Mládežnické hokejové soutěže
TŘEBÍČ - Přinášíme vám výsledky mládežnických hokejových soutěží.
TŘEBÍČ - Přinášíme vám výsledky mládežnických hokejových soutěží.
VÝCHODNÍ ČECHY - Trenér pardubických hokejistů Miloš Říha si zadělal v klubu na potíže. V rozporu s postojem svého zaměstnavatele se snažil, aby trenér české hokejové reprezentace Alois Hadamczik i slovenského národního týmu Július Šupler nenominovali hráče Moelleru na nadcházející akci. Podle generálního manažera Pardubic i české reprezentace Zbyňka Kusého to bude mít pro Říhu dohru.
VÝCHODNÍ ČECHY - Ostrý spor se rozhořel mezi trenérem hokejového národního týmu Aloisem Hadamczikem a pardubickým koučem Milošem Říhou.
HAVLÍČKŮV BROD - Hokejoví dorostenci Havlíčkova Brodu dál řádí v lize dorostu, také junioři si připsali dvě vítězství.
VÝCHODNÍ ČECHY - Ostrý spor se rozhořel mezi trenérem hokejového národního týmu Aloisem Hadamczikem a pardubickým koučem Milošem Říhou.
CHRUDIM - Hokejový KPdorostu odehrál neúplná dvě kola, když okresní derby Skuteč - Hlinsko bylo odloženo na neděli 11. listopadu. V rámci třetího dějství se však odehrálo další zajímavé derby Chrudimska.
JIHLAVA - V kádru extraligových juniorů nejspíše dojde k třesku. Trápení hokejové Dukly bude trenér Karel Dvořák řešit razantně. S některými svěřenci se prý tento týden rozloučí.
TACHOV - Hokejové derby HC Tachov - RABID Tachov skončilo výhrou hostů 4:6
PÍSEK - Ve druhé hokejové lize tým IHC v domácím prostředí vyhořel.
BLANSKO - Blansko doma překvapivě prohrálo se Šternberkem, poté co nevyužilo řadu šancí. „Na jeden gól opravdu nemůžeme vyhrát,“ zlobil se po utkání trenér domácích hokejistů Jindřich Král.
PARDUBICE - Ostrý spor se rozhořel mezi trenérem národního týmu Aloisem Hadamczikem a pardubickým koučem Milošem Říhou.
ZNOJMO - Za posledními neúspěchy hokejistů stojí především psychika hráčů. V on-line rozhovoru to čtenářům webu Znojemského deníku řekl útočník Orlů Jiří Dopita. Lidé se ho prostřednictvím internet také ptali na jeho olomoucký hokejový tým nebo oblíbené jídlo.
TELČ - V sedmém kole si hokejisté Slavoje připsali druhou výhru.
HAVLÍČKŮV BROD/JIHLAVA - Rozjetí Rebelové si brousí zuby na další bodový zisk. Prvoligoví hokejisté Havlíčkova Brodu našli v minulých kolech vítěznou pohodu z úvodu sezony a už třikrát za sebou dotáhli utkání do úspěšného konce.
PROSTĚJOV - Brankářská otázka v týmu prvoligových hokejistů HK Jestřábi Prostějov je vyřešena. Nejasnosti, které se v poslední době nad obsazením gólmanských postů v klubu objevily, vyřešil příchod Radovana Biegla na hostování z Třince do konce sezony a také konec hanáckého angažmá Timo Lindstrőma. Fin se stále nevrátil ze své rodné země a prostějovský oddíl už s ním nepočítá.
KOLÍN - Hokejisté Žabonos přivítali v dalším kmkole krajského přeboru na svém ledě v Kolíně nováčka soutěže, Zlonici.
VALAŠSKO - Třetí třída napsala svou derniéru a družstva o uplynulém víkendu zvládla i všechny dohrávky. Na Dolní Bečvě se při derby zrodil téměř hokejový výsledek. Mladý tým z Růžďky se u favorita v Liptále představil ve výborném světle. Branky překvapily Leskovec a odvezly si tři body.
LIBEREC - Největší hokejové slávy se mu dostalo ve Spartě, se kterou si užil dva mistrovské tituly. Okusil ruskou školu na Sibiři, zahrál si i za reprezentaci na Karjala Cupu. Jeho jméno se však nejčastěji skloňuje s libereckými Bílými Tygry. Václav Novák teď svůj mateřský klub znovu opouští. Tentokrát ale nuceně! Byl prodán. Vystrnaděn do ústeckého vyhanství. I se smlouvou, která má platnost až do roku 2010.
KARLOVY VARY - Čtyřiadvacetiletý forvard karlovarské Energie Vítězslav Bílek dlouhodobě marodí.
PRAHA, PARDUBICE - Trenér pardubických hokejistů Miloš Říha si zadělal v klubu na potíže. V rozporu s postojem svého zaměstnavatele se snažil, aby trenér české hokejové reprezentace Alois Hadamczik i slovenského národního týmu Július Šupler nenominovali hráče Moelleru na nadcházející akci. Podle generálního manažera Pardubic i české reprezentace Zbyňka Kusého to bude mít pro Říhu dohru.
LETŇANY – Sedm zápasu a jediná porážka, taková je bilance hokejistů HC Bohemians po osmi zápasech pražského přeboru. Ledoví klokani, jak je sami nazvali jejich fanoušci, v posledním dějství čepovali desítku!
HRADEC KRÁLOVÉ - V pořadí sedmým kolem pokračovala krajská hokejová liga na Královéhradecku. Zrodila se dvě překvapení. Hronov porazil Dvůr Králové, překvapivé vítězství slavili také v Trutnově. Druhé neúplné kolo měl na programu také krajský přebor.
KOLÍN - Ne zrovna vydařený víkend mají za sebou kolínští hokejoví junioři. V obou zápasech totiž podali průměrný výkon a díky dvěma remízám ztratili dva body.
OLOMOUC/ZNOJMO -Kolik hokejový obr zvedne v bench-pressu? Proč chodív Olomouci nahokej málo lidí?A vrátí seuž brzy extraliga na Hanou? Útočník znojemských Orlů amajitel HC Olomouc odpovídal ON-LINEna vaše otázky.
LIBEREC - Bílí Tygři zažili během reprezentační pauzy hráčskou rošádu. Jeden hokejista odešel a dva plus jeden přišli.
HRADEC KRÁLOVÉ - Sedmým kolem pokračovala krajská hokejová liga Královéhradecka.
HAVÍŘOV - Hokejisté HC Havířov Panthers musejí na poslední zápas s Chomutovem co nejdříve zapomenout.
CHOMUTOVSKO - Po osmnácti kolech 1. ligy je ve skupině Západ Chomutov druhý a Kadaň šestá.
HAVÍŘOV - Hokejové výsledky mládeže HC Havířov Panthers.
MLADÁ BOLESLAV - Rekonstruovaná Zlatopramen Arena se dnes poprvé zaplní diváky
BEROUN-Trenér Berounských Medvědů Vladimír Bednář byl po utkání v Prostějově zklamán. I přesto, že jeho tým vedl ještě čtyři minuty před koncem o dvě branky, domácím se nakonec podařilo vyrovnat a druhý bod urvat v samostatných nájezdech.
JINDŘICHŮV HRADEC - Vítězstvím 5:4 v prodloužení zakončili hokejisté jindřichohradeckého Vajgaru první část sezony, v níž se účastníci jednotlivých skupin druhé ligy utkávají systémem každý s každým doma a venku. Po odehrání odvet pak přijde ke slovu nadstavbová část, kde na sebe narazí liší ze skupiny Střed proti sudým ze skupiny Západ a naopak.
STRAKONICE - „Tým podal soustředěný výkon,“ hodnotil člen výboru HC Strakonice Roman Heimlich.
ČESKÉ BUDĚJOVICE - Než extraligu juniorů přerušila reprezentační pauza, prožili hokejisté Českých Budějovic úspěšný dvojzápas. Na domácím ledě zdolali o gól jak Olomouc (3:2), tak druhý den i Opavu (5:4).
OLOMOUC - Zatímco na domácím stadionu olomoučtí hokejisté pravidelně sbírají body, venku se jim vůbec nedaří. Naposledy Mora vyhrála v Havířově 5:3 v polovině října.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - Když se tohle stane žákům, trenéři je nechají běžet za autobusem. Hokejisté Žďáru vedli na ledě Moravské Třebové v polovině zápasu 5:0.
KOPŘIVNICE, STUDÉNKA - Stoprocentní úspěšnost zaznamenali v 7. kole krajského přeboru hokejisté obou celků z novojičínského regionu. Zatímco pro Kopřivnici však bylo povinností potvrdit na domácím ledě nad Krnovem roli papírového favorita, hráči Studénky překvapivě přivezli body z Frýdku-Místku a zajistili si tak druhé vítězství.
LIBEREC - Paralelně se hrají Liberecký a Hrálovehradecký krajský přebor v ledním hokeji. Frýdlant v Královéhradeckém prohrál v Lomnici.
HAVLÍČKŮV BROD/JIHLAVA - Rozjetí Rebelové si brousí zuby na další bodový zisk. Prvoligoví hokejisté Havlíčkova Brodu našli v minulých kolech vítěznou pohodu z úvodu sezony a už třikrát za sebou dotáhli utkání do úspěšného konce.
LOUNY - Kapitán lounských hokejistů Červíček rozhodl gólem krátce před koncem.
NITRA - (ROZŠÍŘENO) Vříjnu šokovala veřejnost zpráva o loupežném přepadení, které spáchal hokejista HK Nitra Tomáš Sedlák vrodném městě Šternberku. Čtyřiadvacetiletý obránce se do města pod Zoborem vrátil po více než měsíčním pobytu ve vyšetřovací vazbě. Prokurátor totiž souhlasil svyšetřováním na svobodě.
ORLOVÁ - Hokejový kádr HC Orlová provází neustále jedno a to samé – neproměňování šancí, a to vyložených.
JINDŘICHŮV HRADEC - Hokejisté Velké Radouně pokračují ve spanilé jízdě letošním ročníkem krajského přeboru. Nezastavil je ani tým Božetic, který na jindřichohradeckém zimním stadionu neměl nárok a prohrál 2:6. Tým z Jindřichohradecka je tak v tabulce stále o bod druhý za vedoucí Soběslaví.
FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - Byli lepší, ale odešli poražení
ŠUMPERK - Díky předehrávce 1. ligy juniorů se mohoudnes, ve středu 7. listopaduvydat příznivci šumperského hokeje povzbudit vedoucí celek soutěže Mladé Draky na zimní stadion v Šumperku.
OLOMOUC - Třicet střel letělo na branku Olomouce z hokejek kadaňských hráčů. Pět prošlo za gólmana Mory Štefana Žigárdyho, přesto se Kohouti radovali z vítězství 7:5. I když radovali je silný výraz. Do kabin se trousili s hlavou dole. Navzdory výhře.
RAKOVNÍK - Další kapitolu hokejového krajského přeboru mužů napsali rakovničtí hokejisté na domácím ledě, kam zavítali hráči Benešova.
DOBŘÍŠ-Hokejisté Králova Dvora zamířili o víkendu na půdu poslední Dobříše, která letos ještě nebodovala. Hosté zde byli v roli jasného favorita, kterou beze zbytku zvládli.
JIHLAVA - Přinášíme vám výsledky mládežnických hokejových soutěží.
NOVÁ PAKA - Další mistrovské utkání sehráli hokejisté na ledě soupeře ve Dvoře Králové. Střetnutí bylo proti úvodnímu těžší, rychlejší a tvrdší.