Ostrožany srážely branky v rychlém sledu
Uherský Ostroh – Hokejisté Uherského Ostrohu nebudou na uplynulý týden vzpomínat zrovna hezky. Po domácí porážce s Brumovem totiž podlehli i na ledě dalšího krajského rivala v Kroměříži.
Uherský Ostroh – Hokejisté Uherského Ostrohu nebudou na uplynulý týden vzpomínat zrovna hezky. Po domácí porážce s Brumovem totiž podlehli i na ledě dalšího krajského rivala v Kroměříži.
Kolín - V sobotu 29. lednahostí kolínští sledge hokejisté v rámci prvního kola play–off Žraloky z Karlových Varů.
Kladno /ROZHOVOR/ - Do play–off nepovede hokejistky Kladna jejich trenér Jan Krégl, jenž jede na zimní univerziádu. Na lavičce za něj naskočí pro mnohé hodně překvapivě Richard Diviš, bývalý hráč Kladna, nyní borec prvoligového Ústí nad Labem!
Kladno - Hokejistky Kladna v posledním kole nadstavbové části ligy porazily Pardubice 3:1 a tím se vyhnuly střetu s pražskou Slavií.
Pardubice - /Wayne Gretzky slaví 50/ - Bývalého útočníka Pardubic dostalo, že hvězda javorových listů pomáhala obraně.
Novojičínsko - Výsledky krajské ligy mužů, krajské ligy juniorů, krajské ligy dorostu, žákovské ligy a krajské ligy žáků.
Chrudim – Možná poslední šanci, jak reálně uniknout z baráže o udržení I. ligy, mají místní hokejisté ve středečním utkání s HC Tábor (18.00).
Karlovy Vary - Glosa redaktora Jana Havelky
Východní Čechy – I. hokejová liga: ve skupině o 9. – 16. místo přívítá Vrchlabí v důležitém zápase Třebíč.
Kralupy - Na začátku třetí třetiny nedělního hokejového utkání na kralupském ledě se za stavu 3:6 začalo domácím dorostencům dařit.
Rakovník - Poslední lednová neděle bude patřit na palubovce haly pražské Slavie ve Vršovicích duelům play off Final Four 2011, ve kterých se rozhodne o nových titulech mistrů České republiky v halovém hokeji.
Uherský Brod – Hokejisté Uherského Brodu vyplenili Velkou Bíteš a tři kola před koncem si s definitivní platností zajistili účast v play off.
Veselí nad Lužnicí - Ženy naruby.
Liberec - V krajském přeboru se odehrálo 2. kolo nadstavby. Frýdlant překvapil doma hrající vojáky a vyhrál v prodloužení zápas o 5. - 7. místo. O další překvapení se postaral PSK Liberec, který zabodoval v České Lípě.
Pardubice - /50 Wayna Gretzkyho/ - Geniální hokejista Wayne Gretzky dnes slaví 50. narozeniny. Dospělí na něho pískali, Češi mu vzali sen… Stejně to byla jenom jeho hra
Strakonice - Útočník HC Strakonice má skvělý průměr - co zápas, to gól.
Hradec Králové – Druhá nejvyšší hokejová soutěž juniorů pokračovala dalšími duely.
Králův Dvůr - Senzačního vítězství dobyli hokejisté Králova Dvora v krajské lize, když vyloupili stadion ve Vlašimi. Řada důvodů přitom měla odsvědčit, že nemají nárok. Přesto triumfovali 4:1.
Dvůr Králové – Tak už zbývá jen třešnička na dortu. Dvorští hokejisté zahajují dnes semifinále Krajské ligy.
Lomnice nad Popelkou – Ve druhém kole nadstavbové části krajské ligy vyhráli hokejisté v pražské Tesla Aréně nad Bohemians vysoko 9:4.
Humpolec, Žirovnice – Hokejové krajské soutěži vládne rezervní tým Velkého Meziříčí.
Zlín /ANKETA/ - Většina oslovených hokejistů PSG Zlín by si pád na dno nedokázala představit. Jen Leška byl výjimkou.
Kroměříž – Po dvou prohrách v Brumově a Šternberku bodovali kroměřížští hokejisté v krajské lize naplno. V utkání průměrné úrovně zdolali krajského rivala z Uherského Ostrohu 7:3.
Kolín /ROZHOVOR/ - Je mu teprve osmnáct let. Věkem je tedy bažant (prvoročák pozn. red.) junior, tak by měl trpělivě sbírat puky a čekat na svou příležitost mezi chlapy. No jo, jenže on už je mezi seniorskými kolínskými Kozly v áčku jako doma. Zabydlel se tam už loni a letos dokonce vévodí kanadskému bodování.
Sokolov – Na led posledního celku tabulky, pražské Kobry, se dnes vypraví hokejisté druholigového Baníku Sokolov.
Klatovsko – Vedoucí tým Strakonického přeboru Malá Víska nezaváhal, porazil Katovice
Strakonice - Trenér čerstvých přeborníků kraje Václav Křivanec si pochvaloval: Mančaft táhl za jeden provaz, a to je hlavní.
Pelhřimov - Pokud je ve II. lize hokejový tým, na který Pelhřimov nezná recept, je jím Kolín.
Ostrava/DISKUSE/ - Už je to venku, a sportovní fanoušci na Ostravsku z toho žádnou velkou radost rozhodně nemají. Spíše se právem zlobí. Hokejový tým Vítkovic, který obhajuje v extralize stříbrné medaile a celou sezonu je na špici tabulky, přijde zřejmě v úvodu play off o výhodu domácího prostředí.
Ostrava – To, o čem se už delší dobu hovořilo, se stalo skutečností. Třiadvacetiletý rodák ze Studénky a dosud vítkovický útočník Vladimír Svačina odchází do konce sezony do Plzně, kde by měl nahradit Radka Dudu, který se po víkendu vrátí do Chomutova.
Třebíč – Posledních pět zápasů a postupová tajenka do play off v první hokejové lize bude definitivně rozluštěna. Ve skupině o 9. – 16. místo je pořádná tlačenka.
Praha - Hokejisté Litvínova vyhráli zápas o všechno a jsou zpět ve hře o play off. Opět zářil Volke.
Přerov – Nadstavbová část východní skupiny druhé ligy se hraje v obrovském tempu a už dnes uzavře svoji první polovinu. Přerovští hokejisté si na čas odpočinou od cestování a usídlí se v domácí hale, kde je nyní čekají hned tři zápasy v řadě.
Kynšperk – O víkendu odehrálo Libavské Údolí na zimním stadioně v Sokolově tři zbývající zápasy základní části Kynšperského poháru. Podařilo se mu získat tři body a ty stačí na postup do play–off.
Roudnice - Hokejisté si přivezli nakonec všechny body.
Boskovice – Hokejisté Minervy Boskovice si v nedělním zápase připsali další těsnou výhru. Tentokrát s Plumlovem. „Měli jsme víc štěstí,“ přiznal po utkání gólman a manažer klubu Petr Hrachovina.
Litvínov, Praha – Stovky fanoušků zamířily včera od Hlinkova stadionu v Litvínově směr Praha. I díky nim hokejisté Litvínova vyhráli zápas o všechno a jsou zpět ve hře o play off. Po důležitém vítězství 4:1 v dohrávaném utkání 35. kola extraligy v Praze jsou už opět desátí!
Žďár nad Sázavou – Posledním 19. kolem pokračovala Vesnická hokejová liga. Světnov v něm přišel o druhou příčku, když podlehl nejtěsnějším možným výsledkem Písečnému. Šlágr Nové Vsi s Vatínem, družstev usilujících o play off, skončil nerozhodně 4:4, což Vatínu stačilo na udržení se v postupové osmičce.
Hradec Králové – Dorostenecké extraligové soutěže v hokeji pokračovaly dalšími zápasy.
Vrchlabí – Místní prvoligoví hokejisté vstoupí dnešním duelem proti Třebíči do závěrečné fáze nadstavbové části I. ligy.
Jihlava – S cílem využít soupeřovy slabší formy posledních dnů vyráží dnes hokejisté Dukly do Chomutova.
Jihlava – Před dvěma týdny byla atmosféra v kabině poněkud hustší. Jenže vydařený obrat v domácím duelu s Hradcem Králové vrátil na jihlavské hokejky pohodu. To cítí i momentálně klíčoví hráči Dukly, brankář Marek Benda i střelec Aleš Padělek.
New York /AKTUALIZOVÁNO/ - Hokejový útočník Rostislav Olesz byl vyhlášen hvězdou zápasu. Martin Havlát se podílel na výhře Minnesoty.
Náchodsko – Hokejová krajská liga máve středu 26. lednana programu úvodní semifinálové zápasy.
Ústí nad Labem – V nadstavbové části první hokejové ligy zbývá do konce ještě pět kol a po výhře nad Chomutovem mají hráči Ústeckých Lvů před největším soupeřem náskok sedmi bodů.
Praha - V dohrávce pětatřicátého kola hokejové extraligy vyhráli Severočeši na Spartě 4:1. Boh o play off se přiostřil, Sparta už ale do něho nezasáhne.
Horní Benešov- Hokejisté Horního Benešova zklamali v Novém Jičíně. Jejich ztráta na vedoucí Kopřivnici tak narostla na čtyři body.
Šumperk /ANKETA/ – Hokejisty Šumperku čeká možná nejobtížnější část sezony. V nadstavbové části 2. ligy čeká lídra soutěže trojice zápasů na ledě soupeřů. A jelikož se venku v poslední době Drakům nedařilo a tým není zcela kompletní, fanoušci se obávají, zda jejich Draci udrží první příčku.
Moskva - Hokejisté Barysu Astana deklasovali v KHL soupeře výsledkem 10:2.
Řisuty - Přímý souboj o třetí místo druholigové tabulky svedou ve středuv 18 hodinhokejisté Řisut a Klatov. Oba celky mají shodně dvaapadesát bodů.