Liberecko – Návaly v nákupních centrech odrazují čím dál více zákazníků a lidé stále častěji vybírají dárky na internetu. Česká pošta tak zpracovává ještě více balíků než v předcházejících letech.
Žebrák - V sobotu měl nastoupit v Jesenici k zápasu v Muay Thai i žebrácký Jakub Stelšovský. Pro onemocnění soupeře Tadeáše Růžičky se ale duel přesouvá do roku 2018. "Kaboo" tedy završil sezonu. "Letošní profi sezona byla velmi úspěšná, měl jsem pět zápasů, pět výher, z toho třikrát KO," těší Stelšovského.
Borotín – Starší žákyně ŠBK Borotín se tentokrát podívaly sportovnímu štěstí do jeho odvrácené tváře. V přímém souboji o první příčku basketbalové nadregionální soutěže ztratily v Českých Budějovicích naději na úspěch jen tři vteřiny před koncem.
Liberec – Město Liberec v boji proti podvodným prodejcům čehokoli nepolevuje. V úterý 19. prosince odpoledne měly slavnostní premiéru tři videoklipy, které varují před jejich nekalými praktikami.
Liberec – Adventní čas je tu a otevírají se nejen peněženky, ale i srdce. V tuto dobu bychom měli myslet nejenom na sebe, ale hlavně na ostatní. Např. na opuštěná zvířata…
Střední Čechy /FUTSALOVÝ SERVIS/ – Pokud ještě chtěli futsalisté Kolína pomýšlet na záchranu divize, museli doma přehrát Kadaň. Po boji a velkém obratu to nakonec dokázali (5:3). Ve druhé polovině soutěže, která odstartuje v novém roce, tak ještě nemusejí být zcela bez šance.
Liberecko – Ve středu 20. prosince přinese Liberecký deník čtenářům další díl svého nového seriálu Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol, a to až do pololetního vysvědčení.
Kladno - V úterý v deset odjeli na letiště, aby po poledni nabral letoun rumunských aerolinek směr Bukurešť. Odtud se volejbalisté Kladna přesunuli 250 km autokarem k hranicí s Moldavskem, kde je v městě Galati čeká ve středu v 18.00 hodin odvetný duel CEV Cupu proti místní Arcadě.
Liberec - Tradiční anketa Nejúspěšnější sportovec roku 2017 tradičně startuje na jihu Čech. Liberec bude mít slavnostní večer s vyhlášením těch nejlepších a nejúspěšnějších 31. ledna 2018 v aule Technické univerzity v Liberci od 18 hodin.
Severská kombinace byla ozdobou českého sportu. Jenže od dob Ladislava Rygla napadlo hodně sněhu na pódiu stál naposledy v roce 2015 Miroslav Dvořák. Blýská se na lepší časy? Sobotní životní osmé místo Tomáše Portyka v Ramsau je příslibem do budoucnosti. Třeba i pro olympijský závod v Pchjongčchangu.
Ve finále tenisové extraligy se ve středu 20. prosince podle očekávání střetnou Prostějov a Sparta. Oba týmy potvrdily papírové předpoklady a vyhrály své semifinálové skupiny. Pokud Prostějov finále zvládne, oslaví desátý titul v řadě.
Liberec – Dirigent Robert Jindra, sopranistka Dana Burešová, tenorista Martin Šrejma, basista Zdeněk Plech a režisér Jan Antonín Pitínský stojí za novým nastudováním Smetanovy opery Dvě vdovy v Divadle F. X. Šaldy.
Špatný začátek, skvělý konec! Volejbalistům VK Ostrava se ve 12. kole extraligy podařilo nemožné, když po nešťastně prohrané koncovce úvodního setu v dalších dvou otočili nepříznivý vývoj (12:20, 18:21) a v Benátkách nad Jizerou v sobotu nakonec vyhráli 3:1.
Ze sedmého vítězství v extralize za sebou se v sobotu radovaly volejbalistky TJ Ostrava, v 11. kole smetly Šternberk v jeho hale 3:0. Na dva předešlé vyhrané zápasy se na palubovce libereckého nováčka naopak nepodařilo navázat Frýdku-Místku, v souboji o 5. místo v tabulce mu podlehl 1:3.
Liberecko – Ve středu 13. prosince proběhl už 7. ročník akce Česko zpívá koledy. Zpívalo se v kostele sv. Antonína Paduánského v Ruprechticích, ve Frýdlantě, v Mašově, Turnov, v Jedličkově ústavu Liberec, v Domě s pečovatelskou službou na Borovém vrchu Liberec, v Centru sociální a zdravotní péče Liberec, v Dlouhých Mostech a na dalších místech.
Místo, aby se naladili na vánoční svátky a zakončili povedený rok výhrou, přenechali body moravskému rivalovi a připravili se o možnost vrátit se na čtvrtou pozici.
Liberec - Krásný dárek k Vánocům. Takto okomentovala vítězství svých svěřenců českolipská trenérka Lenka Bartošová po nedělním vítězném duelu - severské bitvě - v rámci dalšího kola florbalové Tipsport Superligy mužů mezi domácím FBC Liberec a FBC 4CLEAN Česká Lípa.
Liberec – Liberečané mají jasno: „skutečný dárek“ je takový, který pomáhá. V letošním roce obyvatelé Liberce potřebným lidem v Africe a Asii nakoupili 17 koz, 7 ovcí, 18 sad školních pomůcek a 6 záchodů pro zajištění hygieny.
Reklama na volejbal v Přerově se vším všudy. Asi tak se dá trefně a výstižně popsat sobotní večer v zaplněné městské sportovní hale u zimního stadionu.
Litoměřice – Rozloučil se parádně. Jakub Trusina přispěl k výhře extraligových juniorů Slavoje Litoměřice nad Libercem (97:78) devíti body. Na českých palubovkách to ale bylo na dlouhou dobu jeho poslední vystoupení. Odchází totiž studovat a hrát basketbal do Spojených států amerických (Indianapolis).
Liberec - Reprízu posledního semifinále a zároveň předehrávaný šlágr 13. kola volejbalové extraligy stejně jako v prvním letošním vzájemném zápase vyhrál na palubovce kladenského vicemistrra Liberec. A opět v pěti setech 3:2.
Děčín – Po šesti letech se bude hrát v Děčíně mládežnická extraliga v basketbalu. Postarali se o to mladší žáci BK Horejsek, kteří nestačili v základní části pouze na tým BŠ Praha a z druhého místa postupují s bilancí dvanácti výher a dvou porážek.
Liberecký kraj – Stotisícový Liberec je jediným krajským městem, které stále nemá přímé spojení s Prahou. Na pátečním setkání, na které Deník pozval zástupce politické a podnikatelské sféry, byla právě nedostatečná železniční infrastruktura jedním z hlavních témat
Kladno - Lepší tečku za parádním rokem 2017 si příznivci volejbalistů Kladna ani nemohli přát. Poslední utkání, na které mohou vyrazit, totiž bude přímým soubojem o první příčku, která jim patřila také v závěru loňského roku.
Liberec – Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po neznámém mladíkovi, který se dostal do potyčky s ostrahou klubu a přitom napadl i jednu z návštěvnic.