Dvojzápas na Slovensku začne zatím bez Jágra
Brno - Před blížícím se mistrovstvím světa v hokeji čeká český výběr nejprve příprava proti Slovensku.
Brno - Před blížícím se mistrovstvím světa v hokeji čeká český výběr nejprve příprava proti Slovensku.
Chomutov - Hokejový Chomutov se oficiálně uchází o extraligovou licenci Znojma. Soupeří tak s Brnem a Jihlavou.
České Budějovice - Třetím místem na memoriálu Petra Kalivody v Litvínově ukončili juniorští hokejisté HC České Budějovice sezonu na ledě.
Plzeň - Nejspíš s novým generálním partnerem, s obměněným kádrem a v ČEZ Areně na zmenšeném kluzišti rozehraje hokejová Plzeň příští ročník extraligy
Sokolov - Sokolovský hokej má vyhráno. Ve finálovém duelu extraligy másvé odchovancena obou stranách. V dresu Energie je to opora týmu a podle statistik dosud nejlepší gólman v play off Lukáš Mensator, v dresu pražské Slavie potom nejlepší střelec základní části extraligy David Hruška.
Vsetín - Rozhodující bitva o postup do finále play off druhé ligy čeká v úterý 31. března večer hokejisty Vsetína, kteří jsou po vypadnutí Bobrů s Orlovou jediným valašským zástupcem v soutěži. V Šumperku se od 18 hodin odehraje pátý zápas semifinálové série, jejíž aktuální stav je 2:2.
Karlovarský kraj - Fanoušci se těší na finále
Plzeň - Nejspíš s novým generálním partnerem, s obměněným kádrem a v ČEZ Areně na zmenšeném kluzišti rozehraje hokejová Plzeň příští ročník extraligy.
Brno - Na sraz hokejové reprezentace do Brna přijel úplně poslední. Obránce ruské Ufy Miroslav Blaťák táhl tašky s hokejovým náčiním a spoluhráči si z něj už z dálky vesele utahovali.
Trutnov - Hokejisty Trutnova dnes čeká v Benešově rozhodující bitva o semifinále.
Rokycany -Sedmdesáté narozeniny slaví Pavel Schwarz z Rokycan. Člen městského zastupitelstva, který se navíc upsal lednímu hokeji.
Hodonín - O víkendu se konal na zimním stadionu v Hodoníně hokejový turnaj čtvrtých tříd – o Pohár starosty města Hodonína.
Ústecký kraj - Nejúspěšnější sportovec Ústeckého kraje za rok 2008
Liberec - Ve Svijanské areně odehráli hokejisté VTJ Ještěd Liberec své šesté - poslední kvalifikační utkání skupiny B o postup do II. ligy.
Jindřichův Hradec - Výkonný ředitel Vajgaru J. Hradec František Dvořák si může spokojeností mnout ruce.
Vyškov - Ledová plocha vyškovského zimního stadionu o víkendu ožila dalším turnajem amatérských hokejistů. Od pátku až do neděle se po ledě prohánělo devět týmů, které mezi sebou soupeřily v premiérovém ročníku O pohár Pruhovaného komanda.
Brno /FOTOGALERIE/ - I se dvěma novými tvářemi oproti předchozím soustředěním zahájila česká hokejová reprezentace další část přípravy před mistrovstvím světa.
Mělník / Vítězství v Mělnické regionální lize už poněkolikáté obhájili hokejisté HC Neratovice.
Praha - Boxerská bitva Lukáši Konečnému přinesla nejen titul Evropské unie, ale i Hvězdy týdne.
Mladá Boleslav/ Sportovní deníček redaktora
Mladá Boleslav/ NOVÉ FOTO: Boleslavští hokejisté vyhráli druhý zápas baráže v prodloužení a vedou v serii nad Ústeckými Lvy 2:0
Trutnov - Je to padesát na padesát. O postup se určitě ještě popereme,“ říká před pátou rozhodující čtvrtfinálovou bitvou útočník nováčka Petr Hruška.
Ústecký kraj - /FOTOGALERIE/ Na pomyslný trůn usedl premiérově zástupce silového sportu!
Ústí n. L. -Sen o návratu do elitní soutěže se ústeckým hokejistům znovu o krůček vzdálil. Ve včerejším utkání série s Mladou Boleslaví se sice dočkali premiérové trefy v letošní baráži o extraligu, přesto nakonec prohráli 1:2 v prodloužení.
Ml. Boleslav - Hokejistům Boleslavi vychází baráž. Druhé utkání nad Ústím vyhráli 2:1 v prodloužení.
Brno - Prožil nejdelší utkání hokejové kariéry, pak obrovské zklamání po brzkém vyřazení z play off. Útočník švédského Linköpingu Jaroslav Hlinka už ale znovu myslí na příjemnější věci. Má před sebou velký cíl. Chce se probít do výběru pro mistrovství světa.
Šumperk - Viseli nad propastí vyřazení, teď jsou v eufórii. Draci srovnali semifinále se Vsetínem na 2:2 a vynutili si pátý rozhodující duel, který sehrají v úterý 31. března na domácím ledě.
Chrudim - Hokejové kvalifkace o ligu skončily tak, jak se předpokládalo, žádný zázrak se v závěrečném dějství nekonal.
Orlová - Bobři z Valašského Meziříčí orlí zobáky neobrousili. Hokejisté Orlové slavně postupují do finále východní skupiny II. ligy. Co bude dál? FOTOGALERIE
Kutná Hora - Šok a zklamání. To zažívají v těchto dnech hokejisté Kutné Hory, kterým se nepodařilo naplnit předsezonní cíl a tím byl postup do druhé ligy.
Vsetín - Neúspěšný večer za sebou mají oba valašští zástupci ve druhé hokejové lize. Hokejisté Valašského Meziříčí ve čtvrtém zápase semifinále play off prohráli v Orlové a mají po sezoně. Vsetín promarnil další mečbol k postupu do finále, když doma podlehl Šumperku. Rozhodující pátý zápas se hraje zítra v Šumperku.
Jindřichův Hradec - O dalším soupeři jindřichohradeckých hokejistů v play off rozhodne úterní utkání rozhodující 5. utkání Benešov - Trutnov.
Světlá nad Sázavou - Pořádnou zápletku měl poslední díl kvalifikace o druhou hokejovou ligu. Největšímu favoritovi kvalifikační skupiny – Kutné Hoře - stačilo v posledním kole na domácím ledě udolat Nové Město nad Metují a do druhé ligy by postoupili Sršni.
Brno - Prolomit mladoboleslavské prokletí. S tímto cílem vstoupí do druhého utkání čtvrtfinále play off futsalové ligy hráči brněnského Helasu.
Lužec/ V utkání fotbalové I. B třídy nestačili hostům alespoň na bod tři vstřelené branky.
Benátky nad Jizerou/ V posledním utkání kvalifikace rozstříleli Benátečtí Krkonoše.
Hodonín - Odchází ikona hodonínského hokeje poslední doby. Lavičku Drtičů opouští trenér Svatopluk Číhal, kterému vypršela smlouva a klub opouští.
Karlovy Vary — Do roka a do dne se karlovarská Energie probojovala do finále a opět jí stojí v cestě pražská Slavia.
V úterý 31. března od 18 hodin hrají benešovští Vodní Lvi rozhodující pátý zápas čtvrtfinále play off druhé hokejové ligy proti HC Trutnov
Jižní Čechy - Hokejisté Milevska a J. Hradce si ve čtvrtých zápasech čtvrtfinále play off II. ligy v neděli vybojovali postup do elitní čtyřky.
Ostrava - (ROZHOVOR) Mrknul na časomíru, která právě odpočítala poslední vteřiny zápasu. Než se nadál, spoluhráči jej radostí málem umačkali. Aby také ne, vždyť byl pevným pilířem v brance Vítkovic, který soupeři překonávali jen velmi těžko. Také jeho zásluhou hokejová juniorka vybojovala mistrovský titul. Mladý gólman má za sebou hektickou sezonu, vedle povinností v ostravském dresu také pomáhal ve II. hokejové lize.
Brno /ROZHOVOR/ - Naposledy v této sezoně vyjel na led v pátek. Utkání proti fanouškům Komety si užíval. K pobavení diváků například vyzkoušel svojí dělovkou přes celé hřiště gólmana fan klubu. Přesto se na jeho tváři objevil úsměv jen zřídka.
Mladá Boleslav/ Boleslavský fanklub pořádá zájezdy na obě venkovní barážová utkání
Hodonín - Odchází ikona hodonínského hokeje poslední doby. Lavičku Drtičů opouští trenér Svatopluk Číhal, kterému vypršela smlouva a klub opouští.
Krnov - Závěr hokejové sezony patřil na krnovském stadionu Krystal po celou sobotu atraktivnímu turnaji. Krajský svaz ledního hokeje ve spolupráci s okresním hokejovým svazem upořádal turnaj okresních výběrů mužů, kterého se zúčastnily reprezentace okresu Havířova, Opavy, Bruntálu a města Ostravy.
Karlovy Vary — Kdo nesežene lístky na utkání, fandí Energii v hospodách. Atmosféra je i zde výborná.
Praha, Plzeň -Cestou do kabin se objali. Martin Straka s Vladimírem Růžičkou.
Karlovy Vary - Patří k těm, co si porážky nejvíc bere. I k těm, kteří za Spartu odehráli možná svůj poslední zápas.
Česká Lípa - Je dobojováno. Česká Lípa podlehla doma Milevsku 2:6 a sezona pro ni skončila.
Kutná Hora - Obrovské zklamání zažívají všichni příznivci kutnohorského hokeje. A nejen oni. I hráči nesli porážku hodně težce.