Třebíč se představí na ledě rivala
VYSOČINA - První přípravné hokejové derby Vysočiny uvidí Horácký zimní stadion v Jihlavě. V úterý od 17.30 se na něm utkají dva regionální rivalové, domácí Dukla a Horácká Slavia Třebíč.
VYSOČINA - První přípravné hokejové derby Vysočiny uvidí Horácký zimní stadion v Jihlavě. V úterý od 17.30 se na něm utkají dva regionální rivalové, domácí Dukla a Horácká Slavia Třebíč.
LITOMĚŘICE - Plocha zdejšího zimního stadionu byla místem už 3. turnaje Hockeymania cup. Dostavila se k němu tradiční šestka mužstev složených převážně z hokejistů z regionálních klubů.
PELHŘIMOV - Hokejový útočník Jiří Novotný…
PELHŘIMOV - Hokejový útočník Jiří Novotný…
ROKYCANY -Na dvě skupiny muselo být rozděleno devětatřicet hokejistů širšího kádru HC DAG Rokycany při včerejším tréninku. Trenér Trachta tak zahájil ostrou přípravu na ledě.
VYSOČINA - První přípravné hokejové derby Vysočiny uvidí Horácký zimní stadion v Jihlavě. V úterý 7. srpna od 17.30 se na něm utkají dva regionální rivalové, domácí Dukla a Horácká Slavia Třebíč.
ČESKÉ BUDĚJOVICE/PELHŘIMOV - Byl to pro něj přelomový rok. Poprvé odehrál celou sezonu v NHL a v jejím závěru se dostal do mužstva pro mistrovství světa.
ČESKÉ BUDĚJOVICE/PELHŘIMOV - Byl to pro něj přelomový rok. Poprvé odehrál celou sezonu v NHL a v jejím závěru se dostal do mužstva pro mistrovství světa.
VRŠOVICE - Opravná zkouška v Tipsport Hockey Cupu hokejistům Slavie vyšla. V Edenu porazili České Budějovice 3:2.
KOLÍN - Po odchodu Karla Nedbala do Benátek je služebně nejstarším hráčem v kádru kolínských hokejistů, kteří minulý pátek 3.8. začali trénovat na ledě a v pátek 10.8. sehrají první přípravný duel proti Benátkám nad Jizerou.
TŘINEC - Hokejisté Třince budou dál sídlit v domácí Werk Aréně. Dnes se na tom dohodli představitelé extraligového klubu se společností Lopez, která zimní stadion získala v červencové dražbě.
TŘINEC - Hokejisté Třince budou dál sídlit v domácí Werk Aréně. Dnes se na tom dohodli představitelé extraligového klubu se společností Lopez, která zimní stadion získala v červencové dražbě. Definitivně tak pominula varianta případného stěhování Ocelářů do Frýdku-Místku.
MLADÁ BOLESLAV - Mladoboleslavští hokejisté se vrátili ze soustředění v Kravařích u Ostravy. Tam strávili pět dní v Buly Aréně, kde se naplno věnovali přípravě. Absolvovali dvě přípravná utkání, a to s Havířovem 0:2 a Sarezou Ostrava 4:3.
HAVLÍČKŮV BROD - Nedělní souboj ruského a českého hokeje v Kotlině – oba týmy Orenburg i Havlíčkův Brod hrají druhou nejvyšší soutěž ve své zemi – skončil po ostrém boji a po zásluze smírně 3:3. Poté v samostatných nájezdech byli úspěšnější Rebelové, když rozhodující střílení proměnil forvard Ondráček.
Jindřichův Hradec / Největším oborem působícím při tělovýchovné jednotě Slovan J. Hradec a čítajícím na 600 členů je Sport pro všechny. Jeho činnost a zaměření vysvětluje předsedkyně Naďa Hradilová.
OSTRAVA - Hokejisté Vítkovic rozdrtili v pondělním přátelském utkání v domácí ČEZ Aréně druholigový polský celek JHK Czarne Jastrzebie 15:0 i přesto, že šetřili téměř všechny klíčové hráče. Silnější sestava nastoupí dnes k prvnímu zápasu letního Tipsport Cupu proti Vsetínu.
Jindřichův Hradec / První týden na ledě mají za sebou hokejisté druholigového jindřichohradeckého Vajgaru.
Kladno - Atraktivitu dnešního střetnutí hokejistů Kladna a Karlových Varů ve druhém kole Tipsport Hockey Cupu určitě zvýší plánovaný návrat Petra Tenkráta do kladenské sestavy. V té se objevil naposledy před sedmi roky, mezitím vyzkoušel dresy finských klubů Hämmnelina, Kärpat Oulu či v NHL Anaheimu, Nashvillu a Bostonu Bruins.
ŠUMPERK - Fanoušci Draků se dočkali. Prvoligový tým hokejistů Šumperka se představí v přípravném utkání na domácím ledě, když dnes, v úterý přivítá Havířov. Draci mají za sebou zatím dvě utkání na hřištích soupeře s bilancí dvou porážek. Přesto minimálně ve třech třetinách dvou duelů s Třebíčí (2:4) a Havířovem (3:6) zanechali jako nováček sympatický dojem.
JIHLAVA - Hokejisté Dukly Jihlava si před vlastním publikem poradili s Orenburgem. Účastníka ruské vyšší soutěže přehráli v pondělním přípravném utkání přesvědčivě 4:1.
PRAHA - Hokejový tým Jaromíra Jágra může před novou sezonou zámořské NHL pomýšlet na nejvyšší příčky.
PRAHA - Hokejisté Českých Budějovic vstoupili do Tipsport Cupu v pražském Edenu porážkou 2:3 od Slavie. Pražané si tak po úvodní porážce 2:5 se Znojmem připsali do letního poháru první vítězství.
LUBENEC - Sobotní dopolední program Vavřinecké pouti s krásným počasím obstaral opět turnaj v malé kopané o pohár starosty obce Lubenec.
BEROUN - Ve čtvrtek 2. srpna sehráli berounští hokejisté druhé přípravné utkání.
JIHLAVA - V minulých sezonách rozhodně nepatřil mezi nejpřesněji střílející jihlavské obránce, ale nyní se trefil hned v prvním přípravném souboji.
CHRUDIM -V úterý 7. srpnaod 17 hodin pokračuje hokejový Tipsport Hockey Cup na místním ZS atraktivní reprízou letošního finále extraligového play off mezi Moellerem Pardubice a úřadujícím mistrem Spartou Praha (pokladna bude otevřena hodinu před zápasem).
JIHLAVA - Hokejisté Dukly Jihlava se poprvé představí v rámci přípravy na novou prvoligovou sezonu domácímu publiku.
ÚSTÍ NAD LABEM - Druhý přípravný zápas mají za sebou hokejisté ústeckého Slovanu. Na domácím ledě jen remizovali s Hradcem Králové
PARDUBICE - Hokejové Pardubice mají další dobrou zprávu pro své fanoušky. Útočník Tomáš Rolinek zůstane v kádru vicemistra i v příští sezoně. Východočeši to oznámili na svých internetových stránkách.
KARVINÁ, HODONÍN - Po roční pauze se zase bude hrát nadstavba, kdy liché týmy vyzvou sudé. Druholigová hokejová soutěž dozná oproti loňsku další změnu v herním schématu. Skupina Východ, kde hrají hodonínští Drtiči, nebude rozhodně jednoduchá.
KŘIMICE -Fotbaloví rozhodčí i delegáti z listin krajských tříd cestovali pár hodin před zahájením nové sezony do Křimic. Týkaly se jich semináře, v jejichž programu nescházelo ohlédnutí za minulým ročníkem.
PROSTĚJOV - Po úvodním duelu s Pardubicemi (2:4) sehráli hokejisté HK Jestřábi Prostějov v rychlém sledu další dva přípravné zápasy.
HAVÍŘOV - V utkání s nováčkem první ligy otočili nepříznivý stav až v závěrečné třetině, ve které nasázeli soupeři celý půl tucet branek.
KOLÍN - Je pátek 3. srpna večer, hodiny na zimním stadionu ukazují přesně 18.00. Na ledě krouží v moderním červeném kompletu nový kouč kolínských hokejistů Stanislav Bednář a poprvé uděluje pokyny svým svěřencům. Očekávaná sezona začíná.
KADAŇ - Hokejisté SK Kadaň a KLH Chomutov zahájili vzájemným zápasem na kadaňském zimním stadionu sérii přípravných zápasů.
KARLOVY VARY - Sedm utkání odehráli mladí hokejisté HC Energie v prvním týdnu ostré přípravy na novou soutěžní sezonu.
PŘEROV - Hokejový miniturnaj Zubr cup 2007 v pátek vyvrcholil bojem o druhé místo. Do Přerova přijeli prostějovští Jestřábi a nebýt první třetiny, mohlo utkání vypadat mnohem zajímavěji. HC Minor 2000 Přerov HC Jestřábi Prostějov 3:6 (0:5, 1:0, 2:1)
PŘEROV - Hokejový miniturnaj Zubr cup 2007 v pátek vyvrcholil bojem o druhé místo. Do Přerova přijeli prostějovští Jestřábi a nebýt první třetiny, mohlo utkání vypadat mnohem zajímavěji. HC Minor 2000 Přerov HC Jestřábi Prostějov 3:6 (0:5, 1:0, 2:1)
ZNOJMO - Při páteční noční akci policisté odhalili osmnáct opilých mladistvých. Pokuty rozdávali barmanům v jednom z podniků.
PRAHA - Hokejový klub Vladimíra Růžičky mění svou značku
VELKÁ BÍTEŠ - Druholigový hokej se letos v Opavě s největší pravděpodobností hrát nebude.
ÚSTÍ NAD LABEM - Po duelu s Mostem bylo včerejší střetnutí s Hradcem Králové pro hokejové Lvy generálkou na vstup do Tipsport Hockey cupu.
LITVÍNOV - Dva turnaje se konají již třetí desítku let v Litvínově. Ve dnech 11. - 12. srpna se na Zimním stadionu Ivana Hlinky uskuteční jubilejní 30. ročník turnaje juniorů s názvem Memoriál Josefa Šatného.
KOLÍN - Juniorský tým kolínského hokejového oddílu trénuje od středy na suchu a na led se chystají na počátku příštího týdne.
SVITAVSKO - Hokejové týmy z regionu již znají přesný rozpis pro příští mistrovskou sezonu. Jak už bylo dříve avizováno, nejvyšší regionální soutěž mužů, KP I. třídy, bude hrát osm celků: Litomyšl, Moravská Třebová, Chrudim B, Choceň, Hlinsko, Chotěboř, Světlá a nováček ze Žďáru nad Sázavou.
KARLOVY VARY - Teprve devatenáctiletý útočník se chce prosadit do A týmu HC Energie.
KARLOVY VARY - V pátek v osmnáct hodin přivítala karlovarská Energie na svém ledě hokejisty Kladna.
PÍSEK - Dovolená píseckým hokejistům vypršela, a tak i celek od Otavy patří nyní k těm, co se téměř denně připravuje na ledě.
ÚJEZD U PLÁNICE - Zimní olympijské hry se chystají 10. a 11. srpna v Újezdě u Plánice. Soutěžit tu tentokrát bude moci úplně každý.
PARDUBICE - Třetí zápas v třech dnech čeká na hokejisty Pardubic. Po dvou utkáních Zubr Cupu na Moravě vstoupí dnes vicemistr extraligy do Tipsport Hockey Cupu duelem s Bílými Tygry Liberec.