Kovář proti Kovářovi, smutnil mladší Jan
Plzeň – Souboj hokejových bratrů Kovářů, útočníka Jana na straně indiánů a o rok staršího Jakuba v brance Mountfieldu, už tradičně umocňuje v extralize náboj vzájemných duelů Plzně a Českých Budějovic.
Plzeň – Souboj hokejových bratrů Kovářů, útočníka Jana na straně indiánů a o rok staršího Jakuba v brance Mountfieldu, už tradičně umocňuje v extralize náboj vzájemných duelů Plzně a Českých Budějovic.
Plzeň – Co je nám platné, že hrajeme hezký hokej, když na skóre to není znát, zlobí se trenér Jelínek.
Táborsko – Hokejová krajská liga mužů má za sebou premiérový sezonní díl, a před sebou vložené středeční kolo.
Region– V minulém týdnu odstartoval 2. ročník Beskydské amatérské hokejové ligy (BAHL).
Liberec - Počtvrté z prvních pěti zápasů extraligy budou hrát hokejoví Bílí Tygři Liberec na ledě soupeře. V úterý se v předehrávce 9. kola představí v Mladé Boleslavi. Utkání začíná v 17.30 hodin.
Blansko - Hokejisté Dynamiters Blansko HK (v bílém) nastoupili v pondělí v posledním přípravném utkání před začátkem sezony proti Plumlovu. Svému soupeři podlehli 2:5. V sobotu přivítají na domácím ledě v prvním utkání krajské ligy Velkou Bíteš.
Praha - Slavný hokejový tým se představí na Spartě možná i s nejlépe placeným hráčem NHL Bradem Richardsem.
Kolín – To nikdo nečekal. Že druholigový Kolín doma v derby porazí Nymburk rozdílem třídy 8:0, to skutečně nikdo nečekal. „Ani já jsem to nečekal. Hráli jsme dobrý hokej už v Chotěboři a proti Nymburku jsme to potvrdili. Ale měl jsem trošku obavy před zápasem, protože jsme byli oslabení. Nicméně jsme to zvládli výborně,“ rozplýval se kolínský kouč Stanislav Bednář.
Prostějov – Přestože zatím dokázal bodovat v každém z pěti odehranách utkání, po tom posledním s Karvinou nemohl být hokejový útočník Jakub Čuřík vůbec spokojený. Prostějovští Jestřábi totiž po nejhorším výkonu sezony na domácím ledě prohráli s Karvinou vysoko 3:6, Čuřík vstřelil v 57. minutě třetí branku Prostějova.
Chotěboř, Pelhřimov – Hodně nevyzpytatelní jsou po pěti odehraných kolech druhé hokejové ligy chotěbořští Lvi.
Litvínov, Praha - „Čeká nás těžký zápas. Slavia má formu, ale i my jsme odehráli dobrá utkání,“ říká kouč Vervy Vladimír Kýhos.
Ústí nad Labem, Most - Mostečtí hokejisté po porážce s Chomutovem padli vysoko v Ústí.
Vysočina /FOTOGALERIE/ – První výhry v sezoně se dočkali hokejisté Horácké Slavie Třebíč, kteří teprve až v šestém kole první ligy našli vítězný recept.
Havlíčkův Brod - Havlíčkobrodští Rebelové se i nadále trápí, po čtvrté za sebou odešli z ledu bez bodu. V pondělí nestačili na domácím ledě na Olomouc, které podlehli 3:4.
Znojmo, Brno - Orli v mezinárodní EBEL lize dostali v pěti zápasech už 26 branek. Vzpamatovávají se z debaklu v rakouském Grazu. O osudu útočníka Puchera má být jasno tento týden.
Chrudim - Utkání dvou nováčků České fotbalové ligy přineslo velmi kvalitní fotbal a i když téměř pětistovka diváků viděla jenom jeden gól, tak rozhodně nelitovali. Místním fotbalistům totiž pomohl k udržení první příčky tabulky o dva body před Pardubicemi, které doma zdolaly Králův Dvůr 3:0.
Pardubice - Pardubice se dnes od 18 hodin postaví proti Spartě. „Snad to v domácím prostředí urveme,“ věří si útočník Kolář
Černošice – Hokejisté Poděbrad nezvládli druhé utkání krajské ligy a prohráli na ledě Nováčka z Černošic.
Šumperk – Po víkendové porážce v Kadani neuspěli hokejisté Stadionu Litoměřice ani v dalším prvoligovém duelu.
Ústí nad Labem – Po sobotní kanonádě s celkem Šumperku hostili Lvi v dalším kole první hokejové ligy v derby Most a připsali si na konto další tři body, když soupeře porazili s přehledem 7:2.
Havlíčkův Brod/Olomouc – Cenné tři body na ledě Havlíčkova Brodu po výhře 4:3 získali olomoučtí hokejisté. Kohouti vůbec poprvé v sezoně naplno bodovali na soupeřově hřišti.
Krnov - Hokejisté Studénky měli dobrý vstup do sezony krajské ligy, když dokázali porazit Rožnov pod Radhoštěm 6:3. Jenže stejným poměrem nyní prohráli na ledě Krnova.
Moskva /AKTUALIZOVÁNO/ - Svěřenci českého trenéra Čady oslavují v KHL další výhru, Ufě pomohli brankami i Klepiš s Blaťákem.
Strakonicko - O víkendu 24.-25. září odstartovala krajská liga hokeje 1. kolem.
Krnov - Opravdu výborný hokej mohli v sobotu sledovat diváci v Krystal aréně v Krnově, domácí ve strhujícím tempu porazili Studénku 6:3.
Hradec Králové, Havlíčkův Brod – Dvanáct branek. Z toho osm v brance prvoligových hokejistů Havlíčkova Brodu.
České Budějovice - Hokejové legendy lákaly doklubu na besedu.
Louny - V úvodním zápase sezony prohráli na vlastním ledě s Kadaní po samostatných nájezdech.
Rakovník – Druhý zápas, druhá prohra. Ne moc dobře vstoupili do soutěže hokejové KLM borci HC Rakovník. Diváci jim ale přízeň neupřeli a na nedělní utkání proti Královu Dvoru jich přišlo nad sto padesát. Poslední branka za stavu 4:4 padla bohužel z hokejky hostů.
Přes -Podzimního klání v Přesu se zúčastnilo 38 rybářů. Přálo jim počasí i štědří pořadatelé.
Šumperk – V nevídanou přestřelku se strhlo nedělní utkání 1. ligy juniorů mezi Opavou a Šumperkem, ve kterém nakonec byli šťastnějším mužstvem domácí hokejisté.
Trutnov, Kutná Hora - Hokejisté Kutné Hory přivítali v neděli v rámci 5. kola II. ligy soupeře z Trutnova.
Příbram - Na lavičku příbramských hokejistů v průběhu týdne usedl trenérMilan Fillipi a s týmem se dokázal zžít rychle. Do utkání 2. kola krajské ligy s Žabonosy poskládal vítěznou sestavu.
Sokolov – Ne. Ani čtvrtý zápas v sezoně hokejistům Baníku Sokolov bodový zisk nepřinesl. Na domácím ledě Baník již tradičně podlehl Klášterci.
Blanensko - Kam za sportem na Blanensku.
Kutná Hora - Hokejisté Kutné Hory přivítali v neděli v rámci 5. kola II. ligy soupeře z Trutnova.
Washington - Čeští hokejisté se v přípravách na hokejovou NHL bodově nepřipomněli.
Frýdek-Místek -Souboj dvou týmů, které se v letošním ročníku druholigové soutěže hokejistů trápí, vyzněl nakonec lépe pro domácí.
Klatovy – Tak takhle si to asi nepředstavovali. Děčínští hokejisté zklamali ve čtvrtém kole II. hokejové ligy. Z klatovského ledu si odvezli výprask 7:1.
Kolín – To nikdo nečekal. Že druholigový Kolín doma v derby porazí Nymburk rozdílem třídy 8:0, to skutečně nikdo nečekal.
Jihlava – Téměř tři hodiny trvalo první letošní vysočinské derby v první hokejové lize. Po jejím skončení byli spokojenější jihlavští hokejisté, kteří doma udolali statečně bojující Třebíč těsně 6:5.
Mladá Boleslav – Hokejisté Třince se dočkali ve čtvrtém utkání v nové sezoně první výhry, když díky šestibrankové smršti v závěrečné třetině otočili zápas v Mladé Boleslavi a zvítězili vysoko 7:2.
Břeclav – Před zápasem by hokejisté Břeclavi bod s brněnskými vysokoškoláky brali asi všemi deseti. Vedoucí tým tabulky téměř celý zápas vedl
Šumperk – Přestože v pátek nastoupila juniorka Mladých Draků Šumperk v nejsilnější možné sestavě, nestačila doma na hokejisty Třebíče.
Kolín -Borci NED Hockey Nymburk si museli na kolínském ledě připadat jako ve zlém snu. Od největšího rivala dostali potupných osm branek.
Ostrava /FOTOGALERIE/ – Hokejisté Vítkovic porazili v 5. kole extraligy Kladno 3:1 a připravilo mu první porážku v sezoně. Vítězný gól si připsal slovenský útočník Juraj Sýkora, Romanové Málek a Szturc oslavili narozeniny asistencí a gólem.
Rakovník – Neděle byla plná očekávání. Někteří čekali na hokejové představení rakovických borců, kteří hráli poprvé doma, jiní zase vsázeli, že fotbalisté SK Rakovník udrží tah z minulého týdne, když dokázali získat první body.
České Budějovice, Plzeň - Na úvod třikrát bodovali, ale v neděli vyšli poprvé naprázdno. Ambiciózní tým HC Plzeň 1929 prohrál v pátém dějství extraligy na ledě Českých Budějovic 2:4, když celý zápas hosté jen marně dotahovali náskok soupeře.
Graz – Ani druhý víkendový zápas znojemským hokejistům nevyšel. Ti si odváží z rakouského Grazu porážku 1:7. Za debakl mohla zpackaná druhá třetina, ve které si Orli nechali nasázet pět branek.
České Budějovice - V pátém kole extraligy vyhráli hokejisté HC MOuntfield nad Plzní 4:2 a připsali si již třetí domácí tříbodové vítězství v řadě za sebou.