Mladý muž zemřel u Chotěšova. Nezvládl řízení a narazil do stromu
Chotěšov /FOTO/ - K tragické dopravní nehodě došlo v neděli ráno. Tělo museli z vraku vyprostit hasiči.
Chotěšov /FOTO/ - K tragické dopravní nehodě došlo v neděli ráno. Tělo museli z vraku vyprostit hasiči.
Domažlice - Muž utrpěl středně těžká poranění.
Pardubice - Pět lidí bylo zraněno při nehodě trolejbusu s vozem Renault Trafic, ke které došlo před hlavní bránou podniku Synthesia.
Kynšperk nad Ohří – K nahlášené nehodě hned čtyř osobních a jednoho nákladního auta vyjeli v pátek odpoledne záchranáři společně s hasiči.
Rapotice - V neděli krátce před jednou hodinou ráno museli záchranné složky vyjíždět k nehodě osobního automobilu v Rapoticích. V ulici Bítešská řidič nezvládl řízení v noci a vyjel ze silnice, kde narazil.
Rokycany – Páteční nehoda před budovou okresního soudu zkomplikovala dopoledne dopravu v centru skoro na hodinu.
Ke střetu dvou osobních automobilů vyjeli v sobotu odpoledne hasiči na dálnici D1. Nehoda se stala na 332. kilometru ve směru na Brno, nedaleko Kujav.
K dopravní nehodě, při které došlo k úniku provozních kapalin, vyjížděli vsetínští hasiči do Liptálu v pátek odpoledne.
Chrášťany - Na silnici poblíž obce Chrášťany na Kolínsku došlo v sobotu odpoledne k vážné nehodě osobního automobilu.
Liberecký kraj – Na Semilsku se zabil muž na koloběžce, u Bílého Kostela se těžce zranil motorkář
Svitavsko - Kriminalisté během prázdnin zadrželi jednatřicetiletého muže, který si peníze obstarával činností daleko za hranicí zákona.
Staňkov – V úterý neznámý řidič poškodil zaparkovanou fabii před obchodem ZKD ve staňkovské Nádražní ulici (u kostela).
Citonice, Bzenec – Ke dvěma dopravním nehodám vyjížděli během čtvrthodinky v sobotu po desáté hodině dopolední záchranáři, policisté a hasiči. Po desáté hodině havarovalo mezi Milíčovicemi a Citonicemi na Znojemsku stříbrné BMW.
Na autobusové zastávce na Červenohorském sedle vyhlíží spoj do údolí Desné necelá dvacítka cestujících. Za půl hodiny strávené u silnice napočítali zhruba stejný počet motorkářů. Sledovali, jak si neohroženě užívají kvalitního asfaltu.
Pardubický kraj, Moravská Třebová - Všichni si občas říkáme, že by se někteří řidiči měli vrátit zpět do autoškoly. V úterý dopoledne v Moravské Třebové to vzal téměř vážně čtyřiadvacetiletý mladík. Způsob, jaký zvolil, však nebyl příliš šťastný.
Rychlostní silnice v americkém Oregonu "pocítila hněv" takzvaných pacifických sliznatek, když náklaďák převážející tyto živočichy naboural a svůj náklad vysypal všude po okolí. Silnice musela být na několik hodin uzavřena a hasiči měli plné ruce práce.
Řepov – Hlavní výjezd z Mladé Boleslavi na Jičín v pátek po jedenácté hodině dopoledne komplikovala hromadná nehoda osobních automobilů na světelné křižovatce u Řepova.
Pátrání po svědcích dopravní nehody z uplynulé středy vyhlásili kroměřížští dopravní policisté.
Ne zcela podařenou krádež má za sebou podle všeho zloděj, který se minulý čtvrtek vloupal se do auta odstaveného nedaleko dálnice D1: s vozem totiž zřejmě po několika metrech naboural do betonové skruže.
Strakonice - V pátek v podvečer se ve Strakonicích na železničním přejezdu v Písecké ulici stala nehoda. Osobní auto se zde srazilo s "motorákem".
Ústí nad Labem - Basketbalový koš spadl na mladíka v Mánesových sadech v Ústí. U nehody zasahovali záchranáři.
Tábor/VIDEO/ - V pátek kolem půl jedné se zastavil provoz na železničním přejezdu v Měšické ulici v Táboře.
Velvary /FOTOGALERIE/– Ze zatím nezjištěných příčin se stala v pátek dopoledne na silnici I/16 nedaleko benzinové čerpací stanice u Velvar nehoda dvou aut. Dodávka Renault Master se střetla s nákladním autem s cisternou. Za volantem obou vozidel seděli dvaatřicetiletí šoféři. Jeden z nich byl polské národnosti.
VIDEO/ Další tramvajová nehoda zkomplikovala dopravu v Ostravě. Stala se v pátek kolem poledne u konečné zastávky v Ostravě-Martinově, před Průmyslovým areálem.
Suchohrdly – Dopravní značku stůj, dej přednost v jízdě, patrně přehlédla řidička volkswagenu ve čtvrtek večer v Suchohrdlech.
Jobova Lhota – Z hospody domů místo po svých vyrazil osmadvacetiletý muž na mopedu. Bez helmy a opilý. Jeho jízda skončila v kopci, kdy nezvládl řízení a narazil do dopravní značky. Po několika kotrmelcích zůstal ležet blízko potoka.
Nýřany - Z přívěsu jedné dodávky se vysypala převážená auta, druhá dodávka do nich narazila.
Novou technickou posilu má Jednotka sboru dobrovolných hasičů Příbor.
Štipoklasy – Na hlavním tahu I/20 havarovaly dva osobní vozy. Při nehodě přišla o život jednapadesátiletá žena.
Příbramsko - Na svatou Markétu zemědělci na Příbramsku srp do žita nehodili. Prozatím obilí jen dosychalo a teď po posledních deštích je potřeba nechat ho dozrát, jak vysvětluje předseda Zemědělského družstva Krásná Hora nad Vltavou Jiří Zelenka.
Čtyřiatřicetiletý turista z Prahy zahynul v noci na čtvrtek u chorvatského poloostrova Pelješac poté, co se jeho člun srazil na moři s motorovou jachtou. Uvedl to server místního deníku Jutarnji list.
Africký mor prasat není nebezpečný pro lidi a pro africká prasata. Jinak je ovšem katastrofou pro všechna neafrická prasata bez rozdílu a také pro obchodníky s vepřovým. Když už se u nás divočáků uhynulých na prasečí mor našly tři desítky, bylo jasné, že osud tohoto zvířete je zpečetěn. Stát prohlásil divoká prasata v celé republice nežádoucími tvory. Pohlíží na ně optikou kolektivní viny, v jednom pytli se ocitli zdraví s nemocnými, samci i samice, podle hesla dobrý divočák, mrtvý divočák.
Lovosice – Jen několik hodin vydrželo opravené potrubí vodovodního řadu v Terezínské ulici v Lovosicích.
Ústí nad Labem - Ústí si ve čtvrtek 13. července připomenulo 70 let od tragické nehody tramvaje na Bukově, při které zemřelo 30 lidí.
GALERIE:Domažlice – Dva muži vytáhli mladou ženu z hořícího auta. Svým pohotovým jednáním jí v pondělí zachránili život, dostali jí totiž ven jen krátce před tím, než se v plamenech ocitlo celé auto.
Případné svědky dopravní nehody, která se stala v pondělí 10. července v Kujavách, přivítají policisté.
Severní Terasa - Podle svědků motorkář za nehodu nemohl, automobil mu prý nedal přednost. Kolizi odnesl zraněním, které si vyžádalo ošetření.
Znojmo /FOTOGALERIE/ – Přímo na přechodu pro chodce ve znojemské Palackého ulici srazilo ve čtvrtek kolem čtvrté hodiny odpolední osobní auto chodkyni. Žena utrpěla při srážce vážná zranění, přiletěl pro ni vrtulník.
Praha – Řidič dodávky, který utrpěl psychický otřes, ale zůstal nezraněn, měl velké štěstí, že ho po dopravní nehodě vytáhl z kabiny pohotový svědek. Přední část auta totiž záhy začala hořet – a plameny se rychle vzmáhaly. Tak se v noci na čtvrtek vyvinula bouračka v Černokostelecké ulici v Říčanech na Praze-východ, kde čtvrt hodiny po třetí narazila dodávka do betonového ostrůvku uprostřed silnice. Místo nehody pak zůstávalo neprůjezdné ještě v ranní dopravní špičce.
Říčany – Řidič dodávky, který utrpěl psychický otřes, ale zůstal nezraněn, měl velké štěstí, že ho po dopravní nehodě vytáhl z kabiny pohotový svědek. Přední část auta totiž záhy začala hořet – a plameny se rychle vzmáhaly. Tak se v noci na čtvrtek vyvinula bouračka v Černokostelecké ulici v Říčanech na Praze-východ, kde čtvrt hodiny po třetí narazila dodávka do betonového ostrůvku uprostřed silnice. Místo nehody pak zůstávalo neprůjezdné ještě v ranní dopravní špičce.
Štipoklasy – Na hlavním tahu I/20 havarovaly dva osobní vozy. Při nehodě přišla o život jednapadesátiletá žena.
Kostice – V šoku zůstal řidič, který s osobním autem narazil do rodinného domu v Kosticích. Hasiči, policisté i záchranná služba na místě zasahovali ve čtvrtek od druhé hodiny odpolední.
Hazlov – Když se stane u Hazlova nehoda, bývá to takřka vždy v takzvaném hazlovském esíčku.
Kladno /FOTOGALERIE/ - Dopravní nehoda dvou automobilů se stala ve čtvrtek dopoledne v kladenské Kročehlavské ulici.
Prachatice - Zatím žádné větší překvapení nepřinesly práce při výměně horkovodního potrubí ve Slámově ulici v Prachaticích.
Kraslice – Škoda 200 tisíc korun vznikla při dopravní nehodě, která se stala v pondělí u Jindřichovic. Svou roli tam patrně sehrála rychlá jízda čtyřiadvacetileté řidičky na mokré vozovce.
Frymburk – Ve středu dopoledne kdosi zavolal na linku 158, že Frymburkem projíždí popelářský vůz a kolem vozu podivně tančí popelář.
Břeclav - Nehoda tří osobních aut zkomplikovala průjezd silnicí I/55 mezi Břeclaví a Hodonínem. Srážka se stala ve čtvrtek u nájezdu na dálnici D2 krátce před jednou hodinou odpoledne.
Ústí nad Labem si ve čtvrtek 13. července připomíná 70 let od tragické nehody tramvaje na Bukově, při které zemřelo 30 lidí.
Beroun – Berounští dopravní policisté vyšetřují několik nehod, od kterých viník ujel. Jednou z nich je i dopravní nehoda, která se sta na parkovišti poblíž Rehabilitační nemocnice Beroun.