Liberec – Tlak, který na ředitelku ZŠ Ještědská v Liberci Andreu Gardoňovou vyvinuli rodiče a žáci, jí nakonec stál křeslo. Ve čtvrtek oznámila, že na svůj post rezignuje.
Liberec /DIVADLO, PREMIÉRA/ - Tři herci z činoherního souboru Divadla F. X. Šaldy zkouší novou hru Šťovík, pečené brambory. Z divadelního trávníku si odskočili na prvoligový, aby si vyzkoušeli soudcování na vlastní kůži.
Liberec /DIVADLO, PREMIÉRA/ - Tři herci z činoherního souboru Divadla F. X. Šaldy zkouší novou hru Šťovík, pečené brambory. Z divadelního trávníku si odskočili na prvoligový, aby si vyzkoušeli soudcování na vlastní kůži.
Domažlice – Druholigové volejbalisty Jiskry čekají tuto sobotu další dva domácí zápasy. Jejich soupeřem bude tradiční účastník třetí nejvyšší soutěže, družstvo Lokomotivy Liberec.
Hradec Králové – Futsalisté hradeckého Salamandru dokázali v utkání čtvrtého kola druhé nejvyšší soutěže v Kadani otočit nepříznivě se vyvíjející skóre a do tabulky si připsali další tři body.
Liberec - Městská policie v Liberci rozšířila počet svých okrsků. Devátý okrsek má vyřešit hlavně přetrvávající problémy na sídlištích Králův Háj a Kunratická.
Liberec – Tlak, který na ředitelku ZŠ Ještědská v Liberci Andreu Gardoňovou vyvinuli rodiče a žáci, jí nakonec stál křeslo. Včera oznámila, že na svůj post rezignuje.
Liberec - V krajském městě dostanou chudí a potřební zdarma jídlo. V období adventu v Liberci otevřou takzvanou potravinovou banku. Městu se podařilo najít vhodné prostory.
Liberec /KONCERT/ - Depešáci již počtvrté zavzpomínají na legendu let devadesátých. Hlavním programem večera bude přes dvě hodiny dlouhý koncert Depeche Mode Revivalu z Ústí nad Labem.
Liberec /KONCERT/ - Depešáci již počtvrté zavzpomínají na legendu let devadesátých. Hlavním programem večera bude přes dvě hodiny dlouhý koncert Depeche Mode Revivalu z Ústí nad Labem.
Liberecký kraj - Třetím kolem pokračoval Liberecký krajský přebor futsalistů. Zatím bez ztráty „kytičky" je Jablonecký JASIP, naopak bez bodu je duo Yankees Nový Bor a Prašivky Liberec.
Liberec - Mýtická zvířata z pověstí, pohádek a lidových příběhů celé řady kultur se usadila v Obchodním centru Nisa. Fantazijní putovní výstava tady bude k vidění do konce listopadu.
Liberec - Kriminalisté ve středu obvinili z pokusu o vraždu sedmačtyřicetiletou ženu z Liberce. Ta v pondělí pobodala svého partnera nožem, čímž mu způsobila vážná poranění.
Liberec /ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ - Rozhovor Deník vedl s fotografem Josefem Honzíkem o jeho výstavě ženských i mužských aktů v liberecké Galerii U Rytíře, která potrvá do středy 21. listopadu.
Brno /ROZHOVOR/– Před pěti lety oznámil, že odkoučoval svůj poslední basketbalový zápase. Do letošní sezony vstoupil jako šéftrenér prvoligového JBC MMCITÉ Brno, ale po pěti zápasech, v nichž tým čtyři prohrál a krčí se na desáté příčce tabulky, mu došla trpělivost. Klub odvolal Libora Jeřábka s Petrem Němcem a legendární brněnský trenér Miroslav „Miki" Pospíšil se vrací na lavičku. V neděli povede své hráče v domácím duelu proti Liberci. „Šlo o rozhodnutí klubu, ale dělám to jen na týden," pronesl Pospíšil.
Liberec - V utkání proti České Lípě, které bylo z důvodu již chladnějšího počasí přesunuto z českolipské antuky do domácí haly ZŠ Dobiášova v Liberci, dokázali muži Liberce udržet svoji podzimní neporazitelnost a již v osmém utkání v řadě neztratili bod.
Liberec - V okresním futsalovém přeboru se odehrálo 3. kolo. Vedou Pampuch team Liberec a TTNF Liberec B. Dole jsou bez bodu Printmax, Unter Interma B a Grups C.F. Liberec.
Liberec - Kriminalisté ve středu obvinili z pokusu o vraždu sedmačtyřicetiletou ženu z Liberce. Ta v pondělí pobodala svého partnera nožem, čímž mu způsobila vážná poranění.
Liberec - Botanická zahrada v Liberci se může pochlubit další novinkou. V horní etáži nyní návštěvníci naleznou ukázky všech druhů kamene, které jsou ve skleníkových i venkovních expozicích zahrady.
Liberec - V klasickém derby porazila Lokomotiva Liberec sousedky z Jablonce, když místy vedla o dvacet bodů. K vítězství výrazně pomohla domácím Zuzana Prchalová, která z Lokomotivy hostuje do prvoligových Nuslí.
Liberec - V České Lípě se konal turnaj v karate, na kterém mezi dominujícími kluby byla i liberecká Slavia TU, která se umístila v žebříčku na čtvrtém místě. Slavia TU tak získala celkem tři zlaté, tři stříbrné a tři bronzové.
Liberec - Silničáři v Libereckém kraji nebudou v zimě udržovat jen 73 kilometrů silnic druhých a třetích tříd, což představuje pouhá tři procenta komunikací.
Liberec - Botanická zahrada v Liberci se může pochlubit další novinkou. V horní etáži nyní návštěvníci naleznou ukázky všech druhů kamene, které jsou ve skleníkových i venkovních expozicích zahrady.
Liberec - Draci a drakobijci dorazili do Liberce. Mýtická zvířata z pověstí, pohádek a lidových příběhů celé řady kultur se usadila v Obchodním centru Nisa. Fantazijní putovní výstava tady bude k vidění do konce listopadu.
Liberec /ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ - Rozhovor s Josefem Petrem o sdružení Kedjom-Keku a jeho aktivitách. Mejdan pro Afriku vypukne v pátek 26. října od 21 hodin v Casta clubu v Liberci.
Liberec /ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ - Rozhovor s Josefem Petrem o sdružení Kedjom-Keku a jeho aktivitách. Mejdan pro Afriku vypukne v pátek 26. října od 21 hodin v Casta clubu v Liberci.
Liberec – Orienťácká sezona se pomalu blíží ke konci. Mistrovské závody se ještě poběží ve Východočeské a Pražské oblasti, kam bezesporu zavítají i závodníci z oddílů z Liberecka. Ještědská oblast svoji mistrovskou sezonu uzavřela závodem na okraji Jablonce.
Liberec – Další část revitalizace největšího libereckého sídliště Rochlice je u konce. Vylepšení, které přišlo na 56 milionů korun, lidem přineslo mimo jiné lepší silnice, nová hřiště pro děti a dospělé, více zeleně, nové chodníky, veřejné osvětlení, pohodlnější parkování a celkově zvelebené veřejné plochy.
Liberec - Zvířata, květiny, stromy v podzimních barvách, domy, děti i třeba duha. Obrázky plnými fantazie vyzdobily děti ze škol a mateřinek Liberecka nové odpadkové koše na tříděný odpad, které můžete vidět v OC Forum v Liberci. Děti tak veselými koši učí Liberečany třídit odpad. A úspěšně.
Doksy - Osobní vlak na Českolipsku srazil ženu. Ve velmi vážném stavu byla převezena do liberecké nemocnice. Provoz na trati z Bakova nad Jizerou do České Lípy byl zastaven a dopravu na více než hodinu nahradily autobusy. Provoz byl obnoven ve 21:25, řekl mluvčí drážní inspekce Martin Drápal. Při nehodě vznikla podle něj škoda za 20.000 korun.
Pardubice - Aleš Bárta z Pardubic, manažer projektu Adra ČR v Keni, plní v této africké zemi již svoji několikátou misi. Z rovníkové Afriky nyní poslal našemu Deníku svoji běžnou pracovní náplň posledních dnů.
Praha – Teprve sedm kol je odehraných z nejvyšší soutěže florbalistek a největší favoritky, úřadující mistryně České republiky z pražského Herbadentu, už mají na svém kontě dvě porážky. K tomu připočtěme semifinálovou prohru v Poháru mistryň ve švédském Ume? a objeví se nám nepěkný pohled na současnou formu Pražanek. Na příčiny propadu jsme se zeptali čtyřiadvacetileté kapitánky Herbadentu Dominiky Šteglové.
Liberecký kraj - Na výsledek voleb do krajského zastupitelstva, které se odehrály v polovině října, byla podána ve středu 24. října první žaloba. Podala ji fyzická osoba.
Liberec - Zoologická zahrada v Liberci připravila na středu 24. října akci pro celou rodinu s názvem Strašidelná večerní prohlídka v maskách aneb možná přijde i Rumburak.