Okresní futsalová soutěž pokračuje dalším kolem
Rakovník - Sedmým kolem pokračuje tuto sobotu 30. ledna okresní futsalová soutěž.
Rakovník - Sedmým kolem pokračuje tuto sobotu 30. ledna okresní futsalová soutěž.
Rakovník - Rakovničtí hokejisté se ve čtvrtek večer postavili na domácím ledě už podruhé jesenickému celku. Hrálo se totiž odložené utkání sedmnáctého kola, které bylo přerušeno kvůli selhání obou rolbovacích strojů.
Rakovnicko - 14. kolo nejvyšší okresní soutěže stolních tenistů přineslo překvapení v Krupé, kde první celek tabulky utrpěl s domácími první prohru v letošním ročníku.Tvrdě se bojovalo také v olešné a Nesuchyni, kde se body nakonec dělily, z nejtěsnější výhry se radovalo Nové Strašecí.
Jesenice - Jeseničtí hasiči často zasahují i v sousedních krajích. Proto potřebují výkonnou techniku.
Rakovník - Rakovnický deník hledá nejoblíbenější kapely, zpěváky a zpěvačky regionu. Je tu anketa Muzikant roku.
Pavlíkov, Slabce - Zimní měsíc leden bývá většinou ve znamení rozjezdu plesové sezony. Ta se také „rozjela“ na území mikroregionu Balkán, což je sdružení devíti obcí v jižní části rakovnického regionu.
Rakovnicko - Po silných mrazech se přihlásilo o slovo znovu vydatné sněžení. Na Rakovnicku napadla v noci ze čtvrtka na pátek místy několik centimetrů sněhu. Situaci silničářům komplikoval čerstvý vítr, který vracel odklizení sníh zpět na vozovku. Napilno tak měli silničáři, ale i policisté a v neposlední řadě hasiči.
Hradec Králové – Po vánoční přestávce pokračovala extraliga mužů v pozemním hokeji sedmým a osmým kolem. Hráči hradecké Slavie se nejprve postarali o velké překvapení, když dokázali remizovat s pražskou jmenovkyní.
Stochov - V dalším utkání krajského přeboru futsalisté FC Kings Rakovník přivítali v „domácí“ stochovské hale velkého adepta na postup do divize, tým OTH Hořovice. Na předchozí nečekané vítězství v Praze nad Rohožníkem se jim však navázat nepodařilo a s favoritem vysoko prohráli.
Střední Čechy - V premiérovém letošním dvoukole bojovali o body i stolní tenisté krajské I. třídy, v jejíž obou skupinách lídři, ale i týmy na druhých místech plně bodovaly.
Rakovnicko - Chcete své lásce dát najevo, jako moc vám na ní záleží? Pak máte jedinečnou možnost. Posílat můžete texty, fotky, básničky - prostě cokoliv.
Rakovnicko - Na Rakovnicko se znovu snáší sníh. Situaci na silnicích komplikuje čerstvý vítr, místy se tvoří závěje a jazyky.
Okres Louny - Práce mají přijít na řádově stamiliony korun.
Rakovník - Na vaše dotazy tentokráte odpovídal senátor za Rakovnicko a Lounsko, náměstek hejtmana a lídr opozičních zastupitelů v Rakovníku Marcel Chládek.
Kladensko - Poté, co futsalisté slánské Čechie nebodovali v uplynulém kole v Boleslavi, vzdálila se jim možnost dostat se do play-off a naopak se jim přiblížil opět boj o záchranu.
Rakovník /FOTOGALERIE/ - Za pořadatelské taktovky Bedřicha Kocha se hrál v sobotu ve sportovní hale florbalový turnaj. Tento sport je v Rakovníku velmi oblíben a především mladí hráči ukazují svoje umění s dírkovaným míčkem.
Rakovník - V době jarních prázdnin přichází TJ TZ Rakovník s nabídkou pro studenty a ostatní sportovní nadšence s dopoledními turnaji.
Kolín - V herně Autoškody Mladá Boleslav se konaly krajské přebory staršího žactva ve stolním tenise. Kolín zde měl také své zastoupení. Akce se jako jediný žák zúčastnil Josef Krombholz.
Rakovník - Honem donést vysvědčení domů a hurá na prázdniny. Děti z Rakovnicka mají od pátku týdenní jarní prázdniny
Praha - Mladší dorostenci SK Rakovník na kvalitně obsazeném zimním turnaji Motorletu Praha, kterého se účastní 13 týmů, postoupili ze třetího místa skupiny B do sedmičlenné finálové skupiny, kterou doplnily čtyři celky ze skupiny A.
Česká Lípa – Volejbalisté České Lípy s přehledem dvakrát pokořili poslední celek tabulky 2. ligy a nadále okupují stříbrnou příčku.
Rakovník - Školáci soutěžili v chemických znalostech.
Rakovník - Zážitek z promítání mají lidé stejný jako v pražských kinech, ale vyjde je podstatně levněji.
Střední Čechy - Po čtrnácté se na palubovkách sportovních hal sešli znovu i futsalisté hrající krajský přebor. Drama na čele tabulky však pokračuje. O vedení Veltěže před Hořovicemi stále rozhoduje jen skóre.
Praha, Rakovník /FOTO/ - Zmírnění trestu se ve středu před odvolacím senátem Vrchního soudu vPraze dočkala 54letá Milena Kunc, která loni počátkem dubna vRakovníku vopilosti ubodala svého o deset měsíců staršího přítele. Kuchyňským nožem sčepelí o délce 21 centimetrů ho šestkrát zasáhla do hrudníku a do krku.
Rakovnicko - V Rakovníku, v Křivoklátě a na Novostrašecku byli policií zadrženi tři hledaní muži.
Souš, Louny - Pořadatelé musí vymýšlet, jak přeházet termíny utkání, aby se předešlo zdržením.
Rakovník - Z centra Rakovníka se autobusem dopravíte do nové zastávky O. Beníškové. V opačném směru máte zatím smůlu.
Plzeň - O víkendu hostili volejbalisté USK Slavie Plzeň rezervu extraligové Příbrami. Po velmi dobrém výkonu se radovali ze dvou hladkých a zasloužených výher poměrem 3:0.
Rakovník - Učitel se může kdykoli může dostat do situace, kdy bude potřebovat dobrou znalost základů první pomoci.
Střední Čechy - Poprvé v novém roce dali o sobě vědět i stolní tenisté, kteří vstoupili do své druhé poloviny.
Rakovník - V neděli se ve sportovní hale uskutečnil pod patronací Bedřicha Kocha již desátý ročník Memoriálu Miloslava Krause.
Rakovnicko - Předpověď meteorologů se vyplnila. Středeční ranní teploty spadly mnohde pod mínus dvacet stupňů. Nejstudenější noc ledna tak máme zřejmě za sebou.
Střední Čechy - Hokejová Krajská liga spěje v základní části k svému závěru. Do jejího konce už chybějí jen dvě kola.
Střední Čechy - Hokejová Krajská liga spěje v základní části k svému závěru. Do jejího konce už chybějí jen dvě kola.
Rakovník - Nejfrekventovanější most v Rakovníku byl uzavřen.
Rakovník - Mansarda muzea Tomáše G. Masaryka ožila v těchto dnech Rakovnickou mansardou.
Rakovník - Po vydatném sněžení k nám v těchto dnech proudí velmi studený vzduch, který s sebou přináší arktické mrazy. V noci při vyjasnění na některých místech klesají teploty po mínus dvacet stupňů pod nulou.
Rakovník - Od úterního večera až do čtvrtka zasáhnou Českou republiky silné mrazy, koncem týdne se oteplí, ale začne znovu sněžit. Napadnout by mohlo místy až 15 centimetrů nového sněhu.
Rakovník - Kvalitní útočník Karel Franěk, který předloni přestoupil z SK Rakovník do druholigového Baníku Most, má nyní namířeno do týmu Vysočiny Jihlava, který ve II. lize přezimuje na desáté příčce.
Most - Po vítězství nad divizní rezervou druholigového Baníku Most si fotbalisté SK Rakovník na mosteckém zimním turnaji Siad cupu připsali v neděli na své konto další výhru. Přesvědčivě porazili FC Chomutov, který v jejich divizní skupině přezimuje na druhém místě a s nímž na podzim doma prohráli 2:3.
Cheb – Výhodou chebského útulku je, že se mohou zájemci podívat přímo mezi zvířata.
Poděbrady - V posledních dnech dosáhli mladí tenisté poděbradského tenisového klubu LTC na halových turnajích vynikajících výsledků.
Rakovnicko - Přinášíme vám aktuální výsledkový servis OP stolních tesnitů na Rakovnicku.
Rakovník /ŽIJÍ MEZI NÁMI/ - Stanislav Kočí fotí život kolem sebe. Narodil se v Rakovníku. Tady vychodil základní školu. Poté vystudoval Střední elektrotechnickou průmyslovou školu v Praze. Mimo jiné se účastnil prací na ropovodu Družba.
Kolín - Ve 20. kole krajské ligy mužů hostily deváté Žabonosy lídra tabulky z Rakovníka. Před utkáním ztrácely na vytoužené play-off tři body, a protože do konce základní části zbývají už jen dva zápasy, bylo pro ně přímo žádoucí nějaký ten bod ukořistit.
Příbram /FOTO/ - Dýchání miminek na novorozeneckém oddělení příbramské nemocnice bude hlídat pět nových monitorů od Nadace Křižovatka v hodnotě 14 500 korun. Zástupci této nadace obdarovali nejen nemocnici v Příbrami, ale také v Benešově, Rakovníku, Mladé Boleslavi a ve Slaném.
Rakovník - Pokud se podaří Marcelu Chládkovi získat pro zubní pohotovost minimálně čtyři zubaře, mohla by být otevřena již v květnu letošního roku.
Louny - První výhru si na zimním turnaji v Lounech připsali fotbalisté Vraného. Účastník I. A třídy však pouze splnil povinnost, když přehrál dorost SK Rakovník 3:0 (0:0).
Rakovník - Ostrá kritika míří z rakovnické radnice směrem k senátorovi Marcelu Chládkovi, ale i opačně. Dohady ohledně spolufinancování pohotovosti lékáren v Rakovníku pokračují. Rakovnická radnice jakékoliv pochybení jednoznačně odmítá a dokonce senátorovi vytkla, že je to právě on, kdo se nezajímá o občany Rakovníka.