Plánský Bůžek vsítil tři branky
Tachovsko - Fotbal–OP II. třídy: Ve pátém přišlo do ochozů jen 320 diváků a padlo 44 branek
Tachovsko - Fotbal–OP II. třídy: Ve pátém přišlo do ochozů jen 320 diváků a padlo 44 branek
Prachatice – V pondělí vpodvečer prachatičtí zastupitelé ještě naposledy schválili několik záměrů prodat pozemky města.
Luhačovice – Vždy dvakrát do měsíce si přijdou na své milovníci nezávislých filmů. V největších moravských lázních totiž odstartoval další ročník filmového klubu Třetí oko.
Jeseníky - Závodit se dá skutečně ve všem. Důkazem toho byli soutěžící, kteří běhali v sobotu po lesích v Jeseníkách. Uskutečnilo se zde mistrovství republiky ve sběru hub.
Teplicko – Velké finále o Fotku léta Teplického deníku a AGC je tady! Dva měsíce jste posílali fotografie ze všech koutů naší planety: akční, romantické, faunu, floru i své nejbližší, přišlo na 150 fotek! Z nich porota složená ze tří fotografů Deníku vybrala dvacet do velkého finále.
Chebsko - Okresnímu fotbalovému přeboru vévodí Trstěničtí.
Mariánské Lázně - Předseda Automotoklubu Mariánské Lázně: Za rok bychom akci ve městě opět rádi viděli.
Zubří - Velké překvapení čekalo v minulém týdnu obyvatele Zubří. Před každým domem ráno stály dvě patnáctilitrové nádoby s vařící vodou.
Deštná - V sobotu se u svatojánského kostela v Deštné sešly desítky lidí, kteří si připomenuli 410 let od vzniku lázní, kterému předcházelo objevení léčivých pramenů.
Třinec – Na kožním stacionáři Nemocnice Třinec pečují o pacienty s kožními chorobami, jako jsou například lupénka, ekzémy, atopické ekzémy, vitiligo a další onemocnění kůže. Fototerapii v kombinaci s léčebnými koupelemi je vhodné aplikovat jak při akutním stavu tak při chronickém průběhu onemocnění.
Bystřice pod Hostýnem /FOTOGALERIE/ – Korunky a šerpy rozdány, druhý ročník Podhostýnské Miss v pátek zdárně dospěl do svého konce.Finálový večer ve sportovní hale Sušil v Bystřici pod Hostýnem navštívilo asi šest set lidí. A bylo se nač dívat.
Trutnovsko – Ani vdalším zápase se nepodařilo zvítězit hráčům Janských Lázní. Už to začíná být pro klub zKrkonoš evergreen. Stále je sráží chyby ve vlastních řadách. Celému týmu tak nezbývá, než dále doufat, kvalitně pracovat a věřit vprvní body, které celé mužstvo mohou nastartovat ksérii radostnějších výsledků.
Teplice nad Bečvou – Jako vejce vejci jsou si podobné jednotlivé ročníky akce s názvem Den srdce. Koná se každoročně v lázních Teplice nad Bečvou a v sobotu si ji nenechaly ujít stovky lidí. Program opět myslel na všechny. Dospělé i děti. Hudební příspěvky byly i tentokrát zvoleny tak, aby příjemnou sváteční atmosféru ještě posílily.
Lublaň - Pod vodou je historické centrum města Žiri, továrny i školy. Přívalové deště potrvají i v noci na neděli.
Poděbrady /FOTOGALERIE/ - Film o cyklostezkách v Poděbradech: i na nich lze dostat pokutu až 2000 korun.
Hranicko - Pestrá zábava na Dni srdce v Teplicích, závody mopedů, otevřené památky či hodové veselí. To je jen malý výběr z akcí, na které lze tento víkend vyrazit na Hranicku.
Hradec Králové – Po tradiční odstávce se sobotní desátou hodinou opět pro zájemce otevře hradecký plavecký areál.
Albertov - Rekonstrukce na vlastní náklady by se radnici Prahy 2 nemusela vyplatit. Majitel váhá.
Hranice – Spanilou jízdu nablýskaných strojů uvidí v sobotu každý, kdo si na ni počká v lázeňském areálu Teplic nad Bečvou nebo u hradu Helfštýna. V Hranicích se totiž o víkendu koná Poslední míle klubu vlastníků motocyklů značky Harley Davidson.
Cheb, Františkovy Lázně, Karlovy Vary – Vozíčkář Miroslav Hrbek z Chebu (na snímku), jako hlavní pořadatel, nyní finišuje s přípravami mezinárodního festivalu zdravotně handicapovaných
Karlovarský kraj - Celá akce začne tréninkem v 9.30 hodin. Vlastní závod pak odstartuje ve 14 hodin. „Vyhodnocení se očekává okolo 17. hodiny,“ uvedl Miroslav Musil, předseda Automotoklubu (AMK) Mariánské Lázně.
Teplice nad Bečvou – Do světového dne srdce se i letos zapojí lázně Teplice nad Bečvou. Tuto sobotu se tam uskuteční velká, společensko-osvětová akce s bohatým doprovodným programem.
Lázně Bělohrad – Ve městě se bude natáčet nová česká komedie Školní výlet v čele se známými hvězdami české kinematografie.
Mariánské Lázně - V sobotu se rozhodne o mistru světa na dlouhé ploché dráze
Mariánské Lázně – Kdo bude pro letošní rok ve světě kralovat ploché dráze?
Tachovsko - Fotbal–OP II. třídy: Ve čtvrtém kole se hodně „červenalo“, do ochozů přišlo 470 diváků
Krnov - Letošní sezona krnovského koupaliště byla vzhledem k deštivému počasí a vysokým výkyvům teplot velmi krátká.
Krnov - V hasičské zbrojnici na ulici Partyzánů dnes v 16.30 zasedá Zastupitelstvo města Krnova. Občané se mohou přijít podívat, jak si zastupitelé poradí s prodejem bytů nebo pozemku s rybníkem nad Chomýží.
Letiny - Tentokrát jsme s naším seriálem U vás na návštěvě zavítali do jihoplzeňských Letin, pod které spadá i Bzí, Kbelnice, Chocenický Újezd a Svárkov.
Karlovarsko - Fotbal – Fincentrum krajský přebor
Františkovy Lázně – Žákům františkolázeňské základní školy (ZŠ) mohli ostatní školáci z regionu závidět. Měli totiž tříměsíční prázdniny. Ty jim končily právě včerejším nástupem do školy
Deštná – Kostelík svatého Jana Křtitele se stane v sobotu 18. září dějištěm oslav 410 let svatojánských lázní v Deštné.
Třeboň – Otázky ve štafetovém rozhovoru položila zdravotní sestra v Lázních Aurora Helena Herrmannová fyzioterapeutce v Lázních Aurora Kateřině Vlčkové.
Poděbrady, Velké Zboží - Kouř z požáru stohu ve Velkém Zboží, který Poděbraďákům otrávil první zářijový víkend, nevznikl z nedbalosti.
Tachovsko - Hrálo se čtvrté kolo okresního přeboru seniorů
Dubí – Lázeňské dny v Dubí začaly už v pátek večer, kdy v kostele Panny Marie, jehož 104. výročí vysvěcení si letos Dubští připomínají, vystoupilo vokální trio La Farfalla.
Trutnovsko - Ani na pátý pokus se nepodařilo fotbalistům Janských Lázní bodovat, v sobotu nestačili na dalšího nováčka ze Sobotky.
Karlovarsko – V šestém kole krajského Fincentra se dařilo zejména domácím týmům. Největší překvapení si na své konto připsalo Nové Sedlo, které si poradilo s exdivizním Hazlovem.
Mariánské Lázně – I když je školní rok v plném proudu, mají děti i jejich rodiče skvělou příležitost, jak si zpestřit sportem a dobrou zábavou podzimní víkend
Deštná – V letošním roce oslaví bývalé Svatojánské lázně v Deštné 410. výročí. Jejich dějinami se zabývalo několik historiků.
Pec pod Sněžkou– Česká televize přeladí dva analogové vysílače ČT2 vPeci pod Sněžkou a Janských Lázních.
Chebsko - Tři body za tříbrankové vítězství zaslouženě získali taktéž na svém hřišti dorostenci Nového sedla, kteří si poradili s výběrem chebského Unionu.
Mariánské Lázně – Název akce sice zcela jasně napovídá, že je určena především dětem, ale určitě i dospělí si rádi užijí pěkného odpoledne na svěžím podzimním vzduchu.
Mariánské Lázně – Vlažnou první polovinu střetnutí vystřídala na hráčské lavici urputná snaha.
Teplice nad Bečvou – Němým svědkem toho, jak byly lázně Teplice nad Bečvou od pradávna oblíbeny známými osobnostmi, je pamětní kniha penzionu Ostravanka. Spolu s Deníkem v ní zalistoval majitel vilky Karel Hlaváček. Ten v ní strávil velkou část svého života a je jedním z posledních teplických pamětníků.
Luhačovice – Blížící se víkend bude v největších moravských lázních ve znamení mladých a folkloru. Už v pátek totiž začne 18. ročník mezinárodního festivalu dětských folklorních souborů s názvem Písní a tancem.
Ostroh – V okamžiku hrozící obrovské ostudy, však víte tehdy byly naše lázně světové, nastoupily ženy místo svých mužů, přirozeně v jejich uniformách, na Seebergu ku parádě lázeňské.
Tachovsko - Fotbal–OP II. třídy: Třetí kolo vidělo 405 příznivců, padlo 34 branek, napomínáno bylo 27 hráčů a červenou kartu viděli čtyři hříšníci
Litoměřicko - Víkendové kolo 1. B třídy skupiny B mělo na programu jedno okresní derby. V Hrobcích porazili domácí fotbalisté brozanskou rezervu 2:1. Tři body získaly ještě Libotenice a Mšené - lázně. Remízu uhrálo Rovné, neuspěly celky Křešic a Straškova.
Krabčice /FOTOGALERIE/ - Místo konání megakoncertu Řípfest 2010 nad obcí Rovné na Roudnicku je více jak týden po vystoupení rockových hvězd stále plné odpadků a vypadá, jako by se tu konalo cvičení ženijní techniky.