
Šesťáci a deváťáci remizovali
Mariánské Lázně - Mariánskolázeňští sedmáci doma vysoko prohráli s Kláštercem
Mariánské Lázně - Mariánskolázeňští sedmáci doma vysoko prohráli s Kláštercem
Valašské Meziříčí/Přerov -Na programu čtvrtfinále druhé hokejové ligy byly ve středu 5. březnačtvrté zápasy série a rovněž tedy klání mezi Valašským Meziříčím a Přerovem.
Valašské Meziříčí/Přerov -(HLASUJTE V ANKETĚ) Na programu čtvrtfinále druhé hokejové ligy byly ve středu5. březnačtvrté zápasy série a rovněž tedy klání mezi Valašským Meziříčím a Přerovem.
Jindřichův Hradec - Hokejoví junioři i dorostenci Vajgaru J. Hradec uzavřeli sezonu. Oba týmy ve svých soutěžích obsadily shodně osmou pozici, přičemž ovšem junioři ve vyrovnané dolní polovině tabulky unikli sestupovému pásmu o jediný bod.
Beroun - Dalším tříbodovým ziskem udělali Medvědi výrazný krok k záchraně v 1. lize, ale výhra nad Hanáky se rodila ve velkých bolestech.
Beroun/ Dalším tříbodovým ziskem udělali Medvědi výrazný krok k záchraně v 1. lize, ale výhra nad Hanáky se rodila ve velkých bolestech. Přitom začátek zápasu vyzněl zcela jasně pro Středočechy, kteří po trefách Tvrzníka a Vlčka vedli na začátku 6. minuty už 2:0. Jenže hosté pak po dělovce juniora Rangla využili přesilovku a byli zpátky ve hře.
Brno, Blansko - Pokud chtěli druholigoví blanenští hokejisté pomýšlet na zvrat ve čtvrtfinálové sérii s brněnskou Technikou, museli v úterním zápase na ledě soupeře nutně uspět.
Valašské Meziříčí/Přerov -Třetí zápas čtvrtfinálové série play–off mezi Valašským Meziříčím a Přerovem mohl napovědět, jak se dál bude osud tohoto souboje odvíjet.
Vimperk - Po vítězství v prvním utkání semifinále play off hokejového krajského přeboru nastupovali Vimperští proti Velké Radouni v roli favorita. Zápas jim však nevyšel.
Valašské Meziříčí/Přerov -Třetí zápas čtvrtfinálové série play–off mezi Valašským Meziříčím a Přerovem mohl napovědět, jak se dál bude osud tohoto souboje odvíjet.
Olomouc - První ze tří jarních bodů, který je skutečně dobrý, získali v pondělní dohrávce 19. kola Gambrinus ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc. Doma se Spartou uhráli bezbrankovou remízu. To je na rozdíl od předchozích remíz s Bohemians a Mostem, tedy týmy hrajícími o záchranu, slušný výsledek.
Praha - Hokejoví dorostenci Slavie Praha udělali první krok k účasti mezi nejlepší čtyřkou týmů extraligy své věkové kategorie.
Nový Bor - Futsalisté Mapy porazili Výšinu 8:4
Tábor - Po třetím utkání osmifinále play–off II. ligy jsou hokejisté Řisut o krok blíž postupu do další fáze než jejich sok z Tábora. Také včerejší zápas přinesl nejtěsnější výsledek, narozdíl od řisutských duelů ale nevzešel z prodloužení, nýbrž až z nájezdů. V sérii vedou Řisutští 2:1 a o svém postupu mohou rozhodnout už dnes, kdy se na jihu Čech hraje čtvrtý souboj.
Hodonín - Drtiče dělí už jen jedna výhra od postupu do dalšího kola. Třetí čtvrtfinálový zápas na ledě Opavy totiž zvládli a získali tak důležitou psychickou výhodu.
CHODOVÁ PLANÁ - Tělovýchovná jednota Slavoj Chodová Planá bilancovala
Čáslav - Další přípravné utkání na umělé trávě ve Vodrantech sehráli mladší dorostenci Zenitu proti Bohemians 1905. Proti silnému soupeři dlouho drželi krok a dokonce sahali po vítězství.
Jihlava - Jihlavský hokej dusí další neshody. Řevnivost mezi bývalým vedením Dukly a dozorčí radou klubu se znovu přiostřuje, mluvit se dokonce začíná o policejním šetření.
Vsetín - Vedení Vsetínské hokejové, a.s. se koncem uplynulého týdne rozhodlo zrušit společnost formou likvidace. Reagovalo tak na protahující se soudní spor s Asociací profesionálních klubů (APK) potažmo s ČSLH, v nějž vyústilo vyřazení vsetínského mužského týmu z nejvyšší hokejové soutěže.
Jindřichův Hradec, Vimperk - Na prahu historického postupu do finále krajského přeboru stojí hokejová Velká Radouň. Stačí k tomu jediné – zítra večer na domácím ledě v J. Hradci porazit ve třetím rozhodujícím utkání tým Vimperka (19.45 hodin).
Vysočina - Další porce přípravných zápasů výrazné překvapení nepřinesla. Favorité vesměs potvrdili svoji roli. Většinu zápasů ovlivnilo nepříznivé počasí. Zápas Jemnicka a rezervy Třebíče byl dokonce zrušen.
PŘÍBRAM - V okresním přeboru a lize neregistrovaných hokejistů už zbývají sehrát poslední zápasy.
Vsetín - Vedení Vsetínské hokejové, a.s. se koncem uplynulého týdne rozhodlo zrušit společnost formou likvidace.
Mělník / Pro všechny diváky vstup na úterní zápas play-off zdarma. Tímto krokem chce hokejový klub HC Junior natáhnout do hlediště zimního stadionu co nejvíce fanoušků. Ti budou buď svědky letošní druholigové rozlučky domácích hokejistů, nebo pomohou k prodloužení série prvního kola play-off do čtvrtého utkání. V prvních dvou totiž o víkendu silné Benátky na vlastním ledě nezaváhaly a vedou v sérii hrané na tři vítězná utkání už 2:0. Úterní zápas začíná v 18 hodin.
Nymbursko -Fotbalové týmy hrající okresní přebor mají za sebou další přípravné zápasy. Některé mače byly kvůli špatným povětrnostním podmínkám zrušeny. Do začátku jarních odvet zbývá měsíc.
Nový Jičín - Novojičínští hokejisté zvládli i druhé čtvrtfinálové střetnutí play-off proti Šternberku. Dokonale tak využili výhodu domácího prostředí, kterou jim zajistilo lepší postavení v tabulce po základní a nadstavbové části.
Olomouc - Na střídačce Olomouce budí respekt. Ne jen svou robustní postavou, ale především bohatou hokejovou kariérou. Petr Vlk spolu s dalším Petrem Fialou pevně vévodí renesační Moře. Loni poslední tým první ligy je krok od semifinále.
Travčice - Po odchodu zkušeného kouče Jaroslava Poppera do hrobeckého SK hledal šéf místního fotbalu Tlatla náhradu. Oslovil volného Jaroslava Větrovce (23. 11. 1950). Ten se nenechal dvakrát přemlouvat. Na nabídku kývnul. “Byl jsem půl roku bez angažmá. Po fotbale se mi docela začalo stýskat.“
Děčín, Pelhřimov - Hokejisté Spartaku se vrací z Děčína s nepořízenou. Prohráli oba zápasy. V odvetě ale podali zlepšený výkon, v průběhu druhé třetiny dokoncxe vedli. Bohužel závěr nezvládli. Série, která se hraje na tři vítězné utkání, pokračuje v úterý v Pelhřimově.
Žižkov- V malém pražském derby rozhodl nechtěný lob a nadstandardní Švancara.
Opava - Hokejoví dorostenci se rychle otřepali z porážky na ledě Vítkovic a dokonale využili domácího prostředí k obratu v celé sérii, a tím i postupu mezi nejlepší osmičku extraligy.
Olomouc - Po ostravském ledě už odhodlaní Hanáci bruslit nechtějí. K tomu, aby se zápas od zápasu dramatičtější čtvrtfinálová série play-off první ligy mezi Olomoucí a Ostravou nepřesunula zpět na sever Moravy, chybí Moře poslední krok. Drtivý úder chystá Kohoutí smečka dnes.
Zlín - Obhájce titulu si vnejkratším termínu zajistil postup do čtvrtfinále hokejového play off dorostenců. Celek RI Okna vyhrál ipodruhé za sebou nad Pardubicemi a vúterý vstoupí do dalších bojů. Jméno soupeře večer ještě neznal, ale je jisté, že první utkání hrát bude hrát od 15.15hodin na stadionu LuďkaČajky.
Prostějov - Reparát za předchozí debakl s Mostem se hokejistům HK Jestřábi Prostějov povedl.
Nymburk - Basketbalisté Nymburka vpohodě porazili na své palubovce ve 31.kole Mattoni NBL tým Sadské, který bojuje oúčast vplay off o33bodů.
Přerov- Do prvního čtvrtfinálového zápasu druhé hokejové ligy vstoupili přerovští hokejisté správnou nohou.
Ostrava - V hokejové extralize byly zahájeny zápasy ve skupině play out o 11. až 14. místo.
Havlíčkův Brod - Šedesáté minuty prvoligovým hokejistům Havlíčkova Brodu ve čtvrtfinále play off nesedí. Rebelové v osudné minutě dvakrát za sebou ztratili jednogólové vedení nad favorizovanou Mladou Boleslaví. A pak v obou případech prohráli v prodloužení…
Vídeň - Padají silná slova. „Je to ubohé, vidím za tím jiné zájmy než fotbal,“ rozčiluje Heinz Fuchsbichler, šéf Altachu.
Plzeňsko - Momentální lídr pořadí a tým s ambicemi na start v krajském přeboru? Nebo vítěz dvou posledních ročníků, jenž opakovaně nevyužívá právo postupu do vyšší soutěže? Zítřek rozhodne.
Šumperk- Vedení Draků vyházelo z týmu řadu opor a místo nich posílá do boje juniory.
Jihlava - Nervy drásající středeční utkání osmifinále play off extraligy dorostenců zvládla lépe jihlavská Dukla. Favorizované Spartě nepomohl k důležité výhře ani hattrick Tůmy. Domácí vyhráli po samostatných nájezdech a už dnes mohou na pražském ledě dokonat senzaci.
Uherský Brod, Uherské Hradiště - Tak, a je to tady. Dlouho očekávané finále play off krajské ligy mužů mezi hokejisty Uherského Brodu a Uherského Hradiště může začít. V neděli 2. března přesně v 16.30 bude ve středovém kruhu uherskobrodského zimního stadionu vhozeno první bully a série na tři vítězná utkání vypukne.
PLZEŇ - Po čtyřech letech absence ve vyřazovacích bojích sehráli hokejisté Lasselsbergeru Plzeň v závěrečné části extraligy jen čtyři utkání. Ve čtvrtečním duelu s Kladnem doma podlehli svému soupeři 2:3, celou sérii tak prohráli 1:3 na zápasy a sezona pro ně skončila.
Žižkov: Šanci na reparát po debaklu přijde sdalším pražským derby proti „klokanům“.
Havlíčkův Brod - Poslední tři dny se prakticky o ničem jiném nemluví. Všichni pořád dokola rozebírají závěr druhého čtvrtfinálového duelu první hokejové ligy mezi Mladou Boleslaví a Havlíčkovým Brodem (6:5 v prodloužení).
PLZEŇ - Úspěšně vstoupili do play off extraligy dorostu mladí hokejisté Lasselsbergeru Plzeň. V Olomouci včera zvítězili 4:1.
SOKOLOV - Na Chrudim se mohou připravovat hokejisté Baníku Sokolov. Ti si ve středu poradili s Kolínem a skončili v tabulce sedmí.
Jičín - Další přátelská utkání sehráli účastníci krajského přeboru. Do startu jarní části zbývají už jen necelé tři týdny, a tak příprava nabírá obrátky.
České Budějovice - Extraligoví junioři HC České Budějovice mile překvapili, po domácí výhře nad Karlovými Vary jsou jednou nohou ve čtvrtfinále play off.