Budova školky nesplňuje normu
HOŘOVICE - Vlastníkem objektu mateřské školy je zatím ministerstvo
HOŘOVICE - Vlastníkem objektu mateřské školy je zatím ministerstvo
HOŘOVICE - Uzavírka Větrné ulice
HOŘOVICE - Cibulové copy, ovoce, včelařství…
ZDICE - Vzácné spojení obrazů Václava Šestáka s mineralogickými a paleontologickými nálezy z Brd a českého krasu
PRAHA, HOŘOVICE-V sobotu se ligoví žáci Hořovic představili na půdě Sparty Praha a opět podali vynikající výkon, po kterém si připsali skalp dalšího slavného klubu.
HOŘOVICE - Z chodeb dětského oddělení se na děti dívají pohádkové bytosti. Pacienti jsou přijímani jen na nezbytnou dobu
BEROUNSKO, HOŘOVICKO - V Králově Dvoře chtějí investovat finanční prostředky do nákupu kamer
HOŘOVICE - Město zvýší počet zkušebních komisařů
BEROUNSKO, HOŘOVICKO-Sezona je v plném proudu, i o tomto víkendu čeká na diváky několik zajímavých zápasů. Na domácí půdě se představí fotbalisté Králova Dvora, kteří hostí Doubravku. Ačkoliv se celkům Hořovic a Zdic letos nedaří, jejich vzájemný zápas bude určitě lákavý. Hraje se v neděli od 10.15 ve Bzové. Úřední začátky jsou v 16.30 hodin.
BEROUNSKO, HOŘOVICKO-Fotbalová sezona je v plném proudu. Nyní vám přinášíme informaci, jak se střelecky vede hráčům z našeho okresní, kteří nastupují v krajských soutěžích mužů a v divizi mužů. Nejlépe si zatím vede Marek Horel z Českého Lva - Unionu Beroun, který již nastřílel sedm branek!
HOŘOVICE-Ligoví žáci Hořovic poznali, že i v nejvyšší soutěži se dá hrát se všemi soupeři a to potvrdili i v neděli, kdy zdolali na své půdě Sokolov.
HOŘOVICE-Po nevydařeném vstupu do ligy se hořovičtí žáci rozjeli a nyní si připsali třetí výhru v řadě. Ta se ale na domácím hřišti nerodila lehce.
NYMBURK - Dorostenecké týmy Hořovic byly soupeřem Polabanu Nymburk v dalším díle fotbalového krajského přeboru.
BEROUNSKO, HOŘOVICKO-Po několika kolech se o vítězi rozhodovalo až v závěrečném rozstřelu, do kterého se tentokrát dostalo celkem sedm soutěžících, kteří získali v tomto kole osm bodů.
SOKOLOV - Starší žáci prohráli, naopak mladší přivezli tři body. V sobotu pak Baník doma hostí Slavii Praha.
KRÁLŮV DVŮR-V letošním létě se v našem regionu z pohledu stolních tenistů stala historicky důležitá událost. Králův Dvůr vyměnil s pražským El Niňem první ligu za extraligu a tak se bude v Králově Dvoře hrát nejvyšší národní soutěž stolních tenistů!
BEROUNSKO, HOŘOVICKO-Fotbalový okresní přebor mužů pokračoval o víkendu šestým kolem.
NYMBURK - Dorostenci Polabanu Nymburk vyhráli v dalším kole krajského přeboru nad Hořovicemi. Jejich mladší kolegové se stejným soupeřem remizovali.
SOKOLOV - Fotbalisté Baníku Sokolov přijeli z východu republiky s nepořízenou. O výsledku rozhodl přímý kop Milana Bartesky z dobrých třiceti metrů.
HOŘOVICE- Fotbalistům Bzové se sobotní domácí zápas s Vejprnicí vůbec nepovedl. Soupeř navíc nemilosrdně trestal chyby v domácí obraně z rychlých brejků.
MĚLNICKO - Po minulém veleúspěšném kole, kdy zástupci mělnického okresu sbírali body jako na běžícím páse, se mohou fotbaloví příznivci o víkendu těšit na dvě derby v I. B třídě.
BEROUN - Město Beroun a přepravní firma Probo Trans Beroun zareagovaly na výzvu Dětí Země a veřejně podpořily letošní patnáctý ročník Dne bez aut
PŘÍBRAM - Starosta Příbrami Josef Řihák (ČSSD) se ohradil proti tomu, že starosta Hořovic Luboš Čížek (KDU-ČSL) označil jeho vystoupení ve Strašicích 5. září na setkání starostů z okolí Brd a ministryní obrany Vlastou Parkanovou (KDU-ČSL) za hysterické.
BEROUNSKO, HOŘOVICKO-Hořovicko/ Předpověď počasí hlásí na víkend teplé a slunečné počasí, tedy ideální fotbalové podmínky. A vybírat je opravdu z čeho. Na domácím hřišti se představí mužstva od divize přes všechny krajské soutěže až po nejnižší okresní soutěže mužů. Úřední začátky jsou v 16.30 hodin.
HOŘOVICE - Do Hořovic zavítají Horkýže slíže
BEROUNSKO, HOŘOVICKO-Ve středu se hrálo první kolo krajského fotbalového poháru, ve kterém měl náš okres celkem tři zástupce. Zatímco Loděnice po výhře nad Litolí postoupila, pro Hořovice a Českého Lva – Union Beroun pohár skončil.
HOŘOVICE - S výměnou řidičských průkazů řidiči na Hořovicku nespěchají. Počet žádostí nevyžaduje rozšíření úředních hodin
BEROUNSKO, HOŘOVICKO-Stejně jako každý týden i nyní vým přinášíme úřední zprávy OFS Beroun.
PŘÍBRAM - Příbramského starostu Josefa řiháka prý mrzí, že byl spolu se svými kolegy donucen odejít z jednání.
TUCHLOVICE-Fotbalisté Hořovic i nadále čekají na své premiérové vítězství. Na půdě Tuchlovic modrobílí inkasovali celkem šest branek, hattrickem se blýskl Gruzinec Jalaghonia, který v loňské sezoně střílel góly za KDC Beroun. Utkání nabídlo celkem devět gólů a nespočet žlutých karet.
BENEŠOVSKO - Jedině mladíci Votic si připsali všechny body, ostatní celky odešly s porážkou
STŘEDNÍ ČECHY - Ochranu před vloupáním, ale také před živelními pohromami, měl až do konce ledna 2006 ve středočeském Národním památkovém ústavu (NPÚ) na starosti expert na zabezpečení Jiří Dolejš. Ten se poté prakticky o totéž staral ve funkci bezpečnostního ředitele celého NPÚ.
HOŘOVICE - Již devatenáctý ročník Cibulového jarmarku předvede i řemesla, výstavu houbařů, včelařů a mysliveckých trofejí
STŘEDNÍ ČECHY - Ochranu před vloupáním, ale také před živelními pohromami, měl až do konce ledna 2006 ve středočeském Národním památkovém ústavu (NPÚ) na starosti expert na zabezpečení Jiří Dolejš. Ten se poté prakticky o totéž staral ve funkci bezpečnostního ředitele celého NPÚ.
SOKOLOV - V západočeském souboji žáků byl úspěšnější Baník.
HOŘOVICE-Ligoví žáci SK Hořovice se po týdnu opět vytáhli. V neděli totiž hostili na svém hřišti Slavii Praha a silného soupeře se slavným jménem dokázali po výborném výkonu zdolat 3:1. Modrobílí si tak připsali druhý skalp družstva z čela tabulky.
HOŘOVICKO - Jednání o umístění americké radarové základy v Brdech někteří starostové Příbramska a Hořovicka přivítali, druzí předčasně opustili jednací místnost.
PRAHA - Žárlivé scény se mohou zatraceně prodražit. Účet za jednu takovou, který čerstvě dvacetiletému Lubomíru Kubátovi zHořovic vystavil Krajský soud vPraze, zní na deset let ve věznici sostrahou.
PRAHA - Žárlivé scény se mohou zatraceně prodražit. Účet za jednu takovou, který čerstvě dvacetiletému Lubomíru Kubátovi zHořovic vystavil Krajský soud vPraze, zní na deset let ve věznici sostrahou.
Tuchlovice - Fotbalisté Tuchlovic si připsali druhou výhru v sezoně. Soupeřem jim byly v 7. kole I. A třídy Hořovice, které zůstávají v tabulce na posledním místě. Utkání nabídlo celkem devět gólů a nespočet žlutých karet. Gruzínec Jalaghonia vsítil tři branky.
PLZEŇ - Ukázkový vedoucí gól nastartoval vejprnickou Slavii v divizním derby s Klatovy k výbornému výkonu: po pěti minutách hry vyrazil brankář Míčka rohový kop Košťála a Holý chytrým lobem z třiadvaceti metrů všechny přehodil a napnul síť.
ZDICE - Vojenská historická vozidla, tábory armád, zbraně a spoustu dalších zajímavostí mohli vidět malí i velcí zájemci o vojenskou historii v sobotu 15. září na předhlídce na Písmenech nad Zdicemi.
HOŘOVICE - Omezení odběrů krve.
BEROUNSKO, HOŘOVICKO-V minulých dnech se rozběhly soutěže fotbalových přípravek. Nyní vám přinášíme výsledkový souhrn dvou odehraných turnajů.
NERATOVICE - Poslední kola však naznačila zlepšení
BEROUNSKO, HOŘOVICKO-Stejně jako každý týden vám nyní přinášíme úřední zprávy OFS Beroun.
BEROUNSKO, HOŘOVICKO-Víkendové kolo přináší ve všech fotbalových soutěžích zajímavé zápasy a diváci tak mají opět z čeho vybírat. Na domácí půdě se představí Králův Dvůr, který v neděli hostí silnou Třeboň. Cábelíci zatím v prvních kolech divize prokazovali, že budou zřejmě útočit na mety nejvyšší. Povede se jim porazit soupeře, který je pasován také do role jednoho z favoritů divizní skupiny A? To se dozvíte v neděli od 16.30 hodin na stadionu v Králově Dvoře. Z dalších družstev mužů, které hrají krajské soutěže, se na domácí půdě představí jen Žebrák, který v okresním derby hostí Loděnici. Za zmínku určitě stojí i zápas ligových žáků Hořovic, kteří v neděli od 10 hodin hostí na svém svém hřišti Slavii Praha. Úřední začátek je v 16.30 hod!
PLZEŇ, HOŘOVICE-V sobotu čekal hořovické ligové žáky zápas na půdě druhé Víktorie Plzeň. Modrobílí se ale favorita nezalekli a vybojovali zde první letošní vítězství.
STRAŠICE - Strašice jsou na nohou, policie už včera důkladně prohledávala celou obec. Její představitelé totiž pozvali na besedu s ministryní obrany Vlastou Parkanovou a dalšími odborníky jejího resortu kolem dvou set starostů ze širokého okolí Brd. Požadavek na setkání s experty vzešel z jednání starostů osmi obcí, uskutečněného první den nového školního roku v Rokycanech.
BZOVÁ-Ani v utkání šestého kola se fotbalisté Hořovic nedočkali premiérového vítězství. Tentokrát na svém hřišti podlehli Nelahozevsi, která byla po celý zápas lepším mužstvem.