Trenérem boleslavských hokejistů je Jiří Šejba
Mladá Boleslav - Novým trenérem boleslavských hokejistů se stal Jiří Šejba.
Mladá Boleslav - Novým trenérem boleslavských hokejistů se stal Jiří Šejba.
Jihlava - Prvoligoví hokejisté jihlavské Dukly se dnes dopoledne začali připravovat na novou sezonu na ledě domovského Horáckého zimního stadionu.
Třebíč - Rychlé sprinty s kotoučem, tvrdá střelba, hra jeden na jednoho a v neposlední řadě náročné kondiční bruslení.
Kladno -První přípravný zápas sehrajív úterýhokejisté HC Geus okna Kladno, když na domácím ledě přivítají od 17.30 hodin nováčka extraligy – BK Mladá Boleslav.
Havlíčkův Brod - Jako jediný z trojlístku hokejových týmů z Vysočiny šli havlíčkobrodští hráči po dovolené rovnou na led.
Mladá Boleslav/ Novým trenérem boleslavských hokejistů se stal Jiří Šejba. Ten v pondělí podepsal s boleslavským extraligovým klubem smlouvu na jeden rok s opcí. Bývalý hokejový reprezentant tak nahradil na trenérské lavičce Petra Kaňkovského, který sice začal suchou přípravu, ale po problémech v hráčské kabině s ním byla rozvázána smlouva.
Trutnov - Jiří Šejba vminulé sezoně trénoval extraligové Pardubice, suchou přípravu však začal vdruholigovém Trutnově. Neodolal však nabídce extraligové Boleslavi a mužstvo pod jeho vedením už nastoupí vúterý vdalší přípravě proti extraligovému Kladnu.
Chomutov - Hokejoví dorostenci KLH Chomutov se pečlivě připravují na extraligu a v plánu mají řadu přípravných zápasů. Ten první odehráli v sobotu na domácím stadionu proti karlovarské Energii.
Chrudim - Nováčkovi hokejové první ligy HC Chrudim začala v neděli 27. července večer poslední fáze přípravy na historickou sezonu ve druhé nejvyšší soutěži.
Havlíčkův Brod - Jako jediný z trojlístku hokejových týmů z Vysočiny šli havlíčkobrodští hráči po dovolené rovnou na led.
Opava - Druholigové hokejisty opavského Slezanu čeká po týdenní přípravě na ledě první přípravné utkání na nový soutěžní ročník.
Olomouc - Už v sezoně 1990/91, kdy ve dvaceti letech naskočil v dresu Olomouce do vrcholového hokeje, začal psát jeho osud zajímavý příběh. Daniel Kunce ještě v téže sezoně odešel do Německa, přijal tamní občanství a stal se uznávaným reprezentantem.
Omsk - V Rusku potěšil fanoušky, když prozradil, že mu Omsk připomíná jeho rodné město. „Zamiloval jsem si ho,“ uvedl.
Olomouc - Už v sezoně 1990/91, kdy ve dvaceti letech naskočil v dresu Olomouce do vrcholového hokeje, začal psát jeho osud zajímavý příběh. Daniel Kunce ještě v téže sezoně odešel do Německa, přijal tamní občanství a stal se uznávaným reprezentantem.
Heřmanice - K přípravnému utkání v Heřmanicích přijeli Zákupští pouze s desetičlennou sestavou.
Šumperk - Hokejový útočník Martin Ambruz (1979) bude i nadále bojovat za Draky. Letos však čeká zkušeného hráče v šumperském dresu angažmá ve 2. lize.
Šumperk - Po čtyřech letech vstoupí druholigoví hokejisté Šumperka do mistrovských bojů ve zcela nových dresech ve žluté a modré kombinaci se zeleným drakem na prsou. Příznivci si navíc u svých oblíbenců budou muset letos zvyknout také na nová čísla.
Pardubice - Kdyby se hledal sportovní univerzální talent, hodně vysoko by se dostal pardubický rodák ADAM PTÁČNÍK.
Janovice - Tradiční tečku za letním exhibičním turné udělal v Janovicích Kubina Team, který porazil nováčka I.B třídy vysoko 7:4.
Janovice - Tradiční tečku za letním exhibičním turné udělal v sobotu v Janovicích Kubina Team, který porazil nováčka I.B třídy vysoko 7:4.
České Budějovice - Brankář Josef Kučera (26 let) je odchovancem českobudějovického hokeje. Na soupisce extraligového klubu se však objevil naposledy v sezoně 2005 – 06. S HC Mountfield zahájil letošní přípravu na ledě, do branky s ním však v klubu nepočítají.
Havlíčkův Brod - Nevraživost proti Rusům už je dávno ta tam. Alespoň tak to vnímali zástupci hokejového Spartaku Moskva při čtrnáctidenním soustředění v Havlíčkově Brodě.
Pardubice - Kdyby se hledal sportovní univerzální talent, hodně vysoko by se dostal pardubický rodák ADAM PTÁČNÍK.
PLZEŇ - V Plzni padl v sobotu světový rekord v nepřetržitém hraní stolního hokeje
Janovice - Tradiční tečkou za letním exhibičním turné Kubina Teamu je také v tomto roce fotbalový zápas v Janovicích, odkud hokejový obránce Toronta pochází. Pavel Kubina potvrdil, že sobotní zápas celá obec bere jako dodatečnou oslavu postupu do I.B třídy.
Holubice - Největší úspěch v dějinách klubu, které se píšou od roku 1929, a vyvrcholení takřka padesátileté práce. Tak lze zhodnotit letošní sezonu volejbalistů TJ Holubice. V ní klub Fundo Holubice suverénně vyhrál krajský přebor a stejně si vedl i v kvalifikaci o druhou ligu. A strůjcem holubického úspěchu je jediný muž. Dlouholetý předseda klubu, hráč a trenér Arnošt Šmerda.
Východní Čechy - Podle Zbyňka Kusého dostal pardubický asistent Ladislav Lubina osobní volno na neurčito
Lanškroun - Po dvouměsíční letní přípravě se loňští vítězové krajského přeboru sejdou až koncem srpna.
Olomouc - Měl na sobě brusle, přesto pouze stál opřený o mantinel ze strany, kde led není. Smutnýma očima zlatého retrívra sledoval, jak se jeho spoluhráči prohánějí po zmrzlé ploše a střílí černou tvrdou gumu na bránu. Richard Brančík věděl, že za kamarády nesmí.
Chlebičov - Hlavní představitelé Chlebičova provedli radikální řez realizačním týmem a v klubu se udály velké změny. Letní příprava však již probíhá v plném proudu.
Děčín - Další posilou celku HC Děčín hrající druhou ligu České republiky je pro následující sezónu děčínský odchovanec Martin Postl. Od Martina se vzhledem k nemalým zkušenostem z druhé nejvyšší soutěže ČR počítá do role tahouna mužstva.
Vyškov - Bruslařský Klub Vyškov, který v příští sezoně nahradí v mládežnických soutěžích tým Žraloků Vyškov, má za sebou úvodní část letní přípravy. Prázdniny jsou tak v plném proudu i pro vyškovské hokejisty. „V polovině srpna nám však začíná fáze přípravy na novou hokejovou sezonu,“ nastiňuje konec prázdninového odpočinku sekretář nového hokejového klubu Karel Gamba.
Mladá Bolešslav/ Asistent trenéra boleslavských hokejistů podal informaci o přípravě před extraligou.
Pardubice - "Lidský rozměr té tragédie je obrovský," uvedl generální manažer hokejových Pardubic.
Pozdeň - Potleskem vyprovodili diváci do kabin fotbalisty Slavoje Pozdeň a 1. FC Radio Relax 1995. Ani za mák je netrápilo, že jejich tým podlehl 3:5, protože hlavní cíl – pobavit je, oba soupeři splnili.
Havlíčkův Brod/ Boleslavští hokejisté se odbyli premiéru na ledě havlíčkobrodské Kotliny.
Janovice - Tradiční tečkou za letním exhibičním turné Kubina Teamu je také v tomto roce fotbalový zápas v Janovicích, odkud hokejový obránce Toronta pochází. Pavel Kubina potvrdil, že sobotní zápas celá obec bere jako dodatečnou oslavu postupu do I.B třídy.
Jindřichův Hradec - Barvy hokejistů jindřichohradeckého Vajgaru budou v nadcházející druholigové sezoně hájit minimálně čtyři cizinci. Klub už odtajnil jména tří mladých finských útočníků a ruského zadáka.
Kolín - Kolínský hokej je bez šéfa. Podle zprávy na internetových stránkách klubu odstoupil se své funkce prezident Oldřich Marek. Ve své roli byl přitom teprve dva měsíce.
Chomutov/ Finský brankář Jan Lundell a mladý kanadský útočník Charlie Giffin jsou zahraničními posilami chomutovského hokejového klubu.
PLZEŇ - Druhý pokus o vytvoření světového rekordu a zápis do Guinnessovy knihy rekordů má před sebou ode dneška do zítřka osm hráčů stiga hokeje z Plzeňska.
Karlovy Vary - Josef Paleček: Začali jsme hodně pozdě, ale objem, který jsme chtěli, jsme splnili.
Třeboň - Průběh házenkářského kempu Erima Handball campu 2008 napovídá, že po českých palubovkách pobíhá dostatek talentovaných hráčů. Otázkou je, jak se s nimi daří pracovat.
Janovice - Děti do 15 let mají na sobotní fotbalovou exhibici v Janovicích vstup zdarma.
Břeclav - Břeclavští hokejisté ve své historii odehráli dvě druholigové sezóny. První se vydařila lépe, než se očekávalo. Po druhé byl konec.
Olomouc - Kolik synů se snaží zaujmout vlastní otce? Vzbudit pocit hrdosti. Petr Vlk mladší svému tátovi, trenérovi HC Olomouc, už několikrát dokázal, že pyšný na něj být rozhodně může.
Petřvald - Hokejový útočník Vítkovic Václav Varaďa prožívá hodně hektické dny. Sotva, co se v sobotu oženil, se už včera v klinice Ort-Art v Petřvaldě u Ostravy podrobil operaci kolene.
Východní Čechy - Čtvrteční odpolední trénink pardubických hokejistů vedl z pozice asistenta Vladimír Martinec, manažer Kusý čeká na výsledky policejního šetření
České Budějovice - (Video) Nepříjemné zranění utrpěl v průběhu letní přípravy hokejový obránce HC Mountfield Vladimír Sičák.
Olomouc - O deset korun dražší budou vstupenky na kohoutí zápasy v sezoně 2008/09. Místo čtyřiceti tedy zaplatí diváci padesát korun. „Pořád máme lístky nejlevnější v první lize. Například v Jihlavě platí šedesát za stání a osmdesát za sezení,“ podává důkaz generální manažer hokejistů Olomouce Erik Fürst.