, jako jsou povodně nebo rozsáhlé nehody, vyžadují zásah velkého množství lidí, kteří ví, jak se v dané situaci chovat. Z tohoto důvodu byl vytvořen projekt Team Morava.