Dvě SUV se srazila u Držovic. Ladila jsem rádio, řekla řidička
Ladění rádia stálo podle tvrzení čtyřiadvacetileté řidičky za čtvrteční nehodou.
Ladění rádia stálo podle tvrzení čtyřiadvacetileté řidičky za čtvrteční nehodou.
Hned tři auta se ve čtvrtek po osmé ráno srazila na dálnici D 46 v katastru Olšan u Prostějova.
Okrouhlice - S dvouhodinovým zpožděním se museli ve čtvrtek večer smířit cestující vlakem na trati u Okrouhlice na Havlíčkobrodsku.
Tábor - Nehoda osobního auta a vozidla záchranné služby na křižovatce Budějovická - Purkyňova komplikuje od rána dopravu v centru Tábora. Aktuálně se kolony tvoří už Na Kopečku ve směru do centra.
Pardubice – Zatímco rekonstrukce pardubického přednádraží za 176 milionů korun se chýlí ke konci a prostor po dlouhých letech začíná dostávat reprezentativní vzhled, samotná nádražní budova chátrá dál. I to by se ale do dvou let mohlo začít měnit. Nádražní budovu totiž také čeká rozsáhlá oprava - stejně jako samotný železniční uzel. Celkové náklady se blíží ke 4 miliardám korun.
U okresní soudní pobočky v Havířově začalo ve čtvrtek jednání v případu těžkého zranění poslankyně Milady Halíkové, kterou dveře vlaku srazily do kolejiště.
Hradec Králové - Hradečtí profesionální hasiči ve středu odpoledne zasahovali u dopravní nehody dvou aut. K té došlo v krajském městě v ulici Velká.
K vážné dopravní nehodě došlo ve čtvrtek krátce před 18. hodinou v Pozlovicích-Petrůvce na Luhačovicku. Srazila se zde motorka s osobním vozidlem.
K dopravní nehodě motorkáře došlo ve čtvrtek po poledni nedaleko Zástřizel. Řidič motorky nevyvázl bez zranění.
Hodonín – Tři děti a jednu ženu odvezla záchranná služba do nemocnice na vyšetření po nehodě, při níž se srazila dvě auta. Havárie se stala ve čtvrtek kolem čtvrt na čtyři odpoledne v Hodoníně ve směru na Mutěnice. Podle mluvčí jihomoravské záchranky Hedviky Kropáčkové zranění u cestujících nejsou vážná. "Tři děti a mladá žena utrpěly jen lehká poranění. Převezli jsme je do hodonínské nemocnice na chirurgii," uvedla Kropáčková.
Smečno – Na silnici spojující Smečno a Kačici se ve čtvrtek krátce po patnácté hodině stala vážná dopravní nehoda. Jak informovala krajská policejní mluvčí Martina Fejfarová, na křižovatce se střetla dvě osobní auta.
Rokycansko – Dálnice D5 mezi Svojkovicemi a okresním městem byla ve čtvrtek uzavřená. Před čtrnáctou hodinou zde boural nákladní automobil.
Mostecko - Těžký automobil předjížděl, když ho předjížděli. Policie hledá svědky.
České Budějovice – Ve čtvrtek odpoledne se policistům přihlásila řidička Škody Octavie, která ve středu večer způsobila nehodu na železničním přejezdu v Novohradské ulici a poté ujela. K návštěvě policejní stanice ji prý přiměly zprávy v médiích.
Planá u Českých Budějovic - Fotbalisté Plané postoupili do krajského finále Mol Cupu, kde favorita z Nové Včelnice nepřekvapili. S lídrem I.A třídy prohráli dvakrát 0:4.
Plzeň - I přes čtyřicet minut měly ve čtvrtek před polednem zpoždění tramvaje linky číslo 1 a 2 ve směru ze Slovan do centra.
Nehodu, při které došlo k ohrožení čtrnácti lidí a zranění dívky, vyšetřují ostravští policisté. Stala se ve středu před 17. hodinou v Opavské ulici v Ostravě-Porubě. Došlo zde ke kolizi nákladního vozu domíchávače a minibusu značky Renault převážejícího lidi. Policie případ šetří jako obecné ohrožení a prosí svědky o pomoc.
Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) v souvislosti s vyšetřováním příčin a okolností nehody policejního sportovního BMW i8 z minulého týdne čeká na znalecké posudky. Závěry vyšetřování tak mohou být známy až v horizontu týdnů či měsíců.
Chomutov – Řidič automobilu vyvázl naštěstí bez škrábnutí. "Nikdy jsem nemohl pochopit, jak tu mohou lidé bourat," řekl Deníku.
Brno /FOTOGALERIE/ – Dvacetiminutové zpoždění nabraly kvůli nehodě po druhé hodině odpoledne tramvajové linky číslo 1, 6 a P6 v brněnské Štefánikově ulici. „Řidič osobního vozu na místě vjel pod tramvaj přímo v úseku, který je jednokolejný kvůli opravám. Doprava byla proto do půl třetí odpoledne ochromená v obou směrech," uvedla mluvčí dopravního podniku Barbora Lukšová. Havárie se obešla bez zranění.
Barmská armáda objevila u pobřeží trosky a tři mrtvoly z letadla, které včera z dosud neznámých příčin havarovalo. Na palubě letu z Myeiku do bývalého hlavního města Rangúnu byly kromě členů posádky především rodiny vojáků.
Praha – Praha pod zemí. To je hlavní téma letošního ročníku celorepublikového cvičení krizové připravenosti, které pražští záchranáři pořádají pod názvem Pražská 155. Letošní již pátý ročník se uskuteční od pátku do neděle – přičemž hlavně během soboty mají 14 tříčlenných posádek rychlé zdravotnické pomoci ze všech krajů a jedna posádka ze Slovenska objíždět různě po Praze připravená stanoviště s náročnými úkoly, jejichž zadání vychází ze skutečných případů z praxe. „A jsou více než zajímavé," naznačila Jana Poštová z centrály pražských záchranářů, jak si organizátoři dali záležet.
K nehodě s těžkým zraněním došlo v neděli dopoledne v Tlumačově. Dvaačtyřicetiletá řidička osobního vozidla Jeep Grand Cherokee z obce na Kroměřížsku při jízdě křižovatkou zřejmě nedala přednost čtyřiašedesátiletému řidiči vozidla Audi 80 z Ostravy.
České Budějovice - Na železničním přejezdu v krajské metropoli v Novohradské ulici se ve středu po 20. hodině střetlo osobní auto s vlakem.
Novinku, která by měla snížit nehodovost v úseku mezi olomouckou částí Chválkovice a Samotiškami, dokončují v těchto dnech cestáři.
V nemocnici skončila středeční cesta šedesátileté cyklistky.
Osmnáctiletý řidič motorky nezvládl průjezd pravotočivou zatáčkou mezi Uhřicemi a Morkovicemi a v pondělí 5. června před půl třetí odpoledne tak havaroval.
Osmiletá dívka se ve středu při prudkém zabrzdění vlaku polila horkou čokoládou.
Pardubický kraj, Linhartice /LINKA 112/ - Na silnici I/35 před Moravskou Třebovou ve směru od Mohelnice došlo v úterý krátce po jedné hodině odpoledne k požáru autobusu.
Hradec Králové - Hradečtí policisté řeší od začátku týdne tři případy poškození aut.
Karlovarský kraj – Během čtyřiadvaceti hodin od pondělního do úterního rána zasahovali hasiči v kraji u šesti dopravních nehod. Celkem si při nich zranilo patnáct osob.
Horní Slavkov – Riskantní jízda silně opilého čtyřiatřicetiletého řidiče v Horním Slavkově skončila v betonovém květináči u pivnice. Muž nadýchal kolem půl sedmé večer vysokých 3,30 promile.
Téměř dvě desítky zraněných si vyžádala pondělní nehoda vlakové soupravy společnosti Leo Express. Strojvedoucí na přerovském nádraží vlak nedobrzdil a narazil do zarážedla na kusé koleji.
Téměř dvě desítky zraněných si vyžádala pondělní nehoda vlakové soupravy společnosti Leo Express. Strojvedoucí na přerovském nádraží vlak nedobrzdil a narazil do zarážedla na kusé koleji.
Téměř dvě desítky zraněných si vyžádala pondělní nehoda vlakové soupravy společnosti Leo Express. Strojvedoucí na přerovském nádraží vlak nedobrzdil a narazil do zarážedla na kusé koleji.
Letovicko – Jako na Divokém západě si musela v úterý připadat policejní hlídka v Podolí na Letovicku. Kolem osmé hodiny večer dostali policisté na tísňovou linku hlášení, že se v lokalitě pohybuje koňský povoz bez kočího.
Stonava – Skoro až hanebným výsledkem 2:7 skončil zápas stonavských fotbalistů s mužstvem Dobratic.
Karlovarský kraj – Během čtyřiadvaceti hodin od pondělního do úterního rána zasahovali hasiči v kraji u šesti dopravních nehod. Celkem si při nich zranilo patnáct osob.
Tragická dopravní nehoda, při které byla zraněna dvacetiletá dívka a třiadvacetiletý mladík zaplatil životem, je v řešení policie, dopravních expertů i města.
Českobudějovicko – Po Husově ulici poblíž budějovického výstaviště jel k ulici Na Dlouhé louce řidič, který se chtěl dostat před modrý Renault Twingo.
Prostějov – Nehodou skončila jízda šestaosmdesátiletého řidiče v Prostějově. V úterý při jízdě ve Školní ulici kolem jedenácté hodiny poničil zaparkované auto.
K úniku asi sto osmdesáti litrů penetrační látky na silnici, vyrážely v úterý po desáté hodině ráno do Žeranovic rovnou čtyři jednotky hasičů. Látku tudy převážel nákladní vůz, jeden z převážených barelů se ale převrátil, což vedlo k porušení jeho těsnosti a úniku chemikálie.
Vimperk - Do zaparkovaného osobního automobilu opel v ulici Na Baště ve Vimperku narazil v úterý 30. května v odpoledních hodinách zatím neznámý řidič.
Staré Město pod Landštejnem - Obyvatelé obce na Slavonicku po úterní podvečerní nehodě tahače se štěpkovačem hovoří o velkém štěstí, že zrovna nikdo nešel kolem.
Obyvatelé obce na Slavonicku po úterní podvečerní nehodě tahače se štěpkovačem hovoří o velkém štěstí, že zrovna nikdo nešel kolem.
Loket – Čtyři lidé se v úterý kolem šesté hodiny ranní zranili při dopravní nehodě, která se stala na sjezdu dálnice D6 u Lokte.
Slavkov u Brna - Přestože mu bylo sotva sedmnáct let, neváhal a sednul za volant Škody Octavie. S tou pak v pondělí asi hodinu po půlnoci najel do protisměru, kde se srazil s nákladní soupravou.
Jižní Čechy - Malí cyklisté jsou signálem pro řidiče, aby zbystřili. Jsou nevypočitatelní a velmi zranitelní.
Neratovice – Po sérii železničních neštěstí na trati u Mlékojed bude vybudována nová železniční zastávka s chráněným přechodem pro chodce přes železniční trať. Během tří měsíců zemřelo v úseku několika metrů, kterému se mezi místními lidmi říká prokletá trať nebo trať sebevrahů, pět lidí.
České Budějovice - V úterý se po 18. hodině střetla v Českých Budějovicích dodávka s chodkyní v obchodní zóně u Strakonické ulice.