FOTO: Klatovští předvedli pěkný hokej. Nestačilo to
Klatovy - Na domácím ledě přivítali hokejisté, kterým se letos příliš nedaří Tábor, kterému podlehli.
Klatovy - Na domácím ledě přivítali hokejisté, kterým se letos příliš nedaří Tábor, kterému podlehli.
Přerov – V 17. kole druhé ligy skupiny východ přivítali přerovští hokejisté na svém ledě soupeře z Brna. Domácí chtěli napravit dojem z nezvládnutého utkání ve Vsetíně, avšak nakonec neuspěli. Technika ubránila jejich závěrečný tlak a zvítězila těsným rozdílem 3:2.
Kladno – Hokejisté Řisut pohrávali na ledě Bíliny po první třetině zaslouženě 0:2, nakonec jim však spadl balvan ze srdce. Ve druhé části vyrovnali a už v první minutě prodloužení rozhodli o první letošní výhře venku!
Šumperk /TABULKA/ – Prvoligoví hokejisté Šumperku se po třech porážkách v řadě mohou opět radovat z vítězství. Nesmírně důležité tři body vybojovali Draci v sobotu na ledě Kadaně a tak i na druhý pokus tohoto protivníka letos porazili.
Česká Lípa - Michal Krofta, hokejový brankář a opora (ročník 1998) oddílu HC Česká Lípa, který dosud hrál krajskou ligu dorostu, se na začátku sezony 2013/ 2014 vydal do extraligové Mladé Boleslavi.
Kolín /FOTOGALERIE/ – Olalá. Další parádní „špíl" odehráli v sobotu kolínští druholigové hokejisté. Na domácím ledě po téměř bezchybném výkonu smetli páté Moravské Budějovice a upevnili si vedoucí pozici tabulky. O kolínskou výhru se gólově postarali dvakrát Valášek, jednou pak Zumr a Morkes.
Šumperk – Hokejisté Šumperku v krajském přeboru vyhráli také na ledě favorizované Karviné a díky tomu si upevnili první příčku v tabulce. Domů se však vrací bez svého kapitána Radka Fischera.
Hradec Králové – Hokejisté třebechovické rezervy dokázali zvítězit na ledě Dvora Králové, díky čemuž si připsali premiérové tři body.
Helsinky - Čeští hokejisté byli na turnaji Karjala v zápase proti domácímu Finsku na dobré cestě poprvé na druhé akci Euro Hockey Tour bodovat. Po 36 minutách vedli díky gólům z přesilových her 2:0, ale nadějný stav neudrželi. Finové třemi brankami dokázali stav otočit a připsali si pátou výhru v sezoně. Čeští hráči litovali, že ve druhé polovině utkání přenechali aktivitu soupeři a opět se přiblížili hře z nevydařeného čtvrtečního souboje se Švédskem.
Rychnov nad Kněžnou – Úvodními zápasy odstartoval nový ročník Rychnovské UNET hokejové ligy. Nejlépe vstoupil do soutěže tým HC Rychnov, který nastřílel „Lvům" z Kostelce nad Orlicí deset gólů. Vysoko rovněž vyhrál nováček soutěže HC Bílý Újezd, který si snadno poradil s HC Sibiř/Zdelov, Největší hvězdou úvodního kola byl kapitán Bílého Újezdu Pavel Petera, který si do kanadského bodování připsal pět bodů za hattrick a dvě asistence.
Gävle/Praha - Hokejová reprezentace se vzpamatovává ze čtvrtečního debaklu od Švédska. Dnes si může napravit reputaci v Helsinkách proti Finsku.
Svitavy – Tradiční nedělní termín je vyhrazen pro další pokračování krajské hokejové ligy dospělých.
Klatovsko – Šumavská liga amatérského hokeje Alpicare Cup 2013–2014 pokračovala pěti zápasy.
Helsinky - Zápasy ve Finsku jsou pro hokejového útočníka Jakuba Petružálka srdeční záležitost, protože má za sebou dvě úspěšné sezony v týmu Lukko Rauma. V dnešním zápase proti Suomi na turnaji Karjala proto bude mít speciální motivaci.
Opava /POZVÁNKA/ – Hokejisté opavského Slezanu se díky středečnímu vítězství posunuli na čtvrtou pozici tabulky a upevnit by si ji chtěli v sobotním derby proti Orlové, která do Opavy zavítá po více než tříleté pauze.
Klatovy – Mládežnické hokejové týmy HC Klatovy bojovaly o víkendu o další porci mistrovských bodů.
Olomouc – Nabitý program čeká během následujících dnů olomoucké hokejisty. Kohouti během šesti dnů odehrají čtyři zápasy.
Plzeň - Bývalý hokejový útočník a trenér Vlastimil Sýkora zemřel ve věku 91 let. Člen Síně slávy českého hokeje dovedl v roce 1959 Kladno k jeho historicky prvnímu titulu mistra republiky a poté Československo na mistrovství světa v Praze k zisku bronzu.
Jičínsko - Přinášíme čtenářům típy, kam jí o víkendu fandit.
Pardubice – Jako za volantem. Další zápas Závodní v krajské hokejové lize připomínal jízdu autem.
Svitavsko - Kam za sportem o víkendu.
Klatovy – Po HK Rokycany čekal hokejisty HC Klatovy B v Plzeňské krajské lize další těžký soupeř – Apollo Kaznějov.
Strakonicko - Pozvánka na 8.-10. listopadu.
Helsinky - Hokejová reprezentace se v sobotu v Helsinkách pokusí napravit dojem z nevydařeného vstupu do turnaje Karjala. Svěřenci trenéra Aloise Hadamczika utrpěli ve čtvrtek v Gävle debakl se Švédskem 0:6, nyní se na druhé akci Euro Hockey Tour utkají s domácím Finskem, které v této sezoně ještě neprohrálo.
Kopřivnice, Studénka - Po vzájemném derby, které se odehrálo uprostřed minulého týdne, nastoupili oba novojičínští zástupci proti dvěma rožnovským celkům v soutěži. Studénka vyhrála přesvědčivě s áčkem Rožnova a Kopřivnice udolala jeho béčko až díky brance, jež padla tři vteřiny před závěrečnou sirénou.
Praha – Ve středečním pokračování druhé hokejové ligy zvítězili nymburští hokejisté na ledě týmu Kobra Praha 2:0.
Hradec Králové – Krajská hokejová soutěž na Královéhradecku pokračovala ve středu dalším kolem.
Orlickoústecko - Víkendový sportovní program nabízí široké spektrum událostí.
Kolín – Týden utekl jak voda a kolínští hokejisté opět vyjedou k utkání na domácím ledě. Minulý týden je více jak sedm stovek diváků dovedlo k výhře nad Řisutami. Teď budou Kozlové potřebovat povzbudit proti Moravským Budějovicím, které stojí v tabulce vysoko. Na pátém místě ztrácí na vedoucí Kolín čtyři body a mají ještě utkání k dobru.
Frýdek-Místek - Druholigoví hokejisté Frýdku-Místku prochází momentálně výsledkovou krizí. Svěřenci trenéra Radima Nečase totiž prohráli čtvrté utkání v řadě, když podruhé v letošní sezoně nestačili na opavský Slezan.
Praha – Jsou jasnými kandidáty olympijské nominace, jejich kluby na ně spoléhají, ale začátek základní části NHL je vůbec nezastihl v dobrém rozpoložení. Hned několik kladenských hokejistů, od kterých se toho hodně čeká, se v zámoří zatím marně hledá. Podaří se jim do února najít formu?
Plzeň - Hrálo se další kolo Krajské soutěže Plzeňského kraje v ledním hokeji.
Plzeň – Český hokej zasáhla smutná zpráva. V požehnaném věku jednadevadesáti let zemřel v Plzni legendární hokejový trenér Vlastimil Sýkora, uznávaný odborník a člen Síně slávy českého hokeje.Vlastimil Sýkora se narodil 4. května 1922 v Kladně.
Brumov – S novým trenérem a posilou mezi tyčemi se zdá, že brumovští hokejisté opět šlapou jako dobře namazaný stroj. Radikální změny úřadujícího vicemistra v 7. kole krajské ligy odskákaly Rosice.
Nymburk – Amatérská hokejová soutěž s názvem Poděbradský pohár měla na programu pouhé dva zápasy.
Nymburk – Amatérská hokejová soutěž s názvem Poděbradský pohár měla na programu pouhé dva zápasy.
Okres - Fotbalové soutěže se blíží ke svému letošnímu konci. Nastávající víkend ale nabídne fanouškům dostatek příležitostí navštívit celou řadu utkání. Hlavně sobotní utkání Rýmařova s Pustou Polomí potáhne, k vidění ale budou i další zajímavé zápasy, i soutěže dívek.
Plzeň – Český hokej zasáhla smutná zpráva. V požehnaném věku jednadevadesáti let zemřel v Plzni legendární hokejový trenér Vlastimil Sýkora, uznávaný odborník a člen Síně slávy českého hokeje.Vlastimil Sýkora se narodil 4. května 1922 v Kladně.
Zlín – Před necelými třemi roky se stal 58. členem Klubu hokejových střelců, když nastřílel 250 gólů v nejvyšší soutěži a reprezentaci. Zlínský snajpr Jaroslav Balaštík nyní stojí před další magickou metou.
Havlíčkův Brod – Kotlina je jeho dítě. To se bez nadsázky dá říci nyní už o bývalém generálním (sportovním) manažerovi Augustinu Žákovi, který hokejovému HC Rebel šéfoval po sportovní stránce sedm let.
Žďár nad Sázavou – Přesně podle představ. Hokejisté Žďáru na podobný výsledek s relativně slabším soupeřem čekali hodně dlouho. Letošní malé trápení s bránícími soupeři uťalo sedm branek Bílině. Ty Plameny vsítily na svém stadionu naposledy Nymburku, psalo se svaté datum 28. 10. 2012.
Kutná Hora /REPORTÁŽ/ – Oba týmy už se rozestupují do základních formací. Napjatě před sebou drží florbalovou hůl a soustředěně hledí před sebe.
Kladensko – Do třetího kola sdruženého OP hokejistů zasáhly tři ze čtyř týmů Kladenska, přičemž ani jeden nedosáhl na plný bodový zisk.
Zlín – Kontumací 5:0 ve prospěch sledge hokejistů Lapp Zlín podle očekávání rozhodla sportovně technická komise svazu při řešení nedohraného utkání mezi Zlínem a Olomoucí, kdy hosté za stavu 1:2 odmítli nastoupit do třetí třetiny poté, co hlavní rozhodčí na upozornění domácích nevpustil do hry dva hráče soupeře.
Přerovsko - Podívejte se na naši nabídku sportovních událostí.
Přerov – Hokejová Fanliga má za sebou osmé kolo. Vzhledem ke změně pořadatelství zápasu Frýdek-Místek – Orlová, nebylo utkání hodnoceno. Mezi tipujícími dosáhl nejvyššího počtu bodů, a to 18, René Padalík z Přerova. Na vítěze čeká v redakci (Palackého 22, Přerov) karton piv Zubr GOLD a plakát týmu s podpisy hráčů.
Vysočina - To byl závěr! Hokejisté Moravských Budějovic prohrávali v Řisutech po dvou třetinách 3:5. V poslední pauze se však otřepali a pětibrankovou kanonádou otočili výsledek ve svůj prospěch. S chutí si zastříleli také hráči Žďáru nad Sázavou, naopak střelecká snaha Pelhřimova vyšla v Klášterci nad Ohří naprázdno.
Jindřichův Hradec – Ani na ledě předposledního Jindřichova Hradce se děčínští hokejisté nenaladili na vítěznou vlnu. I díky třem krásným asistencím domácího veterána Stanislava Jasečka odjeli s porážkou 1:4.
Opočno – Krajská soutěž hokejistů pokračovala ve středu zápasy čtvrtého kola. Z okresního tria zasáhli do bojů jen opočenští Baroni, kteří doma podlehli Novému Bydžovu. Semechničtí měli volný los a Čestice hrají s béčkem Jaroměře až dnes, zápas na rychnovském zimním stadionu začíná v 19 hodin.