Případ psů trhačů už má rozuzlení
Zavidov,Rakovník - Zdivočelí psi, kteří minulý týden roztrhali slepice v Zavidově a skončili v útulku, jsou již doma. Obecní pokladna na ně dále doplácet nebude
Zavidov,Rakovník - Zdivočelí psi, kteří minulý týden roztrhali slepice v Zavidově a skončili v útulku, jsou již doma. Obecní pokladna na ně dále doplácet nebude
Rakovník- Vítáme nové občánky narozené v rakovnické nemocnici (najdete také v Rakovnickém deníku s datem 31. ledna 2009).
Karlova Ves - Tentokrát je obžalován ze spáchání dvou trestných činů krácení daně.
Rakovnicko - Přinášíme vám aktuální výsledkový servis okresního přeboru Rakovnicka ve stolním tenisu.
Střední Čechy -Před 20. kolem hokejového krajského přeboru je o prvenství Kutné Hory po základní části jasno. Na dalších místech se ovšem o místa pro play off stále bojuje. Po čtyřech vítězných zápasech se dočkaly porážky Velké Popovice, který uměly na ledě Králova Dvora vzdorovat jen první třetinu. Pak už se do branky soupeře netrefily. Ještě hůře dopadla Příbram, které Rakovník nastřílel devět branek a v tabulce se k ní přiblížil na jeden bod.
Rakovník - Od ledna je v platnosti nový zákon, který umožňuje účastníkům nehody volat policii,až když přesáhne škoda 100 tisíc korun. „Jak mám ale odhadnout, na kolik mě přijde oprava?“ ptají se řidiči. Mnozí se dotazují, zda zbytečný výjezd dopravní policie nezaplatí. /UVNITŘ FORMULÁŘ KE STAŽENÍ, VZOR VYPLNĚNÉHO FORMULÁŘE/
Rakovnicko - Rakovnicko je pro svoji zeměpisnou polohu rájem cyklistů. Jejich početná základna, jež se každoročně rozrůstá, vítá rozšíření cyklistických stezek. Představitelé měst i obcí nyní chystají další kilometry cyklotras.
Praha - Rakovník - Ve 4. dvoukole halové Chance extraligy mužů se Rakovník v prvním zápase utkal v Edenu s týmem Slavie Praha.
Rakovník - Hokejisté HC Rakovník doslova přejeli své soky z Příbrami.
Mladá Boleslav/ V krajském přeboru starších volejbalových dorostenek se podařilo Auto Škodě vyhrát jen jednou.
Rakovník - V dalším kole krajského přeboru mužů v ledním hokeji přivítal HC Rakovník na svém kluzišti celek HC Příbram. Hosté byli před utkáním považováni za favorita, ale Rakovník divákům předvedl doslova hokejový koncert, jehož vrchol nastal ve druhé třetině.
Rakovník- Hasiči museli zasahovat v odpoledních hodinách ve Vojanově ulici v Rakovníku.
Karlovy Vary — Velmi napilno mají v posledních týdnech druholigoví hráči Volejbalového klubu Karlovy Vary.
Zápasem SK Lišany – starší dorost SK Rakovník byl v neděli odpoledne zahájen zimní turnaj SK Rakovník. První tři body si na své konto připsali dorostenci.
Pavlíkov- Šestačtyřicetiletý řidič nepřizpůsobil jízdu stavu a povaze vozovky. Dostal smyk a narazil do stromu.
Rakovník - Série neporazitelnosti příbramských hokejistů vzala o víkendu za své. Na rakovnickém ledě dostali devět gólů.
Rakovník- V čtyřpatrovém domě hrozilo, že vznikne požár.
Českolipsko - Přinášíme aktuální sportovní výsledky uplynulých dnů.
Rakovnicko- Rakovničtí hasiči museli ručně odstranit spadlý strom.
Olešná - Rakovník - Asi největším překvapením okresního přeboru Rakovnicka mužů ve fotbalu je po podzimní části tým FC PO Olešná. Oba celky dospělích vede trenér Miloslav Doležal a toho jsme také požádali o menší rozhovor.
Česká Lípa/ Rakovník/ Po nepřesvědčivém prvním utkání odpoledne rakovničtí volejbalisté zabrali, ale i tak si odváží dvě porážky.
Chomutov/Kolín - Futsalisté SKP Kolín se v divizní soutěži pořádně trápí. Především při zápasech venku. Body z palubovek soupeřů vozí hodně ztuha. V neděli večer prohráli další klíčový mač o záchranu, když v Chomutově nestačili na Betis Kadaň a dostali deset gólů. Prohráli 10:5. Po porážce ve Stochově s Rakovníkem je to další z důležitých bodových ztrát.
Rakovník - V dalším kole krajského přeboru mužů v ledním hokeji přivítal rakovnický HC na svém ledě HC Příbram.
Rakovník - Dalším kolem pokračoval na zimním stadionu v Rakovníku hokejový turnaj neregistrovaných hráčů a v čele obou skupin se ani po tomto kole neměnili lídři.
Příbram - V utkání 14. kola krajského přeboru futsalu prohráli hráči OTH na své palubovce s Rohožníkem a jejich šance na umístění v nejlepší šestce se hodně snížily.
Benešov/ Po lídrovi v tabulce Komárovu nestačily v domácím prostředí volejbalistky Benešova v krajském přeboru ani dna druhý celek soutěže VK Rakovník. Naopak muži Benešova si v krajském přeboru po Českém Brodu poradili snadno i s Kralupy nad Vltavou.
Most - Rakovník - Po odloženém utkání sChmelem Blšany, které se mělo hrát minulou neděli, čekal vsobotu na fotbalisty SK Rakovník ve druhém kole mosteckého zimního turnaje na umělé trávě Siad cupu celek FK Chomutov, jenž v prvním kole hladce porazil FK Most B 3:0.
Rakovník - Očkovací látku pro kojence, která je nezbytnou ochranou proti šesti velmi nebezpečným chorobám, bohužel nemají v současné době někteří pediatři také na Rakovnicku
Rakovník- Již 71. Maturitní ples Masarykovy obchodní akademie se konal v Kulturním centru.
Rakovnicko - Pomáháme a chráníme dostatečně nebo by se mělo něco zlepšit? Přesně to se vedení středočeské policie chce dozvědět od občanů při rozsáhlé dotazníkové akci, jejímž cílem je zjistit, jak jsou s nimi Středočeši spokojeni.
Rakovník- V nejbližší době dojde k nasvícení dalších pěti přechodů pro chodce.
Rakovnicko- Dělá policie na Rakovnicku svou práci dobře? Napište svůj názor do diskuze.
Rakovník - Nelehký úkol čeká tuto neděli 25. ledna hokejisty HC Rakovník. Ti narazí v dalším kole krajského přeboru mužů na rozjetou mašinu jménem HC Příbram.
Rakovník - Napište nám, jakou dominantu v naší Czechtropě byste přisoudili Středočeskému kraji a jaká plastika by slušela podle váš třeba Rakovnicku?
Rakovník- Ve večerních hodinách srazil dvaadvacetiletý řidič chodce.
Rakovnicko - Přinášíme vám zápis ze schůze STK OFS Rakovník.
Českolipsko - Přinášíme
Mělník/ Ptali jste se v ON – LINE rozhovoru pracovníka záchranné stanice živočichů
Střední Čechy - V krajském přeboru volejbalistek ztratil Rakovník další body. Tentokrát ho nachytaly volejbalistky Lysé n. L.
Po vánoční pauze pokračovala dalšími zápasy i okresní soutěž II. třídy Kladenska ve futsalu. Rezerva Kings Rakovník ve stochovské hale změřila síly v okresním derby s Krakovcem a poté s Blevicemi. V obou utkáních se rozešla se soupeři smírně.
Ve druhém kole odvet krajského přeboru přivítali rakovničtí futsalisté na „své“ slánské palubovce celek z Kralup, který na podzim porazili. I tentokrát k tomu měli po poločasovém vedení našlápnuto, ale tradiční špatná druhá část zápasu vše zkazila.
Rakovník- Starší lidé, kteří se pohybují v ulicích Rakovníka by si měli dávat pozor. Řádí zde totiž fantom, který okrádá občany za bílého dne.
Zavidov - Potrhané slepice ležící bezvládně v kaluži krve. Takový otřesný pohled se naskytnul ve středu večer důchodci ze Zavidova, jenž se nestačil divit, kdo spáchal na jeho dvoře tak hanebný čin.
Rakovník - První letošní duel hráčky VK Rakovník A nezvládly.
Hudlice/ Divizní stolní tenisté Hudlic B se představili o uplynulém víkendu na stolech svých soupeřů. Naproti tomu Hudlice A hrály na své půdě. Více se dařilo Hudlickému béčku.
Karlovy Vary/ Rakovník/ Starší žáci SK Rakovník, kteří přezimují v čele krajského přeboru, v sobotu sehráli první zápas v letošním roce. Na promrzlé umělé trávě v Karlových Varech změřili síly s domácím divizním týmem a domů odjížděli s cenným vítězstvím.
Praha - Rakovník - Po duelech halové Chance extraligy se Slavií Praha a českobudějovickým Meteorem sice HC 1972 Rakovník stále míří do závěrečného play off o titul Mistra ČR 2009, ale svým výkonem zejména proti Meteoru nijak nepřesvědčil, že by se povánoční útlum vytrácel. V posledních čtyřech utkáních vstřelil Rakovník pouze osm branek a z prvního místa klesl na třetí za vedoucí SK Slavii Praha a HC Praga, čtvrtý je pouze už s bodovým odstupem Hradec králové.
Rakovník- Dosud nezjištěný řidič ujel od dopravní nehody, ke které došlo v Rakovníku.
Nový Bor - Futsalisté Mapy Česká Lípa si v pátek připsali důležitý bod za remízu 3:3 s Třebusicemi.
Střední Čechy - Ve 13. kole krajského přeboru futsalistů se ve slánském derby s Alpinou znovu radoval Foboz. Ten vedl po většinu utkání, ovšem ve 34. minutě Alpina získala dvoubrankový náskok. Domácí zahájili hru bez brankáře, vyrovnali a v poslední minutě po ukázkové akci na jeden dotek, kterou několik vteřin před závěrečnou sirénou přetavili ve vítězství.