Do čela přeboru se probojovali hokejisté Lub
Klatovsko – Strakonický hokejový přebor mužů má po odehraném čtvrtém kole nového lídra tabulky.
Klatovsko – Strakonický hokejový přebor mužů má po odehraném čtvrtém kole nového lídra tabulky.
Kladno - Nový realizační tým extraligových hokejistů je kompletní. Hlavní kouč Petr Tatíček bude mít k dispozici jako asistenta trenéra úspěšného mladšího dorostu a vedoucího sportovního centra mládeže Jiřího Kopeckého.
Benešovsko - O víkendu pokračují sportovní akce na Benešovsku v plném proudu. Na pořadu jsou soutěže ve fotbalu, basketbalu, volejbalu, florbalu, ledním hokeji a hokejbalu.
Klatovy – Klatovským mládežnickým hokejovým týmům se o víkendu nedařilo.
Praha - Vyvoleným duelem na plochodrážním stadionu ve Svítkově by mělo být extraligové klání 36. kola proti Brnu.
Pelhřimov - Překvapení se nekonalo. Starší dorostenci pelhřimovského Spartaku na lídra ligové tabulky nestačili.
Řisuty, Klatovy – Vítězná euforie druholigových hokejistů SHC Maso Brejcha Klatovy pokračuje.
Vysočina /FOTOGALERIE/ – Žádná změna. Na čele první hokejové ligy je i po středečních duelech Dukla Jihlava. Ta si v domácím prostředí poradila s Hradcem Králové a nemusela ani čekat, jak dopadne prvoligový šlágr Chomutov – Ústí nad Labem.
Střední Čechy - Hokejová II. liga pokračovala ve středu už 14. kolem. Ve skupině Střed si připsal tři body Kolín, který v Trutnově splnil roli favorita a přivezl všechny body. K Benešovu se tak přiblížil na dva body, když lídr skupiny v krajském derby nestačil doma na Kutnou Horu.
Kolín, Benátky nad Jizerou – Dalšími dvěma koly pokračovala o víkendu juniorská hokejová liga. Kolínští mladíci ani jednou nezaváhali a vytěžili plný počet čtyř bodů. V tabulce jim tak stále patří druhá příčka.
Beroun - Ve středečním utkání utrpěli berounští hokejisté na půdě posledních Benátek nejtěžší porážku letošní sezony. Domácí nastoupili výrazně posíleni o hráče extraligového Liberce a v první polovině nasázeli mizerně hrajícím Medvědům šest branek. I přes porážku jsou berounští hokejisté stále na velmi dobrém šestém místě.
Praha – Ředitel extraligy nepředpokládá, že na úterní valné hromadě obdrží trojice hříšníků „generální pardon“. Chce na ní dát hlasovat o své osobě.
Brno – Na hokejové utkání Komety v O2 aréně zamíří 30. listopadu tisíce jihomoravských fandů. Zdražení je neodradilo.
Vrchlabí – Vrchlabští vyznavači míče nad vysokou sítí odehráli o víkendu další zápasy první ligy.
Chrudimsko – Krajská hokejová liga dorostenců pokračovala o víkendu 6. kolem.
Zlín - Na vaše dotazy bude v úterý 16. listopadu od 12:30 do 13:30 odpovídat brankář extraligových hokejistů PSG Zlín Tomáš Duba.
Olomouc – Totální výbuch předvedli v utkání sedmnáctého kola první ligy olomoučtí hokejisté. S Třebíčí mohli zamést již po první třetině. Namísto toho ale zvonily tyče a hosté po chybách v hanácké obraně zápas otočili.
Nymburk – Ve 14. kole 2. hokejové ligy zvítězil Nymburk na domácím ledě nad týmem Žďáru nad Sázavou. Nymburští hokejisté už prohrávali v zápase nula dva, zásluhou zlepšeného výkonu ve druhé polovině zápasu však zaslouženě zvítězili.
Šumperk /ROZHOVOR/ – Opavský Slezan prohrál na ledě vedoucího týmu druhé ligy ze Šumperku. Opaváci přitom v závěrečné třetině pořádně zabrnkali na nervovou soustavu jednoho z horkých kandidátů na postup, když se přiblížili na rozdíl jediného gólu.
Šumperk /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ – Vítězná šňůra šumperských hokejistů na domácím ledě pokračuje. Proti Opavě se sice Draci dlouho nemohli střelecky prosadit, nakonec však dobře hrajícího protivníka udolali.
Benátky nad Jizerou - Posílené Benátky zabraly a nedaly Medvědům šanci.
Slaný - Hokejisté Řisut se neposunuli na třetí příčku tabulky II. ligy Západ. V přímém souboji o ni podlehli Klatovům 3:4 a pakovali se na páté místo. Koučem Janem Novotným avizované změny v sestavě sice herní projev týmu zlepšily, avšak stará bolest přetrvala.
Litoměřice /FOTOGALERIE/ – Po dvou domácích porážkách chtěli ve středu hokejisté prvoligového Stadionu Litoměřice před svými příznivci konečně uspět.
Chomutov – Hokejisté KLH Chomutov přivítali na svém ledě krajského rivala z Ústí. Ani ve druhém vzájemném utkání ho ale nedokázali porazit a připsali si čtvrtou porážku z posledních pěti utkání v poměru 4:5 po prodloužení.
Šumperk /FOTOGALERIE/ – Vítězná šňůra šumperských hokejistů na domácím ledě pokračuje. Proti Opavě se sice Draci dlouho nemohli střelecky prosadit, nakonec však dobře hrajícího protivníka udolali.
Chrudim - Domácí chtěli navázat na vítězství z Litoměřic.
Benešov - Překvapení se zrodilo ve 14. kole II. ligy. Kutnohorští hokejisté si vyšlápli na lídra tabulky. A to dokonce na jejich ledě. V Benešově vyhráli Sršni 3:1 po dvou brankách Pavla Prachaře, jedné Michala Kraučuka a dobrém výkonu brankáře Tomáše Kalouska. Za domácí snižoval v závěru utkání nejlepší střelec soutěže Michal Kaňka.
Chomutov – Historie se opakuje. Stejně jako v prvním letošním vzájemném souboji, i druhé derby mezi Chomutovem a ústeckým Slovanem skončilo výhrou Lvů 5:4 po prodloužení.
Opavsko - Okresní přebor Opavska v ledním hokeji, hraný pod hlavičkou Okresního svazu ledního hokeje v Opavě, je prakticky na svém začátku. Má zatím odehrané tři ze čtrnácti kol a nový okresní mistr by měl být znám nejpozději 21. února příštího roku, kdy se dohrává závěrečné kolo soutěže.
Vsetín, Valašské Meziříčí /FOTOGALERIE/ – Obě hokejová derby ve středečním 18. kole východní skupiny druhé ligy se stala kořistí domácích týmů. Vsetín porazil bez větších problémů Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí v nájezdech zdolalo Nový Jičín.
Frýdek-Místek/Prostějov – Totální demolice. Prostějovští hokejisté nasázeli podruhé v letošní v sezoně Frýdku-Místku osm branek. Po výhře na domácím ledě 8:2 zvítězili podobným výsledkem i v utkání 18. kola druhé hokejové ligy na ledě soupeře. Na výhře 8:3 se kromě tradičních střelců – dvougólového Lukáše Duby, Radka Meidla a bratrů Šebků, podíleli i střelci sváteční: Doseděl, Kolibár a Matoušek.
Jihlava - Lídr prvoligové tabulky je na čele zaslouženě. Na Horáckém stadionu ve středu svoji formu dokumentoval dalším vítězným večerem. Hradec s mladým Blažíčkem v brance vzdoroval Jihlavě pouze jednu třetinu.
Benešov – Lídr tabulky II. hokejové ligy HC Benešov se ve středu musel sklonit na svém ledě před Sršni z Kutné Hory.
Trutnov – Hokejisté Kolína ve 14. kole druhé ligy vyhráli na půdě Trutnova.
ČR - Vrcholem letošní sezony pro českou ženskou hokejovou reprezentaci je bezesporu dubnové Mistrovství světa ve Francii. Před ním čekají český výběr dva kempy. Ve středu 10. listopadu odjíždějí hráčky na turnaj do Švýcarska, v únoru mají turnaj druhý.
České Budějovice – První zápas v roli mistrů světa absolvuje česká hokejová reprezentace ve čtvrtek v českobudějovické Budvar Aréně.
Chrudim – Hokejoví junioři pokračovali o prvním listopadovém víkendu dalšími zápasy krajské ligy. V šestém kole došlo k okresnímu derby, Skuteč měla volný termín, v sedmém kole mělo volno Hlinsko.
Vimperk – Domácí potvrdili své vítězství z Českého Krumlova a získali pro další vývoj soutěže veledůležité tři body. I přes stálou převahu nebylo vítězství zcela jednoduché, jelikož hosté hráli téměř jenom defenzívu a domácí střelci se nedokázali výrazněji prosadit.
Mladá Boleslav, Hodonín – V předloňské sezoně se stal druhým nejproduktivnějším hráčem juniorky Znojma. V témže ročníku nakoukl i do nejvyšší seniorské soutěže.
Litoměřice - V sedmnáctém pokračování první hokejové ligy zavedl táborské hráče los na led Litoměřic.
Beroun – Starší žáci HC Rakovník odjeli na led Berounských Medvědů, kde odehráli 7. kolo a zároveň poslední zápas prvního celého kola ve své soutěži krajské ligy žáků. Domácí, kterým patřilo místo první v tabulce, svoje kvality potvrdili. Rakovník poprvé na ledě prohrál a po prvním kole mu tedy připadá místo druhé.
Č. Budějovice - Hokejový útočník Roman Červenka ovšem dodává, že se pro něj nic nemění.
Východní Čechy – I. hokejová liga: Nominace tří znojemských hráčů do reprezentace zrušila duel s horaly
Novojičínsko - Výsledky krajské ligy mužů, regionální ligy juniorů, krajské ligy staršího dorostu, ligy mladšího dorostu, žákovské ligy.
Berounsko, Hořovicko - Po letní přestávce se rozbíhá další ročník hokejového meziokresního přeboru mužů. Letos se soutěž představí v novém hávu. Meziokresní přebor bude hrát celkem čtrnáct družstev, která budou rozdělena do dvou skupin.
Slaný - Hokejistům Králova Dvora se v poslední době nedaří. Králodvorští prohráli v krajské lize mužů již pět utkání v řadě, přičemž doplácejí především na neproměňování šancí. Série neúspěchů sesadila Králodvorské ze třetího místa až na desátou pozici.
Šumperk/Krnov – Zdravotní problémy výrazně ovlivnily kariéru hokejového útočníka Jiřího Žůrka. Nedávný hráč, ale i trenér šumperských Draků, odchovanec Slezanu Opava šel ve stopách svého otce, dostal se až do extraligy, kde válel v dresu mateřské Opavy, Třince a Plzně, zahrál si v druhé německé bundeslize.
Břeclav /ROZHOVOR/ – Sabina Duroňová se jako členka dívčího reprezentačního výběru do 15let podílela na úspěchu týmu v Německu, kde porazili stejně starý výběr této země 6:0 a v odvetném zápase potom 7:1. Utkání přihlížely asi čtyři stovky diváků, na což nejsou české dívky příliš zvyklé.
Chrudim – Nechte se pozvat týmem na utkání proti Kadani. Hráči darují fanouškům vstup zdarma!
Kladensko - Až ve 4. kole skupiny A sdruženého okresního přeboru hokejistů se musel sklonit před soupeřem Důl Kladno a hned ho to stálo první místo, na něž se posunul jeho přemožitel z Černošic. Hosté o své výhře rozhodli ve třetí třetině, kterou vyhráli o dvě branky.