
Po roce se na stejném místě zřítilo další letadlo
Hradec Králové - Deník přináší další díl unikátního seriálu královéhradeckého badatele Zdeňka Doubka o historii letectví v krajském městě.
Hradec Králové - Deník přináší další díl unikátního seriálu královéhradeckého badatele Zdeňka Doubka o historii letectví v krajském městě.
Liberecký kraj - Srážky se zvěří odnáší především zvěř a plechy aut. Přesto jsou takové nehody nebezpečné. Řidič může strhnout řízení a havarovat.
Jeseník /FOTOGALERIE/ – Lehkým zraněním a škodou za desetitisíce korun skončil karambol osmnáctiletého nezkušeného řidiče z Velké Kraše. Novopečený šofér havaroval 15. října v Jeseníku poblíž hasičské stanice.
Liberecký kraj - Srážky se zvěří odnáší především zvěř a plechy aut. Přesto jsou takové nehody nebezpečné. Řidič může strhnout řízení a havarovat.
Ostrava - Příznivá dopravní statistika – ve všech ukazatelích došlo ke zlepšení.
Přerov – S lehkým zraněním musela být převezena do přerovské nemocnice čtyřiapadesátiletá žena, kterou srazil v pondělí 18. října ve čtvrt na sedm ráno na frekventované silnici u nádraží policejní vůz.
Přerovsko – Bez zranění, ale se zato škodou přesahující 300 tisíc korun skončily tři dopravní nehody na Přerovsku, které se staly koncem minulého týdne. Od dvou z nich navíc účastníci ujeli.
Ústí nad Labem, Bílina – Skutečné štěstí v neštěstí měla sedmačtyřicetiletá řidička z Bíliny. Dnes (18.10.2010) šest minut po páté hodině ranní vjela na železniční přejezd v okamžiku, kdy tudy projížděl motorový vlak.
Havířov – Mnohatunová přesila železničního kolosu nedala šanci na přežití dalšímu hazardérovi, který přecházel kolejiště.
Zdice - Na křižovatce mezi Zdicemi a Bavoryní utrpělo zranění pět lidí. Jedna z nich po převozu na tramacentrum ve střešovické nemocnici zemřela.
Ústí nad Labem – Skutečné štěstí v neštěstí měla sedmačtyřicetiletá řidička z Bíliny. V pondělí ráno šest minut po páté hodině ranní vjela na železniční přejezd v okamžiku, kdy tudy projížděl motorový vlak.
Štíty/Zábřeh /FOTO/ – Karambolem skončila 16. října kolem páté hodiny ráno jízda pro jednatřicetiletého řidiče z Lanškrounska. Opilý řidič Fordu Escortu nezvládl zatáčku na silnici mezi Štíty a Horními Heřmanicemi, vůz skončil v příkopu. Při nehodě se nikdo nezranil.
Postřelmov /FOTOGALERIE /– Lehké zranění řidiče osobního vozu si vyžádala nehoda, která se stala 15. října odpoledne na křižovatce mezi obcemi Postřelmov a Rovensko.
Rýmařov- Nehoda nákladního vozidla DAF s návěsem, která se stala minulé úterý, proběhla poněkud nestandardně.
Liberecký kraj - Srážky se zvěří odnáší především zvěř a plechy aut. Přesto jsou takové nehody nebezpečné. Řidič může strhnout řízení a havarovat.
Brno – Poblíž tramvajové zastávky Krematorium ve směru ze Starého Lískovce do centra Brna vykolejila v pondělí o půl sedmé ráno tramvaj.
Praha - Řidiči by měli podle odborníka na léčebnou výživu a garanta Institutu kávy docenta Pavla Kohouta z Fakultní Thomayerovy nemocnice pít pro udržení pozornosti kávu.
Jihlava - Tragická nehoda, při níž zemřela šestnáctiletá dívka, se stala v dubnu na Jihlavsku.
Most,Ústí nad Labem – V Ústeckém kraji se za tři čtvrtě roku stalo 330 dopravních nehod, při kterých byli řidiči pod vlivem. Šest lidí při nich zemřelo
Podhradí –V krvi měl tři promile alkoholu.
Vsetín, Leskovec – U dvou vážných dopravních nehod zasahovali v sobotu záchranáři na Vsetínsku.
Východní Čechy /SLOVO KAPLANA/ - Je docela rozšířený zvyk zavěšovat za zpětné zrcátko auta růženec.
Roudnici nad Labem – Na zpracování projektu prevence ekologických havárií v místních firmách se zaměřili v Roudnici nad Labem.
Praha/Brno - Za měsíc může být jasno, zda šokující nehoda na brněnské dálnici byla útokem silničního piráta, nebo „jen“ bouračkou v důsledku nezvládnutého předjížděcího manévru.
M. Třebová /SLOVO KAPLANA/ - Je docela rozšířený zvyk zavěšovat za zpětné zrcátko auta růženec.
Plzeň - Na dálnici D5 se dnes odpoledne zranili při nehodě čtyři lidé, z toho dva policisté z dálniční policie.
Benátky nad Jizerou - Nehoda blokovala provoz několik hodin.
Trutnov - Při srážce dvou osobních automobilů na křižovatce na okraji Trutnova v sobotu po 15:00 zemřel třiadvacetiletý mladík.
Lysice – Těžkým zraněním dvou mladých lidí skončila havárie, ke které došlo v sobotu pár minut před pátou hodinou odpolední na silnici u Lysic blízko hlavního silničního tahu I/43.
Leskovec /FOTOGALERIE, AKTUALIZUJEME/ - V obci Leskovec na Vsetínsku došlo v sobotu 16. října okolo poledne k havárii osobního auta zn. VW Golf.
Mexiko - Osm lidí zahynulo při havárii vrtulníku v jihovýchodním Mexiku. Nehodu nikdo nepřežil, napsala v sobotu agentura AP.
Čestlice /AKTUALIZOVÁNO/ -Osm lidí bylo v sobotu odpoledne zraněno v čestlickém aquaparku. Nehodu způsobil kus plechu, který se uvolnil ze dna v atrakci Divoká řeka.
Čestlice - /AKTUALIZOVÁNO/ Na atrakci Divoká řeka se ze dna uvolnil plech, o který se návštěvníci akvaparku pořezali.
Trutnov– Sobotní odpoledne poznamenala smrt.
Lomnice /FOTO/ - Nepříjemná nehoda se stala řidiči Škody Octavie ve čtvrtek odpoledne v Lomnici. Auto sjelo před mostem do potoka, vyprostili ho nakonec až hasiči ve spolupráci s přihlížejícími.
Peking - Výbuch plynu v uhelném dole v centrální Číně dnes zabil nejméně 20 horníků a dalších 17 uvěznil v podzemí. Z dolu se včas podařilo uniknout 239 mužům.
Přerov – Únik toxických kalů z nádrže hliníkárny u maďarské obce Kolontár, který se řadí mezi největší ekologické katastrofy v posledních letech, uvedl do pohotovosti české hasiče. Ti nyní hodlají prověřit stav všech odkališť u chemiček v ČR. Na Přerovsku se kontrola dotkne významné chemičky Precheza.
Ústí nad Labem – Metropole zalitá tunami toxického odpadu. Desítky otrávených lidí, mrtvá zvěř a ryby, zničená příroda.
Strakonicko – Policisté hledají svědky smrtelné nehody 27letého motorkáře, která se stala ve čtvrtek 14. října po 14. hodině na silnici u odbočky na obec Černěves.
Luženice - Policisté ani odbor životního prostředí neprokázali, kdo otrávil fekáliemi luženický rybník. Domažličtí rybáři se náhrady škod nedočkají.
Praha - Metrostav dostal za propad tunelu Blanka pokutu od báňského úřadu milion korun, Praha chce po Metrostavu zaplatit 9,5 milionu korun.
Jablonec n. N.– Nepřiměřená rychlost stála za nehodou, kníž došlo ve čtvrtek krátce po půlnoci vulici ČSA vJablonci. Pětadvacetiletý muž svozidlem Opel Vectra projížděl levotočivou zatáčkou, když dostal smyk a narazil do sloupu veřejného osvětlení.
Krupá - Na „Šustně“ ve čtvrtek v podvečer havaroval autobus a osobní automobil.
Rokycansko - Ve čtvrtek čtrnáctého října měli hasiči na Rokycansku dost práce. Zasahovali u vážné dopravní nehody, ale také pomáhali s otevřením bytu.
Brodce /FOTO/ - Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.
Chvaletice - Stěží uvěřitelná nehoda se v pátek večer stala ve Chvaleticích.
Okrouhlá – Při nehodě byly lehce zraněny dvě děti, dvanáctileté a čtrnáctileté. Řidič utrpěl vážná zranění.
Kolešov – Velmi překvapený byl řidič dodávky, který se na rovném úseku silnice v Kolešově během okamžiku ocitl v poli.
Okres Louny - Prověřování odkališť proběhne po celé zemi, má zabránit podobné katastrofě jako u hliníkárny na západě Maďarska.
Ústí nad Labem – Nebezpečné dopravní nehody, řidiči se svými auty končící v zábradlí, takto líčí častou situaci na křižovatce ulic Pařížská – Velká Hradební Jitka Novotná.