Chodcům pomohou i „světýlka" z TUL
Liberec - Ministerstvo dopravy chce, aby chodci v noci nosili viditelné reflexní prvky. Prosadit se tak může liberecký vynález.
Liberec - Ministerstvo dopravy chce, aby chodci v noci nosili viditelné reflexní prvky. Prosadit se tak může liberecký vynález.
Jičín – V sobotu 29. března se v Pardubicích uskutečnil první jarní soutěžní turnaj minižáků a přípravek házené 4+1. Jičínské barvy hájily celkem 4 týmy (dvě přípravka a dvě minižáci).
Litoměřice – Za stavu 1:1 se semifinálová série I. basketbalové ligy přesouvá do Litoměřic. Vstupenky z pátečního duelu budou platné i v sobotu.
České Budějovice – Nervydrásající souboj extraligoví volejbalisté Zlína na jihu Čech včera nezvládli. Přestože v prvním duelu semifinále play off měli ve všech sadách mírně navrch, dvakrát dokonce vedli až o pět bodů, uhráli z nich pouze jeden set a zápas získaly favorizované České Budějovice.
Liberecko, Praha – Různá města na Praze-východ, ale i přímo metropole, stejně jako Mladoboleslavsko a Liberecko. To bylo působiště čtveřice mužů od jednatřiceti do šestatřiceti let a také jedné ženy, kteří se podle policie zapojili do krádeží aut.
Semily - Krajská divizní soutěž stolních tenistů dospěla o víkendu definitivně do svého konce. Především pro tým Semil byl ročník dramatický až do závěrečného kola.
Ústí nad Labem - Větřínská karatistka získala titul mistryně České republiky v jedenašedesátce i v královské kategorii.
Liberec - TIPSPORT ARENA hostí až do neděle Mistrovství republiky v basketbale žáků U14. První den zaplnilo prostory areny tisíc pět set diváků, většinou žáků základních škol, kteří vytvořili výbornou kulisu zejména pro domácí Kondory Liberec.
Liberec – Hlavně senioři, kteří nemají auto, už nebudou muset absolvovat vyčerpávající cestu na hřbitov k libereckému krematoriu pěšky. Za jejich blízkými zesnulými je sveze autobus po zrekonstruované silnici.
České Budějovice - Jihostroj vede v semifinále extraligy 1:0 na zápasy. Diváci aplaudovali nevídanému dramatu. České Budějovice - Zlín 3:1 a Jihočeši vedou 1:0 na zápasy. Zajímá vás, co říkali trenéři po utkání? Jejich hlasy najdete v pátečním tištěném vydání Českobudějovického Deníku.
Vysoké Mýto - Plánovaná dálnice R35 z Opatovic nad Labem na Vysoké Mýto a Olomouc počítá také s výstavbou tunelu pod kopcem u Vraclavi na Orlickoústecku.
Olomouc - Ženské volejbalové finále bude třetím rokem v řadě stejné. Jasného favorita a mistrovský tým posledních pěti ligových sezon Prostějov vyzvou hráčky Olympu Praha, které podruhé zvítězily v Olomouci 3:2 a semifinálovou sérii získaly v poměru 3:1 na zápasy.
Litoměřice – Šachisté Slavoje Litoměřice uchovali druholigovou soutěž pro příští sezonu, i když v 10. kole nestačili na favorizovaný tým Bohemians Praha B.
Liberec - Neporazitelná volejbalová Dukla, která drtí soupeře v lize i v poháru a na svém kontě má už pětadvacet výher v řadě, stojí před další výzvou čeká jí semifinále extraligy!
Liberec - V Brně se konalo 1. kolo Poháru federací soutěže v gymnastickém, step, dance a team aerobiku mezi Českou republikou a Slovenskem.
Liberec- Jana Slatinská získala v deblu dívek zlato, stříbrnou medaili ve čtyřhře chlapců Ondřej Klimeš a bronz ve stejné disciplíně také Jaroslav Máchal.
Liberec - Na Mistrovství republiky družstev ve stolním tenise v Ostravě startovalo 16 nejlepších týmů v kategorii staršího žactva a dorostu. SKST Liberec byl jediným oddílem, který se kvalifikoval do všech kategorii. Mezi chlapce i dívky.
Liberec - Rozhovor s letošním laureátem loutkařské Thálie Zdeňkem Peřinou, který působil v Naivním divadle přes čtyřicet let a zahrál si tam ve více než stovce her. O ocenění říká:
Liberec - Rozhovor s letošním laureátem loutkařské Thálie Zdeňkem Peřinou, který působil v Naivním divadle přes čtyřicet let a zahrál si tam ve více než stovce her. O ocenění říká:
Liberecký kraj - Euroregion Nisa připravuje v současné době ambiciózní projekt, díky kterému by mohly v Libereckém kraji vyrůst nové rozhledny.
Litoměřice – Na právě skončený ročník II. ligy FIFA nebudou futsaloví zástupci z Litoměřicka vzpomínat v dobrém. Oba totiž sestupují o patro níž. V posledním kole měli ještě teoretickou šanci hráči Radobýlu, inkasovali ale deset branek.
Liberec – Benešovští florbaloví ligoví veteráni odjeli do Liberce bez několika hráčů základního kádru, a ačkoli na domácí Liberec nestačili, proti Bohemians bodově uspěli.
Liberec - Liberec - Policejní razie na Liberecku kvůli údajným dotačním podvodům v ROP Severovýchod má za výsledek osm obviněných lidí, šest jich skončilo ve vazbě.
Liberec, Českolipsko - Ocenění za práci ve školství převzalo v krajském městě také osm učitelek z Českolipska.
Liberec - Nová cyklistická sezóna se rozjíždí a Deník pro vás vyzpovídal odborníka Martina Kerdu.
Liberec - Liberečtí bezdomovci uklidili ulice v dolním centru Liberce. V Naději za to dostali oběd.
Hlohovčice - Dnes jsme s naším seriálem zavítali do Hlohovčic na Staňkovsku. Již od roku 1991 poté, co se obec spadající pod Místní národní výbor Srbice osamostatnila, zde dělá starostu sedmapadesátiletý Josef Kaigl.
Děčín, Litoměřice, Liberec /ROZHOVOR/ - V klubu Škuner startuje Mig 21 v sobotu 5. dubna krátké turné po ČR. Pobaví i festival Benátská 2014 ve Vesci - Liberci (25. - 27. 7.).
Výsledná listina kuželky. III. liga mužů – 20. kolo: Ústí nad Labem – Rychnov nad Kněžnou 7:1, Kosmonosy – Bohušovice 2:6, Trutnov – Rybník 3:5, Kutná Hora – Liberec 6:2, Šluknov – Jičín B 2:6, Náchod B – Rokytnice n. J. 6:2.
Vysoké Mýto – Plánovaná dálnice R35 z Opatovic nad Labem na Vysoké Mýto a Olomouc počítá také s výstavbou tunelu pod kopcem u Vraclavi na Orlickoústecku.
Liberecký kraj - Na počátku stála solidární snaha studentů Technické univerzity v Liberci zachránit svou spolužačku, která onemocněla akutní leukémií.
Liberecký kraj - Na počátku stála solidární snaha studentů Technické univerzity v Liberci zachránit svou spolužačku, která onemocněla akutní leukémií.
Brno – Řev motorových pil a rány sekyr. Všude kolem kupy třísek. Na Brněnském výstavišti dobrovolně lopotí šestnáct chlapů. Muži teď ale nejsou v práci. Soutěží. Na nelepšího čeká mistrovství České republiky Stihl Timbersports v dřevorubeckých disciplínách v Liberci na začátku června.
Liberecký kraj - Policie v Libereckém kraji bude letos hledat nejlepšího okrskáře. Povinnou soutěž vymyslel Pavel Bartoš, který sám okrskářem býval.
Liberec - V hale Astry ZM Praha se konal tradiční turnaj dospělých v badmintonu kategorie Grand Prix B. Jana Nejedlová, Jan Slatinský a Mirko Šída z Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci si tento turnaj zapíší mezi úspěšné, protože Nejedlová společně se Slatinským přivezla bronz za třetí místo ve smíšené čtyřhře a ještě přidala bronz za třetí místo ve čtyřhře žen. Do Prahy se sjelo celkem 95 hráčů a hráček.
Liberec - I. liga basketbalu žen/ Prohry Lokomotivy Liberec na Spartě i v Nuslích.
Krakov - Hodně se v posledních dnech v Polsku mluvilo o tom, zda skončí, nebo bude pokračovat. Teď už je to jasné. Fanoušci se radují, soupeřky nejásají. Dvojnásobná olympijská vítězka v běhu na lyžích Justyna Kowalczyková zůstane minimálně další rok ve stopě.
Liberec - Libereckou pobočku ROP Severovýchod prověřuje protikorupční policie. V úterý odvezla materiály ke dvěma projektům a také dva zaměstnance úřadu k podání vysvětlení. Podle informací Deníku policie rovněž v Liberci zatkla expolitika a podnikatele Jiřího Zeronika (ODS).
Děčín, Litoměřice, Liberec /ROZHOVOR/ - V klubu Škuner startuje Mig 21 v sobotu 5. dubna krátké turné po ČR. Pobaví i festival Benátská 2014 ve Vesci - Liberci (25. - 27. 7.).
Liberec - Na jarním turné Visací zámek zopakuje legendární pražský koncert.
Liberec - Na jarním turné Visací zámek zopakuje legendární pražský koncert.
Liberec - Osobnosti z hudebního, filmového, literárního, duchovního, sportovního i historického světa potkáte v pasáži obchodního centra Nisa.
Liberec - Krajský soud v Liberci začal dnes řešit případ šesti mužů, kteří podle obžaloby násilím vymáhali po svém obchodním partnerovi z Liberce milion korun.
Liberec - Krajský soud v Liberci začal ve středu řešit případ šesti mužů, kteří podle obžaloby násilím vymáhali po svém obchodním partnerovi z Liberce milion korun.
Chlumec - Přestože se němečtí boxeři snažili, jejich hrdý orel narazil na srdnatého lva ve znaku domácích. Chlumečtí junioři zazářili na třetím ročníku turnaje v boxu O pohár starosty, který se konal v sobotu v Chlumci a byl generální zkouškou před květnovým mistrovstvím republiky juniorů.
Turnov - Škoda. Nebýt naprosto zpackaného úvodu sezony, kdy se místní futsalisté dlouho nemohli odrazit ode dna tabulky, mohli nyní slavit umístění „na bedně". Nakonec Dalmach letošní ročník dokončil na stejné metě jako vloni.
Vratislavice nad Nisou - Rekonstrukce tramvajové trati z Liberce do Jablonce nad Nisou komplikuje dopravu na silnici I/14 mezi Vratislavicemi a Jabloncem. Motoristé tam musí počítat se zdržením.
Vratislavice nad Nisou - Rekonstrukce tramvajové trati z Liberce do Jablonce nad Nisou komplikuje dopravu na silnici I/14 mezi Vratislavicemi a Jabloncem. Motoristé tam musí počítat se zdržením.
Kladensko – Dynamo Rozdělov získalo do svých řad hokejistu Liberce Jakuba Valského i někdejší kladenské hokejové talenty Petra Procházku a Jana Kregla. Jeho aktuální síla v oblastní lize hokejbalistů tak ještě u kus vzrostla, a byť se tým o uplynulém víkendu opět potýkal s úzkým kádrem, vyhrál dva těžké zápasy a posunul se na druhou příčku tabulky.
Liberec - Dává víc, než tuší. V liberecké škole učí nevidomá studentkaStudentka Andrea Klozová praxi prožívá na základní škole Kaplického. Jediná jí vyšla vstříc.