
Křižovatka u Bezměrova přitahuje nehody. Proč?
Bezměrov /FOTOGALERIE/ - Téměř na denním pořádku jsou lehké ivážnější autonehody na křižovatce uBezměrova, poblíž nájezdu na rozestavěnou dálniciD1.
Bezměrov /FOTOGALERIE/ - Téměř na denním pořádku jsou lehké ivážnější autonehody na křižovatce uBezměrova, poblíž nájezdu na rozestavěnou dálniciD1.
Nasavrky/ Správa Chráněné krajinné oblasti Železné hory obdržela stížnosti na znečištění životního prostředí při rallye, která se krajinou přehnala o uplynulém víkendu.
Nové Město nad Metují - Ke srážce dvou osobních automobil, při které byly zraněny tři osoby došlo ve středu v noci v Havlíčkově ulici v Novém Městě nad Metují.
Dolany - Na místě nehody zasahovaly čtyři vozy záchranné služby a vrtulník.
Most - Při železniční nehodě na šachtě u Mostu vznikla škoda za miliony. Viník dostal pokutu tisíc korun. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Deník nabízí za fotografie z nehody tisícovku.
Bílina /FOTOGALERIE/ - Mrtvé malé dítě a pět zraněných si vyžádal ve čtvrtek před sedmnáctou hodinou střet osobního automobilu s nákladním vozem na křižovatce v Chudeřicích u Bíliny.
Poďousy /FOTO/ - Ke střetu nákladního a osobního auta došlo ve čtvrtekodpoledne u autobusové zastávky v Poďousích.
Daskabát - Tragicky skončila havárie Škody Octavie, která se stala ve čtvrtek v podvečer mezi Daskabátem a Velkým Újezdem na Olomoucku.
Dolany - Na místě nehody zasahovaly čtyři vozy záchranné služby a vrtulník. Řidič bohužel následkům střetu podlehl
Dolany /AKTUALIZOVÁNO, FOTOGALERIE/ - Dolany - Na místě nehody zasahovaly čtyři vozy záchranné služby a vrtulník. Řidič bohužel následkům střetu podlehl
Novojičínsko - Nekázeň řidičů a počet dopravních nehod motivuje policisty k dopravně bezpečnostním akcím. Při té poslední zkontrolovali téměř sto šedesát vozidel.
Valašské Meziříčí - Dvouletý chlapec, kterého srazilo ve středu odpoledne osobní auto, zemřel v ostravské nemocnici.
Pasohlávky /AKTUALIZOVÁNO/ - U benzinky na silnici R52 poblíž Pasohlávek se dnes před čtvrtou hodinou odpoledne stala vážná dopravní nehoda. Srazilo se auto sdvěma motorkami a cyklistou.
Kostomlátky /LIDÉ SVATÉHO FLORIÁNA/ - Rovných 80 let letos uplynulo od doby, kdy byl založen sbor dobrovolných hasičů Kostomlátky.A tradice se v obci, která má necelých tři sta obyvatel, zachovala do dnešních dnů.
Kroměříž - Opravdu jedinečná příhoda zavinila ve čtvrtek kolem půl jedenácté dopoledne dopravní nehodu na kruhovém objezdu uprodejny Lidl vKroměříži.
Brno /REPORTÁŽ, FOTOGALERIE, ANKETA/ - Do areálu Dětské nemocnice v Brně v klidu vcházejí rodiče s dětmi. Je teplé dopoledne a oni netuší, že za chvíli začnou vrtulníky a sanitky do nemocnice přivážet vážně zraněné. I když jen naoko zraněné.
Staré Město - Utopením jízdního kola skončila havárie cyklisty. Ta se stala ve středu 19.srpna na stezce pro cyklisty uBaťova kanálu mezi Starým Městem a Huštěnovicemi.
Zlín - Pověrčiví lidé by ze svého 13. startu na Barum Czech Rally Zlín měli přinejmenším mrazení v zádech. V případě zlínského automobilového závodníka Milana Kneifla to však neplatí. „Věřím, že mi toto číslo spíše pomůže. Vždyť jsem se narodil třináctého,“ s úsměvem poznamenal 39letý pilot Suzuki Ignis S1600.
Brno/ Vysočina /ON-LINE, VIDEO/ - Masivní cvičení záchranářů začalo.
Most - Pracovní úraz s tragickými následky se stal ve čtvrtek kolem půl páté ráno ve firmě H+H v Kopistech u Mostu, která se zabývá výrobou porobetonu. Při práci na výrobní lince tady měl zatím za nevyjasněných okolností zahynout 45letý muž.
Brno /ON-LINE, VIDEO/ - Masivní cvičení záchranářů začalo.
Rapotín /FOTOGALERIE/ - Škoda za 10 tisíc korun zůstala po dopravní nehodě, při kterém se osobní vůz střetl s krávou. Karambol se stal mezi osadou nové Domky a Rapotínem ve středu 19. srpna po deváté večer.
Valašské Meziříčí /AKTUALIZOVÁNO/ - Nešťastná událost ve Valašském Meziříčí, okteré Deník informoval, má tragickou dohru. Dvouletý chlapec sražený ve středu odpoledne osobním autem zemřel vostravské nemocnici.
Rváčov - Dne 19. srpna v 7.29 hodin zasahovali hasiči z pobočné stanice Hlinsko u dopravní nehody osobního vozidla na silnici v úseku Hlinsko-Rváčov.
Valašské Meziříčí /AKTUALIZOVÁNO/ - Nešťastná událost ve Valašském Meziříčí, okteré Deník informoval, má tragickou dohru. Dvouletý chlapec sražený ve středu odpoledne osobním autem zemřel vostravské nemocnici.
Kladno -Konec letních prázdnin se blíží a s ním opětovný nárůst dopravy v ulicích Kladna. Zejména v okolí základních škol tak hrozí nebezpečí nehod. Strážníci proto v příštích dnech plánují měření rychlosti v jejich blízkosti.
Nový Řadov/FOTO/ - Čtyři zraněné se vyžádala středeční odpolední srážka osobního auta a motorky na silnici mezi Stráží nad Nežárkou a Mlákou.
Jedlová - Na silnici II. třídy č. 362 u Jedlové se 19. srpna krátce po osmé hodině ráno střetla dvě nákladní auta.
Libčeves - Seriál Deníku Lidé sv. Floriána tentokrát představuje Sbor dobrovolných hasičů Libčeves.
Bzenec - Slehkým zraněním skončila vnemocnici spolujezdkyně zdodávky, která se ve středu dostala do kolize tří aut a autobusu.
Brno /UVNITŘ ON-LINE, FOTOGALERIE, VIDEO/ - Masivní cvičení záchranářů začalo.
Horní Jiřetín - Co se povedlo hasičům z Horního Jiřetína a Černic?
Valašské Meziříčí /AKTUALIZOVÁNO/ - Nešťastná událost ve Valašském Meziříčí, okteré Deník informoval, má tragickou dohru. Dvouletý chlapec sražený ve středu odpoledne osobním autem zemřel vostravské nemocnici.
Peking – Nejméně 1300 dětí onemocnělo po kontaminaci olovem z továrny v čínské provincii Chu-nan.
Ústí nad Labem - Už dva týdny trápí motoristy díra před mostem Edvarda Beneše, kvůli níž je uzavřen jeden jízdní pruh pod železničním mostem směrem ze Střekova.
Trutnovsko - Vprůběhu úterý 18.srpna policisté na okrese přijali oznámení osedmi nově spáchaných trestných činech a deseti přestupcích, které se týkaly především krádeží a krádeží provedených vloupáním, dále ublížení na zdraví, neoprávněného užívání cizí věci, neoprávněného držení platební karty a poškozování cizívěci.
Chlumany - Již kolem roku 1920 začal vznikat místní Sbor dobrovolných hasičů. Hlavním motivem k tomuto kroku byly dva ničivé požáry, které obec postihly na přelomu devatenáctého a dvacátého století.
Plzeň - Jen těžko uvěřitelný podvod se zrodil v hlavě jednoho plzeňského řidiče, který chtěl napálit Českou pojišťovnu (ČP). Místo toho ale bude mít co vysvětlovat u soudu.
Kladensko -Se stále stoupajícím počtem motorových vozidel dochází častěji ke střetu s volně žijící zvěří. Tyto kolize jsou řidiči hlášeny prakticky celoročně. Policisté na Kladensku a Slánsku letos evidují 31 takových případů. Loni se jich za celý rok stalo 58 a v roce 2007 dokonce 80.
Brno /AKTUALIZUJEME/ – Řidiči směřující po dálnici D1 do Brna museli ve čtvrtek dávat větší pozor než obvykle. Dálnici D1 zablokovala simulovaná dopravní nehoda.
Klatovsko - Letošní úroda ovoce je katastrofická. S moštováním to prý letos vypadá bledě.
Moskva - Pondělní výbuch v sibiřské Sajansko-sušenské hydroelektrárně způsobil nejen lidskou, ale i ekologickou katastrofu.
Český Krumlov - Město okamžitě zastavuje všechny nedůležité platby a objednávky.
Brno /MAPA OBJÍŽDĚK UVNITŘ/ - Řidiči směřující po dálnici D1 do Brna budou muset ve čtvrtek dávat větší pozor než obvykle. Bohunický přivaděč ve směru od Prahy zablokují na devět hodin záchranáři, hasiči a policisté.
Krnov - Dobrovolní hasiči z Krnova-Kostelce o prázdninách evidují zvýšení počet zásahů, na vině je teplo a sucho. Jednotka pod vedením velitele Dana Vítka také bojuje proti nebezpečnému hmyzu.
Valašské Meziříčí /AKTUALIZOVÁNO/ - K těžké dopravní nehodě došlo ve středu kolem patnácté hodiny na Havlíčkově ulici ve Valašském Meziříčí.
Valašské Meziříčí - Ktěžké dopravní nehodě došlo ve středu kolem patnácté hodiny na Havlíčkově ulici ve Valašském Meziříčí.
Valašské Meziříčí /AKTUALIZOVÁNO/ - Lékaři nedokázali zachránit život dvouletému chlapci, které ve středu odpoledne ve Valašském Meziříčí srazilo auto.
Hejnice - Nejen upožárů vokolí, ale také při likvidování následků přírodních katastrof nebo idopravních nehod nechybí dobrovolní hasiči zHejnic. Sbor patří knejstarším na Liberecku, jeho historie sahá až do druhé poloviny předminulého století.
Horní Bříza - Dobrovolní hasiči z Horní Břízy hasili například nebezpečný požár garáží, ve kterých byly kanystry s benzinem a propanbutanová láhev.