
Venku opět nezabrali, v Litoměřicích Motor na body nedosáhl
Litoměřice - V osmnáctém kole první ligy prohráli hokejisté Motoru České Budějovice v Litoměřicích 2:4. V dalším zápase se představí ve středu doma proti Berounu (17.30).
Litoměřice - V osmnáctém kole první ligy prohráli hokejisté Motoru České Budějovice v Litoměřicích 2:4. V dalším zápase se představí ve středu doma proti Berounu (17.30).
Strakonice - Referáty z duelů ligových juniorů a starších dorostenců HC Strakonice.
Domažlice – Třetím kolem pokračovala krajská soutěž mužů. Ve skupině D se utkali hokejisté Staňkova a Handballu.
Slaný – V sestavě hokejistů Řisut se ve čtvrteční dohrávce s Jindřichovým Hradcem (3:5) nečekaně objevil mladý útočník Kladna Tomáš Redlich, který v loňské sezoně třikrát nastoupil za dospělé extraligové Rytíře.
Litomyšl – V dohrávce šestého kola krajské ligy hokejistů se po vynucené přestávce opět představili hráči ze Smetanova rodiště a ukázali, že ze své formy nic neztratili.
Jihlava - V sobotních utkáních první hokejové ligy se představí Havlíčkův Brod v Kadani a Horácká Slavia v Šumperku.
Brno /ROZHOVOR/ Před pátečním extraligovým zápasem s Vítkovicemi vyslal hokejový obránce Komety Jozef Kováčik na brankáře soupeřů 32 střel. To ho řadilo na pátou příčku v klubovém pořadí. Jenže čtyři jeho „konkurenti" už dávno branku dali. Slovenský bek se prosadil až proti týmu z Ostravy. Při vítězství 5:1 dal vítězný gól. „Ještě uděláme body v Liberci, a bude to paráda," hlásí třiatřicetiletý bek.
Nymburk – Celý týden měli druholigoví hokejisté klubu NED Hockey Nymburk na to, aby se oklepali z porážky 2:6 z ledu Sokolova. Nymburk na ledě soupeře prohrál po dlouhých sedmi zápasech a nyní se bude snažit vrátit se na vítěznou vlnu.
Lomnice n. Pop. – Novopacké mužstvo v loňském ročníku okresní hokejové ligy nedalo ani jeden z šesti nájezdů, které jelo.
Břeclav - Hokejové mládeži letos sice chybí nejstarší kategorie, v těch zbylých si ale vedou dobře. I v mezinárodní konkurenci.
New York - Hokejový útočník Martin Erat se v pátečním utkání NHL podílel dvěma asistencemi na vysokém vítězství Washingtonu 7:0 na ledě Philadelphie. Český reprezentant bodoval teprve podruhé v sezoně, před deseti dny přihrál na tři góly do sítě Columbusu a po třinácti zápasech tak má na kontě pět asistencí.
Opava /POZVÁNKA/ - Po zápase s posledním Novým Jičínem čeká na opavské hokejisty další zápas s papírově slabším soupeřem. Družina trenéra Karla Suchánka jede v sobotu na led Valašského Meziříčí, které se po špatných výsledcích v úvodu sezony začíná zvedat.
Kralupy – Trenér Tomáš Hamara přiznává, že vstup do nižší soutěže nebyl podle představ, cíl ale nemění.
Zlín – V Karlových Varech šampaňské u příležitosti jubilejního 1000. utkání v nejvyšší soutěži zřejmě neotvírali. V 17. kole jim totiž zkazili oslavy právě zlínští hokejisté, kteří dnes na západě Čech uspěli již poosmé z posledních deseti duelů.
Třinec - Třinečtí hokejisté porazili na vlastním ledě v 17. kole extraligy obhájce titulu Plzeň 3:0.
Orlickoústecko - Vyberte si z nabídky sportovních událostí na víkend.
Přerov – Druholigoví hokejisté Přerova získali ve čtvrtek cenný skalp Prostějova a navýšili konto na průběžných 25 bodů. Zisk pěti bodů z posledních dvou zápasů byl tou potřebnou vzpruhou, která vrátila týmu pošramocené sebevědomí.
Brno, Ostrava - Hokejisté brněnské Komety si zastříleli a doma porazili Vítkovice 5:1.
Hradec Králové, Praha - Hokejová extraliga: Podruhé letos hokejisté Hradce Králové vyrazili do Prahy na led Slavie a tentokrát si počínali daleko lépe. Zatímco v zářijovém 4. kole Mountfield bral jen bod (1:2 v prodl.), tentokrát po obratu ve třetí třetině získal všechny tři.
Třinec - Třinečtí hokejisté porazili na vlastním ledě v 17. kole extraligy obhájce titulu Plzeň 3:0. Oceláři vstřelili všechny tři branky ve druhé třetině a všech byl Jiří Polanský. Nejproduktivnější hráč Ocelářů jednou skóroval a na další góly přihrál Martinu Adamskému a Vladimíru Rothovi. Brankář Šimon Hrubec si připsal třetí čisté konto v sezoně.
Kladno – Hrajete dobře, stejně prohrajete. Sport takové věci přináší, hokej nevyjímaje. A Rytíři se o tom přesvědčili v pátek večer dokonale. Chvílemi svou zbrojí drtili východočeského koníka do země, ale nezašlápli ho. Vedení 1:0 tak nejenže nepotvrdili, ale ve druhé polovině duelu se sesypala jejich obrana a nakonec nebrali po prohře 1:4 ani bod.
Ostrava - Někdejší výborný vítkovický útočník Bedřich Berek nečekaně zemřel ve věku nedožitých čtyřiasedmdesáti let.
Kolín - Sportovní příznivci si přijdou na své zejména v sobotu, kdy se hraje většina fotbalových zápasů, dále pak lední hokej nebo futsal.
Praha - Hokejisté mistrovské Plzně nestačili v 17. kole extraligy na Třinec, Hrubec si připsal třetí čisté konto. Sparta ve třetí třetině přetlačila Liberec a slaví sedmou výhru za sebou. Hradec ukončil vítězné tažení Slavie. Kometa sestřelila Vítkovice. Litvínov se odpoutal ode dna. Zlín pokazil karlovarské oslavy. Pardubice otočily zápas s Kladnem.
Zlín – Do hokejového klubu PSG Zlín vstupuje další hlavní partner, tentokrát s americkým kapitálem.
Sokolov - Sokolovské řady opustil další „domácí“ hráč, obránce Miroslav Kuncl
Mytišči - Hokejisté Lva Praha zakončili v Kontinentální lize sérii čtyř zápasů venku výhrou na ledě Atlantu Mytišči 4:0 a vrátili se v Západní konferenci na pozice pro play off. Branky vstřelili Ryan O'Byrne, Patrick Zackrisson, Michal Birner a Justin Azevedo. Gólman Petri Vehanen udržel potřetí v sezoně čisté konto.
Brno – Brněnští hokejisté přehráli na svém ledě Vítkovice 5:1 a posunuli se na druhou příčku extraligové tabulky.
Sokolov, Cheb - Kynšperský pohár neregistrovaných hokejistů
Kolín – Deset dní bez zápasů. Jen pár dní volna a tréninky. Svěřenci trenéra Václava Ráce, kteří se po jedenácti kolech usídlili na druhém místě druholigové tabulky, si vybrali v předešlém týdnu volný los a na své další utkání museli čekat. Ale dočkali se. Zápasové volno končí, další mač je tady.
Olomouc – Minimálně několik týdnů bude v sestavě olomouckých hokejistů chybět útočník Ondřej Švaňhal. V závěru středečního zápasu s Litoměřicemi mu na nohu spadl jeden z hostujících hráčů a vazy v koleni nevydržely.
Klatovsko – Strakonický hokejový přebor mužů měl na pořadu další kolo.
Znojmo – Orli dnes odjíždění na těžký zápas do Vídně, kam je jede podpořit i speciálně vypravený vlak znojemského Fan clubu. Odhadem přijede do Vídně podpořit znojemské hokejisty 250 fanoušků, taková je totiž kapacita sektoru pro hosty.
Orlickoústecko – Jeden výprask, jedno vysoké vítězství. V šestém kole krajské ligy utrpěli debakl hokejisté České Třebové na ledě vedoucí Světlé nad Sázavou, naopak Spartak si odvezl výhru ze Skutče.
Praha - Trenér Alois Hadamczik může donekonečna opakovat, že základem úspěchu na olympiádě v Soči bude pevná obrana, ale málo platné, fanoušci chtějí vidět hlavně góly. Hokej bez gólů je jako guláš bez papriky.
Pardubice – Sedm? Ani v nejhorší snu! Pardubičtí hokejisté prohráli pětkrát za sebou, teď je čekají dva zápasy venku.
Plzeň – Ve dvou kolech, která zbývají do přerušení extraligy, si připsat minimálně čtyři body.
Česká Lípa - Minulý víkend přinesl další boj o body do tabulky Krajské ligy mužů. Byl to zápas tří naprosto odlišných třetin.
Svitavsko - Kam za sportem o víkendu.
Strakonicko - Pozvánka na 1.-3. listopadu.
Karlovy Vary – Televizní utkání, slavnostní ceremoniál a nástup v retro dresech. Tak takový bude duel karlovarské Energie s PSG Zlín, který začíná dnes od 18:20 hodin.
Ústí nad Labem - Ženy hrají fotbal, boxují, ovládají zbraně i rychlé vozy. To byly donedávna mužské sporty. Proč by tedy v Ústí nemohl být ženský hokej?
Náchodsko – Další zajímavé zápasy má za sebou hokejová Krajská liga mužů.
Hradec Králové /ANKETA, GLOSA/ - Ptali jsme se zastupitelů krajského města na názory k aktuálnímu tématu těchto dní. Co na výše položenou otázku odpověděli?
New York - Útočník San Jose Tomáš Hertl byl vyhlášen nejlepším nováčkem měsíce října v NHL. Stále ještě devatenáctiletý centr nasbíral ve 13 zápasech 11 bodů (8+3) a je nejproduktivnější mezi debutanty v zámořské hokejové lize.
Prostějov – Staronovým členem prostějovského kádru se stal obránce Pavel Kumstát. Sedmatřicetiletý hokejista se tak po téměř půlroční pauze vrací na led, aby svými zkušenostmi pomohl mladé defenzívě Jestřábů.
Zlín – Rodinný souboj číslo šest čeká dnes od 18.20 kouče zlínských hokejistů Rostislava Vlacha. Ten se po ranním rozbruslení vydá se svým týmem do Karlových Varů, kde nyní působí jeho syn a odchovanec zlínského hokeje Roman Vlach.
Přerov – Hokejová Fanliga má za sebou sedmé kolo. Mezi tipujícími dosáhli nejvyššího počtu bodů, a to 14, hned dva soutěžící. O vítězi tak musela rozhodnout Supertrefa.
Benešovsko – O víkendu pokračují na Benešovsku fotbalové, basketbalové a hokejové soutěže.
Zlín – /ROZHOVOR/ Jeho záda začínají být populární. Nejen proto, že jej rok co rok pobolívají a brzdí v kariéře. Od pondělí na fasádě Velkého kina právě 21letý hokejový forvard Antonín Honejsek společně s Petrem Holíkem dominují na billboardu v nadživotní velikosti. A fanynky? Ty už na sociálních sítích šílí nadšením!