Slaný - Hokejisté Kolína přišli na ledě nejhoršího celku skupiny Západ II. ligy o pozici v elitní osmičce Střed. Na ledě Slaného podlehli v prodloužení 3:4 a tím klesli na deváté místo. Slabou útěchou pro Kozly je, že se jim podařilo dát 100. branku v sezoně. Jejím autorem byl Hutla, který vyrovnával v 7. minutě na 1:1.
LIBEREC, PLZEŇ - Hokejisté Lasselsbergeru Plzeň musí o účast v play off extraligy bojovat až do konce. V neděli prohráli v utkání 51. kola základní části v Liberci 2:4 a v tabulce klesli na desátou příčku, poslední znamenající postup do závěrečné fáze soutěže.
Slaný - Hokejisté Slaného porazili na domácím ledě Kolín 4:3 v prodloužení a dvě kola před koncem základní části II. ligy udrželi alespoň teoretickou naději na záchranu v soutěži.
Karvinsko - Zatímco hokejisté Orlové oživili výhrou nad Uničovem své naděje na proklouznutí do play-off, karvinští hokejisté ty svoje na záchranu zase tou samou dobou pohřbívali na domácím ledě vduelu se Šternberkem.
Ústí nad Labem/ Pardubice - Pravá hokejová bitva byla včera kvidění vústecké Zlatopramen Areně. Domácí Lvi vyzvali na souboj pardubické perníkáře a utkání předem slibovalo dramatickou podívanou. Pardubičtí hokejisté hráli oteoretickou účast vpředkole play off, Ústečtí Lvi zase opřerušení desetizápasové série porážek.
PLZEŇ - Po čtyřech porážkách se dočkali vítězství junioři hokejového Lasselsbergeru Plzeň. V pátečním utkání zdolali doma Litvínov vysoko 7:1, hattrick si přitom připsal obránce Petr Zeman. V sobotu pak Plzeňané prohráli v Liberci 4:5 v prodloužení.
Žižkov -Až desítky metrů od hrací plochy byl slyšet dupot hráčů po zmrzlém terénu. Trávník se ani nehnul a pohyb po něm nebyl pro fotbalisty Žižkova ani Kladna snadný.
Kladno - Jistotu předkola play-off ještě nemají, ale jsou hodně blízko. Hokejistům Kladna stačí po nedělní výhře nad Slavií Praha jediný bod ze čtvrtečního duelu sPardubicemi. Těm už o nic nepůjde – ze hry jsou zásluhou ostatních výsledků venku.
Prostějov- Před vstupem do play-out sáhlo vedení prostějovského hokeje k radikálnímu kroku. Po dohodě všech stran nahradil Radomíra Kužílka ve funkci trenéra exhavířovský Alois Chlustina
Prostějov - Nezdarem skončila první mise nového kouče hokejových Jestřábů Alois Chlustiny na severu Čech. Most i vítězný Beroun se vzdálili moravským pronásledovatelům.
CHRUDIM, KLATOVY - Lídr druholigové skupiny Střed, HC Chrudim, přivítal v sobotu na domácím ledě tým z Klatov. Hosté sehráli pohledný a co se týče kvality a úrovně i obstojný zápas, ale z vítězství se nakonec radovali domácí.
Přerov - V dalším kole druhé hokejové ligy se přerovský celek utkal na ledě Techniky Brno. Zubři v dramatickém zápase bojovali, ale nepodařilo se jim vsítit tolik potřebný gól.
Světlá nad Sázavou - Letošní I. krajská hokejová liga byla plná překvapení. Před zahájením soutěže byl jasným favoritem exdruholigový Žďár, do finálové skupiny se počítalo s Chotěboří, pokusit se o postup do finále měla Světlá.
PŘÍBRAM - Okresní přebor hokejistů finišuje. Zbývá sehrát už jen šest zápasů. V sobotu podvečer se pokusili zaútočit na konečnou třetí příčku hráči Cetosu. V utkání s RAD však neuspěli.
Slaný/ Hokejisté Králova Dvora vybojovali další cenné vítězství. Na půdě Zlonic Králodvorští proměnili čtyři přesilovky a nakonec domácím nasázeli osm branek.
PŘÍBRAM - Vítězná šňůra hokejistů HC Příbram se zastavila na patnácti utkáních. Hned po zajištění prvenství přišla totiž v sobotu podvečer prohra. Navíc na domácím ledě.
Třinec - Dvacetiletý útočník Třince David Květoň šel v polovině týdne vytahovat drátky z operovaného ramene a těšil se, až bude moci na led a zahrát si s Třincem v play off.
Řisuty - Ve 32. kole hokejové II. ligy na sebe narazily týmy z třetích míst tabulek skupin Západ a Střed. Blíže k vítězství měli hráči Řisut, nakonec to ale byli oni, kdo zachraňovali alespoň remízu.
Olomouc - (AKTUALIZOVÁNO O SOBOTNÍ VÝSLEDKY) - Naději na postup do play-off se pokusí tento víkend vzkřísit uničovští hokejisté. Do konce základní části druhé ligy Východ ale už zbývají jen tři kola.
Chrudim - Krajské hokejové soutěže mládežníků odehrály další zápasy, informace však oddíly nejen nehlásí, ale nejsou kdispozici ani ve většině případů na webových stránkáchklubů.
Vimperk - O víkendu je na pořadu poslední kolo dlouhodobé základní části krajského přeboru hokejistů. Vimperští se budou loučit zítra vpodvečer na domácím ledě v utkání s David servisem České Budějovice.
Beroun/ Ještě tři vteřiny před koncem sobotního hokejového zápasu 1. ligy vedli Medvědi nad Šumperkem 2:1, přesto si na výhru Středočeši museli počkat až po samostatných nájezdech, které rozhodl Martin Tvrzník. Byl to jeho druhý gól vzápase a po prvním kole skupiny play out se tento berounský útočník dostal do čela kanadského bodování. Po zápase bylo na Martinovi vidět zklamání pouze ze dvou bodů, ale po chvíli je přecejen dokázal ocenit. „Stane se. Dva body jsou dobré a já doufám, že nám ten jeden bod nebude vkonečném rozhodování chybět,“ uvedl Tvrzník.
Další gólové žně přinesly sobotní zápasy regionální hokejové ligy na mělnickém zimním stadionu. Její úroveň můžete dnes poprvé porovnat díky videosestřihu zutkání posledního vítěze HC Neratovice stýmem pražské Avie, ve kterém došlo dokonce na "ruční" výměnu názorů!
Benešov/ Další těžký zápas hokejisté HC VHS Vodní Lvi Benešov, kteří mají stále šanci poprat se o play off, ale také se musí dívat v tabulce pod sebe, aby se nenamočili do sestupových vod, zvládli
Chrudim - Lídr společné tabulky skupin Západ a Střed druhé hokejové ligy, místní HC, zdolal západočeského soupeře zKlatov 4:1 (3:1, 0:0, 1:0), tedy stejným skóre jako vprvním vzájemném zápase na ledě soupeře.
Sokolov/ Neuvěřitelná přestřelka se konala vdůležitém utkání II. hokejové ligy vSokolově, kam Sršni zajížděli bodovat, ovšem za stavu 6:6 dostali dvě branky. Tu druhou při power play do prázdné brány.
Beroun/ V urputném zápase skupiny o udržení 1. hokejové ligy měl Beroun vítězství v řádné hrací době nadosah. Hosté ale vyrovnali tři vteřiny před koncem a rozhodnutí nakonec přinesly až samostatné nájezdy. V nich uspěli Medvědi.
Hradec Králové/ Extraligovou halovou sezonu zakončili pozemní hokejisté Slavie Hradec Králové na výbornou. Dosáhli dalšího velkého úspěchu, když v nejvyšší soutěži obsadili třetí příčku a zopakovali stejné umístění z minulého ročníku.
Karviná - Karvinští hokejisté začali v Opavě skvěle a v 8. minutě vedli 2:0, i když se trenér mužstva Josef Halouzka musel obejít bez ostravských prvoligových posil.
Chrudim - Hokejová druholigová nadstavba spěje do svého závěru. Po středečním devátém kole (celkem jednatřicátém) čeká na čtyřiadvacetičlenný peloton už jen závěrečná tři klání.
Litvínov, Ostrava/ Hokejisté Vítkovic v minulém kole vypadli z desítky a do Litvínova jeli pro naději. Pouze vítězství totiž udržovalo šance na postup do play off v oblasti reality. Vědom si toho byl i trenér Ernest Bokroš.
Olomouc- Naději na postup do play-off se pokusí ve víkendovém32. kole vzkřísit uničovští hokejisté. Do konce základní části druhé ligy Východ ale už zbývají jen tři kola.
Nymburk/ Hokejisty Nymburka čeká v neděli další střetnutí nadstavbové části druhé ligy na ledě Roudnice nad Labem, kde hraje i bývalý hráč Nymburka Milan Kosejk.
Polička - Minuta chyběla, aby hokejisté Spartaku získali v úvodním semifinále krajského přeboru kýženou remízu. Nepovedlo se a v zítřejší odvetě tak musejí vyhrát jak v základní době, tak poté prodloužení eventuelně na nájezdy.