Velká Radouň postupuje do play off
indřichův Hradec – Hokejisté Velké Radouně si zahrají play off krajské ligy. S definitivní platností o tom rozhodlo jejich vítězství v předposledním kole, v němž na milevském ledě porazili Božetice 3:2.
indřichův Hradec – Hokejisté Velké Radouně si zahrají play off krajské ligy. S definitivní platností o tom rozhodlo jejich vítězství v předposledním kole, v němž na milevském ledě porazili Božetice 3:2.
Hradec Králové – V těchto dnech to bude v Hradci žít hokejem, neboť se zde uskuteční mezinárodní turnaj výběrů do 18 let.
Hradec Králové /HOKEJ/ – Hradecký gólman věří, že tým nakopne solidně odehraný duel ve Znojmě a předkolo play off proti Třebíči zvládne.
Blansko, Boskovice – Poslední zápasy odehrály Blansko a Boskovice v základní části krajské hokejové ligy. Dynamiters vedli o dva góly a nakonec prohráli s Plumlovem, Minerva roznesla Uherský Brod. Ve čtvrtek začíná play–off.
Liberec - K souboji o první místo v tabulce přicestoval tým PSK oslaben, kvůli zdravotním problémům, o čtyři hráče základní sestavy. Svedl sice vyrovnaný boj, ale doplatil na přesilové hry. Z nich neuspěl ani jednou, zato domácí jich dali pět.
Sokolov – Soutěž neregistrovaných hokejistů o Kynšperský pohár pokračovala o víkendu zahajovacím utkáním druhého semifinále play–off. V tom podle očekávání porazilo Libavské Údolí B svůj A – tým.
Jihlava – Druhý úkol splněn! Po postupu mezi prvních osm týmů chtěli jihlavští hokejisté skončit v lepší polovině elitní skupiny a vyhnout se předkolu play off.
Žďársko – Úvodní čtvrtfinálová střetnutí Vesnické hokejové ligy zcela ovládli hráči Světnova. Už po první třetině totiž nasázeli do škrdlovické branky šest „fíků“ a zdrcení hosté se už z těžkého direktu probrat nedokázali. Po základní části druhý Znětínek nestačil na sedmý Rudolec a v odvetě má co zlepšovat.
Vrchlabí – Přehodnocený cíl splněn, zbývá jej vyšperkovat! Když se vrchlabským hokejistům nepodařilo vměstnat mezi nejlepších osm kolektivů základní části, neskrývalo vedení klubu zklamání.
Kadaň, Chrudim – Výrazná porážka v Kadani pohřbila naděje na play off a poslala Chrudim do bojů o záchranu.
Opava – Dvakrát skončila druhá, ale letos by klidně mohla vystoupat na stupínek nejvyšší. Opavská taekwondistka Lucie Vinárková bude s titulem mistryně Evropy v kapse patřit k největším favoritům ankety o nejlepšího sportovce okresu Opava za rok 2010.
Hradec Králové – I. hokejová liga: Dnes startuje předkolo play off hrané na tři vítězná utkání. Na ČEZ Stadionu se začíná netradičně až od 19 hodin.
Ústí nad Labem – Po utkání s Berounem rozdával úsměvy na všechny strany. Na obrovitém ústeckém hokejistovi Zbyňkovi Skleničkovi bylo vidět, jak moc je rád, že skončila nadstavbová část a že už se těší na play off.
Slaný - Hokejisté Slaného za sebou mají první krok v letošním play-off regionální ligy. Vyřadili v něm stejně jako před rokem Mladou Boleslav B, ale rozhodly až nájezdy odvetného duelu na slánském zimním stadionu.
Praha - Hokejový útočník Petr Průcha bere reprezentaci jako novou část kariéry. S Rolinkem si neshody vyříkali.
Ústí nad Labem – Dokázali to! Ústečtí Lvi splnili prvotní cíl letošní sezony, když po domácí výhře nad Berounem (3:2 po samostatných nájezdech) potřetí v řadě ovládli dlouhodobou část 1. hokejové ligy.
Kadaň – Již dnes vstupují kadaňští hokejisté do předkola play off v Havlíčkově Brodě. Na to, jakým způsobem do něj postoupili ale asi dlouho nezapomenou.
Prostějov – Naposledy v rámci nadstavbové části druhé hokejové ligy vyjedou prostějovští Jestřábi na led soupeře. Na půdě šestého týmu tabulky je nečeká nic lehkého, středeční soupeř z Nového Jičína si na zápas hodně brousí zuby a chce domácím vítězstvím pátý Prostějov přeskočit v tabulce.
Bruntálsko, Krnovsko- Skupina A měla volno, a tak hokejový okresní přebor pokračoval v minulém týdnu pouze zápasy skupiny B. V souboji dvou vedoucích týmů byli úspěšnější hokejisté rýmařovských Grizzlies. Třetí příčku uhájili i přes porážku Medvědi Rýmařov.
Sedlčany – Po dalším týdnu v hokejových soutěžích O pohár starosty města Sedlčany se ještě více vyrovnalo čelo 1. ligy. Pomohly tomu prohry Zvírotic a Příčov, i remíza Štětkovic. Stejně vyrovnaný je i boj o postup do play off, když týmy ze šestého a desátého místa dělí jen tři body.
Kolín -Ve středu 9. únorasehrají kolínští druholigoví hokejisté poslední domácí zápas základní hrací části.
Brno – Důstojné rozloučení s domácími diváky po nevydařené sezoně. „Omluvný“ zápas čeká ve středu večer druholigové hokejisty Techniky Brno, kteří se v letošním ročníku představí naposledy před svými fanoušky.
Nymburk - Druhá hokejová liga je na konci základní části, do jejího úplného závěru zvývá sehrát dvě kola. Nymburští hokejisté hrají ve středu na ledě Benešova, v neděli se pak před svými fanoušky postaví celku Chotěboře.
Rakovník - S lítostí vám musíme sdělit, že nás po dlouhé těžké nemoci opustil náš dlouholetý kolega a hokejový „fanda“ pan Milan Kotál. I přes veškerou lékařskou péči, jíž v nemocnici dostal, svůj poslední zápas o titul nejcennější – svůj život – ve věku 60ti let dne 5. února 2011 prohrál.
Roudnice nad Labem – Hokejisté Roudnice o víkendu zklamali. S Českou Lípou, která za středem tabulky zaostává o více než 20 bodů, nedokázali uhrát ani bod a podlehli jí 1:4.
Příbram - Na obzoru je zrod Českého svazu požárního sportu (ČSPS). Zatím je vznik nového sportovního svazu v plínkách a jeho smyslem je, aby se požárnímu sportu dostalo statutu řádného sportu a byl brán na stejné úrovni jako je třeba atletika, hokej, fotbal, lyžování, rychlobruslení a další.
Kladensko - Na třech frontách budou ve středu bojovat sportovci z Kladenska. Hokejisté budou hrát o mistrovské body, fotbalisté o pohárové.
Mladoboleslavsko - Hlasujte v anketě Nejúspěšnější sportovec Mladoboleslavska za rok 2010!
Šumperk/Přerov – Který trenér druholigového hokejového týmu má svůj fan klub? Kouč šumperských Draků Radek Kučera ano. Ale ne v Šumperku, nýbrž v Přerově.
Plzeň – Neuvěřitelné. Plzeňští hokejisté jsou blízko splnění svého cíle rovnajícího se zázraku. Účasti v předkole play off.
Světlá nad Sázavou – Světelští hokejisté sice mají krásný nový stadion, který jim mnohé oddíly závidí, ale nejsou v něm pánem, a tak pro nedostatek financí bylo nedělní střetnutí poslední v této sezoně, v play off již světelská Bohemka hrát nebude.
Rožnov pod Radhoštěm – Po jednom vítězství a jedné porážce si v dalším pokračování krajské ligy Moravskoslezského kraje připsali hokejisté Rožnova pod Radhoštěm. Nejprve ve 25. kole porazili doma Karvinou a poté podlehli ve 26. kole v Hornín Benešově.
Praha, Pardubice /NA VLASTNÍ KŮŽI/ – Spolupracovník sportovní redakce Pražského deníku David Nejedlý jel s fanoušky hokejové Slavie vlakem na prestižní extraligový zápas do Pardubic.
Praha /FOTOGALERIE/ - Trenéra reprezentace Hadamczika mrzí, že se mu rozpadla obrana z minulého turnaje. Na srazu se čekalo na Vampolu.
Plzeň – Už zařazení do českého elitního výběru pro turnaj ve Švédsku, byť v roli náhradníka, hokejového obránce Jakuba Jeřábka příjemně překvapilo.
Plzeň – Neuvěřitelné. Plzeňští hokejisté jsou blízko splnění svého cíle rovnajícího se zázraku. Účasti v předkole play off.
Zlín – Na dosavadním vrcholu formy a herní pohody se nacházejí před desetidenní reprezentační pauzou extraligoví hokejisté Zlína. Poslední tři vítězné zápasy proti Spartě (3:0), Českým Budějovicím (2:1 sn) a Vítkovicím (5:1) měly stoupající kvalitu.
Sokolov – Další kolo krajské soutěže postavilo hokejistům Vřesové do cesty Farmáře z Trstěnic.
Šternberk – Základní část krajského přeboru Jihomoravského a Zlínského kraje vyhráli šternberští hokejisté. Spolu s druhými Moravskými Budějovicemi si tak zajistili postup do tříčlenné kvalifikace o účast v druholigové baráži.
Roudnice – Druholigový hokejový zápas mezi domácí Roudnicí a Českou Lípou (1:4, včera jsme informovali) byl pikantní pro řadu českolipských jmen.
Strakonice - Krajský přeborník vyhrál před tisícovkou fandů 5:1 (2:0, 1:0, 2:1). Rozhodly přesilové hry, tým od Otavy využil tři.
Pelhřimov – Hodně lehkovážně a bez patřičného nasazení odehráli pelhřimovští hokejisté zápas o pátou příčku v tabulce II. ligy s Nymburkem.
Střední Čechy - Krajská hokejová liga vstoupila o víkendu do závěrečné fáze. Po odehrané základní části byly na programu čtvrtfinálové zápasy play off. A hráči se museli pořádně činit. První utkání byla na programu v sobotu a hned v neděli se hrály odvety.
Polička – Předposlední utkání v základní části hokejové krajské soutěže se po úvodní třetině vyvíjelo jasně ve prospěch Spartaku.
Brno - Majitele hokejového Brna Libora Zábranského šokovalo, jak měli hráči problémy s taktickými prvky. „Bojíme se hrát,“ zase přiznal kapitán Kamil Brabenec.
Šternberk – Základní část krajského přeboru Jihomoravského a Zlínského kraje vyhráli šternberští hokejisté. Spolu s druhými Moravskými Budějovicemi si tak zajistili postup do tříčlenné kvalifikace o účast v druholigové baráži.
Brno /ROZHOVOR/ – Stále těžko hledá příčiny, proč partě okolo extraligových osobností Dopity, Hubáčka či Kvapila uniká extraligové play off. „Musíme udělat hlubší analýzu,“ říká majitel hokejové Komety Libor Zábranský v rozhovoru pro Rovnost.
Domažlice – To nejsou sokoli, to jsou orli, mohou konečně zase tvrdit fanoušci o hokejistech Sokola Kanice. Ti se v jednom z mála odehraných zápasů 16. kola Sdruženého regionálního přeboru okresů Domažlicka a Tachovska postarali o překvapení, když v sousedském derby dokázali porazit soupeře ze Staňkova. Kaničtí si tak připsali na konto tři body za první výhru v sezoně. A to nastupovali bez Jaroslava Heriana ml., kterého čeká po nešetrném zákroku ve Stříbře operace ramene.
Čestice - Krajská hokejová soutěž měla v neděli na programu předposlední kolo základní části.
Třebíč, Vysočina – Dlouhodobá část první hokejové ligy je u konce. Ve středu už na týmy čeká předkolo play off, včera večer se ale teprve rozhodovalo, kdo proti komu nastoupí.